Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość terix

nasze sprawy

Polecane posty

Kochane koleżanki.  Ja za chwilę znowu do pracy bo organizuję imprezę pod chmurką. Ten rok był dla mnie szczególnie pracowity. Mam nadzieję że przyszły będzie lepszy. Czego i Wam życzę z całego serca. Do siego roku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wigilijny

🎄Wiem, wiem, wiem - to dla Was szok, że znowu mamy Nowy Rok!

 Niech będzie radosny, niech się zacznie mile, i niech Wam przyniesie same, szczęśliwe chwile. Niech moje życzenia, spełnią się co do joty.

 Niech ominą Was troski i kłopoty. 💋

Szczęśliwego Nowego Roku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

👋Witam w nowym roku 2019 życzę zdrowia.

My zaczynam go przykro zmarł męża najbliższy kuzyn.

Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczor 

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku kochane dziewczyny. Przede wszystkim zycze zdrowia.

W dalszej kolejnosci szczescia rodzinnego , zadowolenia, wszelakich dobr materialnych i tylko dobrych ludzi wkolo.

Vanilko przykro mi ze tak smutno zaczynacie Nowy Rok.  Niestety smierc nie wybiera terminow.

Spokojnego wieczoru zycze. 

Ja mam dosyc swietowania. Jestem totalnie przejedzona, bo jem  z nudow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku duuuuużo zdrowia, bo to najważniejsze (wiem coś o tym) reszta sama przyjdzie ❤️ Spokojnej nocy wszystkim 💋 buziak na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam w nowym roku 👋

Zapraszam na kawusie i herbatke ☕🍵 U mnie wieje pewnie tak jak wszędzie, mamy już biało. Dziadek wybiera się dzisiaj z wnukiem na lodowisko mam nadzieje, że ich nie zdmuchnie. Ciesze sie że już koniec świąt, teraz trzeba normalnie, w miare rytmicznie po prostu żyć. 

Vanilko przykro mi❤️. No jest tak jak Bastylka mówi: śmierć nie wybiera terminów.

Oby ten rok był lepszy od poprzedniego. Trudno na to liczyć bo prognozy są nieciekawe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Terixiu❤️ mam nadzieje, że jutro autobusy pojadą jak zawsze 

Miłego dnia Dziewczynki 💓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie w Nowym Roku

Dziewczynki ja oczywiście także z całego serca życzę Wam aby ten Nowy Rok był lepszy od poprzedniego, lepszy w pozytywnym tego słowa znaczeniu. W pierwszej kolejności oczywiście zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia. A potem niech się Wam spełni wszystko to czego same byście sobie i swoim bliskim życzyły. 

A mnie jest żal że już po świętach. Pewnie dlatego że przy natłoku roboty przed święta mijają nie wiadomo w kiedy😛. Gdyby były ciut dłuższe może zdążyłabym wypocząć. Choć pewnie padałabym z przejedzenia😋

Ploteczko

 Namiary na endo poślę Ci na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba jako jedyna jestem zadowolona z nowej odsłony kafeterii. A jak jeszcze Teekla podpowiedziała mi o przeglądarce ,,edge,, no i mam emotki jest po prostu super😍. No ale ja pisze z komputerka nie z tel więc wszystko mi śmiga bez zarzutu, mam nadzieję że czegoś nie wykraczę:classic_love:

Ja jeszcze w garze nie byłam nie widziałam Bastylki wyprawy, zaraz tam pędzę bo jestem bardzo ciekawa.

 Dziewczynki życzę bardzo udanego dnia,buziaki💋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochane Dziewczyny! 

Wszystkiego najcudowniejszego w Nowym Roku 💋❤️.

Moje swięta minęły pod znakiem dużego ruchu rodzinnego i mojego koszmarnego samopoczucia...

A teraz od wczoraj mam  w domu b. chorą siostrę - 3 dzień temperatura 38 - 39 i parę kresek😣.

Daisy 🙂 -  ja też jestem bardzo zadowolona z nowej szaty cafe :classic_biggrin:

Na razie zmykam, muszę coś zrobić do jedzenia chorej, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczynki

A ja mam klopot.

Moi lokatorzy kloca sie z sasiadami z parteru. Przeciez nie pojade i nie bede rozjemca. Tez ludzie nie maja oleju w glowie. Z sasiadami najlepiej sie nie klocic i jakos sie zaaranzowac. Chyba najlepiej bedzie jak sprzedam to mieszkanie, bedzie strup i zmartwienie  z glowy a wiecej gotowki. Najprawdopodobniej i tak  nie bede tam mieszkac. 

Choc szczerze mowiac szkoda mi. Bo to mieszkanie w najlepszym punkcie w miescie. Nie ma tam juz mieszkan na sprzedaz. Z drugiej strony mieszkanie dwupoziomowe ze stromymi schodami to nie dla starej baby jak ja. Jak wdrapac sie z balkonikiem po schodach 😂 A ja tez  nie wiem gdzie chce mieszkac? Choc dobrze by  bylo gdzies blizej swoich. 

Nowy rok nie zaczol sie dla mnie dobrze. Chcialam  wypowiedziec  ubezpieczenia i zrobic jakies  tansze. Mam strasznie drogie ktore jeszcze zrobil maz. Niestety termin wypowiedzenia jest 3 miesieczny a nie 1 miesiac jak myslalam: A pisalam te wypowiedzenia ze 2 godziny.

Nic tylko trzeba placic. Firmy ubezpieczeniowe musza z czegos zyc😕

U mnie pada deszcze ze sniegiem. Przez chwile bylo nawet ladnie i bialo.

Teraz jest plucha.

Dorix ciekawa jestem jak udala sie impreza sylwestrowa ktora organizowalas?

Terix pewnie juz odpoczywa przed droga. Udanej kuracji i szczesliwej drogi Terix.🚎

Trzymajcie sie kolezanki. Sciskam Was mocno-

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Już chyba wszystko przygotowałam i spakowałam, teraz tylko muszę się wyspać, bo jutro skoro świt wstaję.

Tekla jadę pociągiem i mam nadzieję że nie będzie drzew na torach. Wiatr ma się uspokoić do rana.

U mnie oprócz wiatru jest śnieżyca, okropnie piź...

Dziewczynki jak tylko będę miała możliwości to się odezwę.

Bastylka lepiej wróć tu skąd wybyłaś, będziesz bliżej.

Trzymajcie się ciepło i zdrowo.

Dobrej nocy wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heloł wieczorne 👋
Daisy💖 - brrr dłuższe święta z pewnością nie spowodowałyby lepszego odpoczynku
Ale kto wie? 
Ja też jestem zadowolona z nowej cafe. Dlatego apelowałam o cierpliwość i żeby nie narzekać nie wybrzydzać bo od paru lat nie było tak dobrze jak teraz. Wystarczy sobie przypomnieć kto i co nas nękało. A obecne zabezpieczenia nas od tych "strachów" chronią. Nikt nie zburzy porządku jeśli się nie zaloguje. Ot i tyle. A każda menda najpierw sie zastanowi zanim sie zaloguje bo po numerze IP komputera lub smartfonu można dojść do wszystkiego. No ale ja podobnie jak Daisy - obsługuję cafe z laptopka

BeTulko?💖 a co sie dzieje że S musi być u Ciebie? jest osobą samotną? (przepraszam za pytanie, nie musisz odpowiadać - po prostu jestem zaniepokojona) Przykro mi że macie problem no i że zdrowie Ci stawało w poprzek w czasie świąt 

O Bastylko! 💖a to sie porobiło! Zrób bilans: tu? czy tam? i oswajaj sie z myślą jakichś rozsądnych zmian. Nie musisz tkwić w starym układzie. Jesteś niezależna.

Terixiu!💖 skleroza!  przecież czytałam, że pociągiem a mimo to wyobraźnia podsunęła mi zasypane asfaltowe drogi;
Jutro ~7.00 nasze myśli będą Cię pilotować na dworcu 💋

U mnie bielusieńko - jak wszędzie. Zima będzie nadrabiać czarne święta 😉 Za to na drogach będzie niewesoło. Ślisko i korki 

Dorix mam nadzieje odsypia Sylwestra 

Dobrej nocy Dziewczynki 🌙🎄😴🔥   Terix śpij prędko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sylwestra już odespałam wczoraj.

A dzisiaj wpadłam dać buziaka naszej Terix na drogę.

I wszystkie wyściskać w Nowym Roku.

Dziewczyny, mam noworoczne postanowienia.

Jedno dotyczy naszego forum. Postanowiłam częściej bywać na forum!!!!

A drugie .....chyba uporządkować swoje życie. W tej chwili żyję za szybko, mam za dużo spraw, za dużo ode mnie chcą inni, pogubiłam się.  W pracy niewiele mogę zwolnić, ale mogę warczeć jak będą mi dokładać spraw i chyba czas się uruchomić.

Sylwester udał się, a jakże. Ale ja wróciłam wypompowana.

Dziewczyny, w życiu osobistym też mi się sypie. Cz. jest dużo starszy ode mnie, ma mniej czasu na plany.

A mnie się nie śpieszy z zamążpójściem, wygodnie mi być wolną. Moja mama i synowie też krzywo patrzą na nasz związek, woleli by mnie w całości do swojej dyspozycji.

To wszystko taaaaakie trudne. Muszę znależć jakieś mądre wyjście...

No to tak trochę się wyżaliłam.

Ściskam wszystkie i życzę dobrej nocy!

P.S....Zulka, nieustannie czekamy na jakiekolwiek pogaduchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Terixiu - ja też macham! 😄 dobrej podróży! 🏳️🏁🚩 nie bardzo widać białą chusteczke 😄 Uważaj na siebie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc plotkowy

Witam,zapraszam na kawusię.Goraca herbatka tez czeka.

Teklo chodzi mo i hasło do  naszej  kafeterii, ,napiszcie czy podawałyscie swój adres @ bo bez podania nie chce wcale mnie zalogowac kafeteria.Jesli tak to czy przychodza potem  powiadomienia na poczte o   nowym poście?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Plotko za kawusie💓

Przy rejestracji podaje sie adres mejlowy Plotko. Później @ nie jest pokazywany. O powiadomieniach musisz zaznaczyć jeśli je chcesz mieć. Włącznik powiadomień znajduje się w lewym dolnym rogu okna w którym piszesz tekst: "powiadom mnie o odpowiedziach"  Ja nie chce bo zawalają skrzynke pocztową ale za to kilka razy w ciągu dnia zaglądam na nasze forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc plotkowy

Terix  bezpiecznej podrózy.Uważaj i dbaj o siebie.

Bastylko czy chodzi o gniazdko w mojej dawnej wsi.Jesli tak to napisze Ci ze cały czas w moim gnaizdku w Z   sa mieszkania do sprzedazy od deweloperów,powstaja nowe bloki.Obecnie koło  zoo tzn w tej okolicy.tez nie wiem czy  chciałabym mieszkanie dwupoziomowe.Chyba nie ,miałam dosyc  w domu latania z góry na dół.

A teraz wszystko na jednym poziomie.I kuchnia z lodówka i  sypialnia.

Dorix  zwolnij  a odnośnie ewentualnego zwiazku nie wiem.Ale nie dziwię sie ze  dzieci nie bardzo chcą.

Choc z dugiej strony Ty tez mozesz miec  swoje zycie.Tu musisz rozważyc sama ,wszystki za i przeciw.

Daisy zapisuje dane endo..

Nie jest to pilna sprawa u mnie bo tylko guzki a tsh w normie wczoraj robiłam.Byłam u rodzinnego ale niesety o skierowaniu do L  do endo zapomniałam.Miałam inne wazniejsze sprawy odnośnie mojego tętniaka ,podał mi namiary do L  do jakiegos profesora.

Musze sie teraz tym zająć. Do tego mam zapalenie ucha,antybiotyk  wykupiony ale na razie próbuje samymi kropelkami do ucha.I jestem uziemiona, do niedzieli mam wolne ,myśłałam ze sobie polatam a tu nic z tego.

Głowa boli oj do niczego jestem. dzisiaj musze załatwic jedna sprawe i myśłe jak wyjść z chałupki na takie zimno.

Miłego ,ciepłego dnia zyczę.

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie bardzo rozumiem dlaczego chcesz sie rejestrować? przecież jesteś zarejstrowana od dawna. Trzeba tylko znać wsoje hasło i login

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc plotkowy

O dziękuję Teklo,musze potem sie tym zająć,własnie nie chciałam powiadomień  ,bo i tak zaglądam do naszego pokoiku w  wolnej chwili, tak zastanawiam sie tylko czy pusci mnie na stare nicki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc plotkowy

Własnie Teklo wpisująć stare nicki cały czas występuje bład,hasło niby pamiętam ale cos jednak jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próba ze smartfonika 🚴‍♀️ Pod choinkę dostałam miniaturowy model roweru. Piękny jest Wrzucę do gara 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jest Ok 👌 loguje dobrze, emotki tez są ale dłubanie palcem nie dla mnie 😋

Grzeje się teraz w łóżku bo zmarzłam przy laptoczku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, cześć i czołem! Też wpadłam pomachać chusteczką naszej Terix.

 

Witajcie Teklo, Terix i Plotko [usta].

U mnie ślisko, przy iściu do pracorki trzeba rozkładać ręce jak samoloty :P.

Dobrego dnia Koleżanki ;)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

Cytat

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie😘

Terix

Spokojnej, szczęśliwej i bezpiecznej podróży.

Dziewczynki u mnie klimaty jak na Syberii. O 6 rano odśnieżałam koło domu:classic_unsure:. Śniegu w sumie może nie byłoby tak dużo gdyby nie fakt że wiatr usypuje z niego spore wały. No i są miejsca że ma nawet z pół metra. A że wiatr wieje akurat na front mojego domku to nie mogłam otworzyć drzwi mimo że mój M jakieś pół godzinki wcześniej wychodził do pracy i chyba nie oknem😛

Dorix

 Bardzo rozumiem Twoje rozterki. U mnie sytuacja kompletnie inna ale także jestem rozdarta miedzy swoim dobrem a dobrem innych. Czasu mamy coraz mniej zatem nie wiadomo w kiedy mamy go mieć wreszcie dla siebie😟. Ja nie robię żadnych postanowień bo nie spełniłabym ani jednego. W moim życiu ostatnio niewiele zależy ode mnie samej.

 Bastylko

 Zanim sprzedaż to mieszkanie proponuję babski zjazd. Pomożemy Ci sprzątać wypijemy kilka win pogadamy no i wreszcie się spotkamy wszystkie.😀. To tylko takie marzenie bo w obecnej chwili nawet bym nie mogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Betulka

 Bardzo współczuję. Dobrze że siostra ma przynajmniej Ciebie.

 Ploteczko

Zatem na spokojnie załatw sprawy endo. Bardzo spokojnie bo poczekasz troszeczkę😋

Zuleczko

 Buziaki w Nowy Roku💋

Teeklo

 Z tego co pamiętam to siostra Betulki ma tylko jednego syna i ostatnio przebywał w Japonii , czy gdzieś tam?!.W każdym razie ma pracę za granicą i dosyć daleko. Jak się mylę Betulka mnie poprawi:classic_tongue:

A teraz zmykam, bardzo miłego dnia i zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam i ja :)

Dziekuję Plotko za kawunie ..

U mnie strasznie sypie ... oj nie lubię tego ..nie lubię ..

Plotko widocznie złe hasło podajesz ...na pocztę nic nie dostaje bo zrobiłam jak Tekla ..a wszystko zostało z dawnego czasu :)

Terix... szczęśliwej podroży i wspaniałego wypoczynku [serce]

Bastylko.. spokojnie mieszkanie to zawsze dobra inwestycja ..lokatorów zawsze mozna zmienić lub przypomnieć że są najemcami a to do czegoś zobowiązuje :) nigdy nie wiadomo co życie przyniesie nam jeszcze [serce]

Dorix ... u mnie rownież lodowisko wszędzie :)

Wszystkim miłego dnia [czesc]

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki  Daisy za wyjaśnienie -nie znałam sytuacji BeTulkowej S. ❤️ 

U mnie też dzisiaj trzeba było chodzić jak samolot 😄 Rano robiłam drobne zakupy i było przyjemnie a po południu jak odbieraliśmy Wnuczke to juz troche piździło. Nie posypują szlaków pieszych bo co pare minut i tak są zasypane. Jutro ma być troche przejaśnień.

Plotko - dobrze Orsejka mówi: trzeba dokładnie wpisywać hasło. Pewnie robisz niedokładne wpisy w okna a te podpowiedzi smartfonowe albo googlowe są nieraz masakrą 😛 Czasem takie bzdury mi wysyłało że aż wstyd. 

Mam nadzieje, że Terix już się wymościła i niedługo dowiemy sie jak Jej "idzie"🤩🤩

Dobrej nocy Wam życzę Dziewczynki 🌟🎄🌙😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A! odkryłam nowe narzędzie: 

przykładowo jeśli Daisy chce coś wysłać Plotce ( i tylko jej bo dla reszty info nie jest przydatne) to może kliknąć w awatar Plotkowy i tam jest ikonka "wiadomość" - może napisać wiadomość, nikt inny tego nie przeczyta a jest "pod ręką", nie trzeba specjalnie odpalać programu pocztowego.

Chyba zawsze tak było tylko że teraz jest bardziej wyraziste i fajnie sie korzysta. Kiedyś było to jakieś takie doopiate, bladziutkie i nikt nie klikał w awataery 😛😛😛 

Jednym słowem: możemy pisać jednocześnie do wszystkich albo do wybranej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×