Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Obcokrajowiec544

Jestem facetem z Ukrainy. Chciałbym z kimś pogadać

Polecane posty

Gość gość
wu*******aj ukrainska świnio z polskiego forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda losy Ukraińcow również były ciężkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak byłam na Ukrainie jest biednie ale głodu nie ma, kupowałam sobie na pamiątkę miedzy innymi ukraińskie koraliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie bardzo ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukraina traci chyba na tej niestabilnej sytuacji politycznej bo chyba obecnie mniej turystów odwiedza Ukrainę, ludzie się boją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie są według Ciebie wady nas Polaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obcokrajowiec544
Do 15:55: Trudno ogólnie powiedzieć o wadach. Wszystko zależy od konkretnego człowieka. Ktoś jest dobrym, ktoś złym. Mnie się wydaje że trochę trudno jest zaprzyjaźnić się z Polakami. Chyba jesteście mniej otwartymi. Nie wiem. Chociaż miałem normalni relacji z Polakami, kiedy byłem w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy jesteście bardziej otwarci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za cały rok, który spędziłem w Polsce poznałem tylko jedną Polkę z którą nadal utrzymuje kontakt i mogę powiedzieć że jest moją przyjaciółką. A z innymi po prostu kolegowałem się, nie utrzymuje z nimi kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy zakończy się budowa Nord Stream 2 Putina nie będzie już nic powstrzymywać by dokonać już całkowitego rozbioru Ukrainy. Wiedzą o tym polskie władze dlatego Polska jest już bardzo bliska podpisania umowy z USA o stałych amerykańskich bazach na terenie Polski. Polska zabiegała o te bazy dlatego, że za rok, dwa będziemy najprawdopodobniej graniczyli nie z Ukrainą a z Rosją. Piszę o tym z wielkim smutkiem. Niemcy was Ukraińców zdradzili!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premier Morawiecki na konferencji w Hamburgu wytknął Niemcom krótkowzroczność w kwestii budowy gazociągu Nord Stream 2. Morawiecki zapytał niemieckiego ministra: "co będzie powstrzymywało Putina przed zagarnięciem Ukrainy, gdy gazociąg łączący Rosję i Niemcy powstanie?" Niestety polskie władze już wiedzą, że gdy powstanie NS2 to dni Ukrainy są policzone, dlatego też Amerykanie zgodzili się na budowę w Polsce stałych baz NATO. Gdyż staniemy się krajem bezpośrednio graniczącym z wrogiem ze wschodu, czyli z Rosją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nord Stream 2 jest niekorzystne zarówno dla Polaków, a zajęcie Ukrainy przez Rosje może również dla nas skończyć się tragicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś No właśnie dlatego Polacy tak błyskawicznie porozumieli się z USA w sprawie stałych baz. Takie decyzje podejmuje i negocjuje się przez lata, biorąc pod uwagę dyplomatyczne praktyki, a tu błyskawicznie w kilka miesięcy PiS porozumiał się z administracją Trumpa, a co najciekawsze nawet lewicowi Demokraci amerykańscy nie sprzeciwiają się temu projektowi. To o czymś świadczy. Jeżeli Niemcy nie wycofają się z budowy gazociągu, to będą mieć kolejne stracone państwo na swoim sumieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obcokrajowiec544
U Rosji był szans okupować Ukrainę w 2014 roku. Nie udało się, a teraz jest to prawie niemożliwe. Ukraińskie wojsko ma 250 tysiąc żołnierzy, za 4 lata Ukraina przeprowadziła sporo reform w wojsku. Ukraiński zolnierzy bardzo często biorą udział w międzynarodowych szkoleniach. Prawie nikt nie wspiera Putina, nawet większość Rosjan którzy mieszkają na Ukrainie. Rosja straciła swój szans w 2014, kiedy Ukraina prawie nie miała wojska i był chaos polityczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obcokrajowiec, co teraz Ukraincy mysla o Polsce i Polakach, teraz, to znaczy kiedy tak duzo poznalo Polske i od dobrej, i od gorszej strony (np. wyzysku pracownikow, co dotyczy tez Polakow pracujacych za niskie stawki)? Co pisza i mowia ukrainskie media?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosjanie w 2014 grozili że do Kijowa za 2 tygodnia na tankach przyjadą. A nie mogli wygrać walkę za Donetskie lotnisko 8 miesięcy u Ukraińców) Dopóki całkowicie nie zniszczyli lotnisko artylerią. Możecie zobaczyć co zostało od lotniska w Internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądze żeby Rosja odważyła się zająć Ukraine i tak sankcje jakie są nakładane ne ten kraj są dla niej dotkliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Życzę Ukrainie wolności i niepodległości, ale prawda jest taka, że armia ukraińska nie ma najmniejszych szans w bezpośredniej wojnie z Rosją. Dlatego rząd Ukrainy powinien robić co tylko może by do budowy Nord Stream 2 nie doszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że w Polsce istnieje instytucja do ktore mogą się zgłaszać Ukraińcy w sytuacji gdy są łamane ich prawa pracownicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Eksperci wyśmiewali polityków którzy ostrzegali, że Rosja może uderzyć na Ukrainę - twierdzili, że to political fiction, a tuż po olimpiadzie w Sochi Rosja uderzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 16:19: Powiedziałbym tak, że większość Ukraińców nie ma żadnego zdania o Polakach. Najwiecej osób przyjeżdża do Polski z zachodniej Ukrainy, natomiast ze wschodu, północy i półudnia nie w takiej dużej ilośći. Chyba na zachodzie Ukrainy niektórzy osoby nie bardzo lubią Polaków z tego powodu że czasami pracodawcy w Polsce nie zbyt dobrze zachowują się do pracowników z Ukrainy( naciągają na kasę, płacą mniej niż oferowali). A z powodów historycznych tez są ludzi, którzy nie lubią Polaków. Ale jest ich mało. Większość Ukraińców ma neutralny stosunek lub pozytywny do Polaków. Turysty z Polski najczęściej przyjeżdzają do Lwowa, Tarnopolu, Iwano-Frankiwska, a do innych części Ukrainy w ogóle nie jeżdżą. Mieszkałem w kilka miastach na Ukrainie, często podrożowalem, ale Polaków spotykałem tylko we Lwowie. Mi się wydaje ze większość Ukraińców nigdy Polaków w życiu na oczy nie wiedzieli i nie maja żadnego zdania o was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale sankcjie przystopowały Rosje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×