Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy kupujecie dzieciakom w rodzinie prezenty na mikołaja i na Boże Narodzenie??

Polecane posty

Gość gość

czy może tylko na mikołajki albo tylko na święta. Za jaką cenę i ile macie dzieci do obdarowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko na święta - dla dzieci szwagra, które do nas w święta przyjeżdżają. Póki co w rodzinie ani wśród bliskich znajomych nie ma zbyt wielu małych dzieci, teraz każdy późno zabiera się za "produkcję". A jakie ceny? Różnie, z reguły 50 zł na dziecko, ale to jest tylko raz w roku taki wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko na święta, bo się widzimy przy wigilijnym stole. Wydaje różnie, w zależności od zabawki,promocji, średnio 100 zł na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że tak. Ja mam dwóch braci, każdy ma swoją rodzine i zawsze robimy prezenty dla dzieci, a mało tego, sobie również na Boże Narodzenie. Na Mikołaja tylko dzieciaczkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko na mikołajki, 5 dzieci z rodziny + dwoje swoich. Kwota na jedno dziecko to 100-200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie pamietalam o mikolajkach...6 grudnia to chyba jest, tak? Z mojej strony dzieci kuzynostwa nie znam nawet. Jedynie ponad 20 lat mlodsza kuzynke i jej starszego brata, ale mieszkaja daleko wiec ich nie widuje. Ze strony meza sa dwie dziewczynki, ale on ma je gdzies wiec rodzicom najwyzej przesyla pieniadze zeby cos wnuczkom kupili "od wujka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 moich plus 2 siostry. Mikołajki 30 zl na głowę Na swieta siostrzencom po 100 150 zl Moim no limit zaleznie od marzenia. Do tej pory 200 500 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 7 dzieci rodzeństwa mojego i męża do obdarowania i jestem w kropce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam myślę, że nieważna jest wartość prezentu liczy się gest. Ja niedawno odkryłam fajne miejsce w necie "Moi Dziadkowie" i kupiłam w prezencie na urodziny dziadka od wnuków "Drzewo rodowe". Był to strzał w dziesiątkę bo moje dwa skarby siedziały dziadkowi na kolanach i wspólnie wklejały zdjęcia i słuchały opowieści. Moim zdaniem super pomysł na święta i na dzień babci i dziadka w styczniu. Myślę, że seniorzy doceniają ten wspólny czas o wiele bardziej niż się nam wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2020 o 10:08, Zofia789 napisał:

Ja tam myślę, że nieważna jest wartość prezentu liczy się gest. Ja niedawno odkryłam fajne miejsce w necie "Moi Dziadkowie" i kupiłam w prezencie na urodziny dziadka od wnuków "Drzewo rodowe". Był to strzał w dziesiątkę bo moje dwa skarby siedziały dziadkowi na kolanach i wspólnie wklejały zdjęcia i słuchały opowieści. Moim zdaniem super pomysł na święta i na dzień babci i dziadka w styczniu. Myślę, że seniorzy doceniają ten wspólny czas o wiele bardziej niż się nam wydaje.

Ludzie z takim doświadczeniem jak dziadkowie mają już inne priorytety... i bardzo dobrze, że mogą sobie pozwolić na luksus nieśpieszenia się, zazdroszczę im tego;-( aaaa ja zerknęłam na stronę i kupiłam grę. Mam nadzieję, że i u nas wspomnienia opanują wszystkie pokolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak i po 8 latach zaczynam mieć tego powoli serdecznie dość. Dzieci jest dwoje i mają wszystko, a kupuje sie dla tzw. poprawności politycznej, bo to bliska rodzina, a przynajmniej z nazwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego lepiej nie przyzwyczajać 😅😝 u nas 3 małych w niby najbliższej rodzinie, a relacje codzienne między nami żadne, więc się nie przejmuje prezentami, bo by zaraz każdemu na każdą okazję trzeba było coś wymyślać, a nawet nie wiadomo co 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym roku pewnie często pojawi się wymówka, covid - nie spotykamy się to po co prezenty? A ja tam jestem zdania, że jak ktoś che zrobić prezent to ma dalej sporo możliwości bez jakiegokolwiek zagrożenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zofia789 napisał:

W tym roku pewnie często pojawi się wymówka, covid - nie spotykamy się to po co prezenty? A ja tam jestem zdania, że jak ktoś che zrobić prezent to ma dalej sporo możliwości bez jakiegokolwiek zagrożenia.

Jasne że można wysłać kurierem czy do paczkomatu...Tylko czy to ma większy sens? Chyba nie chodzi o bezosobowy prezent, żeby napędzić marketing...Tylko o radość bycia razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2020 o 18:03, ami napisał:

Jasne że można wysłać kurierem czy do paczkomatu...Tylko czy to ma większy sens? Chyba nie chodzi o bezosobowy prezent, żeby napędzić marketing...Tylko o radość bycia razem...

Jak najbardziej masz rację, ale jak się nie da spotkać to zostają już tylko prezenty i telefony.  Ja mam nadzieję, że uda nam się spotkać z dziadkami na Dzień Babci i Dziadka, normalnie pobyć razem i powspominać. Ostatnio wszyscy tego potrzebują bardziej niż zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×