Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość terix

nasze sprawy

Polecane posty

O matko jestem na nowej stronie😍. Ide sprawdzić na inne przeglądarki czy moja paplanina przyniosła wymierny efekt czy może to były płonne nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra próba generalna z nowej przeglądarki. Jak mnie się uda to pewnie i Wam dopóki mendoza znowu nie wlezie i nie namiesza. Tutaj emotków nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hallo

ciekawe czy uda mi sie wyslac z Ubuntu.

Przegladarka Windowsa nie wchodzi u mnie w gre. Znowu zostalam zablokowana na miesiac do 15 stycznia..

Zalogowalam sie zeby odzyskac szyfr do nowego komputera.(tego na gwarancji) W miedzyczasie byla przerwa w dostawie internetu. Fachowcy w Windowsa podejrzewaja hackerow i napad na moje konto.  Ze tez zatrudniaja tam kmpletnych idiotow. Pojde stamtad precz tylko chce odzyskac nowy komputer.

Cieawe czy pojdzie ten wpis? Zrobil sie balagan. To zniecheca. Nie wiem juz sama? To zniecheca.

Sciskam Was mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kocham UBUNTU!!!! Jest polaczenie:)))

Tylko to tyle pracy. Za kazdym razem musze instalowac na nowo, bo to internet z CD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumie ze trzeba podac powod edycji postu ale to pokazuje sie pod wpisem. Po co?

Ja zrobilam literowke i chcialam skorygowac.

Nastepny geniusz komputerowy wymyslil cos madrego....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daisy!!!! jesteś wielka!!!! 😄  😄  😄 

coś pięknego! 

Uffff! jak sie ciesze 🤩

Nie wchodziłam dzisiaj bo miałam pełne ręce roboty i szczerze mówiąc troche zdołowana byłam że nikt na Edge nie chce wejść a tu MASZ! Wielki buziak Daisy 💋  Ja chyba robiłam próbe nowej stronki ale nic mi nie wyszło. Ciesze sie 😄 ciesze ssie 😄  Bastylko no jak masz Ubuntu to jesteś w dobrej formie! super 😄  Teraz do przodu

HALLOOOO!!!!! Dziewczynki!!!!! przeczytajcie poczte od Dasiy i chodźcie liste podpisać  💗

Ide teraz przeżywać przy piecu bo mam namoczone grzyby i kapusta sie gotuje - zajrze potem 🎄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bastylko - geniusz usprawniający forum nie pomyślał żeby datować każdy wpis. Tak jak kiedyś było: data i godzina wpisu - dawało to orientacje kiedy gościłyśmy np w "Czytelni". A teraz geniusz podaje tylko że wpis był zrobiony 23 minuty temu 😛 

No ale nie można mieć wszystkiego 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie bardzo długo zapisuje się pewnie mus już zrobić porządek ..nadal nie mogą się załadować emoji...miłego wieczoru kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu Was szukałam

 Wasza Zulka_    założyła  https://f.kafeteria.pl/temat-7391508-czytam-wiec-mysle/  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łał jak fajnie że jesteście 💋. Aż serce rośnie jak weszłam i zobaczyłam.

 Bastylko

 Pliss nie zniechęcaj się. Fakt że mamy ciągle pod górkę i jakieś licho się na nas uwzięło ale przecież prawdziwa przyjaźń przetrwa wszystko. A jak człowiek usiądzie i tak na spokojnie przeanalizuje wszystkie fakty to mu taki ciekawy scenariusz wychodzi, nudy nie ma🤣.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zulka Ty nas  tez znalazlas. Jak sie ciesze. Pozdrawiam cieplutko. To ja Bastylia.

Ciezkie czasy dla nas ostatnio.... ale coz zrobic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcialam skrocic stopke i przegladalam swoj profil.. Nie udalo  sie wiec zostawilam zeby nic nie popsuc.

 Za to jest cos takiego w profilu  jak "reputacja" Ja mam reputacje zerowa:P Juz nic nie rozumie:O Niewazne! Wazne ze jestesmy

Pomalu wszyscy sie znajdujemy. Radosc wielka. Jestesmy juz razem ponad 10 lat! Niemozliwe a jednak prawdziwe.

Dobranoc dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bastylko 😛 ja mam reputacje nautralną 😄 widocznie jak klepałam na oślep to kliknęłam se w swoje serduszko 😄 teraz poklikałam na Twoje i masz reputacje "3" 😄 

Zaniepokoił mnie wpis gościa pt Zulka 😮 nieufna jestem ..... Zulka napisałaby mejla z powiadomieniem i linkiem.  

hmhmhmhm...Chyba najpierw musimy się tu wszystkie skrzyknąć (?) sama nie wiem co robić

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam kapuste z grzybami, jutro "klepnę" uszka . Jutro mam spotkanie opłatkowe w moim "Kółku"  - nie bardzo mi sie chce iść, moda na "opłatki" nie zawsze pasuje 😮 Musze iść bo zamawiałam ciasto na ten wieczór i bedą na nie czekać  

Czeka mnie jeszcze Empik bo nie wyobrażam sobie prazentów dla dzieci bez książek 😉 

Dobrej nocy Dziewczynki 🌙  chyba nie musimy się na razie przenosić, wygląda na to ze mamy tu bezpiecznie 💖

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Wróciłyśmy na stare śmieci.

Daisy też nie mam emotek, ale nie jest to najgorsze, da się wytrzymać.

Dziewczynki nie można wierzyć temu gościowi, bo się nie ujawnia. Chyba nas śledzi skoro wie gdzie się przenosimy.

Ja dzisiaj miałam mały wypadek, wycinałam nożyczkami z bluszcza nadmiar gałązek i podcięłam sobie opuszek palca. Krwawiło jak u rzeźnika, ale przycisnęłam na swoje miejsce i  nawet ładnie zaschło. Ale boli jak cholera.

Mam nadzieję że znowu się tu wszystkie odnajdziemy.

Spokojnej nocy wszystkim

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodzian 20 centymetrów

Ale chujowy temat, pewnie same emerytki nadają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Melduje sie emerytka 👋

Zapraszam na kawusie ☕☕i herbatke 🍵  U mnie zero stopni, jest biało ale bez przesady. Ślisko. Ciesze sie Terixiu że jesteś ❤️ Czekamy na reszte Dziewcząt. Przed nami trudny czas, będzie stanie, mieszanie w garach 😄  Zauważyłam że przestałam sie przejmować zapyziałymi kątami - starzeje sie w szybkim tempie 😄  😄  😄  Nie będe latać na miotle ani ze ścierką.

Miłego dnia Wam życzę i zmykam do swoich zajęć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem na kawuni Teklo dzieki :)

Ja  biegam właśnie dzisiaj na miotle i zamierzam ubrać choinkę mam jeszcze sztuczną i taką ubiore bo przy moim ogrzewaniu postała by ledwo do świat ..chyba żeby kupić prosto z lasu ,,ale komu się chce ..gdyby nie wizyta rodziny :D bo taka mnie czeka wigilia to pewnie nic bym nie robiła ...ale robię jednak ja ze względu na mamę nie wolno jej fundować takich przemian w domu tak poradził rodzinny więc ponownie ja mam gości bo tak wybrała mama  i tato  ..ale tu nastapiła zmiana moja sis. ma zadanie zresztą sama się zadeklarowała robi przystawki ..pies zostaje w domu ..więc jestem zadowolona tak może być :) wczoraj tak jak Tekla robiłam kapustę z grzybkami ...pierogi już mam wiec jutro dalszy ciąg prac ..

Teklo myslę że nową kafe dla nas założyła nasza Zulka [serce]

jest wiec awaryjny w razie W ..

Zulko... kochana czekamy tu na ciebie :)

A jeszcze powiem że jak zawsze dałam dywan do pralni i wczoraj dzwoni pani by przyjechać bo ma problem ..wiec pojechaliśmy z M i okazuje się że mój dywan ktory dalam by go odświeżyć no ciut był pobrudzony bo kremy jest wiec jak go zobaczyłam to mało  nie padłam pytam panią czy to mój dywan ..Pani tak wiecie co chyba wyprano go w tak brudnej wodzie czy jak Pani powiedziała że ten dywan do dla nich wyzwanie :O co miałam robić kazałam go porządnie wyprać spłukać czysta wodą (tego nie robią) ale ma zrobić i porządnie odciągnąć wodę ..nie wiem jak oni go wysuszą bo suszą jedynie temp. pokojową .pytam czy nawiewy mają ? nie ale mają mieć ..licho mnie podusiło by tam dać zawsze dawałam w inne miejsce i spoko pięknie wyprany suchy itd. a tu dopa ..

Teraz już uciekam do prac domowych .....[czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzien doberek,

Witam emerytki i narybek emerytkowy ( Vanilka, Plotka , Daisy i Orsejowa:)

Rozsmieszylo mnie te emerytki. Bardziej to  wesole   jak obrazliwe🙂

Orsejowo  no widzisz wszystko sie wyklarowalo.  Ja zastanawialam sie dlaczego siostra od razu nie zadeklarowala pomocy  w organizacji bardzo pracochlonnej  Wigilii? Na szczescie  w pore skapowala.

Co prawda wszystko jest u Ciebie w domku i na Tobie spoczywa glowna praca . Ale szczerze, Rodzice maja swoje lata kto wie jak jeszcze dlugo..... Choc sie upracujesz ale  jestes jeszcze coreczka i spedzisz z rodzicami ten wieczor.   Tak to jest czlek sie zlosci ale w koncu kapituluje....

A wygodnie bez pracy tak ja ja spedzam swieta to tez niekoniecznie jest  fajnie, choc nie narzekam i wcale  nie tragizuje.  Nie bede celebrowac specjalnie swiat.

W sobote juz wyjezdzam. Bedzie wycieczka.  I duzo tam bedzie "rozbitkow" podobnych do mnie. A do jedzenia nie wiem co bedzie? W ubieglym roku jadlam na glowne danie pieczen z kasztanami:P Tym razem bedzie pewnie rustykalnie, bo bede w gorach...Przezyje i postaram sie nawet w dobrym humorze przezyc ...

Nie wiem co bede teraz  robic. Chyba pojde na swiateczny markt poslucham koled i na wystawe szopek do klasztoru.  Mialam pojechac do centrum  handlowego ale nie chce mi sie jechac bo pewnie sa  korki.  Zreszta w miescie bedzie ladniej choc nie ma u mnie sniegu:(

Sciskam Was mocno.

  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie emerytki💋:classic_rolleyes:

Fajnie że tyle Was jest. Dobrze że żadna z Was się nie zniechęciła, mam nadzieję chwilowymi problemami.

 Jak chodzi o nową stronkę to i ja mam wielkie wątpliwości czy to naprawdę nasza Zulka ją dla na założyła. Gdyby to była ona naprawdę zalogowała by się ,czy wysłała linka . Tak postąpić mógłby każdy, wprawdzie nie wiem po co⁉️ no ale przecież wiemy że łażą za nami jakieś trolle.

Orsejko

Jak cały świat postanowił się Tobą wyręczać to jeszcze i rodzinny dołączył. Dobrze że przynajmniej sis postanowiła co nieco przygotować. Przygotowanie wieczerzy jednej osobie dla wielu to ciut przy dużo, wiem bo sama miałam kilka zerwanych nocy przez kolejne lata.. Święta to dla mnie zawsze był czas pracy, pracy i jeszcze raz pracy. Gdzie tam chwila na robienie ozdób, ubieranie choinki. Nie pamiętam w kiedy ubierałam choinkę za to zawsze rozbieram😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bastylko 

Pewnie że gdybyś mogła swoje święta spędziłabyś inaczej. Rozumiem i choć Ci zazdroszczę wyjazdu to faktu że jedziesz sama, już nie😟. Tak to już z nami bywa że zawsze nam czegoś do szczęścia brakuje.

Terix

 A jak będą wyglądały Twoje święta. Wróciłaś😅 już do takiej sprawności by dzieci mogły Cię bez mrugnięcia okiem ustawić w kuchni przy garach?.

 Teeklo

 A jak u Ciebie?.

 U mnie jeszcze nie wiadomo do końca. Niby robię osobno ale nie wiem jeszcze gdzie mama się uda. Nie bardzo jej się chce iść do siostry ale ciut się widzę waha, sama nie wie czego chce. Zapewniłam ja że jest dla niej miejsce przy naszym stole a gdzie pójdzie to już jej wybór.

No nic teraz się pożegnam bo mam jeszcze kilka spraw i na dokładkę nie zapaliłam sobie światła, pisze a tak mnie łoczęta rozbolały🤣. Mało tego że człowiek ślepy to jeszcze obolały i za chwilę załzawiony będzie. A na to forum niby Zulki nie mogę wejść ,znaczy nie mogę znaleźć. Ale to nie nasz Zulka,jestem prawie pewna. Prawie bo zawsze ciut się człowiek waha. Narka i udanego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dondtjunołpamperap

a ja właśnie kupuje prezenty dla dzieciaków - vouchery na loty w tunelu aerodynamicznym speedfly ❤️ a potem serial i herbatka  ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj polatałabym w takim tunelu 😉   czasem mi sie śni że latam.  Napiszę potem więcej, teraz śmigam na spotkanie świąteczne. Zajrzałam tylko żeby sprawdzić jak się macie i ciesze sie podobnie jak Daisy że jest nas sporo. Czekamy na "spóźnione". Orsejko fajnie że S się przełamała, lepiej późno niż wcale. Tylko nie daj się zwieść pozorom 😉  Nie podejrzewam S o manipulacje ale czasami tak sie zdarza. Obserwuj i bądź czujna 💗 Chciałabym żeby Wam się udało.

Zajrze wieczorem 🎄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×