Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kapitan Jack Sparrow

Pod powierzchnią serial tv

Polecane posty

Gość gość
Ej, do rzeczy.. Jakie spostrzezenia po kolejnym odcinku? Ten dyrektorek kreci na calego i manipuluje. No ale po co mu ta dziewczyna ? Do odreagowywania? Ta wyblakla blondi , ktora byla opiekunka chlopca co ma teraz na sumienu? Pomyslalam ,ze moze ona ma to dziecko, ale wydaje mi sie ze policja taki sad sprawdzila. Jedyna nadzieja w tej starej policjantce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dyrektorek mógł mieć z nią romans i wtedy byli razem. Facet tej laski ich zobaczył i z zemsty porwał dziecko a upozorowal utoniecie. Ewentualnie w jakimś amoku mogła zawinic Marta, nie pamieta tego a dyrektorek rzeczywiście ja kocha i chce ją chronić żeby się nie dowiedziała że to jej wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To było pewnie tak, że dyrektor bzykal się z opiekunką, jak dziecko spało i wtedy albo ten chłopczyk się faktycznie utopii albo ktoś go porwał. Na malolate patrzec już nie moge- strasznie irytująca jest, zwłaszcza z tym swoim głosem. Poza tym oglądając jej sceny z ojcem, mam wrażenie, że jego też chętnie by przeleciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mnie ta dziewczyna drażni. Moj mąż ma 46 lat i też mu się nie podoba. Mojemu mężowi nie podoba się kobieta z kolczykami w dziwnych miejscach i wygolonymi włosami-na głowie he he. Poz tym jest infanrylna a taka niby mądra-tu Szekspir, tu umysł matematyczny. Hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszna jest ta dziewczyna,totalnie aseksualna I w******jaca.Dyro kreci po calosci,probuje wmowic ze dziecko napewno utonelo zeby juz niegrzebac w tej sprawie.Napewno wie co sie stalo naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny film, akcja zaczyna się bardzie rozkręcać. Młoda mnie wkurza swoim zachowaniem i stylem ubierania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie jej fryzura wkurza. Mi się ten serial od początku podobał. Dobra gra aktorska. Biedny ten Janek. Co z nim będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda wkurza? ;) Doobrze gra. Ale tu są same krwiste postacie. Powiem że najbardziej winny jest dyro. Mam niesmak do jego działań oślizła kanalia. Jako mąż dyrektor i pewnie ojciec jest był beznadziejny. Kapitalna znów gra Topy który wlazł w skórę gada. Ale dyro powinien powiedzieć małolacie nie. Kłamstwo buduje kolejne kłamstwo. Dziewczę lawiruje bo jak tu pochwalić się takim facetem. Żenła. Szkoda tego chłopca nie. Nie dosyć że w domu lipa to i dziewczyna w której się durzył wystawiła go. Niania to napewno była w domku bz/ykana przez pana dyrektora. Raczej nie oni zrobili coś dziecku. Choć jakiś kryminał możliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uważam, żeby postać Oli była dobrze zagrana, być może kiepski dobór aktorki- jest mocno irytująca. A tego Janka faktycznie szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa fabuła, więcej mam takich potrzeba. Pamiętacie Belfra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapitan Jack Sparrow
Belfer 1 cz. nawet interesująca. 2 cz. beznadziejna chyba nie dałem rady do końca. Ola. Źle gra? A takie emocje wywołuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wywołuje emocje, bo to nie jest normalne by dyro romansowal z malolata. Poza tym dyro jest szuja i oklamuja fajna żonę. Dlatego. Swoją drogą ta Milka by była Lepsza do roli kochanki dyra. Bardziej sexi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten serial to patologia, patologiczne związki i życie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, o jakich emocjach Ty piszesz. Bo gra aktorska fatalna, być może dlatego, że siłą rzeczy porównuje ja do Marianny Kowalewskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłka mi nie wygląda na uczennice liceum, jest starsza z twarzy od reszty. Ola faktycznie nie wygląda na lamaczke męskich serc. Podejrzewam że gdyby wtedy nad rzeką była inna dziewczyna to sytuacja byłaby taka sama. Po. prostu się nawinela i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawinela mu się młoda dupa i tyle. A jaka to już bez znaczenia, ważne że młoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie dziwne, ze nawinela sie dziewczyna i on z nia romansuje , mimo ze sie to moze wydac a wtedy zostanie zwolniony z pracy. To samo pomyslalam-Miłka wyglada na okolo 30 stke. Nie jest to serial o patologii, w zyciu czesto zdarzaja sie takie przypadki. Gazet nie czytacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkurza mnie ta młoda siksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez bym powiedziała, że Milka na 10 lat więcej wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapitan Jack Sparrow
Kurczę nie załapałem która to Miłka. Co do urody nie przesadzajcie fajna siksa. Chyba moje zdanie faceta się liczy bardziej. Włosy wolałbym nie wygolone ale myślę że to zabieg trick by podkreślić ekcentryczną młodzieźową fryzurę. Jeśli Miłka to ta blondi co oskarżyła o molestowanie to faktycznie wygląda starzej. Jej by się przydało jedną stronę wygolić. :D no ale są młode co poważnie wyglądają. Znam 14-latkę wygląda na 18. I weś przystartuj do takiej. :o Ciekawi mnie osoba która krytykuje Pod powierzchnią. Jeśli to szczera wypowiedź proszę podaj co uważasz za bardzo dobre. Jaki film jest okej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego to Twoja zdanie- jako faceta- liczy się bardziej w kwestii oceny czyjejś urody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapitan Jack Sparrow
Bo..bo...bo..;) Bo mi się faceci nie podobają. Żadne, same brzydale. Jak ja mogę ich oceniać czy przystojny? Nie rozumiem tego słowa przystojny. Że co? Stoi? ;) A krągłości kobiety mmmy to co wy o tym wiecie? Zara jedna drugiej wytknie subiektywnie to i tamto. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To właśnie kobieta bardziej obiektywnie oceni drugą, bo jej cycki i doopsko mózgu nie przyslaniaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Diagnoza jest ciekawa, akcja, mroczna historia, będzie kara, Kościukiewicz dobrze gra:). Oko za oko też super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o kraglosci to tym bardziej nie ma.tam zbytnio o czym mówić Uroda to kwestia gustu ale wolalabym sto razy bardziej 40-letnia Panią Martę (nie wiem ile ma, podałam przyklad) niż 18letnia sikse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matka tej Milki jest np wedlug mnie bardziej atrakcyjna od swojej corki. Sparow a tobie sie taka siksa podoba? Eee Diagnozy nie ogladam, widzialam zajawki, ale nie ogladam bo nie lubie kiedy seriale sa za dlugie;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapitan Jack Sparrow
Marta bardziej kobieca. ;) Sixty som różne i różnie się podobają ale nie sądzę że da się coś poważnego zbudować z nastką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siksa niech się zajmie chłopakami w jej wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam dziwne wrażenie że dyro to wszystko zaplanował. To niby przypadkowe spotkanie z tą wygolona też. W tym filmie nic nie jest tym czym się zdaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×