Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość terix

nasze sprawy

Polecane posty

Heloł 

melduje że u mnie dzisiaj było 30 stopni. Byliśmy na Święcie Żubra w sąsiedniej miejscowości. A potem penetrowaliśmy jeszcze jedno miasteczko po sąsiedzku 😄  Na rower dzisiaj nie wsiadłam 😛

Bastylko 💕- dobre jedzonko sobie zrobiłaś. A w jakim kolorze były zmiany w sypialni?

Dorixiu - mam nadzieje że wrócicie z urodzinek obie całe i zdrowe 💕

Przed chwilą Małżowina pokazał mi za domem na wzgórzu piękne stado dorosłych jeleni. Zawsze przychodzą pod wieczór, stoją i wyglądają majestatycznie. Coś pięknego. 

Pozdrawiam i życzę Wam udanej niedzieli 💕 💕💕 My jutro jedziemy na Chreptiów. Tam obiad i spacery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostalam zdjatka od Orsejki. Z baseniku i z wesela. Dziekuje Orsejowo.

A do basenu az chce sie wskoczyc. Super! To madry zakup, relaks zapewniony.

Teklo pieknie opisujesz Bieszczady. Ja bylam tam raz a wlasciwie dwa. Raz bedac dzieckiem na obozie, a pozniej jako nastolatka drugi raz nad Solina. Niestety nie pamietam juz zbyt dobrze. Wielkim fanem Bieszczad jest moj brat. Od nas niedaleko wiec odwiedzaja Bieszczady na krotko pare razy do roku. Ale on twierdzi ze serce Bieszczad to Cisna i Przyslupy. Pewnie jest tak jak piszesz ze Bieszczady maja duzo serc. Bratowa natomiast angazuje sie bardzo w odnawianie kapliczek Bieszczadzkich i sponsorownie szyldow informacyjnych. 

Ciekawi mnie Teklo czy odwiedzilas kiedys grob Hrabiny?

A teraz bede ogladac Rigolleto w telewizorni.  Moglam co prawda spotkac sie z jednym "sportowcem"-seniorem ale nie jestem pewna do konca i nic nie chce przyspieszac. Spotkam go dopiero we wtorek.

A po telewizorni kapiel czeka. Nakupilam srodkow pielegnujacych jak szalona. Tylko nie chce mi sie pielegnowac.

Dobrej nocki zycze Wam wsiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Takie groźby są karalne.Sprawa zgłoszona na policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedzielne Heloł 💕

zapraszam na bieszczadzką kawusie i herbatke z miodem (__)? (__)? (__)? (__)? 

jest też świeży twarozek, mięta i chleb pieczony na liściach kapusty

Bastylko 💕nie wiedziałam nic o grobie hrabiny - musze zaraz sprawdzić 

Mieliśmy jechać rowerami do Chreptiowa ale w nocy przeszły burze i ściana deszczu. Jest świeżutko i słonecznie ale mokro i rowery odpadają. 

Miłej niedzieli życzę Wam 🌤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie😘:classic_smile:

Sorki że znowu zdarzają mi się nieobecności ale jestem zawalona robotą i gośćmi. Przyjechały do mnie dziewczynki ze śląska. Dziewczynki ?!, ba!, młode kobiety. Jedna dostała się na studia prawnicze ,druga do liceum. Przyjeżdżają na coraz krócej więc przyjdzie czas gdy człowiekowi pozostaną tylko wspomnienia, jakieś wydarzenia rodzinne i krótkie rozmowy telefoniczne.

 Jak te lata lecą jak szalone ale niektóre złe wspomnienia tak świeże w pamięci jakby to było wczoraj😟. Dlaczego człowiek nie umie przywoływać tych dobrych chwil, które przecież były tylko tak się umartwia tymi złymi?:classic_sad:

Dobra już kończę bo Teekla tak pięknie opisała Bieszczady że aż chciałoby się tam być i chłonąć całą sobą ten klimat.

 Bastylko

 No właśnie myślę podobnie jak Teekla, bardzo mnie interesuje ten sportowiec. Szkoda że musimy czekać do wtorku. Dzięki za nr tel, wysłałam swój mam nadzieję że doszedł.

 Mój M słucha za ścianą jakichś arii, normalnie aż wyć się chce. Chyba nie powinnam nigdy wybrać się do opery. Nie zrozumiałabym z niej ani słowa ale i tak przeryczała większość przedstawienia😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OsiemJeden
1 minutę temu, daisy duck napisał:

Witam serdecznie😘:classic_smile:

Sorki że znowu zdarzają mi się nieobecności ale jestem zawalona robotą i gośćmi. Przyjechały do mnie dziewczynki ze śląska. Dziewczynki ?!, ba!, młode kobiety. Jedna dostała się na studia prawnicze ,druga do liceum. Przyjeżdżają na coraz krócej więc przyjdzie czas gdy człowiekowi pozostaną tylko wspomnienia, jakieś wydarzenia rodzinne i krótkie rozmowy telefoniczne.

 Jak te lata lecą jak szalone ale niektóre złe wspomnienia tak świeże w pamięci jakby to było wczoraj😟. Dlaczego człowiek nie umie przywoływać tych dobrych chwil, które przecież były tylko tak się umartwia tymi złymi?:classic_sad:

Dobra już kończę bo Teekla tak pięknie opisała Bieszczady że aż chciałoby się tam być i chłonąć całą sobą ten klimat.

 Bastylko

 No właśnie myślę podobnie jak Teekla, bardzo mnie interesuje ten sportowiec. Szkoda że musimy czekać do wtorku. Dzięki za nr tel, wysłałam swój mam nadzieję że doszedł.

 Mój M słucha za ścianą jakichś arii, normalnie aż wyć się chce. Chyba nie powinnam nigdy wybrać się do opery. Nie zrozumiałabym z niej ani słowa ale i tak przeryczała większość przedstawienia😜

Wasze piepszone forum powinni zglosic i zamknac tylko wiadomo ze tego nie zrobia bo to izraelskie forum z siedziba w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam piękną pogodę i na zamówienie dwie ciepłe noce, dwie tylko dwie ale dobre i to😁. Może jeszcze ta dzisiejsza będzie ciepła bo już idą wielkie zmiany i głupia jesień😅

 Ploteczko 

Nie bardzo wiem o jakim serwisie piszesz ja mieszkam bardziej bliżej Kauflandu, kiedyś pisałaś że jeździcie z córką jak jeszcze nie mieliście swojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nic teraz życzę udanej niedzieli. Buziaki dla wszystkich nawet tych którzy nienawidzą nie wiadomo dlaczego???😘:classic_smile:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OsiemJeden

A zglaszaj.Mnie nic nie zrobia byc moze poznam twoje dane osobowe i zalatwimy te ,,nasze sprawy" jak nalezy kozaczku w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzien doberek

Udanego startu w nowy tydzien zycze Wam kochane kolezanki. Ja wstalam rano raniusienko.... na budzik, nie zaspalam . U mnie pada ale nic to ja wybieram sie do plywalni na gimnastyke wodna. Nie sama. O 11 bede odebrana z domu. 

Cos mi sie wydaje ze przegapilismy uroczystosc. Nasza Kosmitka- Aga miala chyba wczoraj  urodziny. 

Kosmitko zycze Tobie wszystkiego co najlepsze. Czyli zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia dla wszystkich Twoich bliskich. Cala reszte juz masz. Sciskam Ciebie mocno caluje Kosmitko.

A ja bede sie zbierac. Glupio bo nie moge sie umalowac i upiekszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojjejku nie moge znalezc moich butow klapek na plywalnie. Umylam klapki ogrodowe. Mam tez inne ladne ale te farbuja nogi jak sa wilgotne.  A najlepsze to ze ja nie potrafie plywac a umawiam sie na plywalnie. A to sie ucieszy moj towarzysz jak o tym sie dowie. No nic moge obserwowac z lezanki jak on sobie plywa i sie gimnastykuje. 

A wiesz Daisy pamietam jak siedzialysmy po nocy ponad 20 lat temu. Bylo lato i tez byly u Ciebie dziewczynki ze Slaska. I tyle bylo wtedy jeszcze nadziei. Obydwoje mialysmy.  Temat przeszczepow  bardzo nas ineteresowal. Teraz juz nic, wszystko stracone dawno. U Ciebie znacznie wczesniej.

Zamyslilam sie, musze dac gaz, Ciao nie mam czasu poprawiac bledow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zjawiam się z kawusią bieszczadzką (__)? (__)? (__)? (__)? i jajecznica ze świeżych jajeczek, z zieloną pietruszką (________)======o

Vanilko urodzinowey całusek 💋💋💋

U mnie upał od rana. Też wstałam wcześnie, kręce sie z naszą Gospodynią po ogrodzie. Robimy dziś wypad nad wode 🚣‍♀️

Wczorajszy wypad do Ustrzyk Górnych super udany. Przypomnialy mi sie młode lata: byłam tam na obozie wędrownym. Pole namiotowe mieliśmy tuż przy straży granicznej i robiliśmy wypady na Wetlińską, Caryńską, Halicz i Tarnicę. Teraz na Połoninę Caryńską płaci się bilety wstępu. No i dobrze bo tzw turystyczna "stonka" robi spore szkody.

Pozdrawiam i miłego dnia życzę 🌤️

Bastylko udanej randki 💋

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już myślałam że nie uda mi się wejść na forum bo jakieś wariactwa mi wychodziły.

 No ale jestem😀. U mnie także był bardzo piękny dzień. Słoneczko grzało jak wściekłe, wszystko tak jak lubię. Szkoda że to już ostatni taki dzień, przynajmniej tak wieszczą prognozy.

 Bastylko😚

 Masz rację tyle było w nas kiedyś nadziei. Teraz jestem tak ,,optymistyczna,, że aż trudno mi z tym żyć. Dookoła mnie wszystko idzie w takim kierunku że jakoś nie umiem widzieć w codzienności jasnych stron. No ale już kończę z tym tematem. Bastylko ja nie tylko nie umiem pływać ale panicznie boję się wody. Oczywiście nie tej hi,hi w wannie😋. Znaczyłoby to że się nie myję co poniekąd dla niektórych wywrotowców, teraz ponoć modne. No ale takiej głębokiej, dwa razy się topiłam i to tak na poważnie a wiadomo do trzech razy sztuka😆. Więc wybieram baseniki dla dzieciaczków, takie gdzie woda sięga najwyżej do kolan. A i wtedy ostrożność wskazana bo jeszcze się można poślizgnąć, wywrócić.

 Teeklo😘

Fajnie że możesz tak długo cieszyć się górami, jeziorami. Moje kilka dni tylko wyostrzyło apetyt😅.Moja głowa jest pełna marzeń wyjazdowych i nie tylko. Bardzo lubię marzyć, czasami tylko na to mogę sobie pozwolić.

 No nic teraz zmykam bo strasznie zaniedbałam dzisiaj mojego M a on miał taki pracowity dzień. Muszę go ciut po dopieszczać, zatem udanego wieczorku🌙🌙

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki kawusia.

Rozpadało sie u mnie na dobre,w domu duszno.W nocy przeszła burza.Wczoraj zaczełam nowe zabiegi masażowe  i tak ucieka dzień za dniem.Jutro jade do mojej wsi  ,mam kilka spraw do ogarnięcia.Najgorsze to to ze mam zostawic malucha  do zrobienia sprzęgla i wszystko musze pozałatwiac przez dzien autobusami.A wszystko po całej wsi rozrzucone. Jak to człowiek przyzwyczaja sie do dobrego  czyli do samochodu.Wieczorem go odbiore i wróce do M.Mam nadzieje.

 

Daisy pewnie dobrze Ci podleje,po deszczyku.

Bastylko napisz jak minął czas na basenie.Ja tez nie umiem pywac a topiłam sie tylko raz w Janowie Lubelskim.Wtedy uratował mnie M ,nie wiem czy to było juz topienie bo on chcial mnie nauczyc pywac i był przy mnie ( zreszta kto nauczy plywac ludzką foke?) Tak sie zastanawiam czy isc na jakies zakupy ,przeciez w czwartek nie bedzie sklepów otwartych a jutro nie bedzie kiedy isc do sklepu.Musze posprawdzac lodówkę,A moze to dobry czas zeby powyjadac z niej co jest.

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam sie na kawusie Ploteczko - dzięki 💋

Umnie teraz nadciąga burza. W nocy pełnia księżyca uniemożliwiła podglądanie perseidów. Noc była za jasna. Nie było widać gwiazd.

Ja pływać uwielbiam i pływam dobrze. W młodości robiłam tzw "żółty czepek". Mam też uprawniewnia żeglarskie.  Obie z Fruwającą 💕zawładnęłybyśmy całą pływalnią 😛😛😛 

Zapraszam na deske serów: z kminkiem(mój ulubiony), z czosnkiem niedźwiedzim, z czarnuszką i na słodko z wanilią też jest  (_$$%%###@@%%%$__)? do tego są brzoskwinie i pomidorki koktailowe.

Pozdrawiam wakacyjnie  🌤️

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzien doberek

U mnie wczoraj lalo jak z cebra dzisiaj nie pada ale upalow nie ma . Trudno lato minelo, trzeba sie pogodzic z tym.

Wczorajszy basen nad podziw uplynal dobrze. Na poczatku nie podobalo mi sie wcale ale potem bardzo. Bylo to w  pobliskiej miejscowosci  sanatoryjnej. Caly kompleks basenow na zewnatrz i pod dachem. I rozne masaze i bicze wodne. I sauna ale tam nie bylam bo nie lubie. A wszystko w cenie jednego biletu. I jeszcze do tego woda o smaku zgnilych jajek gratis:classic_smile:Bylo fajnie trzeba bedzie jeszcze kiedys  pojechac. W moim nowym kostiuie kapielowym w groszki prezentowalam sie dobrze. Ale to tylko opakowanie dobre. Figura psuje sie z roku na rok. I jak  obserwowalam te starsze panie ode mnie zrobilo mi sie przykro. Czas dla nas kobiet nie jest laskawy. A wiem ze  nie bedzie lepiej. Z roku n rok jest gorzej.

Dorix napisz jak Mama zniosla podroz i caly ten urodzinowy zgielk. 

Fruwajaca serdecznie dziekuje jeszcze raz za telefon. Jeszcze pare numerow telefonikow mi brakuje. Mam nadzieje uzupelnic i wtedy juz nic nie stoi na przeszkodzie zeby sobie od czasu do czasu wyslac zdjatko . Sredecznie Was pozdrawiam zycze udanego dnia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plotko nie wiem czy podziekowalam juz za porade z tabsem do zmywarki. Garnek zostal uratowany. Co prawda nie jest taki jak przedtem ale da sie jeszcze gotowac.  Denko rondelka  troche szarawe ale przeciez gdzie drwa rabia to wiory leca....

Wczoraj wieczorem gotowalam gulasz i nic a nic  nie przypalilam:😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A widzisz Bastylko ja doczyszczam  zlew własnie w ten sposób.Kupilśmy do gniazdka jasnobeżowy,normalnie tragedia,a przeciez na biezaco był myty.

Oczywiscie zlew wybierał M,mi wtedy było wszystko jedno,jakos nie myslałam ,nie miałam czasu  bo praca,przeprowadzka ,wszystko na raz.

A teraz sie męcze,czekam po cichu ze moze peknie i wtedy trzbeba bedzie kupic nowy, tylko problem dopasowac do mebli bedzie. Ale na razie jest jak jest. Gdzies to wyczytałam na fejsie Bastylko ze ludzie niemozliwe doczyszczaja dzięki zmywarkom,jaka to musi byc chemia,az strach.

 Dziewczynki prosze podeslijcie mi te nr tel,ja od razu napisze swój bo  gdzies te adresy meilowe znowu przepadły.

A teraz mam czas to  naniose w kontaktach.

U mnie parno,wróciłam z  rynku,normalnie cała mokra.Dziwna ta pogoda,jednak cięzka.

Zeby choc jutro była łaskawsza bo mam duzo załatwien w Z.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plotko wyslalam Tobie moj numer telefonu ale jesli nie doszedl zrobie to jeszcze raz. Masz racje  tabsy do zmywarki to rzeczywiscie  mega mocna chemia.

Bialy korek od termosu w ktorym robie sobie kawe "na wynos" nad jeziorko przebarwia sie i jak chce go doszorowac wrzucam do zmywarki. Normalny plyn do mycia naczyn nie pomaga, choc szoruje mechanicznie gabka z plynem.

Mialam dzisiaj dobry obiad. Wlasnie ten gulasz o ktorym pisalam wczesniej, co prawda przyprawiony torebka z Knorra. Ostatnio rzadko gotuje, przewaznie cos na szybko. Jak juz cos jest innego, niekoniecznie super dobrego, smakuje mi bardzo. Odzwyczailam sie od gotowania i chyba juz sie nie przyzwyczaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przychodzę z przeprosinami że nie znalazłam czasu żeby pomachać.

Wszystko dzieje się za szybko a dzień za krótki.

Z dnia na dzień zawiadomiono mnie o przyśpieszonym terminie rehabilitacji, grzech nie skorzystać. Rano zabiegi 9-13,  obiad i już trzeba myśleć o następnym dniu i coś przygotować, bo wnuk w domu i nie będę go karmiła przez tydzień tym samym. Nie mówię już o sprzątaniu i praniu. Gruntowne porządki zrobię dopiero za tydzień, teraz tylko po łebkach żeby się nie przewrócić.

Jeszcze jak przeżyję w tym tempie następny tydzień, to zgłoszę się do księgi rekordów.

Cieszę się że wypoczywacie, randkujecie i miło spędzacie czas.

Spokojnej nocy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzien doberek

Kukne pozniej bo musze do lekarza po rezepte. Okazalo sie ze nie mam tabletek od cholesterolu. Juz od od kilku dni nie biore bo nie mam.  Tragedia. Nie mam do niczego glowy ostatnio.

Pozdrawiam  i mocno sciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heloł 

kawusie proponuje (__)? (__)? (__)?   ostatnią bo zaczynam sie pakować i przez pare dni mnie nie będzie. Jutro po śniadaniu wyjeżdżamy. Po drodze chcemy wstąpić do UHERC zaopatrzymy sie w dobre piwko z tamtejszego browaru.

Przez moją wieś przeszły nawałnice, praktycznie całą dobe burza za burzą. Powietrze odświeżyło się ale nic nie możemy planować bo leje. Wyskoczymy tylko na obiad do Czarnego Koguta i potem tylko upychanie drobiazgów po torbach, torebeczkach i skrzyneczkach 😄 

Bastylko - porozmawiaj z lekarzem. Mój lekarz wycofał mi lek na cholesterol 4 lata temu. Po chwilowym skoku do 311 stopniowo zaczął sie obniżać i teraz mam poniżej 180. Odchodzi się od statyn które są bardzo szkodliwe dla zdrowia. 

Pozdrawiam Was Dziewczynki i do zobaczenia z mojej rodzinnej wsi 🌺🌷👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzien doberek

Milego swiatecznego dnia zycze wam dziewczynki. U mnie deszcze wisia na wlosku.

Pewnie bedzie lac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos mi przerwalo.... nie skonczylam wpisu...

Jestem umowiona na popoludnie w kawiarni ze znajoma.

Kurcze chyba musze napisac pismo do ministra finansow w sprawie podwyzki renty wdowiej.

Jak tak dalej pojdzie zabraknie mi srodkow na kawiarnie i inne atrakcje. 

Wczoraj po poludniu bylam w kinie. Blask i cierpienie Pedro Almodovar. Fantastyczny film. Bardzo polecam. A Antonio Bandera mimo ze gra role starego i schorowanego mezczyzny mega atrakcjyny!

Tekla nasza pewnie w podrozy. Dobrej podrozy i wracajcie szczesliwie do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry w długi weekend.

Ja mam nie całkiem długi, bo akurat pracuję. Ja już chyba nie potrafię żyć bez swojej pracy :)

Chciałam Wam powiedzieć, ze mamunia wyjazd do Tarnowa zniosła bardzo dzielnie, była przeszczęśliwa, że mogła uczestniczyć w jubileuszu pięćdziesiątki najmłodszego syna. Zresztą ostatnio jest w dobrej formie, mało marudzi, aparaty słuchowe jej służą.

Myślę, że na jej dobre samopoczucie wpłynęły moje zerwane zaręczyny, ale to już inny temat.

Daisy pytałaś, czy spotykam się z Cz. Nie, nie spotykamy się. Tak jest łatwiej.

Dziewczyny stawiam kawusie i lecę w papiery. Życzę wszystkim pogody. I za oknem i pogody ducha  przede wszystkim.

Wypoczywajcie, cieszmy się latem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na chwilke.

Wróciłam do domu z luxmedu i z rynku.Zrobiłam  juz zakupy ,zrobiłam rtg zatok,jutro nigdzie sie nie ruszam z domu.Moze na balkon tylko wyjdę.

Wszystko mam.

W środe byłam w Z  ,zły dzien mi popadł.lało cały dzień non stop.Zostawiłam  malucha na wymiane sprzegła ,wiec wszedzie autobus i piechota.tak zmokłam ze jak doszłam do przychodni musiałam sie przebrac,tylko butów nie miałam na zmiane.Potem dojechałam do s,, dała mi kolejne suche ubrania.Nigdy tak w zyciu nie zmokłam jak wtedy. Parasolka nie dawała rady.Z powodu deszcze nie wszystko załatwiłam, nie pojechałam nawet na cmentarz a miałam  w planie.Chciałam tez sciąc włosy u mojej fryzjerki i tez  nie pojechałam.Za to mam skierowania do dermatologa i laryngologa, takze  latanie dalej.

Bastylko ja nie mam nic od Ciebie,telefonu nie dostałam.

Jak piszesz o emeryturach ,mysle ze i tak u Was sa wieksze niz w Polsce.

 

Dorix  dobrze ze mama zniosła podróz ,mysle ze niesłyszenie tez jej przeszkadzało,bo sama wiesz nie raz skaleczony palec przeszkadza a co mówic o niesłyszeniu.

Choc pewnie rozstanie tez  jej pomogło,ma dalej Ciebie tylko dla siebie.

Terix jakie masz zabiegi?

 Ja wieczorami jezdze ,mam masaze,mobilizacje ,jakies inne zabiegi i nie wiem co sadzic,niby jak sie chodzi  codziennie jest poprawa a potem za kilka dni wszystko wraca.Mówił mi fizjoterapeuta ze jest specjalny laser,płatny ,tylko trzeba miec skierowanie ze bardzo dobrze działa ale trzeba umiec go stosowac bo moze wypalic skórę.To nie jest ten stosowany powszechnie laser,moze jak bede u neurologa popytam.

 

Miłego dnia

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry

Wpadam na chwile musze korzystac z tego ze nie pada i trawdke skosic.

Plotko nie wiem dlaczego nie otrzymujesz od mnie poczty. Wyslalam numerek  telefoniku.  Zrobie to jeszcze raz . Jak nie dojdzie poszukaj w spamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×