Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 Ajena

Odchudzanie babeczek.

Polecane posty

Go艣膰 Mama dwojki

Fatsecret no teraz to pojecha艂as z tym przegonieniem馃榿. Nie ciesze si臋 bo wiem ze przynajmniej ten kilogram wroci.聽

Na drugie 艣niadanie mialam jaglanke z duszonym jablkiem 8 ch6ba jakims soczkiem, pyszne to by艂o, takie slodkie.聽

Na obiad puree z kalafiora, poledwiczka z grzybami i salata lodowa z jakims sosem z jogurtu.聽

Na podwieczorem jest krem z batatow i dwa sucharki, a na kolacje spagetti z cukinia, pomidorami i filetem z indyka. Takze smacznie.聽

Jak ostatnim razem wazylam 80 kg, to brzuch tez si臋 wciagnal, ale to bylo po pierwszej ciazy, zobaczymy jak b臋dzie teraz.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Cze艣膰 dziewczyny

Dzi臋ki za mi艂e s艂owa odno艣nie mojego wygl膮du . Brzuch to niestety sam t艂uszcz i trzeba si臋go pozby膰 m,a u mnie brzuch spada dopiero tak przy 55-54 kg tak偶e daleka droga . Jak tyj臋pierwszy ro艣nie brzuch ,a jak chudn臋 to znika ostatni !!Tjest dopiero sprawiedliwo艣膰聽 .

A co do brzucha po ci膮偶ach to tak jak piszecie 偶e r贸偶nie to bywa .

Mnie od soboty okr贸tnie boli g艂owa . Okres mi si臋 sp贸藕nia i jeszcze te wiatry !!! Jestem wyko艅czona ,a tabletki nie dzia艂aj膮!!!

Jedzenie te偶 makabra bo chodze i ci膮gle co艣 podjadam聽 (bo jest mi niedobrze , a jak co艣 skubn臋 to na chwil臋 lepiej , co te偶 jest w sumie dziwne ) i to samo dziadostwo typu ,sernik par贸wka,kanapka itp.itd .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

No Ewcia pojechalas, ale po takim czyms widac jak takie jedzenie nas truje i jakie to go wno. Tez uwazam, ze te kg to szybka zleca, a jak czujesz si臋 opuchnieta i to faktycznie wode, to moze to zniknac juz w tydzie艅,聽 wi臋c glowa do gory鈽猴笍.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Zolza nie dokuj膮c Cie ja tak mialam przy obu ciazach na pocz膮tku馃榿

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Emiska 30

U mnie jak u Zolzy, brzuch tyje聽pierwszy, chudnie ostatni;) w ogole gdy mlodszy synek mial tak z rok to sasiadka sie mnie pytala czy jestem w ciazy bo tak wygladalam;) no i w dodatku mam dzieci rok po roku wiec myslala ze trzecie tez bedzie z kolejnego rocznika. Ale mam nadzieje ze nasze brzuszyska znikna i bedziemy z Zolza ogladac wklesle pepuszki:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Emiska 30

I w ogle jak kiedys mialam spotkanie z trenerem personalnym to sam mi mowil ze powinno zawsze cofac troche miednice i biodra i chodzic z lekko wciagnietym brzuchem. Bo gdy ciazy jak mi codziennie ta falda z przodu to kregoslup sie krzywi, plecy zaokraglaja. I faktycznie, jak sie wyprotuje, wxiagne miednice to ta sylwetka jakas taka lepsza

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Mam 25 lat. Mo偶e tego nie wida膰 na zdj臋ciach, ale mam spory tylek, uda i 艂ydki. Jakies 15 kg temu to super wygl膮da艂o, ca艂a by艂am szczup艂a, a tylek by艂 taki kobiecy. Jak znajd臋 swoje stare zdj臋cia to te偶 wstawi臋 偶eby艣cie zobaczy艂y.聽

A z tym niezdrowym jedzeniem to racja, cera si臋 pogarsza, samopoczucie te偶. Ma si臋 energi臋 ale na kr贸tko, napady g艂odu... Rzeczywi艣cie jak si臋 odchudzamy to trzeba zmieni膰 wszystkie swoje przyzwyczajenia聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Fatsecret聽 dziekuje za wsparcie 馃槝 Tata dochodzi do siebie i ja tez. Ca艂y dzie艅 poscilam az do tej pory. Zjadlam dwa pomarancze i jasno艣膰 umys艂u wraca. Od razu wi臋cej energii.

Mama dwojki jestem zywym przyk艂adem na to jak wa偶na jest zywnosc jaka spozywamy. Masz racje!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

U mnie tak samo pierwszy brzuch tyje a chudnie ostatni. 馃槥 I przez niego s艂abo wida膰 efekty..Na szcz臋艣cie rozst臋py wyblak艂y, co prawda jeszcze daleka droga by by艂y ma艂o widoczne ale jaki艣 progres jest. ( :聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 qkartka

a ja jestem przyk艂adem ze po ciazy (i to trzech) mozna miec super brzuch, takiego jak mam po ciazach to przed ciazami nigdy nie mialam:), kwestia diety i 膰wicze艅, ale glownie jednak diety - zreszta ja zaraz po porodzie mialam super brzuch, mam nawet zdj brzucha po 3 dniach od porodu jeszcze jak bylam w szpitalu, jak chcecie to poszukam i wrzuc臋, no ale ja w ci膮偶ach to ok 6kg tylko przybiera艂am, ale mo偶na? - mo偶na:), to tak optymistycznie dla tych co planuja lub sa jeszcze przed, ja np. w pierwszej bylam przekonana ze bede strasznie gruba i ze wogole bedzie tragedia z figura. W kolejnych juz cieszylam sie brzuszkiem, nawet na profesjonalnej sesji zdj. bylam przed porodem, mam super pamiatke...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Qkartka to gratulacje :).聽

Ja w pierwszej nawet nie uwazalam siebie za gruba, przytylsm 16 kg, po ciazy zostalo 4. W drugiej sie troch臋 pilnowalam i przyty艂am 9 kg, po zosta艂y 2. Mnie gubilo zawsze siedzenie w domu i 偶arcie z nudow.聽

Dzis na 艣niadanie salatka z mixu, pomidora, og贸rka i sera 偶贸艂tego plus herbata owowowa. Na drugie b臋dzie koktajl z buraka, banana i avokado.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Emiska 30

Hehe ja w obydwu ciazach przytylam po 16 kg, ale chlopcy w sumie tez wazyli po 4 kg. No i ani razu nie wymiotowalam ani nie mialam mdlosci, gdybym miala moze mniej bym przytyla;) ale po urodzeniu po jednym i po drugim zostalo mi po 2 kg, reszte przybralam po ciazy, przy karmieniu, jedzeniu w biegu, po dzieciqxh i przez brak regularnego ruchu. Chyba ten ruch mnie najbardziej dobil bo gdy sie ruszam to jest z waga duzo lepiej, nawrt jal jem normalnie. A nawet wczoraj maz powiezial mi ze zumba dziala bo brzuch taki smuklejszy sie wydaje:) a waga dalej 70,6 kg. W przyszlym tyg mam zamiar powitac 6 z przodu 馃槃

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Emiska 30

A i jeszcze zajadanie zmeczenia mnie zgubilo!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Emiska hohoho rozkrecilas si臋 super!!聽

6 z przodu馃槏馃槏馃槏. Kiedy to u mnie b臋dzie? Moze za rok 馃槀

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 qkartka

no moja najmlodsza tez do najmniejszych nie naleza艂a - miala 3700g,
po samym porodzie mialam te sam膮 wag臋 co przed ci膮偶膮, a po wyjsciu ze szpitala (bylam 10 dni bo corcia zlapala zapelanie pluc) ubylo mnie 3kg, ale jedlam tylko to co w szpitalu:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Mama dwojki聽z tego co czytam, to naprawde pycha ta dietka :) pisz pisz co dzisiaj masz smacznego :)聽

Emiska ciekawe z tym lekkim wciaganiem brzucha :) teraz jakos nie moge sie zmobilizowac, kiedys moglam ciagle chodzic z wciagnietym i wierzy艂am, 偶e mam 艂adniejsz膮 postaw臋 i 偶e po prostu lepiej mi jest, kr臋gos艂up mnie te偶 nie bola艂 wcale, wi臋c co艣 w tym jest. Robi艂am brzuszki i by艂am tak przyzwyczajona do wci膮gni臋tego brzucha, 偶e to by艂o normalne, 偶e mam lekko wci膮gni臋ty podczas robienia 艣niadania, prania i wszystkiego innego. Tak samo kiedy艣 umia艂am ca艂e dnie bez problemu spina膰 mi臋艣nie po艣ladk贸w :D teraz mi si臋 to nie udaje, zapominam 偶eby to robi膰, wypad艂am z rytmu ;) a to podobno te偶 wzmacnia mi臋艣nie itd.聽

Qkartka Ty to w moich oczach jeste艣 wr臋cz perfekcyjna! Jak mo偶na przyty膰 podczas ci膮偶y tylko kilka kg? A no mo偶na, Qkartka da艂a rad臋 :) ja si臋 tego bardzo boj臋, 偶e podczas ci膮偶y si臋 bardzo roztyje, ale musz臋 si臋 do tego mentalnie przygotowa膰 i sobie u艣wiadomi膰, 偶e skoro Ty mog艂a艣 i si臋 pilnowa艂a艣, to ja te偶 dam rad臋 i nie b臋dzie po ci膮偶y p艂aczu i 偶alu do siebie :)聽

u mnie dzi艣 nadal 81,8聽kg

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

W艂a艣nie si臋 zmierzy艂am dziewczyny - od samego pocz膮tku zlecia艂o mi 11 cm na wysoko艣ci p臋pka,
7 cm z bioder, 6 cm z talii, 2-3 cm z ud :)聽

same widzicie -聽brzuch szybko mi spad艂, ale z ud聽jakie艣 2 cm w ci膮gu 4,5 miesi膮ca...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

fatsecret聽- zazdro z tym brzuchem 馃槈聽 co do ci膮偶y i tyciu to my艣l臋 偶e ka偶dy tyje indywidualnie i mo偶esz przyty膰 kilka kilogram贸w a mo偶esz przyty膰 kilkana艣cie i my艣l臋 偶e nie tyle ma wp艂yw na to co jesz a od organizmu i przebiegu ci膮偶y, ale mog臋 si臋 myli膰. 馃槈

Ja wczoraj na noc robi艂am ch艂opakowi zapiekank臋 makaronow膮 z聽聽kurczaka, cukini, papryki i serem bo z pracy wraca艂.聽Na 艣niadanie mia艂am zje艣膰 bu艂k臋 pszenn膮 z bia艂ym serem ale jako ze jej nie mia艂am, a do sklepu 艣rednio si臋 chcia艂o i艣膰 to na艂o偶y艂am sobie troch臋 tej zapieksy na spr贸bowanie. 馃槈聽Mam nadziej臋 偶e kaloryczno艣ci膮 si臋 zmie艣ci艂am. 馃槣

Ehh dziewczyny dzisiaj wpad艂a do mnie babcia bo by艂a przejazdem bo dziadek do lekarza jecha艂 i m贸wi do mnie: ''Ty chyba schud艂a艣, co?'' Super uczucie, ale jeszcze lepsze by艂o jak wpad艂 dziadek po babci臋 i m贸wi do mnie: ''Ale schud艂a艣, chyba z 10 kilo nie?'' xD Jest moc. 鉂わ笍聽haha聽

Drugie 艣niadanie - kromka chleba graham z sa艂at膮, pomidorem i jajkiem + banan.聽

A na obiad pier艣 z kurczaka z warzywami, fasol膮 szparagow膮, ziemniakiem.; )聽

Buziaaki! 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Fatsecret ja tez pewnie bym si臋 na 6 kg zatrzyma艂a, bo przez prawie 4 miesiace nie tylam i mowie o tych koncowych ale jak meza nie bylo to zachcianki spelnialam tylko w myslach, a jak na koniec ostatni miesi膮c przyjechal to cz臋sto gdzie艣 jedlismy, albo zamawialismy, jak powiedzialam ze mam na co艣 ochote to zaraz jecha艂 itd wiec doszlo. Moja endokrynolog za ka偶d膮 wizyta si臋 dziwila, ze tak malo. Najwiecej by艂o na pocz膮tku bo ciaglw zajadalam ten niesmak w buzi.聽

O tym napinaniu i wciaganiu tez czytalam, ale nie moge si臋 na tym ci膮gle skupic, dopiero jak sie wejdzie w rytm 膰wicze艅 jest latwiej. No i super z tymi cm, gratuluj臋!! Z ud tyle, bo sie umie艣nily.聽

Na obiad mialam kasze jaglana z kurczakiem i warzywami, ale jednak wole naprawd臋 4 posilki, bo jak jest 5 to biedne te porcje馃槀. Na podwieczorek b臋dzie deser jogurtowy z owocami, a na kolacje gulasz warzywny z ryzem. Og贸lnie nie moge narzekac, bo jedzonko pyszne:).聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 qkartka

w ciazy kazdy tyje indywidualnie - tak dok艂adnie:) =聽 tzn聽 tyle przytyje na ile sobie pozwoli ponad:):):), nie czarujmy sie, ze kobiety ktore naprawde b duzo przytyly to tak po prostu, od samej ciazy bo tak maj膮;)
W ciazy jest takie ogolnie przyzwolenie i przekonanie, co tam jestem w ciazy to musze jesc, tzn moge - a ile tych kcal wiecej potrzebujesz?, naprawd臋 niewiele wi臋cej niz normalnie, no ale dochodza do tego zachcianki ktore ciezej niz zwykle pokonac, zreszta zawsze jest wytlumaczenie - to dla dziecka, zeby zdrowe bylo itd itd itd Oczywiscie sa osoby z chorobami przez ktore faktycznie niestety moga przybrac i to sporo, ale ja pisz臋 tu o zdrowych, zwyklych osobach bez takich problemow hormonalnych czy innych.
Mi wbrew pozorom wcale tak latwo nie przyszlo pilnowac sie z jedzeniem, /zreszta tak samo jak teraz:)/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Nalka super, 偶e tak po Tobie wida膰, 偶e si臋 pytaj膮 :) oby tak dalej :)聽

Mama dwojki wyobra偶am sobie, 偶e z m臋偶em w domu jest ci臋偶ej, ja zapewne od pocz膮tku do ko艅ca ci膮偶y b臋d臋 przy m臋偶u, wi臋c w艂a艣nie z uwagi na to mam najwi臋ksze obawy, 偶e nie b臋d臋 si臋 pilnowa艂a, bo on mnie b臋dzie "pie艣ci艂"... najgorzej to siedzie膰 w domu bo cz艂owiek si臋 nudzi i chce mu si臋 bardziej je艣膰, skupia si臋 na zachciankach. Pami臋tam, 偶e moja mama tylko szepn臋艂a w nocy, 偶e ma ochot臋 na co艣 z Mc Donald's, to m贸j tata jecha艂 50 km w jedn膮 stron臋, kupi艂 i przywi贸z艂 :) tak to jest z tymi facetami - niby dobrze, ale wychodzi 藕le... :D聽

U聽nas w Polsce jak si臋 jest w ci膮偶y to od razu leci macierzy艅ski i koniec, w Szwecji z kolei ca艂y czas widz臋 zadowolone mamy w sklepach w pracy itd. i dop贸ki nie maj膮 problem贸w ze zdrowiem i nie czuj膮 si臋 藕le, to z pracy nie odchodz膮. Nie chc膮 bezczynnie siedzie膰 w domu. Mam kontakt z mamami i naprawd臋 偶adna nie chcia艂a siedzie膰 w domu, zreszt膮 tutaj to jest norma, 偶e maj膮c dziecko w brzuchu nadal pracujesz dot膮d, a偶 poczujesz, 偶e Ci 藕le.
Ostatnio widzia艂am pi臋kn膮 dziewczyn臋 na kasie, mia艂a obok wod臋, owoc聽i spokojnie pracowa艂a, u艣miechni臋ta i w og贸le pe艂na 偶ycia :) a brzuchol wielki, taka pi艂ka, wi臋c nied艂ugo pewnie por贸d :) i a偶 poczu艂am dum臋, 偶e w og贸le tutaj nie maj膮 z tym kobiety problemu. Pewnie te偶 ze wzgl臋du na to wi臋kszo艣膰 Szwedek nie wygl膮da na zaniedbane, wr臋cz przeciwnie - tutaj ludzie ca艂y czas s膮 w ruchu i lubi膮 pracowa膰. Jak je偶d偶臋 do rodzic贸w na wie艣 to to wygl膮da tak, jakby ca艂a wie艣 wysz艂a chodzi膰 o kijkach, z psami itd. (nawet jak by艂o cholernie zimno, to ca艂y czas si臋 widzi aktywnych ludzi w ka偶dym wieku na zewn膮trz).聽

W og贸le odnosz臋 wra偶enie, 偶e tutaj si臋 bardziej troszcz膮 o psy, ni偶 u nas w Polsce o dzieci. Wiedzia艂y艣cie o tym, 偶e tu je艣li cz艂owiek ma psa, to go sprawdzaj膮 i cz艂owiek nie mo偶e pracowa膰 wi臋cej ni偶 np. 8h dziennie, a podczas pracy musi by膰 pies pod czyj膮艣 opiek膮 i regularnie wychodzi膰 na spacery? Ewentualnie trzeba robi膰 w pracy przerw臋, wr贸ci膰 i wyprowadzi膰 psa i spowrotem do pracy. Nie ma tak, 偶e pies sobie ca艂y dzie艅 siedzi zamkni臋ty, a u nas w Polsce to przykre, ale cz臋sto si臋 to dzieje. Tutaj psy s膮 regularnie kilka razy dziennie wyprowadzane i w og贸le nie ma czego艣 takiego jak przyb艂臋dy przy聽drodze jak w Polsce, co bardzo mnie cieszy, bo nie raz kiedy艣 wraca艂am ze szko艂y do domu w strachu, 偶e psy聽mnie rozszarpi膮, nie raz mia艂am nieprzyjemno艣ci... no, ale Skandynawia te偶 pewnie pod wieloma wzgl臋dami nie jest kolorowa :)
tak jako艣 mnie nasz艂o, bo mo偶e kt贸r膮艣 zaciekawi ten temat i te ciekawostki, natknie聽偶eby patrze膰 szerzej :)聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 qkartka

ooo fajnie ze napisalas bo ja nie wiedzialam, no z tymi psami to super. Qurcze a u nas to nawet po psach nie sprzataja, dzis pod przedszkolem kolejny raz rozgniecione psie g.!!!! wszystkie dzieciaczki w niego chyba wesz艂y,聽 dla mnie pamietam koszmar - wozek i kola w g. ktore musialam myc, bo wozek tzrymalam w domu, nie no w miescie na duzych osiedlach to jest to problem, zwlaszcza starsze osoby nie poczuwaja sie do sprzatania po swoich pupilach
Ja w ciazy tez pracowa艂am praktycznie do konca, nic mi nie dolegalo wiec nawet nie bylam ani dnia na zwolnieniu

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

fatsecret聽- kochana je艣li kto艣 chce pracowa膰 to okej. Ale w Polsce pracowa膰 maj膮c lada por贸d to chyba jednak nie bardzo. Ludzie s膮 toksyczni, a taka kasjerka nie ma 艂atwo u偶eraj膮c si臋 z nimi.... Chyba ka偶dy wie jak jest i chyba ka偶dy by艂 chocia偶 raz 艣wiadkiem takiej nieprzyjemnej sytuacji... 馃槈聽No i kasjerka nie kasjerka - towar wy艂o偶y膰 czy nosi膰 musi. Przynajmniej w Polsce. Moja mama pracowa艂a jako kasjerka, dosta艂a problem贸w z kr臋gos艂upem i trafi艂a na 艂贸偶ko na zwolnieniu,聽ale postanowi艂a wr贸ci膰 do pracy bo ba艂a si臋 偶e j膮 zwolni膮 za to 偶e bierze l4. No i co? Kierowniczka wys艂a艂a j膮 od razu na wyk艂adanie towaru, a jak kole偶anka si臋 za ni膮 wstawi艂a 偶e nie mo偶e d藕wiga膰 ci臋偶kiego to zapyta艂a tylko: ''to po co przysz艂a do pracy?''. Wi臋c te偶 zale偶y gdzie si臋 trafi. 馃檪聽Mo偶e w Szwecji jest inaczej i szanuje si臋 pracownik贸w. W Polsce..... hmmmm.... Na pewno nie wsz臋dzie. 馃槈

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

No i Wam te偶 powiem 偶e u mnie nie jest kolorowo, ja gotuj臋 dla ch艂opaka, nie do艣膰 偶e jak wr贸ci艂 o p贸艂nocy to wszama艂 ca艂膮 mich臋 zapiekanki, kt贸ra pachnia艂a ob艂臋dnie (jak jest si臋 na diecie to wszystko pachnie xD) to jeszcze jak si臋 po艂o偶yli艣my do 艂贸zka to batona sobie wyj膮艂.. -.- Ehh. 馃槅

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Ja w pierwszej ci膮偶y po tygodniu poszlam na zwolnienie jak sie dowiedzialam, bo mialam bardzo ciezko prace fizyczna, ale praktyki studenckie robilam do 9 miesi膮ca ciazy, w drugiej non stop latalam po sklepach, z synkiem itd, ale do pracy nie zdarzylam wrocic. Jak mi si臋 skurcze zaczely regularne pod wiecz贸r, to jeszcze syna rano do przedszkola, z mezem po bulki, do szwagierki na warkocza i 艣niadanie, ale tak juz bolalo, ze nie dalam rady zjesc i wtedy na porodowke馃榿, ale po dw贸ch godzinach juz mala byla na 艣wiecie鈽猴笍. A z synem kazali od razu jak si臋 zacznie przyjecha膰, a i tak mialam od 20, a pojechalismy przed 5 rano dopiero i meczylam sie do po 22 byl hardkor馃槼馃榿.聽 Og贸lnie podsumowujac obie ciaze najgorzej sie czulam na poczatku, w pierwszej drugi, trzeci i czwarty miesiac, a wymioty jeszcze do 6, a w drugiej od 2 tygodnia ciazy objawy i do 4 s艂abo, a potem lajt馃榿. Wiem, ze tez tyja bardzo te co puchna od zatrzymania wody, od zatrucia itd i te co zra za dw贸ch zamiast dla dw贸ch 馃槀馃榿. W pierwszej zawsze jadlam slodkie wieczorem po praktykach, a w drugiej juz tylko do poludnia, taka dieta馃槀.聽

Qkartka no g o w no na kole, albo dzieci臋cych podeszwach tragedia!!!!聽

Fatsecret u nas gdyby tak bylo z psami to by byla masakra, bo nikt by Ci wolnego nie dal tylko odci膮gn膮l z wyplaty itd i jeszcze jezdzij w te i spowrotem np autobusem. I widzisz u Ciebie tak, a tam gdzie maz to praktycznie ludzi nie bylo widac, moze co region to inaczej. W centrum troch臋 bardziej.聽

Nalka jsk zrzucisz kurtke to dopiero zobacza, nawet Pani w sklepie czy sasiadka鈽猴笍. U mnie gorzej, bo ja w sezonoe kurtkowym(pa藕dziernik-stycze艅) przywalilam 10 kg, wi臋c praktycznie nie b臋dzie r贸偶nicy馃槀

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Mama dw贸jki聽- no w艂a艣nie i dlatego u Ciebie b臋dzie najlepiej wida膰. Wszyscy oniemiej膮 z wra偶enia co si臋 sta艂o z Tob膮. 鉂わ笍聽Dlatego dalej pracujemy. Ja licz臋 na 70 kilo do 艣wi膮t.聽馃槉聽Taki ma艂y szczytny cel, 5,5kg za mn膮, jeszcze 7.5. 馃槈聽Ciekawe czy wyjdzie mi. Zobaczymy. 鉂わ笍鉂わ笍

Jutro zrobi臋 zdj臋cie i wstawi臋. 鉂わ笍鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Qkartka ale wsp贸艂czuj臋 z t膮 psi膮 kup膮... ohydztwo :(聽

Sporo racji jest dziewczyny w tym, co piszecie :)聽

Nalka super, wrzu膰 zdj臋cie jutro, czekamy :)聽

z tego, co zrozumia艂am聽Mama Dw贸jki w艂a艣nie pisa艂a o tym, 偶e nie b臋dzie po niej wida膰, bo w sezonie gdy zak艂adamy kurtki przyty艂a 10 kg wi臋c teraz b臋dzie wygl膮da膰 bez kurtki tak samo jak wcze艣niej (jak j膮 ludzie pami臋taj膮 sprzed zimy)聽i nie b臋dzie 偶adnego efektu wow :) ale Mamo Dw贸jki lecimy dalej i b臋dziesz chud艂a w oczach :) troch臋 czasu potrzebujemy i b臋dziemy laski :)聽

Fitatu zmieni艂o interfejs, zauwa偶y艂y艣cie? Qkartka Ty chyba te偶 z tej apki korzystasz, co ja.聽Wygl膮da ca艂kiem okej, ale my艣la艂am, 偶e jaka艣 nowa opcja chocia偶 b臋dzie, ale nie widz臋 nic. Brakuje mi tam opcji wpisywania godziny kiedy zjad艂o si臋 posi艂ek.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Fatsecret dobrze mnie zrozumialas, narazie mam dwa kilo mniej niz wtedy..聽

Nalka czekamy na te fotki, bo tylko Twojej i Ewci jeszcze nie ma, ale ona na meila nie wchodzi jak dobrze pami臋tam. Ambitny cel, moj pierwszy do swiat byl 85, a do wakacji 80, a teraz niech b臋dzie do swiat 84, a do wakacji 79, a co sobie bede zalowac馃槀.聽

Jutro ostatni dzie艅 cateringu i zas wieczorem b臋dzie stanie przy garach馃槼. Jak to milo bylo tylko odgrzac i nic wi臋cej馃槏.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Mama dwojki mo偶e jeszcze kto艣 sprawi Ci taki prezent i zn贸w b臋dziesz odpoczywa膰 od gotowania聽z cateringiem :) no no cele ambitne, super :) oby si臋 zrealizowa艂y :)聽

Ja ju偶 za 3聽tygodnie lec臋 do Polski, niestety do tej pory pewnie nadal b臋d臋 wa偶y艂a ponad 80 kg (przy dobrych wiatrach by膰 mo偶e zobacz臋 7 z przodu, mam cich膮 nadziej臋),聽ale na ca艂e szcz臋艣cie to wyjazd tylko kilkudniowy, wi臋c po prostu za艂atwi臋 kilka spraw i sp臋dz臋 czas z m臋偶em, a p贸藕niej po powrocie nadal b臋d臋 si臋 przygotowywa艂a na wyjazdy na wakacje.

Czuj臋 si臋 troch臋 zawiedziona tym, 偶e jednak nadal nie b臋d臋 wygl膮da膰 zbyt dobrze na tym wyje藕dzie kilkudniowym co teraz mamy przed sob膮. Jestem zawiedziona spadkiem wagi, tym 偶e tyle w to wk艂adam wysi艂ku i cierpliwo艣ci, a takie marne efekty s膮. Jak pomy艣l臋, 偶e w艂a艣ciwie do urlopu m臋偶a zosta艂o 3,5 miesi膮ca (nooo, mo偶na podci膮gn膮膰 pod 4 miesi膮ce)聽to mi si臋 s艂abo robi, bo przecie偶 wtedy mamy wylot do jego rodziny, a ja nadal nie b臋d臋 zbyt dobrze si臋 czu艂a w swojej sk贸rze, cho膰 zacz臋艂am si臋 odchudza膰 w listopadzie 2018. Przykro mi jak o tym my艣l臋 i odechciewa mi si臋 wszystkiego, zw艂aszcza przez to, 偶e musz臋 tak walczy膰 z metabolizmem i pilnowa膰 tego, 偶eby si臋 normalnie wypr贸偶nia膰 pomimo prawid艂owej diety. I przeczyszcza膰 si臋, gdy ju偶 za d艂ugo nic nie by艂o i boj臋 si臋 skoku wagi. Do czerwca pewnie b臋d臋 wa偶y膰 jakie艣 7聽kg mniej ni偶 teraz, czyli pewnie 75聽kg... i tu ju偶 ostatnie podrygi przed wakacjami, bo w po艂owie lipca ju偶 urlop, wi臋c mog臋 schudn膮膰 jeszcze 1 kg w ci膮gu tych dw贸ch tygodni i wyjdzie ok. 74 kg na wakacje... ehh, gdybym tylko mog艂a regularnie si臋 za艂atwia膰 w 艂azience... musz臋 wypr贸bowa膰 jakich艣 nowych sposob贸w lub lekarstw, bez tego nie dam rady, musz臋 wspom贸c jelita, my艣l臋 te偶 o podniesieniu kcal w diecie, ale boj臋 si臋 ryzyka, 偶e to jeszcze bardziej op贸藕ni chudni臋cie i w efekcie przytyj臋 i b臋d臋 musia艂a zn贸w schudn膮膰 艣wie偶膮聽nadwy偶k臋.聽


Dziewczyny, zgrzeszy艂am dzi艣 i nie wiem co mi jest, ale mam dzi艣 wilczy apetyt, my艣l臋 偶e zjad艂am dzi艣 spokojnie z 1550 kcal+. Zobaczy艂am, 偶e zn贸w ca艂y dzie艅 nie mog艂am si臋 wypr贸偶ni膰 i nie wiem, co mi odbi艂o, ale w艂膮czy艂 mi si臋 ci膮g艂y g艂贸d... to nie by艂 g艂贸d w艂a艣ciwie, nie by艂am g艂odna, ale czu艂am, 偶e musz臋, zawsze w takim momencie wierz臋 偶e po ob偶arstwie si臋 wypr贸偶ni臋聽:/聽

Wcze艣niej zjad艂am makaron聽z odrobin膮 sosu聽spaghetti bez wa偶enia (gdy nie wa偶臋 i nie widz臋 ile kcal, to mi bardziej smakuje i trac臋 kontrol臋... masakra)聽Teraz jeszcze m膮偶 ogl膮da艂 mecz to sobie do艂o偶y艂am gar艣ci膮 orzech贸w (nerkowca, pistacje) + dwie wasy i p艂atki owsiane pra偶one z miodem... tym wszystkim sobie dobi艂am kalorii dzisiaj...聽

Jutro je艣li nadal nie b臋d臋 mog艂a si臋 za艂atwi膰, to zn贸w wypij臋 herbat臋 z senesem, czyli zn贸w si臋 przeczyszcz臋, co do niczego dobrego nie prowadzi...聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×