Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Krytyka Kulinarna

Polecane posty

Gość gość
Pani prawa i sprawiedliwa krytyka kulinarna na instastory opowiada o tym, że ma w planach wydanie książki. Ciekawe o czym, proponuję lifestyle teksty o tym, jakim jest super człowiekiem. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goniiiii
Na fb Jacka, ktorego followuje jako wspoltworce KK, w listopadzie 2017 jeszcze udostepnial posty KK. W listopadzie tez jest info, ze Jacek left Krytyka Kulinarna wiec nie wiem co ona pierdzieli, ze wrzesien 2017... Kupy sie to nie trzyma. Nie interesuja mnie ploty, ale jednak byl to blog ktory do tego momentu wzbudzal moje zaufanie... wniosek jest jeden - wszyscy kłamia. XD Banda hedonistow my ass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwidoczniej Pani Magda to prawdziwa hedonistka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co, koniec dramy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie komplementuj, nie zasluguja na wzmianki czy darmowe raklamy na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ona dalej jest psiapsiolka z Elajza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spac nie mozesz? Ze o 4 piszesz posty na kafe ;-) Przeciez to wszystko to byla medialna ustawka, obie strony jeszcze na tym sporo zarobią a tu taka ekscytacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja wiem, czy koniec dramy? Raczej kto ogarnął tę akcję ten wie, że KK dużo straciła w oczach obserwujących ją ludzi, jak umie żyć ze świadomością tego co odwaliła to spoko, przecież nikt jej nie zamierza wieszać ani palić na stosie :) Ale jak to wygląda to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary znajomy

Agata Jaremczuk to zwykła ladacznica i alkoholiczka. Wielokrotnie zdradzała swojego męża nie tylko z mężczyznami ale również w trójkątach, z kobietami, etc. podczas gdy ten utrzymywał ją i jej dzieci. Dobrze że się chłop uwolnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dennis Ruszosz

Dobrze, tylko dzieci szkoda. Bo chyba nie wziął ich że sobą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
13 godzin temu, Gość Dennis Ruszosz napisał:

Dobrze, tylko dzieci szkoda. Bo chyba nie wziął ich że sobą 

No niestety zawsze najbardziej cierpia dzieci.

Mnie tylko zastanawia jedno: KK w tym roku chwalila sie remontem mieszkania, swoja idealna kuchnia to czyje to mieszkanie jest? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu

Chyba jego, skoro była drama z wyrzucaniem żony z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwatorka

 

Dnia 23.02.2019 o 08:42, Gość Aga napisał:

No niestety zawsze najbardziej cierpia dzieci.

Mnie tylko zastanawia jedno: KK w tym roku chwalila sie remontem mieszkania, swoja idealna kuchnia to czyje to mieszkanie jest? 

to dom Bartosza - męża Agi i ojca dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Obserwatorka napisał:

 

to dom Bartosza - męża Agi i ojca dziecka

Przeciez to nie jest jej maz...zaczeła krecic z tym drugim facetem zaraz po Jacku albo nawet w czasie trwania ich zwiazku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwatorka
Dnia 5.03.2019 o 22:20, Gość Gosc napisał:

Przeciez to nie jest jej maz...zaczeła krecic z tym drugim facetem zaraz po Jacku albo nawet w czasie trwania ich zwiazku...

Tak,oczywiście! To nie jest mąż KK.

Dlatego napisałam że Bartosz to mąż Agi, ale jednocześnie ojciec dziecka KK.

Znając realia polskich sądów i atmosferę wokół rozstania pewnie jeszcze długo pozostanie mężem Agi. W tym przypadku raczej jedna rozprawa nie wystarczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 23.02.2019 o 08:42, Gość Aga napisał:

No niestety zawsze najbardziej cierpia dzieci.

Mnie tylko zastanawia jedno: KK w tym roku chwalila sie remontem mieszkania, swoja idealna kuchnia to czyje to mieszkanie jest? 

Dziecko wspólne jest jedno i chodzi zaniedbane bo mamusia pije. Jak jest u ojca to lepiej wygląda. Moja córka chodzi do tej samej szkoły. Od razu widać u kogo jest mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek

dawja foty bo inaczj pomowinie lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abcd
Dnia 13.03.2019 o 13:30, Gość Gosiaczek napisał:

dawja foty bo inaczj pomowinie lol

Chwyc sie roboty a nie bzdety wypisujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abcd
Dnia 13.03.2019 o 10:42, Gość Gość napisał:

Dziecko wspólne jest jedno i chodzi zaniedbane bo mamusia pije. Jak jest u ojca to lepiej wygląda. Moja córka chodzi do tej samej szkoły. Od razu widać u kogo jest mała.

Przeciez ta aga ma ta dziewczynke z nim ( Bart) a drugie z innym facetem. Chciała tylkp hajsu wiec podpuscila pismaków w fobrym momencie i naglosnila temat dla kasy. Nie pracuje i zyje z alimentów. Ma problemy alkoholowe ot caly szum o nic...ta kobieta jest biedna...musi sie leczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary znajomy

ta agatka to jest niezłe ziółko. jak rozpętała całą tę aferę to już od kilku miesięcy była zaręczona z innym. niedawno wyszła za niego za mąż. trzecie małżeństwo, troje dzieci każde z innym, zero pracy od lat tylko alko i imprezki. a teraz wyjechała za granicę i przestała się interesować córką. czyli wychodzi na to, że chodziło jej tylko o pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eli
Dnia 21.08.2019 o 17:39, Gość stary znajomy napisał:

ta agatka to jest niezłe ziółko. jak rozpętała całą tę aferę to już od kilku miesięcy była zaręczona z innym. niedawno wyszła za niego za mąż. trzecie małżeństwo, troje dzieci każde z innym, zero pracy od lat tylko alko i imprezki. a teraz wyjechała za granicę i przestała się interesować córką. czyli wychodzi na to, że chodziło jej tylko o pieniądze.

O proszę po to byla jej ta nadmuchana afera z nie prawdą,przynajmniej babla zarobiła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kk antyfan

Kk nie ładnie tak pisać  różnych kont IP to samo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kk antyfan

Kk nie ładnie tak pisać  różnych kont IP to samo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary Znajomy
Dnia 13.09.2019 o 20:44, Gość Kk antyfan napisał:

Kk nie ładnie tak pisać  różnych kont IP to samo;)

Agata Kaflińska Jaremczuk Sadkowska Przewoźna sama założyłaś ten wątek i sama ze sobą rozmawiasz. idź do pracy albo do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nudne twe życie;-)
Dnia 21.08.2019 o 17:39, Gość stary znajomy napisał:

ta agatka to święta nie była KK przy niej to pikuśjak rozpętała całą tę aferę to już od kilku miesięcy była zaręczona z innym. niedawno wyszła za niego za mąż. trzecie małżeństwo, troje dzieci każde z innym, zero pracy od lat tylko alko i imprezki. a teraz wyjechała za granicę i przestała się interesować córką. czyli wychodzi na to, że chodziło jej tylko o rozglos. 

100% racja!

 

a ty na dole co tak sledzisz te wpisy zr ściągniętymi pośladkami to vhyba boli cie ten temat !!! Bo nie przrstajesz dopisywać i przeżywasz to ze az śmieszne. Nawet jesli masz na pieńku z KK to weź kobieto...bo na pewno jestes bsba ( facetowi by sie nie chcialo pias tych trocin) wYLuZuJ ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×