Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gośćFajnasprawaTENwodór

Oczyszczanie wodorowe o co chodzi ?

Polecane posty

Gość gośćFajnasprawaTENwodór

Okrzyczana nowość w kosmetyce czyli oczyszczanie wodorowe. Postanowiłam wybrać się na zabieg , który dogłębnie wyssie moje znienawidzone zaskórniki.Zależało mi na tym, żeby oprócz wodoru nie stosować żadnych kwasów bo moja skóra nie reaguje na nie zbyt dobrze. Wybrałam na początek H2sens i Hydroimpact ( ten drugi odrzuciłam ze względu na cenę :) Zabieg krótki ok. 30 minutowy , bezbolesny natomiast co mi dał:- zniknęły czarne kropki na twarzy czyli zaskórniki , których miałam tak dużo na brodzie i nosie-skóra mocno pojaśniała a więc i przebarwienie spłycone na moje oko około 30% mniej. Tylko tyle i aż tyle .Jakie są Wasze spostrzeżenia o wodorowym oczyszczaniu skóry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjatoja
Generalnie polecam wodorowe oczyszczanie twarzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też skusiłam się na oczyszczanie wodorowe, bo słyszałam same pozytywne opinie na temat tego zabiegu. Byłam w klinice Idealiste w Poznaniu - super sprawa. Fantastyczna obsługa, sam zabieg przyjemny i co najważniejsze - są efekty! Polecam, warto teraz na wiosnę zadbać o swoją cerę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

Na moją buzie najlepiej działa zabieg mikrodermabrazji i najczęściej na taki zabieg chodzę do gabinetu kosmetycznego Spa Hana - Hana-Beauty&Style   na obrzeżach Piaseczna przy ul. Orężna 20.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Ostatnio robiłam zabieg oczyszczania wodorowego i mile byłam zaskoczona tym zabiegiem. Miałam doś widoczne oznaki strzenia się skóry , a ten zabieg przywrocił mi młodość. Bardzo jestem z niego zadowlona i polecam. Ja robiłam w klinice Bonjour https://bonjour-gliwice.pl/ i bardzo fajnie tam robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GABINET ALMOND BEAUTY

ZAPRASZAMY DO GABINETU KOSMETYKI PROFESJONALNEJ ALMOND BEAUTY W PSZCZYNIE NA ZABIEG WODOROWEGO OCZYSZCZANIA TWARZY. Spektakularne efekty oczyszczenia skóry z wągrów i zaskórników, a także głębokie nawilżenie i rozświetlenie cery 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi

Wszystkie komentarze "zadowolonych" to kryptoreklama, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla

Poprośmy o opinie klientów a nie reklamę swojego salonu lub kliniki 😡 

reklamować proszę się gdzieś indziej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaśka

Najlepsze oczyszczania wodorowe możecie wykonać na urządzeniu zoa-med, wyjątkowe efekty jedyny w polsce silny generator wodoru www.zoa-med.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×