Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak żyć za 1813 zł?

Polecane posty

Gość gość
"Zabawa" trwa w najlepsze ,ja nie chcę w tym uczestniczyc. Iza,źyczę Ci aby wszystkie Twoje problemy rozwiązały sie pomyślnie i wierzę,źe jeszcze zaznasz szczęscia ,Ty i Twoje dziecko ,wszystkiego dobrego :-) Julka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julka idę z Tobą. Iza trzymaj się ja już tez nie będę pisać bo rozwalam ponoć topik. I się za bardzo rozpanoszyłam. Iza daj znać jak się sprawa skończyła. Będę od czasu do czasu tu zaglądać ale już nie będę pisać. Wszystkiego dobrego. Monia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monia z Julka poszly a szczekaczki dlaczego ucichly? Chyby szczekaczki teraz uzywaja na innym topiku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika i Julia, zrobiłyście jeden podstawowy błąd. Podpisałyście się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka już kończy prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zdajecie sobie sprawę, że Iza, Monia i Julka to ta sama osoba?- autorka tysiąca tematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba faktycznie wystraszyły się tej od IP hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak, pani od IP postrachem forum. Ona nic nie może, żadna z nas nic nie może odnośnie sprawdzenia IP. Chyba, że jest adminem, modem, albo się włamie na serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny dzięki za wsparcie, nie słuchajcie tych ujadaczy- generalnie osiągnęli co chcieli, albo osiągnęła bo to pewnie jedna i ta sama osoba. Dzięki dziewczyny, dziś idę na drugie spotkanie z mecenasem. Powie mi co się dowiedział w UC. Pa. Iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:22 mylisz się i to tylko świadczy o twojej małej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fantazja,fantazja,bo fantazja jest od tego .......itd.:-).Nawet nie śmiałabym powiedzieć,źe występuję w trzech osobach :-). Iza,powodzenia :-) Monia:-) Julka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałaś juz stąd iść i jeszcze tu się udzielasz? Wiem, kafe wciąga jak bagno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6:56 ha ha ha jaka ty zabawna jesteś, a twoja wielka wiedza mnie poraziła. 10:11 masz rację. Ciebie tak wciągnęło, że się wygrzebać nie potrafisz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty z 10:11 niczego konkretnego do tematu nie wnosisz tylko robisz balagan ,daj spokoj tym dziewczynom .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedziałam, że nie opuścisz tego tematu. Już wiele razy udowodniłaś, że robisz z gęby dupę. nie potrafisz stąd zniknąć, za każdym razem mi odpiszesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się weź za robotę bo jak widać siedzisz na kafeterii i szczekasz jak najęta,a dupa rośnie,jesteś gruba dynia .Moje IP tez mozesz sprawdzic :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby sprawdzić IP nie będąc adminka trzeba by było być inteligentna osoba, więc albo jesteś adminka albo nie sprawdzisz IP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:10 rozumiem, że to do mnie, a ja nie jestem tą od IP. Masz jakąś obsesję i wszędzie ją widzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 12:43 nie do Ciebie tylko do tej z 10:49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale to ja byłam o 10:49, ale nie pisałam wcześniej o IP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze się zalogujcie aby nie było nieporozumien .Smiesznie to brzmi ,to ja,nie,to bylam ja :-) Autorko ,tez jestem z Tobą i będę mocno sciskała kciuki -Zosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yhy, będę się logować, bo jakaś nawiedzona ma świra i wszędzie widzi jedną i tą samą osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No z tego co zaobserwowałam to własnie ty tu masz dyźur na okrągło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to zaobserwowałaś? Wiesz, które są moje posty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak to zaobserwowałaś? Wiesz, które są moje posty? x Pani od IP to ty? Jeśli nie, to musisz się do tej pani zgłosić. Pani od IP będzie wiedziała, które posty są czyje. Chociaż... nie, nie do końca będzie wiedziała, które posty są moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Jak to zaobserwowałaś? Wiesz, które są moje posty? x Pani od IP to ty? Jeśli nie, to musisz się do tej pani zgłosić. Pani od IP będzie wiedziała, które posty są czyje. Chociaż... nie, nie do końca będzie wiedziała, które posty są moje. Poprzednie. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Ale ja się tobie pytam, bo ty mi mówisz jak często tu piszę, więc udowodnij, skąd wiesz, i ze w ogóle wiesz. Jeśli nie potrafisz, to nie pieprz głupot. Obydwie jesteście tak samo głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ups... Jakby cię tu uświadomić... Pomyliłaś adres. To nie ja ci mówię jak często tu piszesz. :P Poprzednie. A które? Za chiny ludowe się nie zorientujesz, nawet jak się włamiesz na serwer, to i tak nie znajdziesz wszystkich moich postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:23 to po co odpisujesz na moje pytanie, skoro nie do ciebie skierowane? Cos jest z tobą nie tak? I czego się uczepiłaś tego IP? Mam rozrysować, ze to nie ja jestem tamtą, która sprawdza IP? No chyba tak, bo juz dwa razy pisałam, a wy dalej swoje. Psychiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, po spotkaniu z mecenasem odezwij się. Napisz, jak się sprawy mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monia ,jeśli tu zajrzysz ,to napisz moze co miałas Ty i Twoje maluszki na obiad :D .Lepszy temat obiadow anizeli takie tam bezsensowne pyskowki .Moze tymi obiadami oczyscimy atmosferę (wiem,źe musiałby stać się cud ). Iza ,pewnie nie takiego bałaganu się spodziewałas zakładając temat ,prawda ? Pozdrawiam Julka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×