Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość terix

nasze sprawy

Polecane posty

Orsejko

 No i jak widzę nudy nie masz,hi,hi. Możemy się tylko wspierać w tej niedoli i modlić byśmy same nigdy dla nikogo nie były ciężarem. No nic dziewczynki bardzo udanego dnia,bez stresu. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzien doberek,

Naprawde jest dobry.  Zjadlam jajecznice na sniadenie:)  otworzylam komputer i okazalo sie sie przywrocili mi Windowsa. Kara minela.

Nic nie musialam nawet robic. Z jednej strony to martwi mnie to ze "rzadza nami" bez naszej zgody z drugiej szata graficzna  jest super. I litery duze! Nie to co Umbuti i Firevox z plytki.

Widze ze u Was swiatecznych przepychanek u kogo i za czyje pieniadze czesc dalsza:P

Bo tak to jest: jak zyja rodzice  wszyscy mieszkaja razem, dzieci  jeszcze bez wlasnych rodzin to  jest dobrze i zgodnie. Pozniej kazdy ciagnie w swoja strone. I chce jak najwiecej "wyciagnac" Mozna i trzeba  sie kochac, lubic, wiadomo rodzina, ale prawda jest taka ze kazdy patrzy juz swoja rodzine( naturalnie sa wyjatki)

Podobny temat poruszal wczorajszy film wloski. Swietna rozrywka....

Daisy tak sobie mysle.... Ty nie masz depresji Ty jestes przemeczona i potrzebujesz odpoczynku. A moze by tak przy swiatecznej kawce pomowic  krotkim zastepstwie. 

Tak z tydzien odpoczynku nawet w domu nie musisz wyjezdzac dobrze by Ci zrobilo.

Ja zaraz sie zbieram. Wystroje sie jak kokota i pojde:P Dzisiaj jest swiateczne spotkanie wdow i wdowcow:P

Ja na ta okazje upieklam nawet drobne ciasteczka. 

Sciskam Was wszystkie mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak u was pogoda bo u mnie strasznie ślisko.Plotka jak twoja noga.Moja dzięki Bogu ok,na zmianę mam bardziej fioletowe szwy.Zaraz będę męczyła dzwoniła sołtysa po mecze ,po każdy patrz nikt piachu nikt soli ,ale jak posypie to wszyscy hepii,żeby jakiś piach dał.Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rumburak

Witam serdecznie piękne panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Widzę że każda zapracowana. No cóż święta tuż tuż, a my jak zwykle odwalimy kawał nikomu nie potrzebnej roboty.

Ja muszę nadrabiać czas który straciłam na zabiegi. Chociaż nie zupełnie stracony, bo jakieś małe postępy są, ale ja bym chciała już

U mnie dzisiaj cały dzień mokry, prószy mokry śnieg

Spokojnej nocy wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Widzę że każda zapracowana. No cóż święta tuż tuż, a my jak zwykle odwalimy kawał nikomu nie potrzebnej roboty.

Ja muszę nadrabiać czas który straciłam na zabiegi. Chociaż nie zupełnie stracony, bo jakieś małe postępy są, ale ja bym chciała już

U mnie dzisiaj cały dzień mokry, prószy mokry śnieg

Spokojnej nocy wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe bo "Nasze sprawy" działają normalnie w przeglądarce systemowej Microsoft Edge a w Google Chrome niestety nic a nic 😮

Jak macie Edge to piszcie ok?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w sobote 15 grudnia 🍀

Kawusia i herbatka na stole jest - dla każdego gorąca ☕☕☕🍵🍵🍵

Terixiu wyśle Ci jeszcze raz wiadomość na interie bo posłałam na onet i nie wiem czy z tego konta jeszcze korzystasz 💓

Dziewczynki przeglądarka EDGE działa normalnie - w Google Chrome niestety jest klops 😮

Która ma windows'a powinna sobie poradzić 

Pozdrawiam 💗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Teeklo

 

 Jesteś WIELKA. Mało tego że tu wszystko działa to jeszcze i emotki mam😍. Jaki prezent przy sobocie. Mam tylko nadzieję że reszta dziewczyn odczyta wiadomość od Ciebie i się wszystkie odnajdziemy. A z drugiej strony to normalnie wnerwia jak działa admin kafeterii,nie robi nic:classic_angry:. Wiem że takiego sovuvu na stałe usunąć się nie da bo jak ,,stolec,, wypłynie pod inną postacią😋. No ale na odblokowywaniu strony czy usuwaniu wirusów powinni się znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinni działać choćby po to by popsuć humor takiemu sovuvu. Gdyby typ nas znał wiedziałby że jego działania na długo nas nie powstrzymają. A człowiek się przyzwyczaja do wszystkiego więc i jego wybryki już na mnie nie działają.

 Chodź sovuvu przytulę cię bo jesteś bardzo nieszczęśliwym człowiekiem😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra dziewczynki a teraz tak bardzo radosna że tu jestem pożegnam się życząc udanego dnia. Mam plany i napięty grafik,buziaki i do zobaczyska potem. Postaram się zajrzeć i mam nadzieję że będzie nas więcej😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jestem ponownie  jak obiecałam. Widzę jednak że albo jesteście bardzo zajęte albo nie macie przeglądarki na której trop zaprowadziła mnie Teekla. Mam nadzieję że się odnajdziemy. A teraz dobranoc i nawet jak mnie nie widzicie to poczujecie to pozdrowienie💋. Spijcie smacznie i do jutra👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja wpadłam żeby życzyć dobrej nocy 🌛

Ubierałam dzisiaj świerczka którego przywiozłam w donicy z ostatniej wyprawy w Zawadzkie 🎄

Piekłam makowiec i robiłam duże ilości chałwy 😛 

i mnóstwo innych rzeczy związanych ze świętami.

Częśc z tych czarów-marów pofrunie w paczuszce tam gdzie zawsze 😉 

Dobranoc Dziewczynki 💤💤💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

🖐️

Odnalazłam się i ja. U mnie działa e i też mam emotki🤩

Co za menda wdarła się nam na kafeterię😡

Ja jeszcze nie piekę, zapeklowałam mięso i czekam kiedy dojrzeje🙂

Tekla próbowałam założyć nowe konto ale mnie nie wpuszczało.

Może spróbujesz, bo może nie wszystkie mamy przeglądarkę e

Miłego wieczoru i spokojnej nocy🖐️

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dziewczyny, od dawna  Was czytam, długo zbierałam się, żeby dołączyć. Zniknęłyście mi 😞 Temat jest  jakoś ukryty ? 

Nie widać wpisów .:( 

Pozdrawiam Was a szczególnie Zulkę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam nadzieję że będzie nas więcej bo przeglądarkę Microsoftu powinna mieć każda z nas. Pewnie musze sprawdzić pocztę może poszłyście gdzieś dalej w gąszczu kafeterii.😆,hi,hi.

 Terix 

 I ja pekluję mięsko, będzie wędzenie ale pewnie dopiero koło soboty.

 Gościu jesteśmy, jesteśmy tylko nieco ukryte, ale nie my się ukryłyśmy. Jakiś diabeł nam namieszał.

 A teraz pójdę  sprawdzić pocztę czy tam coś od Was nie przyszło,buziaki💋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak sobie myślę że może jak wejdziemy w 13-tą stronkę to się pojawimy normalnie??. Może ten blok jest tylko jednostronicowy a nie taki na zawsze, zawszeee 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam na poczcie i nic tam nie ma zatem nie poszłyście na inne poletko. Teraz ciut popisze bo mam nadzieję że nowa stronka choć pechowa 13-tka to jednak odblokuje nam wszystkie przeglądarki. Choć ja pewnie i tak zostanę n🍀a tej bo mam emotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile wpisów trzeba wykonać by się wstrzelić na drugą stronkę?. A ja mam w sumie smutny dzień, moja Buffy coraz słabsza i niedługo przyjdzie się żegnać. 6 lutego skończy 15 lat.

Tyle lat razem jak żyć bez tego słodkiego kochanego maleństwa?!. Serce mnie boli  na samą myśl.

 No dobra ale nie musze Wam psuć nastroju przed świętami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie odpuszczę bo czasu nie mam hi ,hi tak samej ze sobą gadać bez sensu. Zatem dziewczynki udanego dnia, zdrówka i zapachu świąt.  Apropo zapachu kupiłam sobie olejek świerkowy i wcale mi świerkiem nie pachnie. Choinka sztuczna i zapach także sztuczny pewnie to olejek z takiej plastikowej😊. Dobra teraz już ide,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Policzyłam na tamtej stronie że jest wpisów 30 a że tu mam 28 to już mało brakuje. Warto spróbować😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki macie śnieg?. Ja niestety mam i zamiast iść z łopatą robić przejście to ja próbuję przekopać się na drugą stronę😅. Tam przynajmniej byłby efekt, tutaj nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×