Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość terix

nasze sprawy

Polecane posty

Witam 🌤️

coś sie ta nasza 75 stronka zacięła. Na szczęście robiłyśmy wpisy i ruszyło dalej.

Zapraszam na kawusie  ☕ i herbatkę z pomarańczą  ☕

U mnie pada i jest zimno ale w domu cieplutko. Mam dzień gospodarczy: piorę, prasuję, gotuję i układam przekładam co sie tylko da.

Pozdrawiam i życzę udanego łykendu 🌺❤️💕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie pisałam i ja wczoraj a dzisiaj zastanawiałam się ,,będzie działało czy nie?,,. Na szczęście działa😀

Teeklo😘

Witam i dziękuję za herbatkę z pomarańczą chyba jeszcze nie piłam, przynajmniej sobie nie przypominam. Melisę z pomarańcza i owszem ale herbatki chyba jeszcze nie. Zatem tym bardziej będzie smakowało.

A teraz udanego dnia i dużo słońca, u mnie puki co świeci☀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam jeszcze bo sobie przypomniałam o pięknych zdjęciach z pikniku.

Teeklo dziękuję💞

Stanowicie taką zgraną paczkę i przy tym fajną rodzinę że aż serce rośnie jak Was widzę. Dzieciaczki już takie duże zwłaszcza księżniczka wzrostem prawie dorównuje braciom. W kiedy ona tak wyrosła?.

No i nie byłabym sobą gdybym nie zapytała,, czyjego pieseczka spotkaliście na pikniku?,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzien doberek

Dzien doberek.

Daisy rozminelysmy sie😀I ja sie dzisiaj melduje. Wczoraj probowalam bezskutecznie pare razy zalogowac sie na kafe ale bez skutku.

Teklo dziekuje za zdjecia. Pisalam juz na ten temat w czwartek wieczorem, nie wiem czy udalo sie przyczytac?Pewnie nie, bo byla to strona 75.  Twoje wnuczki rosna jak na drozdzach. Ja znam tylko ze zdjec wczesniejszych F najstarszego. Mialam przerwe i przegapilam narodziny innych dzieci. I musze przyznac ze F, wyrosl bardzo. Z dziecka zrobil sie chlopczyk i to wyjatkowy chlopczyk. I jaki ladniutki! Wyobrazam sobie jak tak wszyscy przyjda z wizyta do Ciebie ile gwaru i szumu musi byc.

U mnie pada. Dlatego siedze w domu. I nie tylko. Dzisiaj dostane paczke . Dostalam zawiadomienie ze miedzy 12 a 16 przyjdzie pocztylion.

Acha wczoraj ugotowalam zupke kapusciana. Nie robie rygorystycznie tej diety kapuscianej bo nie wytrzymam i peknie mi brzuch. Bede jesc  tez inne rzeczy ale dietetyczne i staram sie malo. Zupka kapusciana jest na obiad. Musze schudnac ze 3 kilo nie da rady! Jestem za tlusta i basta! Zadna kobitka mojego wzrostu nie powinna tyle wazyc co ja.

No nic koncze. Sciskam Was mocno.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam przerwe w paorządkoach domowych -  małżowina dzisiaj jeździł do B-B na przegląd i od razu zmienił opony na ziomowe bo w październiku nie będzie na to czasu a jedziemy na tydzień w Bieszczady. Nie ma co ryzykować bo może sypnąć śniegiem. 

Bastylko najtrudniej w utrzymywan iu stałej wagi jest ilość. Trudno mi jest trzymać się przyzwoitych ilości w porcjach bo jak coś mi smakuje to umiaru nie mam 😛 Nauczyłam sie robić przerwy między posiłkami conajmniej 3 godz bo miewałam takie dni że jadłam bez przerwy. 😛   Teraz metabolizm zwalnia i jeśli chcemy być zdrowe to mus przyglądać sie dokładnie co i ile jemy.  

Daisy z tym psiapsiurkiem to cała historia jest: na wiosne jak zwukle odbywaliśmy niedzielny spacer ścieżką w Kamesznicy. Prowadziła nieopodal leśniczówki. Na wysokości leśniczówki właśnie przywital nas na drodze ten piesio. Był z obrożą, bardzo towarzyski, lizał nas, i wital na dwóch łapach. Nie chciał odejść i chciał z nami iść. Przejęłam się i zaczęłam podejrzewać że jakaś menda porzuciła psa w górach. Labiedziłam  przez całą drogę i M musiał mnie uspakajać, żebym sie nie martwiła bo piesio sobie na pewno poradzi. 

I właśnie tydzień temu ten sam piesio przyłączył się do spacerujących Dziadka i Wnuka. Dał sie fotografować i  witał się entuzjastycznie.  To też było na wysokości leśniczówki. Pies zadbany, wykarmiony, wyczesany, dobrze ułożony. Zrsztą Labradory są opiekuńcze i obronne. No i dla mnie to był happy end bo oznacza to, że piesio jest mieszkańcem leśniczówki ( to jest jedyny dom w tym miejscu). Gdyby był porzucony wyglądałby inaczej lub wcale już by go nie było.  No i ciężar z mojego serca mi spadł bo bardzo przykra była mi myśl że może Mu się dziać krzywda. A jak kiedyś będzie okazja to spytam leśniczego jak jest.

Macie racje Dziewczynki - jak przyjeżdża do nas cała Trójka to jest głośno! 😄😄😄 i wesoło 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wańka wstańka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wańka wstańka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wańka wstańka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wańka wstańka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wańka wstańka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wańka wstańka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wańka wstańka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wańka wstańka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wańka wstańka ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wańka wstańka ..,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wańka wstańka ..,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wańka wstańka ..,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wańka wstańka ..,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wańka wstańka ..,,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Próbuję wejść od kilku dni i nie otwiera mi się strona. teraz idę okrężną drogą, wpisałam stronę pierwszą, która się otworzyła.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×