Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żona robi mi oral tylko w smakowych kondomach.

Polecane posty

Gość gość

Jak jej wytłumaczyć, że rezygnując z gum sporo kasy zostanie w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kocha cię, nie pożąda. Kobieta zafascynowana robi loda bez gumy i się nie brzydzi. Zakochana kobieta nie ma oporów, wiem to po sobie. Oburzałam się, jak mówili, ale jednak się przekonałam, że to prawda. Autorze, Twoja obecna prawdopodobnie nie jest dobrą partnerką dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRuda
Nie potrafię sobie wyobrazić jak można robić loda w gumie :P To jak lizanie lizaka przez papierek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRuda
Osobiście to w życiu nie wzięłabym do ust gumy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, wolę smakować penisa a nie lateks :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mam ją zachęcić? Czy może warto zmienić na inny model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam chętnych osób, które chcą pracować stale lub dodatkowo online. Na początek oferuję 1500zł w tydzień a potem 2000-4000zł miesięcznie i więcej! Praca jest bardzo prosta i przyjemna, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz W moim programie nie inwestujesz ani złotówki! W każdej chwili możesz zrezygnować - Tutaj nic nie tracisz, jednie możesz zyskać, a uwierz naprawdę warto! Jeśli jesteś zainteresowany/a to Wejdź na http://pawlowski-lukasz.pl/zarobek I zapisz się a otrzymasz informację oraz szczegóły o zarobku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu brzydzi się twojego penisa lub robienia loda. Dlatego robi to przez gumę. Osobiście też uważam, że przez gumę to jak przez papierek. Próbowałam raz, ale wolę jednak bez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRuda
Może zacznij jej lizać cipkę przez folię spożywczą. Wybacz, ale akurat mi to przyszło na myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak, jak napisał już ktoś wyżej. Najprawdopodobniej nie podobasz się swoje partnerce i nie podniecasz jej i Cię nie kocha. Jakby jej zależało to chciałaby Ci dać przyjemność, a ona widocznie nie akceptuje twojego penisa i ja to brzydzi. Przykre ale niestety prawdziwe. Jeśli mężczyzna działa na kobietę erotycznie to nie ma większych oporów, i ogólnie jest chętna, nawet jeśli była by nieśmiała czy niedoświadczona . Także żadne przekonywania i cudowanie nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Tragedia Cie chlopie spotkała : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Palisz, jesz czosnek, to nie dziw sie, ze jestes niesmaczny. ZACZNIJ PIC SOK ANANASOWY I jesc INNE OWOCE, KTORYCH ZAPACH PRZECHODZI przez skore. Mozecie jesc owoce egzotyczne razem z malzonka, zapach skory poprawi sie jak i smak wydzielin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze pomysl o higienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Jedź tonami ananasa : ) ponoć wtedy bedziesz do schrupania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci sa oblesni, mysla jedynie penisami. wymienic zone zeby robila inaczej loda? nie dziwie sie, e sie brzydzi takiego prostaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Folia spożywcza wyżej - dobre! Ale obawiam się, że żona pewnie też orala w swoją stronę nie lubi. Patowa sytuacja, nie ma co tracić życia na taką. Pamiętaj, że za każdym razem mógłbyś mieć robionego fantastycznego loda do finiszu, a tu masz taką atrapę. Bierz nogi za pas i znajdź taką, która to lubi! Jak to mówi młodzież: yolo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zona lubi owocowy smak, to jej go daj, zrob jej niespodzianke. Wypij karton soku mieszanki ananasa, marakuji, zjedz jakis owoc, kiwi, nie jedz 2 dni czosnku. Higiena to oczywistosc, przyjemnosci i radosci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyslij ja do mnie. Pokaze jej ile radosci moze dac lesbijski seks. Albo zacznij myc kutanga :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrina26666666
Autorze tematu widocznie nie dbasz o odpowiednią higienę. Higiena to podstawa. Depilacja to podstawa , jeżeli facet ma tam włosy to odpada nawet w gumce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Higieniczna żona. Nie chcę mieć HPV raka krtani dęb.ilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRuda
Depilacja nie jest żadną podstawą. To indywidualna sprawa tak kobiety jak i mężczyzny. Higiena to podstawa i tutaj się zgodzę. Można być wydepilowanym (ną)a kompletnie nie dbać o higienę, jak rownież na odwrót. Napisanie, że odpada nawet w gumce gdy facet ma tam włosy to chyba tekst jakiejś małolaty ;) Osobiście uważam, że facet ogolony na zero to zniwieściały facet :P Nic tak nie dodaje k******i " męskości " jak owłosienie. Mrrr ;) Ale jeżeli to lubi to jego indywidualna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrina26666666
Po prostu takie jest moje zdanie , każdy lubi co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:00 Zgadzam się. W każdym razie, problem autora to nie problem higieny, czy depilacji, inaczej jego żona już by mu o tym powiedziała. Tu chodzi o brak jego odpowiedniej postawy w stosunku do kobiet. Nie podnieca zony, ona go nie pożąda, stąd opory w seksie, jak już wyżej słusznie ktoś wspomniał. Facet musi pracować nad swoim stylem bycia, albo po prostu znaleźć sobie kobietę, której będzie odpowiadał całkowicie, nie połowicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrina26666666
Jeżeli jej nie podnieca to nie ma szans, ciężko będzie mu ja przekonać. Nie mniej estetyka odgrywa dużą role.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtola
ja robię zawsze loda w smakowych prezerwatywach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ty masz jeszcze 13 lat i lubisz słodkie lizaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrina26666666
Jak między kobieta a facetem nie ma podniecenia to gumka niewiele pomoże:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze nie myjesz dokladnie penisa i ona nie chce go brac do ust. Ja tam biore chetnie mojemu, bo ma zawsze czystego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×