Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ajena

Odchudzanie babeczek.

Polecane posty

Fatsecret piękny wynik . Zastoje wagi to potrafią wykończyć nerwowo .

Qkartka tak kroję w kostkę takie świeże mango .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bagsyr

Jak tam wasze postanowienia dziewczyny? 😄 Ja sobie obrałam kilka celów:
-skok ze spadochronem (narazie żeby się przygotować latam w tunelu aerodynamicznym speedfly pod wrocławiem)
- schudnięcie 8 kg (powrót do wagi 60kg ❤️ )
- nauczenie się jezka francuskiego ❤️❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia28

Zołza to musi byc ciekawe w smaku mango z platkami:-) U mnie dzis na sniadanie zrobilam taka paste z jajek na twardo łyzka jogurtu greckiego i troszke musztardy i ciemne buleczki do tego.  

Posprzatalam mieszkaniechwila odpoczynku i teraz zielona herbatka. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 Marysiu jak jest u nas na zewnatrz tego niestety nie  wiem. Przez okno swieci piekne slonko. Ja rowniez   jestem po cwiczeniach i  po sniadaniu  i po kwie, a  do kawy  male co nie  co. Takim    oto sposbem uzbieralo sie 1300  kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena

Bardzo ważne jest by zrobić sobie w miarę możliwości test na tolerancję pokarmową, on dużo nam powie o tym co możemy jeść. W sprawie glutenu polecam książkę, której recenzja jest tutaj: https://szanujezdrowie.pl/przepisy-bez-glutenu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj Dorotko  biedna jestes z tym bolem glowy,   jeszcze to nie wyspanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fatsecret dzieki za mile slowa :classic_love:.Nie no skoro beda cie widziec psiapsiolki,   ktore zapamietaly cie                     jako  60  kilowa to koniecznie musisz schudnac na ten wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bagsyr chcesz sie z nami  odchudzac? Zapraszamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marysia uwielbiam takie świeże mango i faktycznie bardzo dobrze smakuje z płatkami :)

Ajenka tym razem głowa mnie nie boli tylko kręgosłup i to nawala mnie masakrycznie , a tu jak na złość dwie nocki przede mną . No a jeszcze na dodatek choróbsko mnie rozkłada i jak kaszle to mi klatkę rozrywa ! Nie wiem czy nie jakies zapalenie oskrzeli :(

Edytowano przez zołza40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dorotko polecam ci zywokost z gojnkiem. Tylko zeby cie mial kto wysmarowac lub zrobic  oklad. Minus tego specyfiku  taki, ze jest na bazie oleju i jest bardzo tlusty. Jednak w swoim dzialaniu  rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz mialam sledzie z cebula i smietana plus dwie kromki  chleba.. Popatrzylam ile kalorii ma herbata pokrzywowa i 53 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia28

Ja tez lubie mango ale nie pomyslalam ze mozna z platkami jesc, na pewno sprobuje.

Przy sprzataniu zrobitam tez porzadek w swoich ubraniach no i odlorzylam do wyniesienia cala torbe takich co na pewno nie bede w nich chodzic i cala torbe takich co mam nadzieje ze jeszcze sie w nie zmieszcze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marysia wejdziesz w nie  i   to  juz niedlugo. Ja jeszcze     ide pocwiczyc, bo w sobote faldomierz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczerze polecam

Hello,

Każda z nas ma coś  do zrobienia. Waga to ciężki temat. Wytrwałość, systematyczność i chęci to połowa sukcesu.

Polecam Perfect Body Nature Essence.

To nowy produkt na rynku polskim, ale ma bardzo dobry skład i naturalne składniki. Polecam 3 miesięczną kurację. Działa. 

www.natureessence.ch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia28

Hej dziewczyny. Ja juz po kawie i po sniadaniu no i po wazeniu 95,4 kg waga stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emiska 30

Czesc dziewczyny, aj, wstyd sie przyznac ale waze rowne 72 kg. Ani z dieta ani z cwiczeniami mi nie po drodze. Po swietach jakis znaczny spadek formy. Przed swietami wszyscy chorzy, w swieta bieganie nad dziecmu (zawsze jest mi strasznie glupio gdy ktos sie zajmuje dziecmi w mojej obecnosci i mam wyrzuty sumienia ze na kogos zrzucam swoje obowiazki) i teraz faktycznie czuje zmeczenie. Albo .... to kolejne wymowki, trzeba spiac poslady i zabraz sie za siebie. Ale jednak swieta chyba nas wszystkie rozleniwily - no moze oprocz fatsecret bo ona to szaleje.

Zolza zdrowia Ci zycze, ostatnio gdy dzieci byly chore, my tez to docenilam to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaPola

Cześć!

86,9, więc od świąt -1,9kg.

Mimo wszystko mam nadzieję, że się uda 83 do końca stycznia 🙂

chociaż to i tak wielkie cyfry 😞 chciałabym ważyć 56 kg (sprawdzałam na body gallery i podobają mi się właśnie takie sylwetki),

więc zakładając 1,5 kg tygodniowo to za jakieś 5 msc powinnam tyle ważyć... Dłuuuugoooo, a przecież pewnie będą jakieś zastoje.

No nic, się żarło, to teraz trzeba się brać 🙂 

U mnie na śniadanie bułeczka i tatar 🙂 lubicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia28

Ja mysle ze wymowki to najlepsze kolezanki nas wszystkich. Wszystkie chcialybysmy schudnac a na kazdym kroku jakies wytlumaczenie.

Ja tataru nie lubie. U mnie na sniadanie platki z mlekiem i pozniej grejfrut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja     jeszcze nie robilam pomiaru.    Sama jestem   ciekawa czy cos sie zmienilo  przez te kilka dni. Z dieta u mnie   nie bylo najlepiej. Dziewczyny gratuluje spadkow. PannaPola cisniesz widze rowno, super.  Umnie na sniadanie chleb z maslem,  kielbasa i        jajko. Oczywiscie kawa. Czesc cwiczen za mna. Pogoda typowo zimowa. Pada snieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marysia     masz racje z      tymi wytlumaczeniami.

Tataru  jeszcze  ni    mialam okazji   jesc,     wiec sie wstrzymam    od odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faldomierz pokazal  mi 11.      Zobaczymy w nastepna sobote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emiska 30

Uuu Pola widze ze Ty tez jedziesz z koksem i to niezle. Nie wiem ile masz wzrostu ale 56 kg to malutko;) ja w sumie gdybym tyle wazyla to musialabym wszystkie ubrania nowr kupic, nawet te z przed ciazy, nawet ze studiow bylyby za duze;)

Ajenka ja jestem zielona z tym faldomierzem, powiedz 11 to dobrze czy zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Gratuluję spadków kobitki . U mnie niestety 0,9 kg na plusie :( Ech te ciasta !!!!  Ale już się wszystko pokończyło i można będzie normalnie zacząć odchudzanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emiska faldomierz podaje pomiar w mm i zeby byla dobrze sdjeta miara, trzeba sie  mierzyc w trzech przeznaczonych do tego miejscach. Ja    ze mam ograniczone mozliwosci, zdejmuje   miare tylko z brzucha. Dlatego tez nie sugeruje sie tabelka. Wedlug   niej       jestem obecnie szczupla   hehe... Bede sie        mierzyc, az zejde   do zera. Jak zgubie falde    na     brzuchu     bede walczyc dalej.                                                                                                                                                                       

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dorotko ty szybko   spalisz bo jestes w ruchu, a i nocki ciagna.

 U mnie na obiad makaron  maszczony. Ladns mi dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zupa  jarzynowa z siemieniem lnianym. Za chwile    kawa i dalszy ciag cwiczen.

Edytowano przez Ajena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia28

Ja na obiad zrobilam kotlety mielone z ryzem i z surowka z kapusty pekinskiej i selera swiezego. Zaraz jeszcze kawka, a na kolacje mam jogurt grecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczerze polecam

Polecam Wam PERFECT BODY THERAPY dostępny już Polsce. Działa, ma bardzo dobry skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qkartka

u mnie 54,4 czyli na plusie 1,7kg! no nic, wazne ze wkoncu weszlam na wage, teraz juz bedzie pod kontrola:), choc po tych swietach to jakos nastroju wogole nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×