Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość terix

nasze sprawy

Polecane posty

Witam

 Teeklo

 Hi,hi no chyba ciut za wcześnie tę wiosnę poczułaś😁. Choć wiem że u Ciebie w sercu wiosna przez okrągły rok. Ja także tak kiedyś miałam dzisiaj jestem sroga zima😟.

No ale już skończę co miałam na myśli z tą zbyt wczesną wiosną. Ano zapowiadają nam ponad 20 stopniowe mrozy. No i u mnie ciągle leży śnieg, choć ciut stopniało.

O przyjemnym uczuciu z tyłu głowy że wydarzy się coś magicznego, ach i ja znam to uczucie. I mimo że zazwyczaj nic takiego się nie wydarza he, he to samo uczucie godne zaznania i celebrowania się nim.. No ale dziś go nie miałam bo u mnie wiosny ani widu ani słuchu😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Terix

 Bardzo miło słyszeć że zabiegi przyniosły efekty. Czekam z bijącym sercem na te podskoki😘

 Wanilko

 Tobie także bardzo udanego dnia. A za kawę dziękuję😚

Dorix

 No serce rośnie jak słyszę że chcecie wysłuchać moich żalów ale sama sobie zdaję sprawę z tego że za długo już Wam tu marudzę, Walczę ze swoimi słabościami i choć jestem bardzo waleczna to moje wojenki he,he najczęściej przegrane😋. No i wolałabym być dla Was słoneczkiem ☀️ a nie czarną chmurą ciężką od łez🌧️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

😆Ja tez witam wiosennie. 

Dorix masz racje to piosenka Dzemu.

W pokoju rozmawialysmy o Piasku i tak napisalam.

Jestem juz po zabiegach i po obiedzie i wybieramy sie na spacer.🤚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz dziewczynki bardzo udanego dnia. Mamy dzisiaj jak mawiała Zuleczka w czasach szczęśliwych,, piątek, piąteczek piątuniunio,,. Zatem Wam Wszystkim życzę już teraz udanego weekendu i mnóstwo tego uczucia z tyłu głowy że właśnie za chwilkę wydarzy się coś wyjątkowego, radosnego wręcz niemożliwie magicznego. A potem niech to się wydarzy‼️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piątek Piąteczek Piątunio 😇😇😇 

Daisy miałam prawo tak poczuć bo u mnie wczoraj prawdziwa wiosna była 💕

Terixiu 💕- zerknij na jakimś spacerze na sanatorium ZNP bo tam byłam, czyli niedaleko od Twojego trzeba tylko przez park mały przejść koło Cerkwi. A w tej małej Cerkwi byłam na mszy bo baardzo lubie śpiewy starocerkiewne.

Daisy💕 - nie marudź z tym marudzeniem🤩 bo właśnie pozytywne jest to, że możemy wejść i pomarudzić. Kto nie ma nic do marudzenia??? chyba takich tu nie ma. Marudzenie jest wpisane w naszą "społeczność". Fajnie jest jeśli są chwile pogodne, nawet wesołe.  Ale życie nie jest tylko zabawą i rozrywką jak wiemy i marudzenie ma wielki sens.

Ja lubie sobie odreagować, daje mi to ulge i oczyszczenie. 

Jutro ide na spotkanie mojego "Kółka", po drodze krótkie zakupki i moge leniuchować🏋️‍♀️ czego i Wam serdecznie życzę 🎶

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

👋

Tekla mieszkam obok cerkwi. Msza jest o 16 ale jeszcze nie bylam bo trwa 1,5 godziny.

Pogoda nadal dopisuje, chociaz robi sie coraz chlodniej, ale przynajmniej nic nie pada a po sniegu nie ma nawet sladu.

Teraz codziennie wychodzmy, moze jutro przejde sie kolo ZNP.

Spokojnej nocy wszystkim👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja dziękuje Vanilko za kawusie  😘

Fruwająca 💕wiem wiem że do wiosny daleko i że mrozy jeszcze nas przygniotą, że

...jeszcze zima, ptaki chudną, 
chudym ptakom głosu brak... 

Jeszcze zima, dym się włóczy, 
w wielkiej biedzie żyje kot 
i po cichu nuci, mruczy: 
kiedy wróci trzmiela lot... 

Pod śniegiem świat pochylony, 
siwieje mrozu brew. 
To pora zmierzchów czerwonych, 
to pora czarnych drzew. 
A wiatr w kominie śpi, bo ciemno...

U mnie śniegu mało bo moja wieś jakoś tak bezpiecznie położona jest no i dzisiaj slońce! aż razi w oczy nieprzywykłe...

Słónecznego dnia Wam życzę i zmykam do zajęć 👋 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

🤝u mnie słoneczko wychodzi mroźno ,więc gorąca☕🍵

deser zostawiłam w garze.Milutkiej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam - dziękuje Vanilko za kawusie i pyszną galaretke 🍷💓 

U mnie też lekki mrozik 

Miłego dnia życzę i słoneczka 🌞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja💋

U mnie całkiem mroźnie bo rankiem miałam -10 teraz coś około 6 oczywiście na minusie. No ale słoneczko pięknie operuje zatem taka pogoda bardzo mi odpowiada😁

Powinnam pewnie wyjść na spacerek ale mi się nie chce. Zjadałam obfity obiadek i teraz pewnie wypiję kawusię i posiedzę przed telewizorkiem.

 Życzę Wam bardzo udanej, zdrowej, słonecznej i ciekawej niedzieli.

 Teeklo

 Bardzo lubię Twoją poetycką odsłonę. Bardzo lubię wiersze, poezję. Zatem proszę o więcej. Jak chodzi o poezję księdza Twardowskiego to po wierszu jaki kiedyś wkleiła Bastylka  zakupiłam potężny tomik i często do niego zaglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heloł 👋
Witam w poniedziałek i zapraszam na kawusie☕ i herbatke 🍵

U mnie minus 6 i mamy taki smog, że pod szarą czapą nie wiedać wyrażnie samochodów wtojących pod domem na parkingu. Smród czadu przenika nawet przez szczelne okna. Troche sie niepokoje bo powinnam wyjść pred południem i jak sie nic nie zmieni to chyba odpuszcze. 
Śniegu już nie ma więc wróciliśmy do szarych kolorów. A właściwie bez kolorów.

Dzisiaj Dzień Babci🏋️‍♀️ - będe piekła jagodzianki z bieszczadzkimi jagodami z wakacji. Po południu odbieram wnusie i przychodzi do nas starszy Wnuk.  W czwartek i piątek będe balować na imprezach przedszkolnych  😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

👋u mnie minus 7 dzięki Teklo za herbatkę,ja dziś stawiam imieninowe ciacho,torcik miodowy,serniczek i pianka,a winko na południe.🍰🥂

Wszystkim forumowym babcią i dziadkom najlepszego i dużo zdrówka🍾

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vanilko Wszystkiego Najlepszego z okazji imienin! 💕💐  

Częstuje sie imieninowym serniczkiem - buziaki 💋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vanilko!

Wszystkiego co najlepsze z okazji imienin!💕🌷🌼

Wszystkim Babciom  zdrowia życzę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sobotę Teo miał urodziny i dostał wymarzony prezent z tej okazji - pracę!!! Może wreszcie coś się u nas zmieni na lepiej :classic_rolleyes:.

W niedzielę byliśmy na obiedzie urodzinowym w nowej restauracji - bardzo udana wyprawa pod wzgl. i lokalu i menu.

Dzisiaj z kolei ma urodziny nasza nowsza synowa :-), Właśnie skończyłam rozmawiać z Nią. Też jest bardzo szczęśliwa, właśnie jedzie odebrać naszą Maryś ze żłoba. Mała się wspaniale zaaklimatyzowała. Wieczorem przychodzi do nich dotychczasowa niania, zostaje z małą a rodzice wybywają na urodzinową randkę 😉.

jutro wybieram się w celu utoczenia krwi na zlecone badania bo w sobotę jadę do kontroli do pani endo. 

No i tak powolutku zaczyna się nowy rok, po wszystkich złych rzeczach może wreszcie będzie ciut lepiej.

Buziaki wam posyłam 👋💋❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabelka

Cześc kochgane! :D mi wlasnie chlopak oglosil ze kupil moj wymarzony prezent na walentynki - lot w tunelu aerodynamicznym speedfly pod wroclawiem <3 3 <3 <3 <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam

Jak zwykle  jestem  nie wyrobiona i troszke padnięta.Ale juz odcuzwam zmiany w pracy ,jednak 8,9 godzin to nie 11 czy 12.

Mimo to  jak wracam mysle o odpoczywaniu. Weekend zleciał nawet nie wiem kiedy,tak szybko,az za szybko/Ale niedługo piatunio bedzie.

 

Vanilko duzo ,duzo zdrowia i jak najmniej kłopotów tego zycze z całego serca.

❤️💕

Betulko to może zacznie sie w  koncu układac i troszke odpoczniesz od zmartwień.

 Teklo a do złobka tez idziesz na imprezę?

Daisy nic nie piszesz,odebrałas ten wynik  ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heloł wieczorne 👋
BeTulko 💕bardzo sie ciesze 🤩 życze dobrych zmian i spokoju. Jak już podpisze umowe o prace to napisz co to jest i gdzie.
Plotko💕 - mała jest już od 1 stycznia w przedszkolu. Tak szybko robi postępy, że "ciocie" zaproponowały przesunięcie do młodszej grupy przedszkolaków. To wszystko w jednej placowce oczywiście. Jest w innej sali i inaczej wygląda opieka.
Więc imprezka dla Babć i Dziadków będzie w przedszkolu. Pewnie dzieci odtańczą nam coś pięknego z tej okazji.💃
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mirabelko - gratuluje fajnego prezentu walentynkowego. Jak juz będziesz po imprezce to napisz jakie wrażenia 🦋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki kawusia,zapraszam,ja juz piję.

Teklo to fajnie,ze Malutka juz w grupie przedszkolnej.

Miłego dnia❄️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam 👋

Dziękuje za kawusie Plotko 💓

Zima trwa, smog w mojej wsi dalej truje. Małżowina moja reaguje gardłem i zatokami. Znowu idą leki w ruch. 

Dzisiaj Dziadek ma swoje święto i robimy sobie dzień lenistwa 😄😄😛 

Pozdrawiam i miłego dnia życzę 🎶

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie w ten mroźny poranek🤓

Wanilko

 Spóźnione ale bardzo serdeczne życzenia🥀

Spóźnione życzenia również dla wszystkich babć 🌷

A dzisiaj dla dziadków 🌼

Ależ się zrobiło imprezowo💃

Mirabelka (pod różnymi nickami )najwyraźniej reklamuje ten tunel we Wrocławiu. Ciekawe czy sama kiedykolwiek z niego skorzystała?. Mirabelko bardzo chętnie tyle że mam tam za daleko🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Betulka

Bardzo mnie ucieszyły dobre wieści od S. Trzymam kciuki by teraz już było dobrze, lepiej, dużo lepiej …..

Ploteczko

 No mam wynik coś tam jest wykryte ale nie wiem czy to coś złego musi lekarz ocenić. A wizytę mam 4 lutego zatem jeszcze ciut czasu zostało. Nie boję się na zapas bo czasem sporo napisane w wyniku a lekarz mówi że to nic złego, zatem poczekam zobaczę co też w głowie piszczy😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teeklo

 Życzę mężowi zdrówka, musisz go dzisiaj dobrze rozgrzać zwłaszcza że ma swoje święto🤩. Moja wyobraźnia podpowiada mi kilka fajnych mocno rozgrzewających możliwości:classic_love:

Wczoraj mieliśmy najbardziej depresyjny dzień w roku no i widzicie po mnie że coś w tym musiało być bo dziś błaznuję na potęgę😂🤣

No ale teraz już idę do jakiejś roboty bo ta choćby najbardziej obśmiana samym chichotem się nie zrobi. Życzę bardzo udanego dnia, buziaki i narka.

Bastylko

No już nie smuć się wiosna za rogiem, niedługo zakwitną przebiśniegi, zaśpiewa skowronek.

 Zuleczko

 Przyjdzie mi zdechnąć z tęsknoty😚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczynki

Pisze z nowego komputera.

Po prawie 3 miesiacach  i wymianie 4 wiadomosci z Microsoftem udalo mi sie rozwiazac problem i uzyskac dostep do nowego komutera ktory w sobote bedzie mial dopiero rok. W chwili wolnej wylacze dodatkowe zabezpieczenia zeby nie bylo na przyszlosc niespodzianek. I pozapisuje   sobie wszystkie  hasla. Dleczego nie od razu tak? dam sobie spokoj z pytaniami i odpowiedziami. Na dzisiaj mam dosyc komputera.

Acha choc niewiele rozumie z komputera  udalo mi sie  samej samiutkiej wszystko zalatwic. Nie dlatego ze jestem zdolna tylko dlatego ze mam czas i jestem uparta.

Od jutra wracam na lono topikowe. Dzisiaj mam dosyc. 

Sciskam Was mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×