Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość karolNinja

Własny sklep z częściami samochodowymi

Polecane posty

Gość karolNinja

Hej zamierzam otworzyć własny sklep z częściami samochodowymi. Mieszkam w dość małym miasteczku gdzie nie ma tego typu sklepu i wydaje mi się że byłby to strzał w 10. Druga sprawa jest taka, że nie mam doświadczenia w prowadzeniu własnego biznesu i kupel doradził mi otworzenie sklepu na zasadzie francyzy co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara12w
Mój brat też otworzył sklep motoryzacyjny na zasadzie franczyzy z marką lucart i interes mu świetnie idzie. Marka jest dość znana także większość osób wybiera zakupy własnie u niego ze względu na ceny i jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loluchaa121
Franczyza to dość dobra sprawa jeszcze z znaną i dobrą marką na pewno odniesiesz sukces. Znam kilka osób co założyli własny interes w ten sposób i dobrze im idzie. Zerknij sobie na markę Lucart która oferuje biznes na zasadzie franczyzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekqazxxx
U nas na osiedlu też jest sklep Lucart nawet bardzo często tam bywam mają dobrą jakość i ceny też przyzwoite więc współpraca z nimi na pewno będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian44
W motoryzacji to franczya najlepiej z Lucartem. Wiem co mówię..sam prowadzę punkt sprzedażowy z akumulatorami i olejami głównie, ale mam go zaraz obok warsztatu samochodowego brata i fajnie się uzupełniamy Lucart daje super ceny, niemalże prawie takie jakbym kupował od producenta bezpośrednio. Konkurencja w mieście ma podobne produkty a dużo drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuniamaj
A może tak jak piszą wyżej coś na zasadzie franczyzy również polecam markę Lucart zawsze tam kupuję części i nigdy nie miałam z niczym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brok

Ja to zabke prowadze juz od 2 lat i doobrze wsyzstko idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2018 o 11:56, Gość karolNinja napisał:

Hej zamierzam otworzyć własny sklep z częściami samochodowymi. Mieszkam w dość małym miasteczku gdzie nie ma tego typu sklepu i wydaje mi się że byłby to strzał w 10. Druga sprawa jest taka, że nie mam doświadczenia w prowadzeniu własnego biznesu i kupel doradził mi otworzenie sklepu na zasadzie francyzy co o tym sądzicie?

Nie wiem czy franczyza to dobry pomysł. Wiążesz się długoterminową umową... Co prawda dostajesz know-how ale co jest skomplikowanego w prowadzeniu sklepu motoryzacyjnego? Przemyśl temat. Uważam, że może bardziej powinieneś szukać hurtowni z których weźmiesz części i akcesoria motoryzacyjne bez konieczności podpisywania umów. Ewentualnie zobacz na marketplace WOOPAUTO (https://woopauto.com/) - tam kupuje się części bezpośrednio od producentów i importerów. Może będzie nawet taniej niż w hurtowni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×