Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kapitan Jack Sparrow

Pod powierzchnią serial tv

Polecane posty

Gość gość
Jest siedem odcinkow. Kto powiedzial, ze to jakis chlopak pisal anonim do dyra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, to ten Janek pisal anonim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapitan Jack Sparrow
Wygląda na to że tylko my dwoje doceniamy walory filmu. ;) Ja myślę że tam był nieszczęśliwy wypadek z tym dzieckiem. A nasz dyro nawykły do kłamstw wymyślił bajkę że dziecko utonęło. Ukryć chcieli romans z nianią ale musi być coś jeszcze. Czemu ten ojciec nie prześwietlił telefonu młodej to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co ciąża, to już ta zdzira na to leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale gdzie jest niania, dlaczego milczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapitan Jack Sparrow
Niania miała romans. Pewnie też było jej nie na rękę aby mąż się dowiedział. Studium zbrodni w afekcie. Bo ktoś zginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tą ciążą to polecieli banalem jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona powinna odejść od dyra, młoda wyjechać, aby k***s został sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Martą powinna mu udowodnić winę a wymiar sprawiedliwości zrobić swoje. To może jest chore, ale mie polubiłam Tołpy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapitan Jack Sparrow
Ja uwielbiam Tołpę i jego wcielenia aktorskie ;) Ciąża banał? No może troszeczkę. ;) bo brała tabletki..no okej ale po tab. też zachodzą prawda. Banał to zasuwka do łazienki z drugiej strony drzwi w Pułapce. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie banalna bo brała tabletki, a banał bo jasne i proste do przewidzenia w takim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem po co po raz kolejny powtarzasz się o tej zasuwce- tak Cię to do tej pory mierzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jack, co ty z ta Pulapka? Bylo , minelo. Ciaza bez sensu, bo brala pigulki, chyba ze to spreparowala? Bo przeciez powiedzial ze nie chce sie ukrywac A nie wydaje sie wam, ze ten tatus Janka z zaginieciem dziecka moze miec cos wspolnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niee, nie sądzę. Bardziej bym była skłonna postawić tezę, że to dyrektorek ma coś z tym wspólnego (poza tym, że się wtedy gzil z opiekunką)- może to jakiś socjopata, który nie lubi dzieci i dlatego wmieszali do tego wątek ciąży Olki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapitan Jack Sparrow
Nie chcę mieszać innego serialu. Tak mi się zdawało że fanka poprzedniego chciała i wytknąć banał. Sorry. ;) Myślicie że taka siksa ma już tak połapane sprawy nie zachodzenia w ciążę? Ja nie nie jestem tak przekonany i fabuła na szczęście na tyle mnie pochłoneła że nie myślałem - O zaraz zajdzie w ciążę. Autorzy wymyślili emocjonalne tornado i kolejna komplikacja w postaci ciąży wpisuje się w konwencję. ;) Obawiam się tylko czy dostaniemy odpowiedz co stało się z dzieckiem. Może to byc temat np kontynuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przeciwieństwie do Ciebie, Ja po prostu oglądam serial, jeśli w jakimś stopniu mi się podoba, a nie jestem jego fanką. A ciaza Olki jest banalem, bo to takie typowe- romans z żonatym, ochota na ukrywanie się, a potem nagle zmiana frontu na wyjście z tego ukrycia i ciążą- schemat i tyle. I to Ty ciągle wrzucasz tu jakieś teksty na temat Pułapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapitan Jack Sparrow
No pewnie że ja. Przecież nie mówię że ty. :D Czuję się nieprzekonany z tym banałem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to juz Twój problem, jak się czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapitan Jack Sparrow
Jak sobie nie poradzę z tym problemem pomożesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eee tam, niech dziewczyna jedzie do Czech usunac- dyro ma kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapitan Jack Sparrow
Maryś obejrzałbym z tobą "inny" film ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Taaak? A ktory? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatni odcinek będzie mocny, w szkole rozegra się tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapitan Jack Sparrow
Instruktażowo poglądowy wyrazisty mocny nie pozostawiajacy złudzeń Znasz jakiś taki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapitan Jack Sparrow
;):D Wszystkie te gdzie subtelne emocje będą splatać się z ludzkim pięknem. ;) Mmmhy. Dajmy na to. Taki typowy dialog a raczej monolog to: -Ja, jaaa polniche baaabie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A diabeł tkwi w szczególe. x No tak, i tu młoda zachodzi w ciążę, choć bierze tabletki, które znajduje u niej ojciec. Trochę to naciąganie. Choć serial oglądam i lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra :) powaga wracamy do nurtu gł. tematu. Wg. oficjalny opis prod. telewizyjnej cyt. "Kolejne głęboko skrywane sekrety i namiętności nieuchronnie doprowadzą do zbrodni…" Kto zginie? Topa? Boczarska? Jak myślicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naciągane tabletki- ciąża? Znam osobiscie okolo 38 letnią obecnie kobiete mamę 3letnich obecnie bliźniaków po plasterkach hormonalnych. Myślę że była bardzo zaskoczona. Dlatego nie zaskakuje mnie in minus kolejna komplikacja. Póki co Marsjanie nie atakują Topy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×