Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 Ajena

Odchudzanie babeczek.

Polecane posty

Go艣膰 Marysia28

Jestem z siebie zadowolona zmotywowalam sie i pocwiczylam sobie przeszlo 40 min.. Corka poszla spac, syn ogladal bajke to mialam czas dla siebie. Mialam ochote i sile jeszcze ale musialam obiad dokonczyc i maz juz wrocil z pracy. Jutro powtorka.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Emiska 30

Brawo Marysiu!!! Najciezej sie zmobilizowac, podziwiam ze dalas rade przy dzieciakach. Ja czasem mam wrazenie ze walcze o przetrwanie, byle do wieczora.

Ja tez jesyem z siebie dumna bo ruszylam dupsko i poszlam na zumbe:) i powiem szczerze ze mimo ze sie troche zmeczylam i spocilam to ogolnie czuje sie lepiej, mam wiecej sily i energii. Jednak ruch daje szczescie;)聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Paulina

Ja da艂am ciala przez swieta i bal sylwestrowy. Po balu jeszcze poprawiny byly 馃槃聽Do balu spad艂o 4 kg bo ...enka lekko cis艂a i bylo ok. 4 stycznia weszlam na wage i jestem 4 kg do przodu. Od 5 stycznia trzymam ostra diete.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marysia28

Czesc dziewczyny:-)

Emi brawo tez dla ciebie:-) Mi tez lepiej sie zrobilo po cwiczeniach tylko niestety plecy sie odezwaly.聽

Ja juz po kawie i po sniadaniu zjadlam dwie bulki z wedina drobiowa i ogorekirm zielonym. Na obiad bede gotowac pomidorowa tylko musze sobie cos wymyslec zamiast makaronu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Hej! Czytam codziennie dziewczyny co piszecie, ciekawe przepisy i uwagi, super :) Po prostu mniej pisz臋, bo nie mam si臋 czym pochwali膰, ale dieta przynajmniej wygl膮da prawid艂owo, ci膮gle jem tak samo - zdrowo i licz臋 kcal, czasem jak mam na co艣 s艂odkiego ochot臋, to 艣rednio raz na tydzie艅 jem. :)聽

Zazdroszcz臋 Wam tego chodzenia na zumb臋 i mobilizacji do 膰wicze艅, ja ostatnio jedyne na co mam energi臋, to wyj艣膰 na spacer, zakupy聽itd. chocia偶 dzi艣 planuj臋 poje藕dzi膰 na rowerku stacjonarnym.
Strasznie nie lubi臋 tego, 偶e co tydzie艅 mam jakie艣 zastoje na wadze. Ju偶 艂adnie waga spad艂a do 86,6聽kg ale teraz od kilku dni codziennie jest 86.9kg i wiem, 偶e to nic, 偶e waga nie jest miarodajna, ale strasznie mnie to dra偶ni :D
wiem, 偶e powinnam odstawi膰 wag臋 i wa偶y膰 si臋 rzadziej, ale tak mnie to motywuje w wi臋kszo艣ci czasu, 偶e mi ci臋偶ko si臋 z ni膮 rozsta膰 :)聽
Na szcz臋艣cie w centymetrach mnie ubywa, dlatego si臋 jako艣 mocno nie do艂uj臋, ale mimo wszystko przera偶a mnie tak wysoka waga, chc臋 ju偶 wr贸ci膰 do moich 64 kg i mie膰 energi臋 do 膰wicze艅, teraz ci膮gle czuj臋 si臋 ci臋偶ko i jak wykonywa艂am te 膰wiczenia co kiedy艣 przy wadze 64 kg, to niebo a ziemia, zupe艂nie inaczej, o wiele wiele聽ci臋偶ej...聽

Robi艂am wczoraj krakersy z siemienia lnianego, pestek dyni, sezamu itd. Znajdziecie proste przepisy w internecie, bardzo polecam bo warto, to takie zdrowe chrupkie pieczywo BEZ M膭KI :) 聽- jad艂am wczoraj z sa艂atk膮 a p贸藕niej z serkiem wiejskim, m臋偶owi baaardzo smakowa艂o, ci膮gle pyta艂 dlaczego wcze艣niej nie pr贸bowa艂am ich zrobi膰, bo s膮 pycha i mam robi膰 wi臋cej :)聽

Mi艂ego dnia, dziewczyny!聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 qkartka

dzieki za super pomysl na krakersy! zdrowe na pewno, ale niestety rownie kaloryczne, ale dzieciom na pewno zrobie, korci mnie zeby nawet juz dzis:)

a u mnie dieta lezy...:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 qkartka

a siemie i sezam mielilas? wszystko czy czesc

Ajenka ooo Tobie to spasuje na pewno:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Witam. Wczoraj聽 聽 聽 聽 mialam gosci聽 聽 i ewidentnie聽 聽polozylam diete. Najadlam sie slodyczy w tym cala聽 聽czekolade.聽 Dzis nie bylo slodyczy za to by艂o fast fugy nawet聽 聽nie wiem聽 聽 jak聽 聽 聽to sie nazywo co聽 聽 聽 聽jadlam. Jedno to聽 聽 lazania聽 聽byla a聽 drugie聽 聽 聽 聽 聽 聽to nie聽 聽 聽mam聽 聽pojecia co. Kalorii聽 聽 tez聽 聽 聽 聽nie zapisywalam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Fajnie, 偶e pomys艂 si臋 podoba :) tak, wed艂ug mojego przepisu聽siemi臋 lniane trzeba zmieli膰, zala膰 wod膮 i odstawi膰 na 10 minut, sezamu nie trzeba mieli膰聽:) 聽zrobi si臋 z siemienia lnianego taka g臋sta masa, trzeba w tym czasie pestki dyni i s艂onecznika lekko zmieli膰, ale nie na drobno, tylko tak delikatnie 偶eby by艂y pokruszone kawa艂ki, doda膰 do tego sezam.聽
Po odczekaniu 10 minut na siemi臋 lniane, po艂膮czy膰 suche sk艂adniki z t膮 mas膮 z siemienia i doda膰 p贸艂 艂y偶eczki soli i inne przyprawy jakie lubicie, ja doda艂am oregano, papryk臋 s艂odk膮 i kilka innych co mia艂am pod r臋k膮 ;)聽

Trzeba to dobrze wszystko wymiesza膰 i prze艂o偶y膰聽na blach臋 wy艂o偶on膮 papierem do pieczenia, zrobi膰 z tego du偶y prostok膮t (uformowa膰 mokrymi d艂o艅mi) i nie powinno by膰 ani za grube, ani za cienkie, wi臋c oko艂o 5mm grubo艣ci :)聽
do piekarnika na 25 minut w temperaturze 170 stopni,聽wyj膮膰 i pokroi膰 na kawa艂ki wi臋ksze lub mniejsze, obr贸ci膰 i na kolejne 25 min wstawi膰 do piekarnika, p贸藕niej tylko wyj膮膰 i pozwoli膰 偶eby wystyg艂y :)聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Dziewczyny, tu macie przepis z kt贸rego wczoraj korzysta艂am, wklejam link 偶eby by艂o wiadomo jaka gramatura, cho膰 nie dodawa艂am nasion chia i nasion konopii (co to w og贸le jest?)聽bo nie mia艂am :)聽
http://vitogryzie.com/bezglutenowe-krakersy-z-ziaren/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

jeden krakers bez tych dodatkowych nasion ma oko艂o 100 kcal, mo偶e lekko ponad, ale jest du偶y i po偶ywny, dzi艣 nawet na 艣niadanie jad艂am, mo偶na si臋 naje艣膰 bo nasiona zapychaj膮 i s膮 zdrowe :) a kalorii聽tyle, co kromka chleba :)聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Qkartko- kuchareczko w stosownym聽 聽czasie zglosze sie聽 聽 聽do聽 聽ciebie聽 po przepis聽 聽 聽 聽馃槈

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marysia28

Fatsecret czytalam ten przepis chetnie bym sprubowala ale nie mam wszystkiego co potrzeba, ale na pewno wyprobuje.聽

Na obiad byla pomidorowa ja jadlam z brazowym ryzem, na kolacje jeszcze nie wiem.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Paulina

Ja wrzucam na swoje insta i kiedy nie wiem co zjesc to wchodze w swoja galerie i mysle co by tu dzisiaj przekasic.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Emiska 30

Moja dieta tez lezy i kwiczy. Ale wszystko pod kontrola, dzisiaj tez bylam na zumbie, wszystko mnie boli bo byly zajecia z hantelkami. Jak juz sie troche wprawie w cwiczeniach to dolacze diete - ostatnio tak zrobilam i byly efekty, dodatkowo byla mobilizacja i nie ciagnelo mnie do slodkiego, teraz mam zamiar to powtorzyc:) nie zaczynam od diety bo wtedy jest mi trudniej, mam zly humor bo jestem glodna, po zumbie i wysyilku fizycznym sa endorfiny - gdy mam lepszy nastroj latwiej sobie czegos odmowic. Taka moja recepta;)聽

A przepis na krakersy tez juz obczailam:) musze chyba tylko kupic zmielone siemie lniane - moj blender ledwo zyje, nie sa sobie rady, no i jakies dodatkowe ziarenka by pasowaly.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Amnie nie ciagnie do slodkiego jak聽 聽mam musli.Wlasnie mi sie skonczylo.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Cwiczenia codziennie聽 聽 robie, zeby聽 nie bylo聽 30聽 聽 powtorzen聽 聽kazde + 5x5

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marysia28

Czesc dziewczyny. Kawa i sniadanie zaliczone, zjadlam jajka i bulke. Na obiad bedzie wczorajsza zupa.

Wczoraj cwiczenia odpuscilam przez plecy ale zis juz czuje ze nie bola wiec tak co drugi dzien narazie postaram sie cwiczyc, zeby mogly troche odpoczac , bo nie chce zeby bylo tak ze nie moglam z lozka wstac jak kiedys. Ja zauwazylam ze jestem glodna chyba jak jestem zmeczona nawet jak zjem obiad czy kolacje to za chwile czuje ze bym cos zjadla. Najbardziej to wieczorem jak nie moge zasnac to mysle o jedzeniu.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marysia28

Mam taki plan zeby do sierpnia schudnac conajmniej 15 kg tylko nie wiem czy sie nie przeliczylam troche, ale tak ok 2kg na miesiac chyba sie da. W sierpniu maz planuje wyjazd nad moze we dwoje w piata rocznice poznania i bardzo chcialabym lepiej wygladac. Marzy mi sie kupic ladna bielizne i jakis ladny kostium kompielowy, te co mialam juz dawno wyrzucilam. Przede wszystkim chcialabym sie nie wstydzic wyjsc przed mezem w tym co kupie moze. Wczoraj tak sobie o tym myslam jak nie moglam zasnac. Fajnie ze chociaz Wam moge napisac, bo tak to nawet nie ma z kim pogadac. Mezowi tego nie pow bo on ciagle pow ze jemu moje kg nie przeszkadzaja, ale cos fajnego to wiem ze聽 chcialby na mnie zobaczyc. Jeszcze zeby sie bardziej zmobilizowac to co kilka kg bede wymyslac sobie nagrode:-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 qkartka

Marys 2 kg na m-c to spokojnie sie da:)
Taki wyjazd wakacyjny b mobilizuje, jeszcze jak sie ma upatrzony kostium itp
Nie bylam nad morzem lata, a kiedys jezdzilismy co roku, moze w tym roku sie uda, z tym ze ja kostiumow mam ho ho i jeszcze wiecej, co ladniejszy widzia艂am to kupowala, no to teraz zeby tylko w nich wygladac:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Emiska 30

Marysiu masz calkowita racje, jak jestes zmeczona szukasz sily i energii w jedzeniu, mam tak samo! Kilka zarwanych nocy (teraz to juz nawet wystarczy jedna) i juz organizm czegos szuka. Nawet jak zjem konkretny obiad i na deser cos slodkiego to za jakas godzine znow czegos szukam. I takie sa konsekwencje sie waze ile waze. Gdy nie bylo dzieci to wiadomo, wiecej czasu dla siebie, na odpoczynek, teraz gdy sa maluchy nie moge nic do konca zaplanowac bo chlopaki weryfikuja wszystko.

Mysle ze jak najbardziej jest mozliwe te 15 kg w pol roku. Jednak potrzebujesz silnej woli bo przy dlugim odchudzaniu mozesz sie ,,znudzic" dieta. Ale z drugiej strony moze to pomoze wyrobic zdrowe nawyki zywieniowe, przy okazji moze o meza uda sie zadbac;) a widze ze cel聽jest, dobrze ze wczesniej o tym myslisz, ja zawsze za pozno sie mobilizowalam i wtedy byly cos a'la glowowki ktore nie dosc ze nie powodowaly osiagniecia upragnionej wagi to pozniej po nich tylam w oczac i zawsze byl 1 kg do przodu. Takze podoba mi sie Twoje podejscie i trzymam za Ciebie kciuki. Ciesze sie pomaga Ci pisanie nam o swoich problemach:) mi tez to bardzo pomaga:) i dzieki Wam wiem ze nie tylko ja mam wzloty i upadki:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Witam.

Marysia聽 to gdzies聽 musi聽 byc聽 聽 聽 blad skoro聽 聽 聽 聽 odczuwasz聽 聽 glog. Moze malo聽 聽 聽pijesz albo聽 聽 聽 聽jesz malo wartosciowe聽 聽 聽 produkty.

聽 聽 Ja聽 po kWIE. nA PIERWSZE SNIADANIE聽 聽 聽 MIALAM 4聽 聽 KROMKI聽 聽 GRAHAMOWE Z聽 聽 聽MASLEM聽 聽 聽 I KIELBASA WIEJSKA. dO聽 聽 聽 聽 TEGO聽 聽 聽 PAPRYKA聽 聽KONSERWOWA.

Na聽 drugie聽 聽 聽 sniadanie聽 聽 mialam聽 聽 聽 聽 聽lakoc polowe聽 knoppersa. Musze聽 teraz聽 to聽 podliczyc.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Marysia pewnie ze 2 kg聽 na聽 聽 聽miesiac聽 聽jest mozliwe聽 聽 schudnac i聽 to聽 聽zdrowo, bez聽 efektu聽 聽 jojo. Tylko musisz sie聽 聽bsrdzo pilnowac. Bedziemy cie聽 聽dopingowac.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Qkartko聽 聽najwyzszy czas zaprezentowac te kostiumy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Emiska wzloty i upadki聽 聽 聽 niesetety聽 聽 聽mamy聽 聽 wszystkie ale聽 聽 聽 najwazniejsze ze聽 聽nie聽 聽 tracimy wiary聽 tylko聽 聽 kilogramy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Mam聽 聽 聽 905 kcal. Cwiczenia obowiazkowe za mna. Teraz te ponadobowiazkowe. Dzis cisnienie聽 聽troszke poszlo w gore, to聽 moze i samopoczucie sie poprawilo.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Na obiad mialam samburgera i nalesnika z聽 聽serem. Naliczylam聽 聽1900 kcal, ale wszystko mam pozawyzane.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 qkartka

Ajenka ja zawsze czuje glod tzn moze bardziej apetyt, lub brak uczucia sytosci. Bez wzgledu ile zjem to jadlabym jeszcze i jeszcze, osoby z problemami odzywiania tak maja niestety, mnie to nie dziwi bo sama z tym musze zyc:(
masz racje wczoraj cisnienie spadalo na leb i szyje, mnie wieczorem tak glowa bolala ze az usnac nie moglam, podobno drugi taki niz przybedzie do nas w poniedzialek -聽 trza zapasy kawy robic

Ajenka a kupilas wkoncu te pilke do cwiczen? cwiczysz na niej?

Kostiumy to zdazylam zaprezentowac:) ze znajomymi w sezonie letnim grillujemy nad woda:) - powiem tak: poczatkiem maja wygladalam w nich naprawde dobrze, ale juz w sierpniu niestety nie, wiec wolalam nie prezentowac, zak艂ada艂am jakas koszulke coby brzuch zas艂aniac;) Teraz nie mam zamiaru, bo kostiumy sa naprawde super i kolorystycznie i fasonowo - oby mi sie udalo schudnac i utrzymac wage do lata:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×