Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Krytyka Kulinarna

Polecane posty

Gość gość

UWAGA DRAMA ALERT. Kto śledzi Krytykę Kulinarną? Pod jej postem z ogłoszeniem narodzin dziecka odzywa się... żona ojca dziecka. Mało tego, autorka bloga miała faceta przez prawie 10lat, ponoć jeszcze w czerwcu chwaliła się, że obchodzą 9 rocznicę z niejakim Jackiem a dziś (mamy październik) ogłosiła narodziny dziecka, którego ojcem jest Bartosz. Z tego wynika, że w czerwcu już była w ciąży z Bartoszem... Z komentarzy żony wynika, że została przez męża wyrzucona z domu z dziećmi i na jej miejsce wprowadziła się Krytyka Kulinarna w stanie błogosławionym. Rozwodu nie mają a KK pisała na blogu, że starają (!) się o dziecko. Czytelnicy myśleli, że chodzi o Jacka i dopingowali a tu klops. Ojcem jest żonaty Bartosz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha widziałam to. Żone zablokowała i dodała żałosne sprostowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zero klasy i honoru ze strony krytki kulinarnej. Ja bym sie nie potrafiła wprowadzić do domu gdzie mój facet mieszkał razem z żoną... zreszta mają kasę, mogli kupic cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chory człowiek napisał sam o sobie posta. i jeszcze uzył swego imienia. a tu klops. klops go zdradził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz żonka ogląda swój dom na blogu u Magdy. Porażka. Złapała żonatego faceta na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ona nie jest z jackiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo niezle, w sumie lubilam ja a tu taki numer. ma ktos screeny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na fb są screeny, moge podac jaka grupa jak jestes zanteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w szoku, bardzo lubiłam KK. Gdzie można zobaczyć screeny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo niefajna sytuacja, co to za gość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O damn, okazuje się, że z tą byłą żoną KK się znała i kolegowała- ale g****o. Nie podejrzewałabym jej o to, tymbardziej, że niby jest taka wyluzowana i ludzka. A tu jednak, https://imgur.com/a/oqNelvn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nic nie wie więcej? Przy tym, na jaką "równą babkę" pozuje Krytyka Kulinarna to naprawdę jest afera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U żony na prywatnym profilu pojawił się wczoraj post dotyczący całej tej sytuacji, dość szybko zniknął, ciekawe, czym ją przekonali. Swoją drogą też mam wrażenie, że KK pokazywała się z poprzednim partnerem w tym roku jak już było ciepło, czyli mógł to być np. maj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na prywatnym profilu na Fb czy Insta? Bo na Insta nie mogę jej znaleźć. Serio dla mnie to jest największe zaskoczenie i rozczarowanie ever. Miałam krytykę kulinarną za super babkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety już tego nie ma, szkoda że nie ma screenów. :) Ciekawe, czy ta żona mówi prawdziwą wersję zdarzeń, ale jeśli tak, to jest to szooook, KK zawsze taka równa babka, pozowała na taką w porządku. Największe zaskoczenie ever!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na grupie vogule poland są skriny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na fb krytyki kulinarnej pod postem o porodzie musiały być komentarze, ale chyba je usunęła i zostawila tylko te pochlebne i swój komentarz do tego. Oczywiście zrobiła to tak, że była partnerka wyszła na jakaś puszczalska i usilnie podkreśliła jak to ma każde dziecko z innym facetem i że ojciec jej dziecka wcale nie wyrzucił jej z domu i jeszcze powinna się cieszyć że wcześniej ja przyjął pod swój dach. Mega słabe... szczególnie że naprawdę nie trudno zobaczyć kiedy na insta wstawiala posty jak to razem im dobrze, a tu nagle dziecko z innym? I do tego musiała być w ciąży z innym będąc nadal z Jackiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzę na tej grupie Vogule. A myślałam, że to jedna z niewielu niezakłamanych blogerek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze mnie uderzyło jak ktoś jej napisał komentarz "Ciesz się swoim szczęściem. Życie masz tylko jedno a śmieci odgarniaj na boki" i krytyka oznaczyla to serduszkiem i jeszcze dziękuję za takie wsparcie... Wiadomo co oznaczają te śmieci. Czyli po trupach do celu, nie patrz że ojciec Twojego dziecka ma żonę, która mieszkała z nim i dziećmi. To tylko pokazuje jakim podłym człowiekiem można być pod plaszczykiem z pseudo mądrych tekstów na blogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, że KK promuje hedonizm, ale zawsze myślałam, że to takie zdrowe podejście. A tu proszę, jakie gó... może się pod tym kryć. Szok naprawdę. W ogóle inaczej na nią patrzę teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam słyszałam, że z tej byłej żony to niezłe ziółko. zdrady, alkohol, imprezka za imprezką, a teraz udaje biedną porzuconą. to wspólne dziecko to głównie mąż wychowywał i dalej wychowuje. nasze dzieci chodzą do tej samej szkoły. tu wszyscy o wszystkich wszystko wiedzą. mamusia jak się od wielkiego dzwonu pojawia to wiecznie na kacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale krytyka kulinarna uczyniła ją administratorką na swojej grupie -banda hedonistow, więc chyba aż za taką patologie jej nie miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko, że jeśli chcieli być razem to trzeba było się najpierw rozstać ze swoimi partnerami. Zakończyć jedno i dopiero zacząć drugie. Jakiś szacunek do byłych partnerów się należy. A nie najpierw czytasz na insta KK jak świętuje z partnerem i same radości, a później się okazuje, że jest w ciąży. Tylko, że z innym. Łatwo spojrzeć na datę z tych wpisów i obliczyć 9 miesięcy do tyłu. Nie mówiąc o tym, że raczej nie zrobili dziecka na pierwszym spotkaniu więc tym bardziej wychodzi na gruba zdradę. A jeszcze tu ktoś pisze, że eks żona to jej znajoma? Szok, ale karma kiedyś wróci. No i jeśli facet robi też takie akcje to równie dobrze może to samo zrobić kiedyś KK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a o świetowaniu rocznicy nie bylo mowy rok temu? A była żona istotnie, raczj znajoma, skoro uczyniła ją adminką na swojej grupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gruba akcja. Czy facet byl z żoną nadal czy niezwykle robienie dziecka z wciąż żonatym facetem to nie jest normalna sprawa. Przecież nikt by im nie wchodził w życie gdyby sama nie prostowała prywaty w social media. A żonie Agacie współczuję, jakkolwiek się ta sprawa nie potoczyła to patrzeć jak własny mąż mieszka w waszym domu z kochanką w ciąży musi być straszne. Wcale nie dziwię się tych komentarzy, sama mam sporo cierpliwości w życiu i staram się zachowywać dojrzale ale domyślam się że że jej pewnie się zawalił świat i miała gdzieś tą klasę i dojrzałość w tamtym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pudelek o tym napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam pudla. Niezła komedia :D i fajne komentarze haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×