Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Obcokrajowiec544

Jestem facetem z Ukrainy. Chciałbym z kimś pogadać

Polecane posty

Gość gość
won ty kurfo ukrainska z naszego forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy na Ukrainie są murzyni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam nie ma murzynów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą po co mieliby tam jechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obcokrajowiec544
Oczywiście że są Murzyni w dużych miastach( Lwów, Kijów, Odessa, Charków). Najczęściej przyjeżdzają na studia( u nas studia medyczni są taniej niż w innych państwach Europy). Mieszkam w Charkowie i prawie każdy dzień spotykam kilka murzynów na ulice. W ogóle tutaj jest sporo studentów z Indii, Turcji, Kazachstanu, Gruzji, Pakistanu, i afrykańskich państw. Jeszcze Arabów można często spotkać. W jednym sklepie obok mojego domu pracują 2 murzyna jako kasjerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiesz po polsku jepana kurfo ukrainska??!! niechcemy ukraincow na kafe, nie lubimy was jepane brudne świnie! w*********j spiwrotem na ukraine tam zaraze, odre roznosić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 11:31: Mam gdzieś twoje zdanie co sądzisz o Ukraińcach. Nikt Ci nie trzyma na tym topiku. I dodam, że nie mieszkam w Polsce. Możesz spać spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałem że nie ma murzynów u was. Nie bijecie ich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obcokrajowiec544
Do 14:31: A czemu mamy ich bić ? Nigdy nie widziałem żeby źle siebie zachowywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
murzyn nie lubi ukrainy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co robią ludzie z Azerbejdżanu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
murzyny by i tak wygrali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas wszystko jest jak pojedziesz w centrum warszawy murzyny japonia i inne gu Wno tam sie szlaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego Ukraina sie nie modernizuje, przeciez jest bardzo bogata, ma swiete ziemie, duzo bogactw naturalnych, itd. , a zwykli ludzie zyja czesto w biedzie. Od odzykania niepodleglosci w latach 90 tych Polska bardzo sie rozwinela. Co z Ukraina???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego ich nie lubicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruzini również często sprzedają owoce i warzywe lub gotują swoje potrawy( coś typu kebaba). Mam obok domu rynek i tam jest 2 małych sklepa Gruzinów gdzie sprzedają owocy i warzywe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 14:57: Uważam że chyba to wynika z tego powodu że na Ukrainie nie ma stabilnej sytuacji politycznej i ekonomicznej. Trudno powiedzieć co będzie jutro. Zagraniczni inwestorzy boją się inwestować w ukraińską gospodarkę. Również dużym problemem jest korupcja. Kiedyś w ogóle było niemożliwe prowadzić własną działalność bez łapówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 14:57 nie porównuj Ukrainy z Polska, nie wiem czy zauważyłaś (łes) że Polska jest w Unii i ma olbrzymie dotacje , a poza tym Ukraina w sumie jest w stanie wojny z Rosją,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukraina nie ma wolnego dostępu do rynku państw Unii Europejskiej, są ograniczone kwotę na ukrainśką produkcje. Gospodarka Ukrainy skierowana jest do przemysłu ciężkiego(metalurgii, budowy maszyn i t.d.). Jeszcze rozwinięta jest rolnicza działalność. Często państwa Unii nie potrzebują takiego towaru, który produkuje Ukraina. Najczęściej towar u Ukrainy kupują Chiny, India, państwa Łacińskiej Ameryki. Na modernizacje dużych fabryk, przedsiębiorstw są potrzebni miliardy euro, a zagraniczni inwestorzy boją się inwestować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze to wszystko ujales. Co Wasi politycy mowia o sytuajcji na wschodzie Ukrainy? Sa zgodni czy maja rozne punkty widzenia? To rzeczywiscie najtrudnieszy orzech do zgryzienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwaźam źe Ukraina powinna stawiać na rolnictwo macie żyzne ziemie, i Ukraina jest dużym państwem, ale mam pytanie w lata 21-22, 32-33 oraz 47 roku dwudaiestego wieku w wyniku kolektywizacji rolnictwa z głodu umarło kilka milionow Ukraińców, a pytanie brzmi co mowią o tym tragicznym wydarzeniu starsi ukraincy czy wogóle cos komentują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałem że nie lubicie się też z turkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 14:16: Uważam że w najbliższy kilka lat(5-10 lat) nie da się wrócić części Donbasu. Rosja odebrała Krym i część Donbasu dlatego żeby Ukraina zawsze była w niestabilnej sytuacji. Ukraina nie ma szansy na członkowstwie w Unii i w NATO, dopóki istnieje spór terytorialny. Rosja już nie w pierwszy raz rozpoczyna agresję wojskową w krajach byłego Związku Radzieckiego, kiedy inne kraje zaczynają realizować politykę, która nie pokrywa się z ich interesami. Można popatrzyć na Moldowe( powstanie Naddniestrza- nieuznanego państwa, tam znajduje się jeden z najwiekszych schronów broni w Europie. Rosja pomogła w wojnie z Mołdową, a teraz ich żołnierzy znajdują się tam przez ostatni 27 lat). Gruzja ( powstanie dwóch nieuznanych pseudo - państw Republika Abchazja(1994) i Osetia Południowa ( od 1991). Całkowicie są porządkowani Rosji. Potem Rosja zaczęła wojnę w Gruzji w 2008, za 5 dni 200 tysięcy rosyjskich żołnierzy doszli do stolicy Gruzji i a następnie Gruzja została zmuszona do poddania się. W 2014 roku Ukraina( aneksja Krymu i rozpoczęcia wojny na Donbasie, powstanie dwóch pseudo-państw)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 15:23: W 1932-1933 latach był największy głód na Ukrainie. Stalin chciał przeprowadzić przymusową kolektywizację. Żołnierzy odbierali prawie wszystkie jedzenie u ludzi, zabijali tych, którzy od głodu chcieli ukraść coś na polu. Od głodu umarli 3 miliony 941 tysiąc osób( duża część to dzieci). Głód był na centralnej, wschodniej Ukrainie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem (tak przy najmniej mi się wydaje) sytuacja Ukrainy jest bardzo skomplikowana gdyż na Ukrainie mieszka dużo Rosjan a oni wiadomo są za Ukrainą zależną od Putina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy obecnie jest głód na Ukrainie? Sa takie przypadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×