Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanie do panow

jakie wymagania musi kobieta spelniac byscie sie nia zainteresowali do zwiazku?

Polecane posty

Gość gość
Musi mieć cyce jak donice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musi być ładna i zgrabna. Jeżeli taka nie jest, nawet nie próbuję poznać jej bliżej gdyż to nie ma sensu. Nie byłbym w stanie żyć z nieatrakcyjną kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś trudno to wytłumaczyć wszystko to zwiazane jest z daną kobietą jej wygladem zachowaniem by budziła ciekawość i pewną niedostepnośc ,opanowanie i ja bym to nazwał klasą , nie można tego ująć w schemat bo każdej bedzie pasowało troszkę co innego i tak pewnośc siebie nie każdej pasuje czy miłe zerkniecie na faceta jednej to wystarczy a druga powinna dodać uśmiech są setki podobnych zachowań , faceci wyczują to błyskawicznie ale to tez nie jest proste tak jak by sie wydawało facetów wiele rzeczy odstrasza i tak nie znoszą kobiet w zbyt pewnych siebie czy z nutką szaleństwa ale to tez nie całkiem prawda bo nie znosza tego gdy okazują to publicznie a uwielbiają gdy taka jest tylko dla nich to paradoks ale prawdziwy , kobieta dojrzała wie o czym pisze bedzie go podrywać tak by on sie nie połapał że z myśliwego jest ofiarą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie powinna być taka spokojna ale żeby w wyrku wyuzdana diablica była chętna na zabawy grupowe , fajnie gdyby ciałko miała 40+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mysle, ze piszesz o sobie i tym co tobie sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś chłopcze ładna i zgrabna to pojecie wzgledne i rózne w ocenach dla jednych a drugich , zakochałęm sie w kobiecie którą znałem kilka ładnych lat i całkiem mnie nie kreciłą z początku a straciłem głowę i serce poznając ja lepiej najpierw była przyjaźń i nic bym w niej nie zmienił wszystko ma najpiekniesze bo to tworzy ją całą , zawsze uwielbiałem długie włosy chciała zapuścić a ja juz nie niechce nic w niej zmieniac tak że bzdury piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.38 Masz rację. Coś w tym jest. Kiedyś zakochałem się w dziewczynie, która miała grube nogi. Miała ładną twarz i była zgrabna od pasa wzwyż czyli miała zgrabne wcięcie w talii. Poniżej jednak było gorzej gdyż pupę miała jeszcze zgrabną, ale uda i łydki grube. Byłem w niej zabójczo zakochany, więc te grube nogi wcale mi nie przeszkadzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasciwie to o co chodzi z ta miloscia do dzieci? Wy tak dzieci kochacie czy chcecie dzieci ktorymi nie bedziecie sie musieli zajmowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chłopcze ładna i zgrabna to pojecie wzgledne i rózne w ocenach dla jednych a drugich , zakochałęm sie w kobiecie którą znałem kilka ładnych lat i całkiem mnie nie kreciłą z początku a straciłem głowę i serce poznając ja lepiej najpierw była przyjaźń i nic bym w niej nie zmienił wszystko ma najpiekniesze bo to tworzy ją całą , zawsze uwielbiałem długie włosy chciała zapuścić a ja juz nie niechce nic w niej zmieniac tak że bzdury piszesz x Chłopcze, akurat "zgrabna" to nie jest pojęcie względne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest. Bo kazdy inaczej wyobraza sobie zgrabna sylwetke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam jakichś szczególnych wymagań jak chodzi o wygląd. Tylko nie akceptuję otyłych kobiet, wulgarnych, agresywnych i nałogowych palaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie musi mieć kobiece kształty nie Za chuda i nie za gruba taka delikatna troszkę z pazurem hmm i taką znam i Kocham ja już trochę czasu ale jest w związku jest apetycznea ma to coś czego inne kobiety nie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy ją widzę mam ochotę poprostu się do niej przytulić Moja Perełko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na razie żadnych, jak się jakaś przybłąka to wtedy będę się zastanawiać czy mi pasuje. Chcieć można dużo i marzyć, a życie pokaże jak będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×