Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak żyć za 1813 zł?

Polecane posty

Gość gość
Ja pierdziu,jak cięzko musi się źyc z taką upierdliwą osobą,egocentryczką,ktora jest uparta jak wół .Julka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałaś tak: 19:15 a jeśli pisało tu 29 osób, to co ci po tej wiedzy? A tak sformułowane zdanie brzmi jak sarkazm. A teraz powiedz mi ile jest moich postów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''Nie wiedziałem ilu jest na świecie idiotów, dopóki nie miałem internetu'' czy jakoś tak to leciało- Lem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaże w swoim czasie. Póki co wskazałam jedną, to napisałaś, że to moderatorka. Ja sobie czekam cierpliwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mnie ty obchodzisz? Sprawdziłam autorkę aby mieć pewność w swoich podejrzeniacj, a ty koło doopy mi latasz. I skończ już ten koncert życzeń bo jesteś żenująca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gowno możesz sprawdzić bo nie jesteś modka. A jak jesteś to pokaż wpisy autorki i moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko i corko ,ale ktoś znalazł miejsce do wyźycia się i to jest na temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu myślisz, że tylko moderator może tosprawdzić? Tuman z ciebie, i nic dziwnego, że nsdsjesz się tylko do gotowania i wycinania figur. No i jak to jest, że jeszcze kilkanaście postów wcześniej zarzucalas mi bycie moderatorką, a teraz już nią nie jestem:D schizofrenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pokaże w swoim czasie. Póki co wskazałam jedną, to napisałaś, że to moderatorka. Ja sobie czekam cierpliwie... gość dziś A co mnie ty obchodzisz? Sprawdziłam autorkę aby mieć pewność w swoich podejrzeniacj, a ty koło doopy mi latasz. I skończ już ten koncert życzeń bo jesteś żenująca . x Ooo, a jednak nie jesteś w stanie. Oj jak mi przykro. Że co? Ja cię nie obchodzę? Kurcze, to ty jednak nie wiesz ile osób się zorientowało, że to prowo, a ile wierzy, skoro jedna osoba ci koło doopy lata. :P Jak ty sprawdziłaś autorkę? Bo może ja nie zauważyłam czwartego dowodu dla prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ułatwię ci liczenie moich postów, to nie ja pisałam, że jesteś modka. gość 20:23 Pozdro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak kipisz jadem ,źe to odczuwa nawet Twoj telefon ,błąd za błędem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 20:23 o 20:17 pisałam ja autorka, a nie osoba z 20:04. Gdybyś była w stanie sprawdzić IP to byś to wiedziała. Iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpisujcie się jak chcecie, garkotłuki. Tak was boli, że wasze ciasne umysły nie są w stanie pojąć, że ktoś może sprawdzić coś co jest dla was czarną magią? Było się uczyć, ciemnoty buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To powiedz mi ile jest moich postów. Nie dasz rady sprawdzić, z jednego prostego powodu. Taka mądra, inteligentna i wykształcona jesteś, to powinnaś zorientować się dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie boleję nad tym,ze jestem ciemnotą i garnkotłukiem ,a było się jednak uczyc :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GarNkotłuku, no trzeba było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:32 nie kompromituj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 20:32 nie kompromituj się. x Ha ha ha ha, a czym? Bo uświadamiam ci, że jednak nie dasz rady? Uuu biedactwo. Zapędziło się w kozi róg i nie wie jak z tego wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iza,popatrz jaki poczytny Twoj temat ,a jak kogoś poruszył :-) Julka To ja się nie uczyłam i jestem garnkotłukiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże kochany co tu się dzieje? Kłócicie się o takie pierdoły, że głow boli. Monika i Julka, to mam wrażenie, że chciałyby mieć ten temat na prywatność. Chcecie to wymiencie się z autorką mailami i skończcie tę maskaradę. Te od prowokacji może i mają rację, ale po co powtarzać to w kółko? A autorka już też zaczęła się tu wdawać w pyskówki, co chyba raczej przemawia za tym, że temat może być nieprawdziwy. Albo się uspokójcie, albo skończcie, albo piszcie na temat, bo już dawno piszecie o dupie Maryny, a nie o tym jak przeżyć za 1800. Trochę dziwne, że autorka na to pozwala w swoim temacie. No chyba, że chodziło o gownoburzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:30 ty masz coś ze łbem. Co chciałam sprawdzić, to sprawdziłam a tobie żal zad ściska. Jeśli masz choć jeden zwój więcej od kury, to wiedziałabys, że sprawdzenie tego nie jest wiedzą tajemną. Już się nie mogę doczekać zdziwienia przy zakończeniu tego tematu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Co sprawdziłaś? Nic nie sprawdziłaś. Nie jesteś w stanie. Jeśli masz ubaw i myślisz, że to prowo, to nie pisz, tylko śledź i ponabijaj się z tematu z mężem w domu. Ja nie wiem, czy to prowokacja, czy też nie. Ale jak podejrzewam, że to prowokacja, to czekam na rozwój akcji, bo to prędzej, czy później to wychodzi, a nie, że z uporem maniaka piszę prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba jednak nie możesz sprawdzić kto coś pisze bo piszesz do jakiejś dziewczyny o garnkach i wycinaniu figur a to powinnaś pisać do mnie. Sama się zaplątałas. A porad o tym jak żyć za 1800 zł już było dużo teraz piszemy na inny temat to co mamy zakładać drugi ? Bo Ty tak chcesz? Monia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
choć nie jestem ta od sprawdzania to powiem sam ze moj szwagier jest informatykiem i w pol godziny namierzyl kolesia ktory wypisywal do mnie emaile. koles okazal sie kobieta znajoma z pracy ktora sie wkurzyla ze dostalam stanowisko na ktore ona sie czaila. to tylko tak abstrachujac od tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj ale my nie będziemy jej psuć zabawy niech sobie namierza. Przecież nic złego nie piszemy. Swoją droga ciekawe czemu nikt nie namierza tych co zakładają takie tematy które z samej nazwy tracą pedofilia. Skoro umiecie to zrobić to wykorzystajcie swoje umiejętności żeby kogoś uratować przed oszołomami. Monia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:56 wcale nie było tu dużo porad. No i nie wiem już do kogo ty piszesz, bo chyba mylisz mnie z tamtą, lub z tamtym. Poza tym, jak w topiku zatytułowanym tak a nie inaczej, ty nagle sobie stwierdzisz, że teraz piszesz na inny temat? Dziwne, że tak bardzo rozpanoszyłaś się w nie swoim topiku. Jesteś też bardzo agresywna przy zwróceniu ci uwagi. To mój ostatni post w tym temacie, więc możesz mi odpisać albo nie. Ja już tu nie zajrzę, bo wszystkie robicie bagno, zarówno wy obronczynie, jak i te od prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:01 chyba mnie nie zrozumiałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja z 21:04 za szybko mi wyslalo. w moim wpisie chodzilo o to że nie trzeba byc moderatorem aby sprswdzic ip. wiec ta ktora pisze ze tylko tak mozna zdobyc ip jest w bledzie i nie ma wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×