Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak żyć za 1813 zł?

Polecane posty

Gość gość
Nie przyjęłam od nich pieniedzy bo wolę ich nawet nie odzyskać ale żeby oni byli ukarani. Skserowalam pozew i przesłała do us i ZUS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

co sie stalo z reszta postow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Hej Iza,co u Ciebie nowego ?

Myślę,że krzywdzisz siebie odmawiając przyjęcia pieniędzy za szpital.Oszczędności będą szybko topniały ,bo jak pisałas ,nie starcza Ci pieniędzy z pensji .Julka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dobrze ,źe czytałam ten temat ,bo dziś znajomy młody chłopak ,zdenerwowany niską wypłatą oznajmił,źe się zwolni i pojdzie do innej pracy gdzie będzie pracował bez umowy .Opowiedziałam mu historię tu opisaną i myślę,źe go odwiodłam od podjęcia pracy na czarno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc zosia

Autorko ,czy jest cos nowego w Twojej sprawie ? Odezwij się proszę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka

Ogólnie nie ma nic nowego. Poza tym że wiem że mieli kontrolę z US I zus. Tego dnia do mnie wydzwaniali a potem pisali smsy z grozbami. Odgrazali się ze za to co im zrobiłam też będę mieć wypadek. Zglosilam to na policji. Adwokat z uwagi na kierowane groźby wniósł o przyspieszenie i mamy 27grudnia termin w wydziale pracy. Od Pani z ZUS dowiedziałam się, ze z ich kontroli wstęp nie wynika dużo nieprawidlowosci, znaleźli i zabezpieczyli także dokumenty dotyczące mojego męża i na wniosek sądu pracy je przedstawia, ale generalnie kontrola dokumentów firmy potrwa długo-zabezpieczyli całe kartony dokumentów-teraz je analizują. Szef męża nie spodziewał się kontroli, bo mój adwokat cały czas był z nimi w kontakcie i mieliśmy się niby dogadać. ZUS i US po 3dniach od zgłoszenia weszli im do domu i do firmy bo żona szefa miała swoją działalność zarejestrowana w domu. I tam w piwnicy i garażu zabezpieczyli te dokumenty. Dla mnie nic się nie zmieniło. Nadal średnio mi starcza na zycie, chodzę do psychologa i do psychiatry, dostałam antydepresanty i je biorę. Żyje dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agdnfkd

Powinni im niezle dopierdzielic i jeszcze za te groźby to już w ogóle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Julka

Iza,to o czym piszesz jest bardzo niepokojące.Mam nadzieję,źe nie jesteś sama z synkiem ,źe masz jakąś rodzinę ktora Cie wspiera i chroni.Och,gdybym wiedziała,źe mieszkasz w mojej okolicy to miałabys wsparcie we mnie i mojej rodzinie ,mowiłam juź o tym ale raczej tego się nigdy nie dowiemy .Mogę tylko nadmienic,źe mieszkam w Wielkopolsce .Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocna

Poruszajaca historia. Jak napiszesz swoj priv to pomoge bo pracuje w ZUSie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Autorko nie ujawniaj swojejego priv ,po co Ci wiecej klopotow i stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loki

Po co ma ci pisać priv? Przecież już wszystko ma ogarnięte w zusie? Zgłosiła, zrobili kontrolę. Zostało tylko czekać aż sąd uzna stosunek pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmm

Nie wierzę w żadne groźby byłego pracodawcy, tym bardziej jeszcze pisane w smsie. I jeszcze to przyspieszenie sprawy w sądzie. Prowo dalej się kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc

Nie wierzysz w groźby?Nie oglądasz tv? Zdarza się to wcale nie tak rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ugi
32 minuty temu, Gość kmm napisał:

Nie wierzę w żadne groźby byłego pracodawcy, tym bardziej jeszcze pisane w smsie. I jeszcze to przyspieszenie sprawy w sądzie. Prowo dalej się kręci.

Kręci to się tobie w głowie. Autorka jakoś nie podbija tematu. Już bardziej się udzielają te co piszą że to prowo 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko, jakieś nowości?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Julka

Iza,wiedz,źe w ten wigilijny wieczór jest ktoś,kto myśli o Tobie i Twoim synku.

Źyczę Wam zdrowych,pogodnych Swiąt Bozego Narodzenia ,duźo radości mimo przeciwnosci losu i oczywiscie pomyślnego rozwiązania Twoich problemow .Wszystkiego dobrego 🎅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc Julka

Iza, jak sobie radzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×