Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

najgorszy typ baby to intelektualistka

Polecane posty

Gość gość
Masz dziwna definicje intelektualistow. Wiekszosc jakich znam interesuje sie wszystkim, rowniez sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 22.41 po co wypowiadasz o kobietach, które nie są dla ciebie, twój target to niedouczone prostaczki, wiec w czym problem? > one nie są dla nikogo, uważają swoją doope za skarb narodowy, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ciągle mi się takie trafiały, ponieważ dało się jakoś pisać z początku. A może rzeczywiście dużo ich samotnych. Odrzucały jak śmiecia. Niektóre zaskakiwałem mówiąc że rodzice uczyli w szkole. Mnie odrzucają tego typu paniusie. > wieczne dziewice, więc co oczekujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poki co to ty jestes sam, nie kobiety ktore cie odrzucaly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marawstala dziś To czym wg Ciebie powinna sie zająć kobieta? : ) Serio nie rozumiem w czym widzisz problem.. > życiem w świecie reanym, nie uciekać w fantazje z braku powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Poki co to ty jestes sam, nie kobiety ktore cie odrzucaly oczko.gif > gdzie pisało że jestem sam? żadne mnie nie odrzucały, podaje jedynie obserwacje osobiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparassolka
22.43 no wyobraź sobie ze mam tytuł ,,witrażownika''-czyli inaczej mówiąc potrafię wykonać witraż taki jak w kościołach ,czy klosze z witrażu itp.dobra dosyć tej popisówki idę włożyć książki pod poduszkę-tak podobno wiedza łatwiej wchodzi do głowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.47 prostaczki dają każdemu chętnemu, intelektualistki są na tyle mądre, by widziecie, że ich pupa jest ich a nie każdego ćwoka, który na nią ma ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz tego pisac. To calkiem oczywiste. Ludzie w szczesliwych zwiazkach nie przejmuja sie ludzmi z ktorymi im nie wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
gość dziś Nie wiem o kogo Ci chodzi : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćparassolka dziś 22.43 no wyobraź sobie ze mam tytuł ,,witrażownika''-czyli inaczej mówiąc potrafię wykonać witraż taki jak w kościołach ,czy klosze z witrażu itp.dobra dosyć tej popisówki idę włożyć książki pod poduszkę-tak podobno wiedza łatwiej wchodzi do głowy usmiech.gif > no i co z tego wynika? łażenie po domach uciech pedofilskich i malowanie po sufitach??? a z książką to masz na głowie chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
gośćparassolka dziś Super, ile trwal taki kurs? Nie pytam gdzie no bo wiadomo : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 22.47 prostaczki dają każdemu chętnemu, intelektualistki są na tyle mądre, by widziecie, że ich pupa jest ich a nie każdego ćwoka, który na nią ma ochotę. > nic złego w dawaniu doopy, wszystko dla ludzi, chyba że jesteś zazdrosna że inne mają powodzenie a ty nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparassolka
kurs trwał 3 miesiące ,codziennie kilka godzin (przeważnie 8 h w pracowni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna 29
Chłopom to dogodzić. Z tego co widziałam, a raczej czytałam, to było tu mnóstwo lamentu i narzekań, że baby to się intresujo ino gów/nie pindrzeniem się, ciuchami, shoppingiem, plotami i... przyciągnięciem, usidleniem odpowiedniego chłopa of course. A jak jakieś są inne, znaczy się ciekawe świata, żądne wiedzy, rozczytane, oczytane, to... Jeszcze gorzej. Ech chłopy, chłopy. A podobno takie konsekwentne, logiczne z was stworzenia. No pozostaje jeszcze taka konkluzja, że jeden narzeka na prostaczki a drugi na intelektualistki, ale jak ci sami piszą jedno i drugie, to trochę słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzmi fajnie. Jakbym miala czas sama chetnie poszlabym na cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
gośćparassolka dziś Dosc intensywny... gdyby był w moim mieście i gdybym miała więcej czasu to tez bym sie zapisała : ) fajnie, ze sie na niego zdecydowalas : ) Dobranoc : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to takie żałosne czuć się jak śmieć", a potem pójść na studia i czuć się lepszym od śmieci " ćwoków prostaczek i wszelkich innych haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparassolka
23.17 ja się jak śmieć nigdy nie czułam skończyłam 3 lata odzieżówki potem 2 lata LO Uzupełniającego ,zdałam maturę ,zrobiłam Policealną Szkołę Masażu , potem kurs witrażu ,potem kurs na opiekuna osób starszych,a teraz studiuję dwie specjalności ,w międzyczasie wybudowałam dom i wychowałam dzieci ..a i zdążyłam się zestarzeć:-)Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wy naprawdę nie macie dystansu do siebie, pewne zdania opisują zjawiska , nie muszą dotyczyć każdej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyżby jakaś odrzuciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparassolka
23.06 polecam .To był Program operacyjny,,Inwestycja w kapitał ludzki''-z funduszy UE.Mam certyfikat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no fakt,dziwnie się uprawia seks z kimś kto gdy dochodzi recytuje XIII księgę Pana Tadeusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
intelektualistki to chyba takie ciche myszki, wiecznie z nosem w jakiejs książce, gdy dobierasz sie jej do majtek to ta woli gadać o filozofii Bergsona,a jak już seks to tylko po ciemku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćparassolka dziś kurs witrażu? Umiesz sama wstawiać okna w kościele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie chodziło jej o wizaż:) Widac już czemu od razu nie zaczęła edukacji od LO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparassolka
23.32 jak już pisałam po podstawówce marzyłam o ASP ,kocham malować obrazy ,w ogóle kocham sztukę epokę średniowiecza oraz barok..ale mama zadecydowała za mnie nie miałam wyboru ,złożyła za mnie papiery w odzieżówce i co było robić? skończyć -skończyłam choć szyć nie lubię ,czemu tak z ojcem zdecydowali? bo myśleli że jak w wieku 15 lat robię serwety i czapki na szydełku to znaczy że to lubię ,pomylili się z bólem serca kończyłam tę szkołę -wg mnie zmarnowane 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź się ogarnij trutniu i poszukaj takiej co ci będzie odpowiednią. Najlepiej prostaczki z ciemnogrodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparassolka
zresztą tak dla ścisłości to druty i szydełko mało mają wspólnego z szyciem odzieży na miarę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takiego idioty jak ty nie chciała żadna intelektualistka i teraz gorączkowo próbujesz wymyślić coś złego na temt mądrych kobiet. A powodują tobą zwyczajne kompleksy i poczucie odrzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×