Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zazdroszcze mezatkom jaki maja luksus dzieki mezom

Polecane posty

Gość gość
Jego kochanka mi nie przeszkadza oby co miesiąc kilka tysisczkow było na koncie i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:36 Jeśli jesteście tacy idealni, to może powiesz jak często uprawiali byście seks, gdyby tobie wystarczało 5 razy w miesiącu, a on by potrzebował 15 razy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko że ty lubisz lody to ja nie wątpię ale wiesz trochę nas tu siedzi to nie wiem czy podołasz by ci bokiem nie wyszły te lody a poza tym kobiecie nie wypada pisać takich tekstów rusz troszkę główką i myśl co piszesz no chyba że masz urojenia i śnią ci się po nocach te lody współczuję ci wiesz bo nie potrafisz nic mądrego napisać tylko lody ci w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jeśli jesteście tacy idealni, to może powiesz jak często uprawiali byście seks, gdyby tobie wystarczało 5 razy w miesiącu, a on by potrzebował 15 razy" X Przecież ludzie się jakoś dobierają pod tym względem. Jakby była taka sytuacja (rozumiem, że coś by się mi nagle zmieniło) to bym udała się do lekarza - może coś z hormonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomijając tego trolla z obsesją na punkcie seksu oralnego... Pisałąm wcześniej, że mąż zarabiał trzy razy więcej ode mnie. I wcale nie byłam z tego powodu szczęśliwa. Wszystko ma swoją cenę, a czas jest najdroższy ze wszystkiego. Tak naprawdę to czasem płaciliśmy za kolejne duże, niepotrzebne zakupy. Więc jak dla mnie to tymi pieniędzmi można sobie tyłek podetrzeć jak nic poza tym się z małżeństwa nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:20 Jak by była taka sytuacja i lekarze nic by nie mogli pomóc. I facet miałby trzy razy większe potrzeby od ciebie. To jak często uprawiali byście seks? Wykaz trochę wyobraźni, wyobraź sobie taką sytuację i odpowiedz bez wykrętów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:39. A czym spowodowana byłaby tak po x latach? Rozumiem, że z hormonami ok, nie jest kobietą karmiącą, w małżeństwie wszystko ok, nie jest przemęczona, nadal facet ją kręci, facet nie jest egoistą w łóżku. To co jest przyczyną zmniejszenia zainteresowania seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.18 Mam identyczne odczucia. Pieniądze są ważne ale nie najważniejsze. Co mi po tych jego dodatkowych zerach na koncie, skoro małżeństwo wisi na włosku, nie ma czasu dla rodziny, oddaliliśmy się od siebie, każde zaczęło mieć swój świat, dziecko tęskni za ojcem którego widzi tylko w weekend? Nawet nie ma jak skonsumować tych pieniędzy, bo brak czasu na wszystko, a zakupy babskie i ubraniowe to dla mnie zbytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się: wolę moje małżeństwo, gdzie pracujemy, zarabiamy razem na dom i mamy czas dla siebie po pracy i w weekendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:19 A co ma do rzeczy z jakiego powodu nastąpiła zmiana? Ale jeśli nie potrafisz sobie tego wyobrazić u siebie, to wyobraź sobie, że koleżanka jest w takiej sytuacji i prosi o radę. Tylko nie pisz, że koleżanki nigdy ciebie o radę nie proszą ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:49. Akutat dużo ma do rzeczy z jakiego powodu nastąpiła zmiana. Najpierw trzeba poznać przyczynę, a potem coś radzić. Gdyby mojemu mężowi coś się zmieniło to przede wszystkim chciałabym poznać przyczynę, wtedy można coś zaradzić (o ile np przyczyną nie byłaby inna kobieta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:39 No to przyjmij, że odezwała się w nim druga młodość i przez to trzykrotnie wzrosły jego potrzeby ;-). Masz zamiar dalej unikać odpowiedzi? Bo jeśli tak, to sobie daruj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:27.Dalej nie odpowiedziałeś co się stało, że kobiecie spadło libido- o tym była mowa. Cały czas unikasz odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"No to przyjmij, że odezwała się w nim druga młodość i przez to trzykrotnie wzrosły jego potrzeby oczko.gif ." X 15x w miesiącu to akurat dla mnie standard, ale 45 to już by było dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby facetetowi odbila druga mlodosc i zaczal wymagac seksu bo jak nie to idzir sie puszczac...to droga wolna. Wiecej kasy dla mnie z orzeczenia o winie. Gdybym to ja stracila libido przez np. chorobe to ten sam scenariusz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:56 45 razy to za dużo dla ciebie. A gdyby dla twojego faceta to było tyle ile potrzebuje. To co wtedy? Jak często uprawiali byście seks, jeśli dla ciebie 15 to akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:48 Czyli seksu tyle ile TY chcesz, i facet ma się dostosować, albo rozwód z jego winy? Czy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:27 Bo dostała babskiego focha, jak sądząc po opisach na forum zdarza się często. Masz odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miało być 14:41 Ale masz odpowiedź, jedną z możliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:08 Czy Ty myślisz, że ludzie nie pracują i nie mają dzieci, że bzykają jak króliki 45x w miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:14. Nie wiem co to jest babski foch, jaka była przyczyna tego focha. To uważasz, że jeżeli przez tego focha (cokolwiek to znaczy) nie chce uprawiać seksu tak często jak do tej pory, to będzie chciała robić facetowi dobrze bez przyjemności dla siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dziala w obie strony. Ani nie wymagalabym od niego wiecej pod grozba zdrady ani nie zdradzila gdyby zachorowal. Wina jest tego kto sie idzie puszczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę, że powinnaś mieć pretensje do nauczycieli w szkole, że nie nauczyli ciebie co to jest przykład. Powinni ci zapłacić za stracony czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:19 A niby dlaczego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykłady to trzeba dawać realne, a nie oderwane od rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"15:19 A niby dlaczego nie?" X Bo jak sam pisałeś ma Focha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktos ma focha to znaczy, ze jest zly, smutny, zawiedziony lub obrazony. Nikt nie ma w tej sytuacji ochoty sprawiac przyjemnosci innym, zwlaszcza osoba ktore sa odpowiedzialne za stan rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:36 To sobie podziel przez ile potrafisz i dostosuj do swojej rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:06 czyli w twojej rzeczywistości żona robi Ci dobrze 45x w miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:41 Jeśli chodzi o postępowanie osoby z fochem nie mam doświadczenia, więc wierzę w to co piszesz. Ale chyba założyłaś, że to facet jest powodem babskiego focha. Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×