Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 Ajena

Odchudzanie babeczek.

Polecane posty

Go艣膰 Werawera

Kocham p膮czki. Wszystkie. Najbardziej te z cukierni, nie market贸w.

z d偶emem, budyniem, marmolada, sk贸rk膮, lukrem, pudrem, czekolada, wi艣nia, adwokatem,r贸偶膮... dla mnie t艂usty czwartek m贸g艂by trwa膰 ca艂y rok. Dzi艣 ju偶 sobota a ja sobie dalej figluje z p膮czkami.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Klementynka
1 minut臋 temu, Go艣膰 Werawera napisa艂:

Kocham p膮czki. Wszystkie. Najbardziej te z cukierni, nie market贸w.

z d偶emem, budyniem, marmolada, sk贸rk膮, lukrem, pudrem, czekolada, wi艣nia, adwokatem,r贸偶膮... dla mnie t艂usty czwartek m贸g艂by trwa膰 ca艂y rok. Dzi艣 ju偶 sobota a ja sobie dalej figluje z p膮czkami.聽

Doskonale Ci臋 rozumiem.. powiedzia艂am mamie wczoraj ze id臋 na diet臋聽聽po t艂ustym czwartku. (Zjad艂am 8 p膮czk贸w.).. przy wadze 117 kg. Powiedzia艂am sobie koniec - czas na diet臋, bo jeszcze chwila i b臋d臋 wa偶y膰 120.. a ju偶 mam plus size rozmiar. Mama dzi艣 przyjecha艂a - z p膮czkami. M贸wi臋 do niej mamo przecie偶 m贸wi艂am ze ja na diet臋 id臋. A ona ok to zjem sama. I siedzia艂am sobie z ni膮 przy kawce i nie wiem nawet kiedy ale z talerza znik艂o 7 p膮czk贸w.. a mama zjad艂a 1. 聽

Takze dosz艂am do wniosku ze diety s膮 bez sensu. Liczy si臋 charakter a nie wyglad.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Fatsecret mia艂am te偶 problem z wypr贸偶nianiem , ale wczoraj ju偶 jakby normalnie si臋 za艂atwi艂am . Zobaczymy co b臋dzie dalej .

Musz臋 przede wszystkim wi臋cej pi膰 bo strasznie to u mnie kuleje .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Zo艂za no to pewnie to samo co u mnie, na szcz臋艣cie ju偶 przesz艂o, mam nadziej臋 偶e szybko nie wr贸ci... ale widz臋, 偶e w takim razie jedziemy na tym samym w贸zku, z tym 偶e ja straci艂am 3 tygodnie na takie skoki wagi i zaparcia, wi臋c si臋 nie za艂amuj - mog艂o by膰 gorzej :)聽

Dok艂adnie - zadbaj o dobre nawodnienie, to dobrze wp艂ywa i na samopoczucie, i na metabolizm. :)聽

Mi艂ego dnia, babeczki :)聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Ja dzi艣 dzie艅 zakupow dlatego cisza, bo p贸藕niej wszystko musze robi膰 w biegu.聽

Na 艣niadanie mialo byc smoothie z kiwi, banana i mango, ale mango mi si臋 sko艅czy艂o i zamiast tego dalam jablko i zjadlam w formie salatki owocowej, ale jutro juz zjem jak nalezy鈽猴笍.聽

Drugie 艣niadanie kanapki z szynka, serem i pomidorem.聽

Obiad pieczony losos z cebula, cytryna i pomidorkami koktajlowymi z br膮zowym ryzem.聽

Tez si臋 bardzo boje kiedy mnie ten zastoj dopadnie i jak to na mnie podziala.聽

Ja dzi艣 wagi nie podaje, jak zaczelam ta diete to tak sobie marzylam, zeby po 4 tygodniach zobaczyc 8 z przodu, nawet 89,9, ale 偶eby by艂o. No i nie zapeszajac jestem blisko celu i mam nadziej臋, ze mi si臋 to uda.聽

U mnie tez nastr贸j sredni, wszystko mnie irytuje i og贸lnie slabo.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

A i Martyna jak bys mogla to wyslij mi tego meila naszego prosze鈽猴笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ju偶聽 ju偶 nadrabiam zaleg艂o艣ci. Wczoraj by艂am na basenie, dzisiaj te偶 wszystko w biegu diet臋 chyba zaczne. Od wtorku, bo na zakupy pojad臋 dopiero w poniedzia艂ek (uroki mieszkania na wsi). Dzisiaj czuj臋 si臋 bardzo 藕le bo zbli偶a mi sie okres...聽

Mama dw贸jki ju偶 wysy艂am maila i uciekam si臋 szykowac.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Dzi臋ki i powodzenia 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Mama dwojki pyyycha, ja te偶 dzisiaj jad艂am 艂ososia, ale z frytkami z piekarnika i sa艂atk膮 :) mniam!聽
Teraz jem聽twaro偶ek naturalny zmielony o smaku gruszki i wanilii (kalorii 60 kcal w 100g, tyle co jogurt naturalny), z p艂atkami owsianymi聽i miodem gryczanym (BO呕E JAKIE TO WYSZ艁O PYSZNE!)聽

Mama dwojki widzia艂am Twojego maila na poczcie haha :D pewnie po weekendzie, mnie jutro nie b臋dzie ca艂y dzie艅, wi臋c mo偶e mnie nie by膰 w og贸le :)聽


聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽UWAGA!

Odno艣nie POCZTY - dziewczyny, nie podawajcie komukolwiek has艂a do poczty, prosz臋, bo jednak tam b臋d膮 nasze zdj臋cia.聽
Skonsultujmy to najpierw -聽chodzi o nasz膮 prywatno艣膰. Je艣li kto艣 jest z nami od dawna i faktycznie jest aktywny, to nie ma problemu bo jest niska szansa na to, 偶e chce cokolwiek wykorzysta膰 co b臋dzie na mailu, bo jednak anga偶uje si臋 i rozmawia z nami, ale je艣li nagle kto艣 do nas dojdzie i b臋dzie pisa艂 z nami kilka dni, to nie mamy pewno艣ci, czy to nie po to, 偶eby si臋 tam dosta膰 i np. zmieni膰 has艂o, ukra艣膰 zdj臋cia... musimy by膰 po prostu ostro偶ne :)聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

I tak proponuj臋 wrzuca膰 bez twarzy i jakis konkretow鈽猴笍.聽

Ja w艂a艣nie pokroilam i powazylam kurczaka na caly miesiac, masakra.聽

Fatsecret i co przechodzisz ze mna i Martyna na ta moja dietke?聽

Dobranoc 鈽猴笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Fatsecret z tel

Mama dwojki jasne, te偶 jestem za 偶eby by艂o bez twarzy :)聽

w艂a艣ciwie o tej dietce na razie nie my艣l臋, bo mam jeszcze okres i o dziwo nie mam w og贸le apetytu, nie chce mi si臋 je艣膰... i tak jem od niechcenia, ale w sumie by艂o dzi艣 fajnie, bo mog艂am zje艣膰 obiad z rodzicami :) jutro po 艣niadaniu wracamy do domu聽馃お

waga dzi艣 rano wskaza艂a 82,8 kg wi臋c w sumie jestem mi艂o zaskoczona! ale to mo偶e si臋 zmieni膰, mo偶e to przez odwodnienie po nocy i dodatkowo ten @, wi臋c waga mo偶e si臋 zmieni膰 po @.

Ahhh... ale bym chcia艂a ju偶 widzie膰 7 z przodu, a p贸藕niej 6 z przodu... 馃グ馃ぉ

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Cze艣膰 dziewczyny ja wczoraj mia艂am cheat day. 馃槈聽Dzisiaj normalnie dietka by艂a. Waga lekki wzrost od cheat'a (0,4 kg) ale nie przejmuje si臋 - okres si臋 sp贸藕nia, mam wzd臋cia, po prostu masakra. Mam nadziej臋 偶e okres przyjdzie i szybko si臋 unormuje bo strasznie czuj臋 si臋 nabita. 馃槥 Pierwszy raz w 偶yciu.. Buziaki dobrej nocki. 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Nalka to witaj w klubie..聽

Cztery tygodnie diety za mna i jestem wkur.. dzisiaj, bo wczoraj bylo na wadze 90.0, a dzi艣 90.9, a bylam tak blisko 8 z przodu. Og贸lnie prawie wcale wczoraj nie sikalam, pilam, a w toalecie du pa. Jestem popuchnieta, boli mnie wszystko, juz codziennie puchly mi tylko rece, s dzi艣 znowu to co wcze艣niej..聽

W ten tydzie艅 zeszlo 1,3kg. W cztery tygodnie 7,9kg. 艁膮cznie 10,8 kg.聽

Eh...聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Go艣膰 Mama dw贸jki - no kochana bez stresu. Zejdzie wszystko. 馃槈聽U mnie tak samo. By艂o 77,9 a dzi艣 79 r贸wne. 馃槈聽No niestety waga ro艣nie, a dodatkowo聽boli brzuch na dole po bokach jakby mi co艣 zalega艂o, og贸lnie nieciekawie. 馃槈聽Ale wierz臋 偶e jak si臋 wszystko unormuje to waga poleci od razu na 艂eb. 馃槢聽A aktualnie jem 艣niadanko - p贸艂 bu艂ki ziarnistej z sa艂at膮, w臋dlink膮, szczypiorem i do tego kawka. 馃槝 Mi艂ego dnia 鉂わ笍聽.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Cze艣膰 dziewczyny w poniedzia艂ek 馃檪 ja dzisiaj id臋 na zakupy i zaczynam diet臋. Analizuje list臋 zakup贸w i chyba b臋d臋 j膮 musia艂a troch臋 modyfikowa膰. Tzn np. Tesco nie kojarz臋 偶ebym widzia艂a chleb graham. Mam nadziej臋 偶e nie b臋dzie to robilo du偶ej r贸偶nicy jak zamieni臋 go na razowca? No i np. Nie lubi臋 oliwek i chyba je w w og贸le pomin臋 w jad艂ospisie. Musz臋 poszuka膰 tez zamiennik贸w bor贸wek bo ich te偶 nie widzia艂am raczej w sklepie. No i od jutra pr贸buje t膮 diet臋, ju偶 naszykowa艂am pude艂eczka do pracy 馃榿

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Nalka no mam nadzieje..聽

Nie dosc, ze waga sie na mnie obrazi艂a to jeszcze pogoda. Ubralam si臋 z mala i wyszlysmy na spacer i co? Otwieram klatke i pada, a chwil臋 wcze艣niej nic.. Takze dzis do du py wszystko. Do tego jak wcze艣niej nie bylam glodna, to od soboty ci膮gle.聽

Martyna ja tez oliwek nie lubie, wi臋c nie kupowalam. To co jest dzi艣 na kolacje mi tez nie smakowalo i bede jadla po prostu chleb z jajkiem i og贸rkiem kiszonym. Ziol 艣wie偶ych teraz juz tez nie kupowalam, bo nie ma dla mnie 偶adnej r贸偶nicy smakowej i uwazam to za zb臋dny wydatek. Co do pol臋dwiczek ja wcze艣niej kupowalam w biedronce, a teraz kupilam filetow na caly miesiac i po prostu sama je powycinalam i mam. Co do chleba sie nie wypowiem, bo nie wiem, ale graham niby zdrowszy jest, ale 艣wiat sie nie zawali鈽猴笍.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

A i co do borowek to sa i my艣l臋, ze w tesco tez beda.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

I jeszcze co do pieczywa graham to jest porazka, malo gdzie jest, czesciej spitkam bulke grahamke niz chleb, ale tez i nie zawsze, ale na szcz臋艣cie teraz pojawil si臋 obok mnie w sklepie wiec nie ma problemu, bo wcze艣niej kupowa艂am w piekarni w galerii to bochenek wagowo ten sam, kosztowal dwa razy drozej.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Szczerze to nie wiem 馃槀馃槀馃槀 pewnie jedynie smakowa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Pojecha艂am przed prac膮 do lokalnego sklepiku i by艂 tam ten chleb graham. Tylko szkoda 偶e kupi艂am ca艂y bochenek a data jest do jutra 馃槨 niby nie jest po terminie ale i tak si臋 wkurzy艂am. Ju偶 wiem 偶eby nie kupowa膰 chleba po niedzieli nie handlowej

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Martyna252聽- chleb graham kupowa艂am w tesco jak i w mili, w tesco wypiekany na miejscu w kawa艂ku, a w Mili pakowany pokrojony jak kazdy inny. 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Dobrze pami臋tam, ze Tobie zamra偶arka nie dziala? Bo ja to chleb mroze, powiem Ci, ze nigdy zbytnio na te daty na chlebie nie zwracalam uwagi i jadlam czasem dzien czy dwa po terminie i zyje馃槀

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Hej, dziewczyny :)

odno艣nie chleba graham, to ja mam na to spos贸b, 偶eby nie je藕dzi膰 po sklepach i nie szuka膰聽- znajduj臋 na to 30 min i po prostu piek臋, graham ze s艂onecznikiem, graham z suszonymi 艣liwkami, z pestkami dyni itd...聽:)
p贸藕niej nie martwi臋 si臋 o dat臋 wa偶no艣ci, mog臋 zrobi膰 kilka na raz i zamrozi膰 (robi臋 domowy chleb i mro偶臋 na p贸藕niej, cho膰 sklepy mam blisko, ale przecie偶 w sklepach to pieczywo jest z karton贸w g艂臋boko mro偶one, odgrzewane w piekarnikach w lidlu, tesco itd. - s膮 nawet informacje w sklepach,聽ale ma艂o kto to czyta)聽
Jak czasem serio nie mam czasu, albo mi si臋 bardzo nie chce, to kupuj臋, wi臋c i tak rozumiem jak kto艣 kupuje chleb, zw艂aszcza jak si臋 ma dzieci itd.聽

Mama dwojki pijesz pokrzyw臋? ona jest moczop臋dna, spr贸buj z jakimi艣 moczop臋dnymi zio艂ami, mo偶e co艣 si臋 zmieni... :(聽
wiem jak to jest jak ju偶 si臋 cieszysz, 偶e waga spad艂a, a nagle kolejnego dnia du偶y wzrost... a odno艣nie zrzuconych聽ponad 10 kg, to schud艂y艣my tyle samo. Ja si臋 odchudzam od 1ego listopada... wi臋c Tw贸j wynik jest rewelacyjny i oby ca艂y czas tak super spada艂o. Mo偶esz by膰 tylko dumna z siebie :)聽

Wr贸ci艂am do domu, a w drodze kupi艂am sobie dzi艣 nowe leginsy i przymierzaj膮c pomy艣la艂am, 偶e zrobi臋 dla Was zdj臋cie, wi臋c pewnie dzi艣 wrzuc臋 na poczt臋 :) ciekawe, czy tam ju偶 co艣 jest mo偶e od Was :)聽

waga dzi艣 nadal聽wskazuje 82,8 kg... jest ok :)聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Fatsecret od kiedy zaczelam mie膰 z tym problemem pije ja trzy razy dziennie i pomagalo na tyle w艂a艣nie, ze tylko palce u rak puchly, a reszta raczej okej, a dzi艣 masakra i brzuch mi strasznie wywalilo i moze w koncu bym uwierzyla, ze dostane okres, ale piersi mnie nie bola, a zawsze bolaly. No ja si臋 w pieczenie nie bawi臋 poza babeczkami, mam piekarnik ktory sam zmienia temperature i piec nie lubie.聽

No jakby mi tak nie lecia艂o to chyba juz dawno by mi si臋 nie chcialo, ale dzi臋kuj臋鈽猴笍.聽

Ja chcia艂am dzi艣 fotki wrzucic, ale depresja z ta waga i ten wywalony brzuch, wi臋c stwierdzi艂am, ze zaczekam, az woda zejdzie. A ile teraz wazysz?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Hahaha nie doczytalam z ta waga馃槀. Chcia艂abym juz tyle wazyc 馃槏

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Kurcz臋, dziwnie z t膮 pokrzyw膮 mega :/ o kurcz臋, z tym piekarnikiem skoro taka sytuacja, to te偶 by mi si臋 nie chcia艂o :x
No dok艂adnie, ale doce艅 偶e jednak spada ci膮gle i jeste艣 coraz bli偶ej, nied艂ugo b臋dziesz mia艂a 8 z przodu, wierz臋, zreszt膮 jeste艣 bardzo blisko tej 贸semki :)聽

Jasne, wstaw kiedy b臋dziesz si臋 dobrze czu艂a i nie b臋dziesz opuchni臋ta - ja te偶 przy d艂ugim zaparciu bym nie wrzuci艂a, czuj臋 si臋 wtedy jak balon. Dzi艣 jest w miar臋 okej. Wys艂a艂am 2 zdj臋cia na naszego @.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Ladny masz tylek鈽猴笍. Ja niestety duzy i bardziej plaski, ale jak juz schudne to bede cwiczyls na tylek zeby taki sie zrobil w艂a艣nie 鈽猴笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Emiska 30

Mama dwojki a moze warto zrobic badanie moczu? Czesto sie zdarza ze opuchniete cialo jess efektem jakis zastojow w nerkach (czego nie zycze). Ja regularnie co pol roku odwiedzam nefrologa i robie badania, na szczescie jest ok:)聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Emiska 30

A fatsecret ile masz wzrostu? Choinka jasna wcale nie widac po Tobie tych 80 kg, dobrze wygladasz

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×