Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam 33 lata, jestem sama , faceci wokół mnie poznikali

Polecane posty

Gość gość
Sądząc po tym, co tu się pisze, to będąc ładną i do tego młodą, powinnam była mieć codziennie mnóstwo ofert matrymonialnych, bo przecież byłam 20 tką. Hmm ciekawe. Jakoś pamiętam ten okres tak, że gdy szłam, to chłopaki obleśnie się oblizywali, albo gadali coś w stylu "ale foczka", a faceci po 30 myśleli, że skuszą zaproszeniem na bankiet czy dorobkiem, generalnie miałam polecieć na to że ich stać. Niestety, ale nic z tego nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miało być drinkiem, chociaż dorobkiem w sumie też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Ci którzy zwracają uwagę wyłącznie na wygląd to zazwyczaj puści, mało inteligentni emocjonalnie faceci. Ci bardziej wrażliwi zwracają uwagę na inne szczegóły". Hmm... To co powiedzieć o ogromnej ilości na tym forum wpisów kobiet typu : mężczyzna powinien mieć 190 cm, koniecznie brunet (typ 99% Polek)powinien zarabiać najmniej 6 tys, powinien to tamto i jeszcze owo. Płytkość i powierzchowność oraz materializm kobiet to pani już nie przeszkadza? A wrażliwość u mężczyzn? Tacy kończą jako wraki zmielone przez kobiety. Jeśli już trafi im sie związek. Bo jak każdy mądry facet wie w kontaktach z kobietami liczy się siła, przebojowość, pewność siebie, bezczelność. Na to lecą jak pszczoły do miodu kobiety a nie na wrażliwość. Ta u mężczyzn w kontaktach z kobietami jest tylko przeszkodą. Kobiety nie cierpią wrażliwców uważają ich za słabych i ułomnych (chociaż twierdzą inaczej) i żadna nie chce z kimś takim mieć do czynienia. Hipokryzjo na imię ci ....Kobieta!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy lubią dojrzałe emocjonalnie, mentalnie, a nie dziecinne małolaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci nie cieszcie się tak , wasz czas w większości przypadków mija wraz z 35rokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tych co piją, palą, ćpają i nie uprawiają żadnych sportów - to może i tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczo666
Szukasz faceta? Znajdziesz go tutaj: www.sex-idea.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samice omega niech szuka samca omega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj no to wytłumacz jak mieliby niby taką zadufaną księżniczke jak ty zdobyć? ukłony ci mają bić i padać do nóg, bo coś nie kumam o co ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabryczne niewypały
gość wczoraj W obecnych czasach polki nie nadają się na żony, są jakieś......... trzepnięte umysłowo, nie wiadomo co chcą ani dlaczego ( same też tego nie wiedzą ), naoglądały się zachodniej TV ostatnie 10-20 lat i mają jakieś chore fantazje jak powinno wyglądać ich życie, a życie większości jest po prostu.......ZWYCZAJNE, a nie wyprawy na narty w Alpy co weekend, latanie helikopterami i rozbijanie się po ulicach furą za 400tyś, chore umysłowo materialistki, czyli towar WADLIWY do reklamacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:49 no właśnie, i przez takich jak ty biorą się wolne, a wartościowe kobiety. Po pierwsze, nie jestem żadną zadufaną księżniczką, po prostu nie mam zaburzeń percepcji. Po drugie, nie zostałam wychowana w sposób materialistyczny, i nigdy nie przyszło mi do głowy zainteresować się kims ze względu na pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po trzecie, oblizywanie się i niewybredne nieraz komentarze odbieram jako wulgarne i raczej nie jest to dla mnie zachęcające, tylko peszące. Ale co ja się tłumacze, przecież to ty wiesz wszystko najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj Ale to wasza zasługa. A kto ślini się z wywieszonym jęzorem na te młode siksy które własnym ubiorem więcej odsłaniają niż zasłaniają? Młode wilczyce zrozumiały: albo wyglądasz jak z p****la ( lub prawie jak z p****la) albo "obiekt" poleci na inną, bardziej " reprezentacyjną". Przecież wy nie lubicie ślicznych, acz nieśmiałych i nieco pełniejszych myszek. Myszek się nie zauważa. Łapiecie się jak nieokrzesane szczenięta na babskie tricki. Głównie po to by się pochwalić kolegom jaką to macie " klasa kobietę". Kwestia zarobków to nic nowego. Powiedziałabym że do pewnego stopnia w podświadomości kobiety. Zazwyczaj w związkach pojawiają się dzieci. Dzieci trzeba utrzymać i wykształcić. Dziecko kosztuje. Każda kobieta odkąd istnieje ludzkość kierowała się tym. Trzeba przecież potomstwo odchować. Bez kasy jest to trudne. Panowie powinni żenić się po 35 roku życia. Wtedy mężczyzna myśli RACJONALNIE głową a nie tym co ma w spodniach. Wspomniane atuty mężczyzn owszem są pożądanie. Można je również do jakiegoś stopnia nabyć dobiegając 35 roku życia w drodze doświadczenia życiowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O przepraszam, nigdy nie miałam wyzywającego stylu, nie mam nawet większych cyckow, nie nosiłam mini, a i tak byłam nazywana przez przypadkowych foczką, kociakiem, szmulką, i gorzej. Żalę się, a nie chwalę. Tak pamiętam czas kiedy miałam 18-25 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Coś wyzywającego w wyglądzie musiało być. Może w sposobie bycia. A może okolica była nieciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może w wyzywający sposób stawiałam nogi chodząc ulicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:50 Nic nie dzieje się bez przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jednak po prostu byłam (jestem) ładna. To tutaj nikomu nie przejdzie przez usta, na pewno nie ładna, a wyzywająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej z 18:28 Przyszłaś tu się wywyższać? Nie myl wyzywającego wyglądu z urodą. Może w twoim przeświadczeniu byłaś ( jesteś) ładna. Przede wszystkim jesteś pusta jak bania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, bo tobie wolno oceniać i masz zawsze rację. Tak myślą tylko puści pozbawieni empatii aroganci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 20:29] Sama wystawiłaś sobie wizytówkę. Więc teraz nie piszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ja jestem najmądrzejsza, tylko ja jestem najpiękniejsza i tylko ja tak sądzę :D. Dlatego jestem sama a wszyscy orbiterzy zwinęli żagle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:34 a komu mam wystawiać, ludziom o których nie mam bladego pojęcia? Nie każdy jest tak głupi, aby oceniać innych, tak naprawdę nic o nich nie wiedząc. Jesteś zwykłym toksykiem. O innych będzie tylko źle pisał, bo o sobie może tylko źle myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyś była atrakcyjna to wiek nie miałby znaczenia. Jestem od ciebie starsza i mam partnera, ale mam każdego dnia! takie powodzenie u facetów że z chęcią bym ci kilku podesłała bo zaczyna mnie to męczyć. To nie wiek to wygląd zewnętrzny odrzuca ich. Wiem brzmi okrutnie ale taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jakich zmarszczkach rozstępach obwisłych biustach i celulicie piszecie?. Nie macie chyba pojęcia jakie ciałka mają zadbane kobiety nawet powyżej 33. Jasne,że inaczej będzie wyglądała 33 po porodach, a inaczej bezdzietna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:02 wiem, że nie było to do mnie tylko autorki, ale myślę że twój wpis jest chamski, poza tym niekoniecznie masz rację, bo to zależy jak wygląda nasze codzienne życie, w jakich miejscach się obracamy. Jak ktoś np pracuje z domu i nie jest bywalcem imprez, to raczej nie ma dużego powodzenia, choćby wyglądał jak miss universe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:02 poza tym twój wpis dowodzi wszystkim tutaj, że chamskie osoby znajdują mężów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście istnieją prawdziwi mężczyźni. Moja przyjaciółka, która od dziesięciu lat porusza się na wózku inwalidzkim w tym roku wyszła za mąż (oboje mają 32 lata) - jej mąż jest naprawdę przystojny :) ale najważniejsze-świata poza nią nie widzi! :) Zaczynali od przyjaźni, aż przerodziła się w miłość i namiętność. Żal mi osób skupionych wyłącznie na ciele. Nigdy nie wiemy,co nas w życiu spotka - prawdziwa miłość nie boi się ani nowotworów ani inwalidztwa. Nie szuka tylko przyjemności,ale prawdy i dobra :) Każdemu życzę doświadczenia takiej miłości-jestem nimi zachwycona! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba mało który mężczyzna z tych piszących na kafeterii pragnie prawdziwej miłości... Nie są raczej zdolni w ogóle do takich uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×