Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Proszę o pomoc mama z piątką dzieci

Polecane posty

Gość gość
Autorka już raz tu pisała ale usunęli jej temat. Teraz próbuje znowu. Nie uda się moja droga. Do pracy się weź. Myślisz, że ktoś będzie jeszcze ubierał twojego faceta? Niedoczekanie twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko coś mi się tutaj nie zgadza przecież dzieci powinny mieć w szkole obiady za darmo, wiem coś o tym bo mam pięcioro dzieci i nie płacą za obiady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że powinny mieć skoro pobiera świadczenia z opieki. Autorka szuka naiwnych, którzy będą sponsorować nie tylko ja ale też jej nieroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki jest jej temat na Pomocne emamy ? Czy ktoś tam sprawdził papiery tej kobety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie link na pomocnemamy. Ten z poprzedniego tematu nie działal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:14 to zależy jak jej mops liczy dochód. No, ale powinna się zmieścić w kryterium. Ja myślę, że to co ona użebra u ludzi, to sprzeda. Tak jak koleżanka jednej z autorek, która oddawała rzeczy po swoim dziecku i jeszcze dokupowała czasem coś po lumpach, żeby tamto dziecko miało. A koleżanka to sprzedaje. 11:16 wpisz sobie http://forum.gazeta.pl/forum/w,615,167093032,167093032,potrzebujemy_pomocy.html Jak ci nie wejdzie, to szukaj pomocne mamy sztabcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie popieram autorki, bo uważam że 6000 to nie jest mało, nie są to jakieś kokosy,ale na wszystko co podstawowe powinno wystarczyć. Ale nie rozumiem jakim cudem ma iść do pracy, skoro ma jeszcze malutkiego syna z kim ma go zostawić? Aczkolwiek tak jak już pisałam wyżej, proszenie o pomoc przy takim miesięcznym dochodzie, to nie jest fair wobec innych, którzy utrzymują się za mniejsze pieniądze i wystarcza im na podstawowe potrzeby i żyją skromnie aby wystarczyło do kolejnej wypłaty. Pamiętacie tutaj cwaną Jankowską z Lublina? Też kombinowała, ale została zdemaskowana i po dwóch razach odpuściła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.26 dzięki. Poczytałam. Aż włos sie jezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ile płacisz za mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doszla do wszystkiego sama, dobre:-o dwoje dzieci kazde z innym i to kryminalistami. Kolejny fagas nieudacznik z komornikiem i jeszcze ma go ktos ubrac. Wziela siostry bo wiedziala że dostanie mnostwo przywilejow. Zarejestrowana w UP jest tylko wylacznie by miec ubezpieczenie bo bez tego by nie dostala świadczeń. Dzieciom nie gotuje bo woli szastac kasa na p*****ly. Napewno dostaje z banku zywnosci, jak i ubrania i inne rzeczy. U Nas w Mops są takie akcje raz w roku dostaja ciuchy posciele jakies drobne meble, leki jedzenie. A dzieci na pewno maja darmowe obiady w szkolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma napisane że placi wynajem 1800zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodatek mieszkaniowy tez na pewno ma. Ona duzo kreci i robi z siebie tylko idiotke nieporadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, no tak, ślepa jestem. No dobra, masz 6 tys. 1800 mieszkanie, 800 przedszkole (to prywatne?) Nawet jakbyś co miesiąc każdemu kupowała ciuchy i wydawała 1000, to na jedzenie zostaje 2400. Jakim cudem obiad jest 2 razy w tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dodatek mieszkaniowy tez na pewno ma. Ona duzo kreci i robi z siebie tylko idiotke nieporadna. x Dokładnie. Ja zapomniałam właśnie doliczyć jej tą żywność, co daje jakieś 300zł w towarze na 6 osób. To jest osoba pokroju tych wszystkich 95% biednych ludzi ze szlachetnej paczki. Poczekajcie, bo jeszcze ją tam za chwilę znajdziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka suka z niej. Na pomocne emamy ktos jej prawde napisal a ta jak pies zaczeła szczekać. Od razu widać, że to żebraczka wyłudzaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O właśnie zapomniałam dopisać, że na pewno otrzyma jeszcze świąteczną paczke:-D no żyć nie umierać w tym kraju:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz tyle kasy to ubierz faceta szlampo a nie jeszcze ciągniesz od niego kase za rozkładanie mu nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulina autorko, nie mówię tego złośliwie, ale pilnuj siostry 15 letniej, bo jeśli zacznie tak szybko rodzić jak Ty i matka, to za chwilę będziesz mieć szóste dziecko do wychowania. Przysięgam, że mówię to z czystej obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro twoj fagas odpala ci kase a nawet razem nie mieszkacie to wyglada mi to na prostytucje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslicie ze mi łatwo z tymi siostrami? Starsze co chwile chca a to kosmetyk ciuszek, coś do szkoly skod mam na to brac?? Ciekawe czy wam udalo by sie zyc za takie pieniadze ponad 2000tys idzie na mieszkanie czynsz i oplaty, potem przedszkole i obiady szkolne. Leki, dodatkowe zajecia z chora siostra. Dzieciaki ostatnio mi chorowsly. Obliczcie i same zobaczycie ile mi zostaje. Znacie życie wiec o co wam chodzi?? Żadnego dodatku do mieszkania nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja się mogę założyć o przysłowiową skrzynkę piwa, że nie płaci za przedszkole. Dla 5latków miasto musi zapewnić miejsce w przedszkolu publicznym, dla 4 latka też. Nie pasuje mi ta kwota. 700-800 zł za dwójkę dzieci w prywatnym przedszkolu? No way. 1000 prędzej, ale nie 700. x gość dziś Ja bym się nie martwiła o to, czy seks zacznie uprawiać, ale o to, czy z kimś normalnym i czy będzie to robić z głową. A to, kiedy autorka rodziła i kiedy jej matka rodziła, to chyba tego nie wiemy. Bo autorka może mieć 22 lata, jak i 28. Tak samo jej matka. Jej matka mogła pierwsze urodzić w wieku 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam duzo ubran w rozmiarze s-m buty 37-38 wyśle jeśli pokryjesz koszt wysylki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyłudzaczka i tyle. Temat zgloszony do usuniecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:01 nie wysylaj bo sprzeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, ale czy to przedszkole jest prywatne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem prośba o rzeczy dla dzieci, ale dla obcego faceta? Nie bierz mu kasy zachłanna suko to bedzie go stać na ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 latka kosmetyki? Oprócz żelu pod prysznic szamponu, antyperspirantu i balsamy do ciała to takiej smarkuli inne mazidla niepotrzebne. Starszej najwyżej do tego tusz do rzęs, a jeśli potrzebuje więcej, to w wakacje mogła spokojnie dorabiać na zbiorach owoców i miałaby na zachcianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprostu brak słów. Po co bralaś te siostry skoro nieudacznik życiowy z ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:07 dokładnie. Ale mnie zastanawia z jakim ci/peuszem się związała, że zarabia tylko 1500 max? Dorosły facet z zarobkami niższymi od minimalnej pensji? W tym mieszkanie, komornik, jedzenie i jeszcze sponsoring autorki? Może niech ja nauczy jak dysponować kasą, bo widać jemu lepiej to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najstarsze siostry nie chcą zwyklych kosmetykow bo maja tradzik. Zamawiam im naturalne kosmetyki z Hello Body.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×