Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosiaEU

Dlaczego moj facet sie tak zachowuje?

Polecane posty

Gość gość
Tam pare stron bliżej, stała komentująca temat dziewczyna, napisała, ze on Cie traktuje jak Kopciuszka, a Ty zapytałaś jak to rozumieć - ano tak, ze bynajmniej on Cie nie traktuje jak książę, ktory tego Kopciuszka szukał i znalazł, tylko raczej jak ta okropna macocha i jej córki:O Czyli jak popychadło, któremu moze na głowę nasrac, bo Ty i tak bedziesz uważała, ze on Cie kocha:O Przeczytaj wszytkie swoje wypowiedzi, jakie te historyjki i jego zachowania sa żałosne. Ja uważam, ze cos by ci obcy nie radzili, to Ty i tak nic nie zrobisz, tylko bedziesz sie żalić, a czas bedzie leciał. Jestes juz w wieku dojrzałym, w dodatku mieszkasz od dawna za granica, pracowałaś, ukończyłaś szkole, wiec powinnas miec troche oleju w głowie, a piszesz jakbys miała 13 lat, totalnie nie znala zycia i facetow:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie masz kasę którą zarobiłaś w UK autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to gdzie w domu swojego mena bo innaczej by nie miała gdzie mieszkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mjuaa
Jak dawno mialas ten wypadek w pracy? Dostalas odszkodowanie? Tu za takie cos moglas spokojnie kilka tys funtow dostac, wiem ze mozna uzyskac odszkodowanie do kilku lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za desperatka hahaha glupia i bez honoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mjuaa
Sa duzo gorsze od niej... kierowniczki lekarki wyksztalcone kobiety ktore siedza nierzadko bite w toksycznych zwiazkach. Straszne to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia Eu
Mjua to juz sprawa zamknieta jesli chodzi o odszkodowanie.dlatego tak wlasnie ciezko odejsc bo chlopak jest hednoczesnie rodzina bliska osoba itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet który cię zdradza i wykorzystuje jest wg ciebie rodziną???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawa ręki już zamknięta - Ale sprawa twojego leczenia psychiatrycznego jest cały czas otwarta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia Eu
Nie zdradzal mnie ale byl zauroczony tamta dziewczyna.on by tego nie zrobil (w sensie by mial seks z dziewczyna kolegi z pracy).ale staral sie jej przypodobac wozil ja nad morZe wtedy sobie pojechali jej pewnie o zaplate za paliwo nie zapytal bo chcial udawac jaki to niego super przyjaciel.(jej wtedy bylo przykro bo jej facet na misje pojechal i moj facet ja pocieszal)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz że z tamtą nic nie było bo pod łóżkiem im siedziałas, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mjuaa
Nie pozwolilabym na taka sytuacje zeby moj facet spedzal czas z inna. Moze i nic sie nie stalo ale dlatego ze ona nie chciala. On bardzo chcial - mial swoj cel w tym zeby byc taki milusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież on nie jest żadnym "jej facetem"! Ten gość wynajął ją tylko do opieki nad psem i domem. A ona jest tak głupia ze jeszcze do tego dopłaca tyłkiem i zasiłkiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia Eu
Spedzali fajnie czas razem a ja robilam 2lata collegu w rok zeby szybciej do niego przyjechac a on sie z inna bujal zeby ja pocieszyc bo teksnila za swoim facetem.ona mowila mojemu facetowi,ze wysylala sexi zdjecia do swojego faceta a on nic jej nie odpisywal.zastanawiam sie tylko czy mu pokazywala ta bielizne jak jej w domu pomagal szafki przykrecac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mjuaa
No to siedz i sie zastanawiaj skoro wolisz tak niz to urwac i juz nie musiec sie zastanawiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co podnosić temat, skoro juz sie nic z tego nie da wyłuskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co podnosić temat, skoro tu sie juz nic nie da wyłuskać. Co byście nie napisały autorka i tak wybieli i obroni misia. Jest tu milion takich tematow, gdzie niby proszą o poradę i obiektywne spojrzenie, a potem i tak bronią tych facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.17 doklaaadnie. Ale autorka tego posta bije rekordy głupoty, naiwności i desperacji. Ja piertole co za desperatka bez honoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×