Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Proszę o pomoc mama z piątką dzieci

Polecane posty

Gość gość
:-o:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz na priv magicznakraina80@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:29 chcesz wspomagac naciagaczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes poy*****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona naprawde mysli, ze jakks frajer bedzie lecial jej z pomoca?:D pamietam jej poprzedni temat. Niech ktos z gdanska podpieprzy ja w tym mops. A te jej tlumaczenia, coz, rowne jej poziomowi inteligencji:D i tak najlepsze bylo to, jak na pomocne mamy napisala, ze do wszystkiego doszla sama:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, dostajesz na swoje siostry ok 1000 na jedna jako rodzina zastepcza i jeszcze pewnie 500 plus na nie, to jest w chuj kasy. Skoro nie radzisz sobie finansowo mimo to, to oddaj siostry do rodziny zastepczej zawodowej. Za pare mcy dostaniesz lokal socjalny , przygotowany za free, tj za kolejne pieniadze podatnikow, oplat bedziesz miala mniej, niz za wynajem. Poza tym, te dwie siostry sa chore, wiesz, ze one beda potrzebowaly rehabilitacji, leczenia? Serio zastanow sie nad tym, czy podolasz temu. I sie nie dziw, ze krew ludzi zalewa, bo dostajesz kase od podatnikow, a dalej obarczasz obcych swoimi dziecmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przecież do tego co ma to doszła sama. Sama dała doopy byle komu i zrobiła se 2 dzieci. Przecież podatnicy jej nie pomagali. Sama już pewnie nie raz coś uzebrala. Sama wydreptala mieszkanie z um i sama złożyła podania o zasiłki i sama założyła rodzinę zastępczą. To przecież są JEJ ZYCIOWE osiągnięcia, a ze my podatnicy jej to sponsorujemy? Ot drobny szczegół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dobie tanich sklepow i olx ona zebrze o garderobe od a do z?:O o mleko dla dzieciaka? O podstawowa zywnosc i chemie z takkm dochodem?:O szkoda k****, ze nie napisala, ze w sumie to niech jej ktos podsruje dom najlepiej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.11.14 mam łącznie nie cały 1000zl na każdą siostre a nie jak pani pisze 700zł. Jestem zarejestrowana w UP szukam ale dawaja byle co za najnizsza. XXX Nie wiem czy ktos juz skomentowal ten wpis, ale patrzcie jaka autorka ambitna - "dawaja" byle co i to za najnizsza! To nie jest praca dla niej:D masakra, noz sie sam otwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja proszę o pomoc, dwóch emerytów, nic nie dostajemy od panstwa, tylko coś co nazywają emerytura, starcza na waciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym, te dwie siostry sa chore, wiesz, ze one beda potrzebowaly rehabilitacji, leczenia? x A gdzie ona napisała, że ma 2 siostry chore? Napisała, że 5letnia ma FAS i jest zagrożona niepełnosprawnością intelektualną. Podkreślę: zagrożona. Te dodatkowe zajęcia z chorą siostrą, to pewnie zajęcia logopedyczne w przedszkolu, albo siedzenie nad przepisywaniem zaległości lekcyjnych z 12latką, bo przeziębiona. Najmłodszą siostrę pośle do szkoły specjalnej i tyle będzie odnośnie rehabilitacji. Nie żebym się ciebie czepiała, bo mamy takie samo zdanie, ale jak sama widzisz nawet to jej nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pomocne mamy widzialam, ze pisala o 12 latce, ze ma tez jakis zespol chorob(?), jakis czteroliterowy skrot, chyba, ze zle przeczytalam. Do autorki - skoro mimo pieniedzy od podatnikow, nadal masz taka rzekoma biede, to powiedz swojej opiekunce z mops, ze sytuacja jest tak fatalna, ze zebrzesz o zywnosc, przez chemie, az po odziez i buty. I niech ci pomoze sprawe rozwiazac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przepraszam bardzo, ale u ciebie też coś sprostuję. Mieszkania nie musiała wydeptać sama. Mieszkanie jej się jakby odgórnie należy, więc koordynatorka i mops. A te 1800zł co płaci, to owszem, tyle może i to mieszkanie kosztuje, ale na pewno ma te 45m2 i wynajem płaci jej opieka. Malutkie, to ona wynajmowała półtora roku temu, zanim wzięła siostry do siebie. Ściemniara po całości. Sama do wszystkiego doszłam i taka biedna jestem, bo administracja wyłączyła mi licznik z wody i dlatego mam 1400zł dopłaty. x gość dziś Wiesz co mnie uderzyło? Że w tej jej prośbie zabrakło pieluch, a o podpaskach (środki higieniczne) i mokrych chusteczkach nie zapomniała. I jeszcze jedna rzecz: spirala. Na to znalazła kasę, a to kosztuje ładne kilkaset zł od razu. Sama zapłaciłam 400zł 16 lat temu za zwykłą niehormonalną. Piguły można dobrać za 4-17 zł na miesiąc. Te niby najlepsze najdroższe mają swoje odpowiedniki za połowę ceny. Ja biorę najtańsze, bo takie mi pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emerytów lekceważycie, a oni niczego nie dostają i jeszcze Państwo zabiera im podatek i składkę zdrowotną. Do pracy...., bo kiedyś będzie jeszcze gorzej i roszczenia pozostaną głuche. Chusteczki nawilżające potrzebne, pampersy, hi, hi, hi. Dzisiejsi emeryci mieli do dyspozycji, tetrę, wodę i szare mydło, kociol na kuchence, gdzie gotowało się pieluchy i prasowało się pieluchy [!}, soczki robiło się z owoców samodzielnie :tarło owoce i przeciskało przez gazę. Mozna się uśmiać z tych waszych próśb o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ok. Mam. Siedzisz? Jedna z sióstr ma FAS, a druga to ARND. FAS to wiemy co to jest, a ARND to alkoholowy zespół płodowy, a z angielska co? No Fetal Alcohol Syndrome. No cóż obie siostry z FAS, ale u jednej się to nazywa ARND. Szczerze? Według mnie żadna nie ma FAS. Autorka pisze: mama popadła w alkoholizm. A kiedy? Bo jak ojciec ma zabrane prawa rodzicielskie za przemoc i alkohol, to matka się musiała rozpić stosunkowo niedawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za miesiac by prosila o potrawy na wigilijny stół bo musiała zaplacic doplate za wode 1400zl. W ten kosmiczny rachunek nie wierze. Widzialam na pomocne że dali Akcje Gwiazda, dla mnie to śmieszne! Nie dosc, że rodziny mają teraz nie małe świadczenia to jeszcze mamy bachorom paczki na gwiazdke robic? Moze jeszcze stoł Wigilijny zapełnić? Wszystko z Naszych pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 potrzebujace sie juz zglosiły z marszu jak co roku do tej Akcji Gwiazdki, że im nie wstyd:-O ochotniczych darczyńcow brak i wydaje mi sie, że ta akcja bedzie obalona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ten kosmiczny rachunek nie wierze. x I słusznie. Wydaje mi się, że wyłączony licznik, tak jak zepsuty zegarek nie liczy czasu, tak wyłączony licznik nie liczy ilości wody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpis autorki na pomocne emamy: :: bardzo zabawne. odłączyli mi liczniki bo zalałam sąsiadkę i zapomnieli spisac. dlatego. Walnij sie z rozpedu w glowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo zabawne. odłączyli mi liczniki bo zalałam sąsiadkę i zapomnieli spisac. dlatego rachunek przyszedł dopiero teraz. X Tak jestes bardzo śmieszna Autorko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:03 te zj****e akcje w koncu padna. I powinny. Nie mowie tu oczywiscie o tragediach losowych jak choroba, pozar, smierc wspolmalzonka itp, czy pomoc zwierzetom.- taka pomoc jest oczywista. Ale o takim zebraniu, szlachetna paczka, akcja gwiazdka itp. - w koncu mamy 500, doszlo jeszcze 300 na wyprawke, w mops istnieja roznorakie zasilki, sa banki zywnosci, co wiecej - rzekomo istnieje rynek pracownika, wiec roboty nie brakuje! A takie jak autorka bez zenady pisze ile ma pieniedzy i jeszcze zdziwiona, ze nikt nie leci jej pomagac:O Dwa - w UP "dawaja" beznadziejne oferty i tylko za najnizsza krajowa, wiec po co sie podejmowac pracy?:O Widze tez, ze klamie z tymi siostrami - jedna fas, druga tez, tylko napisala po angielsku... no i ta woda - to ile kubikow wylalas na te sasiadke przy tym zalaniu, ze wyszlo 1400 zl?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matka popadla w alko i mimo, ze obie siostry maja fas to dopiero teraz zabierają tej matce prawa? Przeciez takie dzieci rodzą sie i personel od razu stwierdza, a jest zobligowany do powiadomienia odpowiednich sluzb. Przez lata nikt nic nie zauważył?:O Dwa - rachunek za wode jest możliwy, zwłaszcza jesli autorka ma wode oplacana w czynszu; wiadomo, ze jest to jakas okreslona ilość metrów sześciennych, a przy 6 osobach idzie w chuj wody:O autorka pewnie to olewala, kiedy administracja upominala o wpłatę, dalej zuzywala wode i w końcu te wieści dotarly do właściciela mieszkania, ze ona nie opłaca i sie w****il i wymowil umowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie maja kredyty i inne długi i jakoś sobie radzą a ta tyle kasy i jeszcze długi robi. To jakas nieporadna idiotka. Tobie powinni dzieci pozabierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy ten wpis o tym, ze musi uzbierac 4 tys. na nowe mieszkanie i ten dlug za wode, czyli rozumiem, ze dobrze by bylo, zebysmy jeszcze ci ten hajs wyslali? Szczerze mowiac to wszystko co autorka pisze to zakrawa o jakis fake:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załóż zrzutke,moze coś zbierzesz. Na pomocnych nie dostaniesz pieniędzy,byc może ktoś zdecyduje się na pomoc rzeczową o ile Twoja sytuacja zostanie potwierdzona przez adminke. Tylko patrząc na to co napisałas to nie brzmi ta historia wiarygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie bierz pod żadnym pozorem chwilowek bo się wkopiesz w większe długi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopieła swego bo 3 osoby juz jej pomogły na pomocne emamy. Nie wiedziełam, że istnieją tak naiwne osoby:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ręce mi opadły jak przeczytałam te nowe wpisy, zarówno tych nowych mam, jak i samej autorki. Biedna, ma prawo wybierać nieodpowiednich facetów. No dobra, pomyliła się 2 razy, ale tu chodzi o finanse, które ma wystarczające do wyżywienia 6osoboej rodziny i wyciąganie do ludzi ręki po więcej. A do tego ta bezczelność. Z tą wodą to pojechała po bandzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×