Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Obcokrajowiec544

Jestem facetem z Ukrainy. Chciałbym z kimś pogadać

Polecane posty

Gość Kędzierzyn Koźle wojew opolsk
Autorze lubisz sport? Kojarzysz taki klub sportowy jak Zaksa Kędzierzyn- Koźle czy nie kojarzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaksa kędzierzyn koźle
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | Mistrz Polski 2016/2017 Zdobywca ... https://zaksa.pl/ Ostatni Mecz. 11.11.2018, 14:45 Asseco Resovia Rzeszów ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3 relacja .... ZAKSA Kedzierzyn-Kozle ... ‎ZAKSA | ZAKSA Kędzierzyn ... · ‎Aktualności · ‎Terminarz gier ZAKSY · ‎Bilety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obcokrajowiec544
Do Kędzierzyn Koźle wojew opolsk: Lubię sport. Ale nic nie wiem o ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. W internecie znalazłem informacje że to klub siatkarski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do Obcokrajowca mianowicie jakie sporty są popuparne na Ukrainie, bo ja znam tylko Szewczenko który zresztą już nie gra w reprezentacji, bo z tago co wiem to nie macie siatkówki, piłki ręcznej, a z piłką noż ą to ostatniu u waś cieniutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociaź Polska piłka nożna to ostatnio również katastrofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obcokrajowiec544
Na Ukrainie jest popularna piłka nożna. Ukraińska drużyna Shakhtar Donetsk prawie każdy rok gra w Ligi Mistrzów( wśród drużyn piłkarskich zajmuje 10 miejsce w rankingu UEFA) Dynamo Kijów zawsze gra w Ligie Europy. W 2015 roku ukraińska drużyna piłkarska grała w Finalie Ligi Europy z Seviliian. Również basketball i hockej. Również boks jest popularny. Ołeksandr Usyk - ukraiński bokser, amatorski mistrz Europy w wadze półciężkiej (2008), mistrz świata (2011) oraz mistrz olimpijski (2012) w wadze ciężkiej. Aktualny zawodowy mistrz świata organizacji WBO, WBC, WBA i IBF w wadze junior ciężkiej (do 200 funtów), zwycięzca turnieju World Boxing Super Series. Wasyl Łomaczenko – ukraiński bokser. Jako amator występował w kategoriach lekkiej oraz piórkowej, był dwukrotnym mistrzem olimpijskim, dwukrotnym mistrzem świata, a także mistrzem Europy. Od 2013 walczy zawodowo, mistrz świata w kategorii piórkowej, mistrz świata federacji WBO kategorii super piórkowej i mistrz świata WBA kategorii lekkiej. Lomaczenko i Usyk są w liście 10 najlepszych bokserów na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie bokserow to wy macie (wyszło mi to z głowy) Kliczko to przecież Ukrainiec zdaje się Adamka pokonał, hokejem się nie unteresuje bo polski hokej to nie istnieje, ale faktycznie piłka noźną macie na wyższym poziomie niź nasza, my tylko przewyższamy was w siatkówce i piłce ręcznej, trzeba przyznać że w sytuacji w jakiej jest obecnie Ukraina to rzeczywiscie w sporcie u was jest zupełnie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos sobie z was jaja robi ze to ukrainiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksander Usyk 11 listopada obronił tytuł absolutnego mistrza świata w wagowej kategorii do 90 kilogram. Brytyjczyk Toni Beliu został znokautowany w ósmej rundzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No faktycznie bokserow to Ukraincy mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale skoczków narciarskich nie macie, nasi skoczkowie odnoszą sukcecy od wielu lat, za to my nie mamy hokeja,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obcokrajowiec544
Tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz aby Polacy Cię polubili to zapisz się do PiS tylko nie pomyl z PO bo to zaraza najgorsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jakiego jesteś miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyś nasz brat z dziada pradziada , a nie obcokrajowiec . Witaj w ojczyźnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kędzierzyn Koźle wojew opolsk
Obcokrajowiec a z jakiego miasta na Ukrainie jesteś? i ile razy byłeś w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obcokrajowiec544
Mieszkam obecnie w Charkowie. Drugie największe miasto na Ukrainie. Znajduje się na wschodzie Ukrainy( tysiąc kilometrów od Lwowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukraincy mają ładny hymn (oczywiście chodzi mi o melodie) taki ściskajacy za serce, oczywiscie nasz mazurek jest najładniejszy ale Ukraincy mają też fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obcokrajowiec544
Do 19:14: Dziękuję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma za co, to jest fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obcokrajowiec544
Jestem ciekaw czy ktoś z was ma znajomych z Ukrainy lub Rosji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam moja prababcia była Ukrainką,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja dziewczyna jest Ukrainką i świetnie mówi po polsku, rzadko kiedy ją akcent zdradza, czasami jakiegoś słowa nie zna i improwizuje, a żyje w Polsce od 2016 roku. Wstępnie już się z nią uczę i myślę, że za kilka miesięcy całkiem biegle będę władał językiem ROSYJSKIM. :D A Ty jak długo obcujesz z Polską, kiedy nauczyłeś się języka? Jeśli faktycznie jesteś obcokrajowiec, to nie ma się do czego przyczepić. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obcokrajowiec544
Uczę polski 1,5 roku. Chodziłem na kurs języka polskiego pół roku na Ukrainie, jeszcze rok mieszkałem w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj nie odpowiedziałam bo obowiązki mnie wezwały, moja prababcia była Ukrainką wiem że była piękną kobietą ale nie znam jezyka ukraińskiego, cała moja rodzina pochodziła z Lwowa, dziadek się tam urodził gdy wybuchła wojna był dziedkiem, w mojej rodzinie nigdy nie było żadnej niechęci do Ukraińców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×