Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małażonka28

Pierwszy raz w trójkę

Polecane posty

Gość gośćoxy
19:07 Czym innym jest własne zdanie A czym innym wyzwanie od szmat i debili. Ale tak to jest jak brakuje Ci argumentów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z zaprzyjaźnioną parą mieliśmy różne układy, a teraz lubimy bawić się w seks zadaniowy. Tak to nazywamy. Każdy wymyśla np. po dwa scenariusze, na karteczkę, no i jest losowanie. najpierw scenariusz, potem uczestnicy poszczególnych ról. Ostatnio para w układzie wymiany partnerów siedziała na kanapie i patrzyła jak drudzy uprawiają seks. Okazuje się, że fajnie seksić, ale również super jest siedzieć sobie na golaska, babka trzyma za fiuta, trzymam ją za cycka lub wkładam w nią paluszek, ale spoko, patrzymy, komentujemy fizjologiczne szczegóły ich zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakieś inne przykłady takich zabaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również jak wiele par bawimy sie w wymianę ale troszkę wzbogaconą. Mamy z młodszą parą o 4 lata on a ona 6 lat. Para zaroponowała po kilku spotkaniach seksualnym wprowadzenie ogiera z dużym k*****m. Jest to jeszcze bardziej podniecające. Nigdy żadna z nas ja i tamta dziewczyna nie wiemy kiedy będziemy mocno rżnięte jak w filmach. A druga patrzy. I nie bierze udziału ten chłopak którego dziewczyna jest rżnieta przez ogiera i kochanka. Gdy skończą to chłopak wtedy może się kochać z kochanką. Naprawdę widok mojego chłopaka z ogierem jak rżną tamtą jest tak samo podniecające dla mnie jak i dla chłopaka któremu rżną jego dziewczynę. Nie powiekszymy grona o następnego ogiera by nie stracić kontroli. I ryzyko zarażenia. Tylko stały układ. Gdy zmieniacie często partnerów czy partnerki w takich zabawach jest ryzyko chorób! Miłej Zabawy Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko raz mieliśmy trójkąt ma który nalegał chłopak. Ja chciałam z drugą parą. Takich doznań i przeżyć nigdy nie miałam właśnie podczas tego trójkąta. Chłopak chciał faceta z dużym. I czy u was również były takie zdarzenia że dochodziło do samoistnego wtrysku u chłopaka lub męża? Facet podczas tego trójkąta tak ostro pojechał że krzyczała z rozkoszy i wtedy doszło do samoistnego wytrysku a gdy wyjął miał zakrawionego pomimo że tydzień jak skończyłam okres. Prawdopodobnie byłam do końca rozdziewiczona bo mój chłopak ma długiego lecz cienkiego. Obecnie bawimy się z drugą parą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona32
My od dwóch lat regularnie spotykamy się z jednym znajomym i od czasu do czasu z zaprzyjaźnioną parą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to ważne czy w dwójkę, trójkę czy w większej grupie przyjaciół . Seks jest bardzo przyjemny więc warto korzystać z tej przyjemności jak najczęściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona32
Samej też jest przyjemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy co kto lubi.Mi seks, masaż i dotyk zawsze daje dużo więcej radości z facetem lub w grupie znajomych niż samotne zabawy z wibratorem lub dido. Jeszcze ta przyjemność gdy lize mi ktoś cipke i masuje, to jest megaprzyjemne. ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona32
Wszystko jest kwestią chwili i tego na co mam akurat ochotę. Sama mam wszystko pod kontrolą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że tak, najważniejsze aby sprawiać sobie przyjemność i rozładować napięcie tak jak się lubi. ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona32
I jedynie w nieskończoność przedłużać tę chwilę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wiele możliwości.Zawsze też można seks bal przebierańców ze znajomymi zrobić lub zagrać w różne gry i zabawy. ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naga impreza ze znajomymi może być bardzo ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoja999
Myślimy o tym od pewnego czasu.Niestety ciężko znależć dziewczynę do trójkąta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fakt.Faceci są zawsze bardziej chętni do seksu i zabaw erotycznych w większym gronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona32
Bal przebierańców brzmi intrygująco :) Domyślam się że pod przebraniami ma niczego nie być? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozbierane gry też są bardzo fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona32
Muszę zaproponować swojemu mężowi żeby udekorował muszką swojego smakowitego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Pierwszy raz w trojkę" Samo mówi za siebie jest trudny pod względem wielu aspektów. Całkowitej nagości przed obcym facetem. Jak słusznie zauważono że rozbieramy się u ginekologa do badania większość ma przy badaniu cipki swego samca ale to nie to samo co wejście w cipkę nabrzmiałego członka. Często jak u nas dochodzi do pocałunków i przytulania się pieszczotami z kochankiem w obecności męża bo nie można zdradzać. Nastepne spotkania już w większym gronie z drugą parą jest łatwiejsze i czerpie się więcej przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona32
Coś fantastycznego kuedy obaj tak sterczą aż nie mogę doczekać się kiedy obu ich głeboko poczuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z zaprzyjaźnioną parą częst gadamy o seksownych atrakcjach miejsc wyjazdowych, swobodne plaże, ale również atrakcyjne i odważne masaże i inne zabiegi w spa. Znalazła się również informacja o jednym z zacisznych pensjonatów o możliwości zamówienia filmowania pobytu w spa, z możliwością zastrzeżenia prywatnego wykorzystania spa. Przy takich gadkach wpadliśmy na pomysł losowania osoby z naszego grona która weźmie kamerę w ręce i będzie filmować relaks pozostałej trójki. Miało być spa - basen, jacuzzi i sauny. No i było, ale nie tylko zwykły relaks. Para zaczęła coraz konkretniejsze pieszczoty. Moja pani chciała się wycofać, ale oni zaprosili do pieszczot, ja gestem potwierdziłem. Najpierw pomagała w masażu drugiej laski no i potem tak poszło na maksa. Jej opory ostatecznie przełamał masaż jaki w rewanżu jej zrobili obydwoje - jak sztywniała ze wstydu od dotykania cipki dostawała delikatne klapsiki aż zupełnie się rozluźniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoja999
My jak na razie to tylko z dziewczyną tylko raz spróbowaliśmy.To jakaś szybka akcja po pijaku była, hahaha.Nic o czym warto pamiętać.Szukamy namiętnie fajnej pary,takiej na dłużej, najchetniej małżeństwa. Fajnie byłoby wyskoczyć gdzieś razem na weekend albo na wakacje.....ale na razie to sfera moich marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swoimi chłopakami ustaliliśmy że dzień chłopaka zrobimy dzień wcześniej. Zgodzili sie na prezent cała czwórka z jedną młodą prostytutką. Co ciekawe było trudno znaleźć taką by w naszej obecności nasi chłopcy mieli z nią orgię. Było to przemyślane bo mają one swoich chłopaków i z nimi będą chciały spędzić noc. Ale znaleźliśmy jedną ładną młodą ale ona sie sprzedaje wyłącznie w uczestnictwie swego chłopaka. Zgodziłyśmy się. Było fajnie bo jej chłopak kochał się z nią jako piąty. Czy wy byście pozwoliły na seks z prostytutką i w waszej obecności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opiszę historię. Koleżanka była z chłopakiem i on zaproponował trójkąt i to okół 40 lat różnicy facetem. Zgodziła się i tak dobrze jej zrobił że się w nim zakochała. Nie chodziło o kasę bo jek nie miał. Ale jej chłopak był troszkę cwaniaczkiem. Po tym odejściu chłopak złapał doła. Myślał że rozumy pozjadał a tu został sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój jedyny raz we trójkę miał miejsce jak jeszcze byłam na studiach, podczas domówki u znajomych wypiłam zdecydowanie za dużo i puściły hamulce, zaciągnął mnie do łóżka facet który podobał mi się od dłuższego czasu i jego kumpel, najpierw uprawiałam sex z jednym potem z drugim, a na końcu z oboma naraz, było świetnie chodź pewnie bez alkoholu było by jeszcze lepiej, potem ten facet proponował mi jeszcze zabawy we trójkę ale nie zgodziłam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.41 tak masz rację. Wszyscy sa grzeczni rano paciorek wieczór paciorek a dzieci noszą bociany. Jesteś w błędzie bo niestety ludzie sobie uzywali już pan pedofil gwałcił dziewczynki. A dziś ludzie sobie używają w małym gronie w hotelu czy na domówkach. A nie którzy ryzykanci w klubach. Bo gdyby tak nie było to by klubów nie było i czasami rozstań par.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dawna były są i będą ostre orgie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×