Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zazdroszcze mezatkom jaki maja luksus dzieki mezom

Polecane posty

Gość gość
16:09 W mojej rzeczywistości jest to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:09 A ty przez ile to podzielisz, aby było możliwe w twojej rzeczywistości? Przez 90?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:12. 45:90 to nawet 1 nie wychodzi. Pisałam wcześniej co jest dla mnie standardem w sytuacji, kiedy normalnie funkcjonujemy (czyli pracujemy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:17 Na matematyce też jak widać nie uwazalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak dla ciebie 45:90 daje 1 to faktycznie żyjesz w jakiejś innej rzeczywistości. Dajesz bardzo realny przykład 45 stosunków w ciągu miesiąca, potem chcesz dzielić przez 90 i wychodzi Ci co najmniej 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po uj się znów plujesz rescator, stary dziadu erotomanie? Nie widzisz, ze nikt się z tobą nie zgadza? Na szczęście w wiekszości małżeństw panują inne zasady niż w twoim seks-ukladzie z utrzymanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:34 Dla wszystkich którzy nie spali na matematyce 45 podzielone przez 90 daje połowę, czyli w tym przypadku jeden stosunek na dwa miesiące ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli to nie na meza mam focha to raczej nie odechce mi sie seksu. Chyba, ze stanie sie cos co mnie bardzo zasmuci, a on jak polmozg dalej bedzie oczekiwal loda zamiast ruszyc d**e i zrobic mi herbate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks 45 razy w miesiącu majac ponad 50 lat - buahahahah to juz jakiś seksoholizm większosć w tym wieku uprawia seks z 2 razy na miesiąc i to jest normalne, wielu facetom już po 40-stce przestaje stawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie, rescator zamiast czepiac sie libido czy braku ochoty u kobiet powinien zajac sie swoim seksoholizmem. Bo to on jest tutaj jakims totalnym wyjatkiem chcac seksu codziennie czy prawie codziennie w wieku 50 lat. Wiekszosc facetow w tym wieku ma o wiele mniejsza ochote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieeee. On nie uprawia seksu. To tak jak z glodem. Jak jestes glodny myslisz, ze zjesz wiecej niz to mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:44 To już twoja sprawa, z jakiego powodu możesz dostać focha i jak na to zareagujesz. No ale jeśli uważasz, że powinnaś mnie o tym poinformować, to przyjąłem do wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też racja. Zacznijmy od tego, że ja mam faceta z umiarkowanym, libido, a nie z jakimś nadmiernym. Nie chciałabym faceta, który mógłby ciągle i w każdych okolicznościach. I na szczęście nigdy na takiego nie natrafiłam, każdy mój ex miał przeciętne libido. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:44 mi chodziło o to, że nawet 1 na miesiąc nie wyszedł co też jest abstrakcją. Pisałam wcześniej jaki jest dla mnie standard więc najwyraźniej nie czytasz ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka ty głupia i durna jesteś lecz się dziewczyno na nogi bo na głowę za późno... Gdzie ty pracujesz ??? To są oderwane od rzeczywistości lalunie Chcesz je naśladować ogarnij się ...Jezu że takie idiotki chodzą po tym świecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytales dlaczego zalozylam, ze foch jest na faceta. Wiec wyjasniam, ze tylko taki foch ma zwiazek z sytuacja. Ty chyba naprawde troche uposledzony jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:53 Jeszcze czego, żebym miał się domyślać o co ci chodziło. Ja czytam co napisałeś. A co jest u ciebie standardem to twoja sprawa. Ale jeśli uznalas, że musisz mnie o tym poinformować, to przyjąłem do wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:57 Sama przed chwilą napisałaś, że niewłaściwa reakcja faceta na foch wywołany inną przyczyną, też może skutkować ograniczeniem seksu. Więc to raczej ty jesteś upośledzona, bo nie wiesz co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc ludzi nie probuje sie nawet domyslac tylko otwarci pytaja swoich partnerow o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty w dalszym ciągu nie wiesz dlaczego twoja żona nie ma ochoty na seks. Może w końcu porozmawiaj z żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego, ze on nie ma zony. Inaczej nie mowilby o "kobiecych fochach". Ludzie bez wiekszych zaburzen calkiem otwarcie mowia jaki maja nastroj i dlaczego, wiec nawet srednio-zaawansowany autyzm nie usprawiedliwia takiej ignorancji co do tego co mysli/czuje druga osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nigdy nie patrzylam na kase u facetow, wzielam sobie marzyciela i mowce, dlatego teraz on zarabia ledwo 2000 zl a ja 3 razy tyle i on dobrze bawi sie za moje. No k... a tu kobiety maja dobrze z facetami i nie musza sie o nic martwic, tez bym chciala takiego z dobra kasa obserwujac swoje zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co masz na mysli, ze dobrze sie bawi za twoje? Ty sie nie bawisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:04 Nie wiem do kogo ten post, ale jeśli przypadkiem to odpowiedź na mój, (bo nikt nie pisał o domyslaniu) , to chyba nie uważasz mnie za partnera, który powinien otwarcie pytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piwkowanko fajeczki paliwo ciagle cos bo przeciez ja maklm wiec na wszystko daje ja, on nie zyje za 2000 zl tylko za 8000 zl, dodam ze mieszkanie jest moje, wracam z pracy umeczona i chce odpoczac, on po swojej ma sile, wiec szaleje, oczywiscie za moje Ustawil sie przy mnie, tak to widze jak wlasnie taka wygodna zonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam takiego faceta (meza).. pogonilam po dwoch latach. Teraz klepie biede. Ja znalazlam nowego meza w pracy, ktory zarabia ciut lepiej niz ja. W koncu nie czuje sie wykozystywana, a z pracy wracamy obydwoje zmeczeni. Za to przy naszych (obojgu) zarobkach mozemy sobie pozwolic na gosposie co posprzata, upierze i ugotuje. Przy poprzednim mezu to ja bylam kucharka, sprzataczka i od zarabiania na rachunki. A on mial czas na silownie, a wieczorem piwko z kolegami (moze i panienki tez bo byl przystojny. Sprawdzac mi sie nawet nie chcialo, za bardzo zmeczona bylam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:52. Pozwoliłaś na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zjechalam wlasnie do polski po 10 latach bycia sprzataczka za granica. Wybudowalismy sie ale oboje zapieprzalismy na wszydtko co mamy. Wstyd by mi bylo do meza powiedziec daj mi na buty albo na bluzke. Ja jestem tylko po maturze i moj facet to nie dojna krowa ktora moge ciagnac. A zas mam sasiadow gdzie ona 3 fakultety nie robi nic bo facet jest od tego zeby razobic na nia i na dom a ona wielka pani i ksiezniczka. Ani buzi ladnej gruba jak slon i nie mila. Szkoda mi jej faceta. Z********a na jej zachcianki i fanaberie i wieku 34 lat juz jest siwy. Co on w niej widzi to naprawde nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:40 Może jej facetowi jest obojętne do kogo jest przyczepiona dziura. Byle była chętna i ciasna. A może po prostu ją kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze dla niego jest mila, a moze on jest jedna z tych osob ktore wyniosly zle wzorce z domu i zawsze bedzie "kochal" tylko kobiety ktore zle go beda traktowaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×