Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

najgorszy typ baby to intelektualistka

Polecane posty

Gość gość
miałem kiedyś intelektualistke - wymiękłem gdy w pozycji na pieska zaczęła czytać Paragraf 22 Hellera. Nigdy wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparassolka
23.31 wstawiać a wykonać go to dwie różne rzeczy ,tak potrafię wykonać ,może nie od razu taki duży ale powiedzmy taki 30/50, z drobnych elementów .Im większy witraż tym więcej szkła ,kolorów -szkła ,cyny i godzin pracy potrzeba .Pewnie bym zrobiła tylko zajęłoby mi to trochę czasu .Poza tym to bardzo kosztowne hobby .Ceny szkła za 1 m wahają się w granicach 100-300 a nawet więcej złotych a to mamy tylko jeden kolor .Im więcej kolorów tym ładniej wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez inteligencji emocjonalnej nie ma mądrości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ćwok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda kobieta - to nie ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durne wieczne kształcenie
gośćparassolka wczoraj 23.17 ja się jak śmieć nigdy nie czułam skończyłam 3 lata odzieżówki potem 2 lata LO Uzupełniającego ,zdałam maturę ,zrobiłam Policealną Szkołę Masażu , potem kurs witrażu ,potem kurs na opiekuna osób starszych,a teraz studiuję dwie specjalności ,w międzyczasie wybudowałam dom i wychowałam dzieci ..a i zdążyłam się zestarzećusmiech.gif Dobranoc > na cholere ci to wszystko? strata czasu tylko, bo i tak 99% z tego nie robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćparassolka wczoraj 23.06 polecam .To był Program operacyjny,,Inwestycja w kapitał ludzki''-z funduszy UE.Mam certyfikat. > te certyfikaty to jedno wielkie G, dobre do podcierania w razie awarii, więc nie powód do orgazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
intelektualistka to taka laska co nawet godzine po seksie bedzie recytować wsi spokojna wsi wesoła Kochanowskiego od tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam swoją pasję, jeśli wiem ze kogoś to nie kręci to nawet nie zdradzę że mnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćparassolka wczoraj Więc co teraz z tym bezużytecznym "hobby"? bo to tylko to jest, nic pożytecznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja mam swoją pasję, jeśli wiem ze kogoś to nie kręci to nawet nie zdradzę że mnie tak > co z tych pasji? tylko coś na zabicie czasu z nudów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy sie nie nudzę, z tej pasji mam świetną jakość życia, poza tym jesli ktoś nie jest wredny niech sobie robi co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co żyjesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparassolka
00,26 zawsze robię tylko to co mnie kręci..a kręci mnie wiele rzeczy np góry ,egzotyczne przyprawy ,ziołolecznictwo,historia ,literatura ,muzyka ,kulinaria ,łamigłówki ,gimnastyka ,archeologia np.historia Tutanchamona albo historia Pompei ,marmolady domowe itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćparassolka dziś dziećmi i facetem się zajmij ( nim pójdzie w teren ) a nie pierdoły w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś a murzynka umiesz zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobra a co robi facet jak sie nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak należy zajmować się facetem i ile godzin dziennie, dzieci nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja potrafie murzynka, moje ulubione ciasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a jak należy zajmować się facetem i ile godzin dziennie, dzieci nie mam > facetem masz się zajmować cały czas, albo inna cie wyręczy z uśmiechem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie mów, i jemu to nie obrzydnie tak cały czas ? bez wytchnienia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet sam jest ciekawy to nie przeszkadzaja mu pasje partnerki. Moj maz sam mowi, ze lubi jak opowiadam mu o swoich zainteresowaniach. Nie przeszkadza mu tez jak mnie wweekend wetnie na 5 godzin malowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparassolka
1.19 mój facet mało kiedy jest w domu a jak już jest to łazi z kolegami po górach zamiast być z rodziną ostatnio z kolegą więcej czasu spędza niż z nami np sobota od 6,00 -21,30 i tak co tydzień czasem niedziela tak samo .Już mi ktoś sugerował ze mam im się przyjrzeć bo wygląda to na homoseksualizm ,jak mu zarzuciłam ze nie poświęca czasu rodzinie to się wydarł ze ma prawo!-spędzać czas jak kawaler .Syn jest dorosły ma 21 lat w styczniu ,dzień spędza w pracy a po pracy jeździ po galeriach .Córka jest nastolatką i też już ma swój świat a najczęściej jeździ z synem.Ja już teraz przeżywam zespół pustego gniazda a co będzie jak się pożenią to nawet nie chcę myśleć.Jak będę babcia to będę robiła przetwory dla całej rodziny i wnuki pilnowała żeby mieli więcej czasu dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo facet ma prawo do pasji, a kobieta nie. Chyba, ze to gotowanie :D Ja mam szczescie, ze maz wspiera moje pasje. Jak kiedys wyskoczylam, ze rzuce prace w korpo i zostane tatuazystka to byl gotowy mnie w tym wspierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparassolka
..sprostowanie małe co do syna-a jak nie po galeriach to idzie na rower -bo trenuje kolarstwo górskie ,córka prowadzi kanał w yt ,więc też oprócz nauki poświęca na swoje zainteresowania ,nie raz wraca ok.19.40 do domu bo przygotowuje się do sakramentu bierzmowania w kościele.Wspólne chwile celebrujemy w wypadach na grzyby,dobrym kinie ,cieście z Bajki i grzanym winie ale to raz na jakiś czas .Wczoraj mieliśmy w planie jechać na skoki na dwa auta (mąż z kolegą- ja z synem i córką)ale nam nie wyszło...-zresztą oglądaliśmy skoki w TV,zawsze wspólnie oglądamy wszystkie zawody o ile nie jesteśmy w Wiśle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparassolka
13.50 on by nie miał żadnej pasji gdyby go kolega nie namówił,to jest typ którego nic nie kreci ,najlepiej czuje się w fotelu przy serialu ,,Kiepskich świat'',paradoks polega na tym że łażenie po górach to od zawsze moja pasja -jak widać woli łazić z kolegą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w sumie dlaczego jest twoim mezem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparassolka
sorry ,,kiepskich świat albo ..złomowisko'' -nie raz tak parę godzin potrafi być władcą pilota od telewizora ,no i co zrobisz nic nie zrobisz -wlepiam nochala w książki albo mieszam w garach.:-)Dobra zmykam bo córka chora -muszę jej herbatkę z cytryną zrobić no i obiad podać..U mnie dziś na tapecie rosół ,żeberko z kapustą zasmażaną i ziemniaki a potem zakuwam do kolosów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparassolka
14.05 to jest dobre pytanie, z gatunku tych ,,retorycznych'' ,zresztą o to już by trzeba było jego zapytać:-)Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No bo facet ma prawo do pasji, a kobieta nie. Chyba, ze to gotowanie smiech.gif Ja mam szczescie, ze maz wspiera moje pasje. Jak kiedys wyskoczylam, ze rzuce prace w korpo i zostane tatuazystka to byl gotowy mnie w tym wspierac Zgłoś więc dlaczego tego nie zrobiłaś hmmm? na gadaniu się skończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×