Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Napluł mi w twarz

Polecane posty

Gość gość

Ostatnio była kłótnia przez 3 dni bo powiedział do mnie zamknij się i nie mogl przeprosić tylko go nie było albo pił. Zgoda na jeden dzień. Dziś ja rano mówiłam do niego zamknij sie i s******laj bo nie wyspałam się w nocy a on rano mnie popedzal. Pojechaliśmy na miasto a po drodze przeprosiłam ale on był zły. Gdy zapytałam czy podjedziemy na śniadanie on darl się ,,nie mów mi k***a gdzie mam jechać ,, a ja się poplakalam i odwiozl mnie do domu. Pod domem zapytałam po co mnie zabrał skoro dalej chce się kłócić .... Zaczął wyzywać mnie od k***** napluł mi na twarz pod domem w samochodzie. Potem wszedł do domu i mówił że to koniec i że nikt go tak nie w*****a, był czerwony w szale. ... Ja trzymałam go ale on wyrwał się i wyszedł. Dzwoniłam do niego 98 razy w ciągu nieco ponad godziny. Jestem w 9 mc ciazy . Macie coś bardziej p********o niż to co się właśnie stalo ? Czy ktoś ma dziś bardziej p******y dzień. . . ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra ale 500plus zbiera żniwa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję temu dziecku, które nosisz pod sercem. Co ono musi tam przeżywać. Wiesz, że w ciąży nie powinnaś mieć takich jazd i stresów? Jeżeli nie potrafisz zatroszczyć się o komfort tego dziecka, oddaj je po narodzinach. Znajdzie się rodzina, która zapewni mu bezpieczny dom, miłość i poczucie bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patol patola patolem pogania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pier...e jak można być taka desperatka bez szacunku do siebie? Koleś ma Cie za szmate a Ty jeszcze go trzymasz zamiast sama go pogonic, to może jeszcze blagaj go na kolanach żeby Twój PAN i wladca wrócił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życzę ci autorko spotkania czułego mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszek kudłaty
gość wczoraj nie przejmuj się, kocha cie, tylko dziwnie to pokazuje, może trudne dzieciństwo miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu, moja matka tak zawsze mowila. Ze musimy zrozumiec tatusia i go kochac, bo mial trudne dziecinstwo... On nie dosc, ze potrafil na nas napluc, to jeszcze zastanawialismy sie czy dozyjemy dnia nastepnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buahahaha kolejny dowod ze lepiej byc samemu :D jepane przyglupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kek, prowo z karaczana a normiki łykają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz wybór - możesz trwać w tym związku, pozwalać się poniżać, wyzywać, może nawet bić. Możesz nic nie zmieniać i skazać dziecko na życie w patologii, pełne przemocy. Możesz pozwolić, by dziecko widziało, jak ojciec źle traktuje matkę, by potem wdało się w złe towarzystwo, wpadło w uzależnienia i weszło w chory związek, bo nie będzie miało dobrego przykładu, albo możesz zostawić tłumoka i żyć z dzieckiem w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×