Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Krytyka Kulinarna

Polecane posty

Gość gość
Ciekawe, czy ten Jacek się odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to nie jest tak, że Jacek też miał wkład w ten blog? Tak się zastanawiam czy ona go zostawiła i jeszcze zabrała bloga nad którym oni pracowali latami. Szkoda mi tego Jacka. Zawsze mnie ciekawiło dlaczego kobiety z radiową urodą mają takie powodzenie u mężczyzn. Ciekawe co ona ma w sobie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pudelek juz o tym napisał i wstawił screeny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A widzieliście screen jak napusała na blogu, że starają się o dziecko i fanki trzymały kciuki i były pewne, że to o Jacka chodzi? Zreszta nawet jak to było niedopowiedzenie to jak mogła starac sie o dziecko z Bartkiem jak on 1) nie ma jeszcze rozwodu, 2) nie mieszkali nawet razem bo zamieszkali jak juz byla w ciaży, 3) jak jeszcze była w związku z Jackiem. To sie kupy nie trzyma. Wychodzi na to, że zdradzała wiele miesięcy Jacka, w necie udawała idealny związek a tekst o planowaniu dziecka to chyba tylko po to aby nie uznali tego za wpadkę... tylko że teraz wyszła na nienormalną bo kto o zdrowych zmysłach planuje dziecko z żonatym kochankiem, nie mieszkając nawet z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wystarczylo nie obnosic sie z narodzinami nieslubnego dziecka i nie byloby calej tej dramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to, że pochwaliła się narodzinami dziecka to normalne, trudno o czymś takim nie napisać. To, że jest nieślubne to także nic złego. Ale wokół całej sytuacji wyrosła bardzo brzydka sytuacja i gołym okiem widać, że Krytyka Kulinarna próbuje tutaj zrywać ofiarę hejtu a pozowała na taką pierwszą sprawiedliwą. Teoretycznie może i już nie byli ze swoimi partnerami jak robili to dziecko, ale ciekawe czy to właśnie nie krytyka rozbiła ich związek, czy oszukiwała swojego partnera, a jakieś uwagi do byłej swojego chłopa, że inne dzieci to ona ma z innymi mężczyznami obnażyły podły charakterek Magdy G. Fanki jej bronią, bo w większości nie widziały szybko usuwanych komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Która to znowu na cudzego bolca wskoczyła? To jakaś celebrytka? Nie znam. Nie chce mi się całego tematu czytać a nie znam tego programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najbardziej obrzydliwy był podjazd na żonę - jeszcze aktualnie. I jak ktoś wyzej napisał, obnażyło to podły charakter Krytyki. Pisze, ze dla dobra dziecka, ktore ten cały Bartosz ma z żoną - powinni zachować spokoj, a za chwile sugeuje ze matka owego dziecka to puszczalska . Krytyka pousuwała komentarze i usuwac bedzie, tam ban jest nawet za to, gdy ktos zalajkuje komentarz nie po jej mysli. Strasznie małostkowa, zakopleksiona sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle, ze krytyka wymyslila sobie, że pomysly na recenzowanie knajp i podroze powoli się konczą, zreszta - przestala być wiarygodna po tym pierdylionie reklam jakie wstawia za kasiure (po reklamie żurku instatnt czekam juz tylko aż zareklamuje vifona słodko kwaśnego), a ze zaciążyla to swietny pomysl na blog aparetingowego. I tak zaczęła robić wstep dajac złote rady cieżarnym - jak mają jeździć w aucie, jak nie przytyc w ciąży, aż po wywiad z ginekologiem. I to się czytało, matki polki łykały - w dobie 500+ kobietki chętniej zachodzą w ciążę, to i publika szeroka. Ale wszystko się je..ło , jak wyszło na jaw, że to dziecko to poczęte na krzywdzie innej, w dodatku wyrzuconej przez męża z domu. ooo kobiety nie lubią takich akcji. A jak sie to połączy z relacjami remontu domu - ktory jeszcze do niedawna zajmowala zona z dziećmi, to wogóle wychodzi niezły syf. I gdzie w tym wszystkim jest owy Bartek? Dlaczego żona w połogu sama musi walczyć i wypisywać kolejne sprostowania? A on słowa od siebie nic? Nie stanie rycersko w obronie matki swojego dziecka? Krytyka popełniła kiedys tekst o rozstaniach. Naspiała w nim : jeśli twoj pluszowy misio spakował swoją byłą w worki na śmieci, to z tobą zrobi to samo" czy coś wt ten desen. Może powinna sobie przypomnieć te słowa? nie wiem, napisac w kalendarzyku czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co trzeba mieć w głowie, albo czego nie mieć, aby chwalić się na blogasku, że się starało o dzidzie z facetem, który jest żonaty. A napisała to we wpisie gdzie radosnie informowala o ciąży. Do tego dzis napisała, że rozstała sie z partnerem Jackiem we wrześniu 2017 , zaciążyła w styczniu, skoro dzieciak przyszedł na swiat dzis. Czyli tak od razu po rozstaniu przeszła do tych staranek. Już lepiej jakby napisała : wpadłam, bywa a teraz będę żyć dalej, a wy razem ze mna albo spadajcie. To co ona teraz kręci i mota, jest chyba gorsze od tego, ze ewentualnie odbiła chłopa dobrej koleżance. A jej wiarygodność spada teraz do poziomu : dno, szambo, sto metrów mułu i dopiero ona . I reklamodwacy sądzę ze się wykruszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jeśli od rozstania z partnerem do poczęcia dziecka z nowym minęło te kilka miesięcy to raczej oczywiste, że KK musiała już z nim kręcić wcześniej, no chyba że tak szybko poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no minęło ze trzy miesiace. Czyli rozstała się we wrześniu i tak szybko znalazła sobie nowego, że z mety zaczęła sie starać o dziecko? Chyba ze zaczęła się już starać, jak była z poprzednim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w każdym razie musiała z nim kręcić już będąc z tym poprzednim Jackiem. Muszę przyznać, że ja naprawdę bardzo ją lubiłam, uwielbiałam jej teksty lifestylowe, uważałam ją za taką naprawdę super babkę, szczerą, nie bawiącą się w jakieś gierki, kogoś kogo rzadko można teraz spotkać. Taką ostatnią sprawiedliwą. Polecalam znajomym jej teksty, udostępniałam je. Jestem tak rozczarowana, że już chyba nigdy nie uwierzę w nic w blogosferze :P Krytyka ma szczęście, że ogromna część jej wielbicielek jest nie w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krytyk abyła fajna kiedyś. Niestety od jakiegoś roku stała się chamska, zadufana w sobie z wiecznym - przyznanym sobie samej prawem do posiadania racji. Ale mimo to ją czytałam jakos ufalam. Po tej akcji juz nigdy nie uwierze w nic co napisze albo poleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to ta "krytyka kulinarna" w googlach wyświetla sie jakiś kucharski serwis/blog z przepisami - to o to chodzi? Kto to w ogóle jest, jakas celebrytka? Pierwsze o tym słyszę. Tylko nie mówcie, że znowu o jakąś blogarę chodzi, bo teraz wszędzie promują te internetowe patologie. Po co promować te reklamowe atencjuszki, patostreamerów, gołe tyłki itp?? Dokąd zmierza ten świat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świat zmierza do katastrofy klimatycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KK chyba w jakimś poście napisała, że rozstała się ze swoim partnerem i związała z tym w 2017 r. no a dziecko ewidentnie poczęte 2018, ale już sama nie wiem. Pogrążyła się tymi chamskimi uwagami o dzieciach byłej swojego nowego faceta. To jest jakaś chora telenowela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie napisala tego w zadnym poście, tylko dopiero wczoraj w komentarzu, jak ją ludzie dojechali na różnych grupach. Okazuje się, że jest chyba na wszystkich , dotyczących socjal mediow ;) wiec napisala sprostowanie wczoraj, ze ze rozstala się we wrzesniu 2017 z Jackiem. W styczniu juz byla w ciąży i jak napisała - starala sie z nowym partnerem o to dziecko. Wiec albo taka szybka milosc i zaufanie, ze w ciagu trzech miesiecy zdecydowala sie na staranka z nowym partnerem, albo istotnie zdradzala Jacka i to bylo przyczyną rozstania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na grupie vogule poland na fb są screeny byłej żony tego Bartka która była administratorka grupy KK na fb i jeszcze w 20 września składała jej tam publicznie życzenia urodzinowe i to takie bardzo miłe więcej wtedy jeszcze nic nie wyszlo. Też ludzie pisali że ona w lutym jeszcze udzielała wywiadu z Jackiem i wszyscy myśleli że są nadal razem a ten remont to w ich wspólnym kupionym domu, a nie w domu kochanka. Chwaliła się rocznicą, a zapomniała powiedzieć że się rozstali i w między czasie znalazła sobie innego, a wszyscy byli przekonani że te wpisy dotyczą ciągle Jacka. Na vogule poland też ktoś napisał że eks żona napisała posta na swój fb (już usunięty) gdzie powiedziała, że KK ma zapędy do alkoholu, żonatych mężczyzn oraz ich kasy i że remont za kase jej męża to tylko początek bo lubi wydawać, ale nie swoje pieniądze. I to były dobre koleżanki... Wiecie tak szczerze to się nie dziwię tej eks żonie, że ja emocje poniosły. No i KK wypominajaca, że eks ma dzieci z innymi facetami trochę strzela sobie w kolano bo jej Bartek aktualnie też ma dwójkę dzieci i każde z inna, a do tego nadal żonaty :p także opowiadanie jak to oni mają czyste karty jest śmieszne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto to w ogóle jest? Wchodzę dziś (jak co dzień) na Pudelka, a tam artykuł o tej pani :o jestem zniesmaczona gdy mój ulubiony portal plotkarski pisze o kimś, kogo w ogóle nie znam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najbardziej bohaterski to się wydaje ten cały ojciec Marcysia, który w ogóle nie zabrał głosu w tej sprawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wazne ze ma kasę i KK moze szalec :D byscie chcialy sie wprowadzic do domu faceta gdzie wczesniej jego zona mieszkala? Ja juz bym wolala miec mniejszy dom ale isc z tym facetem w nowe miejsce. A ten koles powinien zoatawic dom zonie a sam sie wyniesc jesli zrobil dziecko z inna. O nim tez nie swiadczy za dobrze. Klasy mu zabraklo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej mnie zabolalo gdy czytalam te screeny z insta KK. Jak jej 'fanki' mowily tej kobiecie ze ma siedziec cicho i sie nie kompromitowac i nie robic z siebie drugiej J. Zyly. Smutne to mega. Ciekawe jak jedna z druga by sie zachowaly gdy mialyby taka sama sytuacje. Zero empatii. Najlepiej ma zamknac buzie na klodke i nie psuc zycia 'nowej parze' a jej dzieci to juz sa malo wazne i to ze czas zmarnowala z nim. Baby sa czasem mega wredne. Pewnym w dzisiejszych czasach mozna byc tylko tego ze umrzemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, te fanki KK są najgorsze. Serio nie widzą nic dziwnego w całym zachowaniu ich idolki? Widziałam gdzieś screeny, że jeszcze we wrześniu na urodziny KK ta żona jej chłopa składała jej życzenia urodzinowe na Facebooku! KK jej odpisała, wszystko wyglądało na to, że się kolegują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że co??? Jak to sie rozstała z Jackiem we wrześniu 2017 jak na przełomie wiosny/ lata tego roku chwaliła się, że obchodzą z Jackiem rocznice! Przecież to się da udowodnić! Wiecie o co w tym wszystkim chodzi? Wylało się szambo. Prawda jest taka, że Krytyka zdradzała Jacka i zaciążyła. Pewnie sie rozstali dopiero jak sie dowiedziała o ciąży z kochankiem. Nie przemyślała jednak dokładnie jak z tego wyjść z twarzą i dlatego te głupie wpisy na blogu, że stara sie o dziudziusia. Pewnie na zarzuty, że to nie dziecko Jacka chciała napisać coś w stylu że nie musi sie chwalić swoim życiem prywatnym i spowiadać kim jest aktualnie jej partner. Tylko niestety ludzie mają dobrą pamięć. Jak ktos jest biegły w informatyce to może jakoś odszuka jej usuniety post o rocznicy. W necie nic nie ginie. Wszyscy wiemy jaka jest prawda ale przecież ona nie napisze „tak macie racje, zdradzałam Jacka z facetem przyjaciółki i wpadliśmy”. Jaki ma inny wybór? Musi się jakoś bronić wiec wymyśla fakty niezgodne z tym co sama pisała wcześniej, licząc że ludzie się nie połapią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tyle pisała postów o niemoralnych zachowaniach innych kobiet, podkreślając, jaka to ona jest w porządku... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym dziewczyny... Nawet gdyby się rozstała z Jackiem we wrzesniu 2017 to co od razu spiknelaby sie z facetem przyjaciółki? One we wrzesniu jeszcze miały dobry kontakt a w ciąży była w styczniu więc chyba nie zaczeli sie spotykac w grudniu i nie zrobili od razu dziecka? Musiało to trwać chociaż te 3 miesiące czyli na bank okłamywała koleżanke za plecami. Gdyby trwało to dłużej to by sie nie kolegowały we wrześniu. A wiadomo, że żona sie dowiedziała jak juz romans był poważny bo chyba nie przyszli po pierwszym razie sie jej pochwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też pamiętam, że rocznicę obchodzili w tym roku ;) A ten wpis ktory jedna z was zacytowała o tym „spakowaniu swojej bylej jak śmieci” zamiescila w lipcu tego roku czyli juz byla w ciazy. Hipokryzja pelna gębą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ogóle to ciekawe, czy ta porzucona żona wiedziała, że dzieciak krytyki jest jej męża, bo niby dlaczego dopiero teraz się ujawniła? tych postów o ciąży było sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle, że żona ojca dziecka krytyki nie wiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×