Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Krytyka Kulinarna

Polecane posty

Gość gość
a kiedy i gdzie był wywiad krytyki z Jackiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no sama napisała wczoraj bodajże, że się rozstała z Jackiem w 2017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisała tak bo jakie miała inne wyjście. Ludzie juz udowodnili masowo, że w tym roku także Jacek był wspominany u niej w postach oraz chwaliła sie 10 rocznicą z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jacek w tym roku nie byl wspomniany, tylko w zeszlym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama sytuacja może nie jest jeszcze najgorsza, bo nie wiadomo jak to było z tym wyrzucaniem żony z domu itp. ale przeraża mnie brak samokrytyki ze strony autorki Krytyki Kulinarnej i to udawanie miesiącami na blogu i nie wyprowadzanie ludzi z błędu co do swojego związku z Jackiem. W sumie jakby napisała jakiś czas temu posta, że ma nowego partnera, nawet nie wchodząc w szczegóły, to lepiej by na tym wyszła. Jakiś lifestylowy post z klasą o tym, że drogi rozchodzą się nawet po wielu latach. Naprawdę nieco lepiej by to wyglądało. A tak to jakiś kosmos. KK sprawiała wrażenie kobiety z ostrym poczuciem humoru a teraz będzie istnieć w świadomości ludzi jako wredna kochanica :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic o nich nie widzę na vogule ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest temat na grupie vogule. Własnie jakaś laska wstawiła screen, że ta żona chłopa krytyki we wrześniu 2017 świętowała rocznicę ślubu z nim, wstawiła fotę na jakąś tam grupę dla wegan wegańskiego żarcia rocznicowego. Wtedy już najprawdopodobniej krytyka z nim romansowała bo parę miesięcy później musiała być już w ciąży. szoook.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rocznica żony B. i samego B. (ojciec dziecka KK) pod koniec września, w styczniu/lutym KK już w ciąży. Niech nikt mi nie mówi, że "starali się". Zwykła wpadka, zamiast napisać, że dla nich ciąża też była zaskoczeniem i tyle, to mydlenie oczu i wmawianie, że się starali. To co, niechby byli ze sobą załóżmy od listopada czy grudnia, a w styczniu/lutym już w ciąży? Albo B. zdradzał żonkę aż miło od wielu, wielu miesięcy, albo ja serio przestaję wierzyć w ludzi którzy po 2-3 miesiącach związku "planują" dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest tak słaba sytuacja, że aż brak słów! KK to najwyraźniej zwykła wyrachowana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to wszystko w wieku 37 lat... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to jest przykre. Jak ludzie potrafią ranić innych i to bliskich. Straszne do czego są zdolni... Ja się nadal łudze że karma wraca do takich osobników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to z jej wieku wynikał pośpiech w splodzeniu potomka z chłopem, z którym niby była 3 mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczcie na fb Dimitri Zakos, Jacek w listopadzie 2017 jeszcze udostępniał posty KK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam słyszałam, że z tej byłej żony to niezłe ziółko. zdrady, alkohol, imprezka za imprezką, a teraz udaje biedną porzuconą. to wspólne dziecko to głównie mąż wychowywał i dalej wychowuje. nasze dzieci chodzą do tej samej szkoły. tu wszyscy o wszystkich wszystko wiedzą. mamusia jak się od wielkiego dzwonu pojawia to wiecznie na kacu. ALe conie to obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda, nie musisz obsmarowywać wciąż żony swojego misia :) Osobiście uważam, że lepszy kac niż "staranie się" o dziecko z cudzym mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez widziałam te posty jacka z listopada 2017. Załóżmy, że zaraz po tym sie rozstali i w grudniu od razu zaczeła sie spotykać z Bartkiem. Z tego wynika, że zaciążyła w pierwszym miesiącu znajomości. Czyli co - Wg KK starali sie o dziecko, czyli wynika z tego ze po tygodniu bycia razem juz sie starali :D brawooo! Dobrze wszyscy wiemy, że mieli długiii romans. W końcu wpadli i dopiero wtedy ich związki się rozsypały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszę komentarz z konkretnymi wnioskami, a kafe pokazuje, że wiadomość uznana za spam. Brawo, Madzia już podziałała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobić sobie dziecko z cudzym mężem, po 2 miesiącach związku, a potem mieć pretensje, że ktoś to wypunktował (na czele z żoną ojca dziecka). Trzeba mieć tupet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KK zgrywa się na taką szlachetną (dla dobra wrażliwej siedmiolatki) ale już zaraz obok pisze, że żona ma dzieci z innymi partnerami...sugerując, że prowadzi się nienajlepiej....zabrzmiało to jakby co najmniej piątka tych dzieci była :) a jest poza wspólną córką dwoje dorosłych dzieci, których na pewno partner KK nie utrzymuje i nie utrzymywał. Poza tym to on aktualnie też ma każde dziecko z inną :)))) Super koleżanka była, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kk totalnie się zeszmaciła i pokazała swoją prawdziwą twarz, naprawdę szkoda, że większość jej fanek nie jest taka kumata, żeby wyszukać w internecie o co chodzi i dalej bronią swojej marnej idolki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakakolwiek by jego ex nie byla, to jednak nie wyrzuca sie matki swojego dziecka na bruk. Zwykly prostak z tego faceta, mogl sie zwyczajnie wyprowadzic, a nie wprowadzac sie z kochanka do domu jego rodziny. Nie jestem za publicznym praniem brudow, ale w tym przypadku rozumie desperacje jego bylej zony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawa kreatura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest była żona ... przecież nie maja rozwodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nudne to juz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla mnie nie jest nudne, może ludzie się obudzą i zobaczą jaka ta babka jest, bo ja jestem w szoku. Nigdy bym nie chciała trafić na taką koleżankę co sobie z moim mężem dziecko robi. Fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta sytuacja tak szokuje ludzi nie tylko dlatego,ze ogólnie to słabe. Chodzi też o to, że jeśli ktoś czytał teksty kk to dobrze wie, że zawsze pozowała na taką ostatnią sprawiedliwą, pisała krytyczne teksty o innych wrednych ludziach, podkreślała, że ona to jest taka w porządku. I to jest najbardziej powalone w całej tej historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klase i wartosci czlowieka poznaje sie tez po tym w jaki sposob odnosi sie do ludzi i reaguje na problemy i konflikty. Moze gdyby KK pokazala troche pokory i zrozumienia to by ludzi cala ta sytuacja tak nie zbulwersowala. A tak to pozostal niesmak. Ocenia druga kobiete, ze ma kazde dziecko z innym, a sama nie jest lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, sytuacja i robienie sobie dziecka z żonatym facetem to jedno, ale te jej teksty i pozowanie na porządną, wspaniałą i godną naśladowania podczas gdy robi coś takiego to drugie. Nic dziwnego, że tyle osób o tym gada, bo to duża hipokryzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogła wyjść z tego z twarzą i pokazać klasę, ale wybrała najgorszą opcję. Tak trudno czasem się przyznać do blędu..a tu jeszcze doszło oczernianie drugiej osoby, mimo iż samemu nie jest się świętym. Facet też klasę pokazał wyrzucając żone z domu. Chciał odejść i zacząć nowe życie to powinien odejść z domu, nawet dla dobra własnego dziecka. Dziewczynka straciła pełną rodzine i jeszcze musiała wynieść się z rodzinnego domu. Super zagranie i pozbawienie dziecka stabilizacji i bezpieczeństwa. Widać najważniejsze żeby zachować dla siebie lepsze luksusy i żeby były ładne kąty do insta fotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×