Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 Ajena

Odchudzanie babeczek.

Polecane posty

Go艣膰 Mama dwojki

Fatsecret zgadzam si臋 z tym dost臋pem, bo nie chcialabym zeby moje cielsko krazylo po internecie馃槀 i tez uwazam, ze fajnie by by艂o zeby kazda cos wrzucila.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

I bardzo dobrze, 偶e zrobi艂a艣 te zdj臋cia bo i mnie zmotywowa艂a艣 t膮 zmian膮. Szcz臋ka mi opad艂a, po sobie tak tego nie widz臋 jak po Tobie zobaczy艂am, a schud艂y艣my tyle samo! Wygl膮dasz na wy偶sz膮 ni偶 169 cm, chyba masz d艂ugie nogi, albo mi si臋 wydaje :D聽

w艂a艣nie widzia艂am na zdj臋ciach聽ma艂ego szkraba pe艂zaj膮cego mi臋dzy nogami, s艂odki widok :) super, je艣li odstawi i b臋dziesz mog艂a bra膰 tabletki, to ja kiedy艣 bra艂am hydrominium na pozbycie si臋 wody, chyba tak to si臋 nazywa艂o. I faktycznie lata艂am ci膮gle do 艂azienki, wi臋c mog臋 poleci膰 :)聽

Wooow, ale du偶o przesz艂a艣 :) ja ledwo 7000 krok贸w, ale zawsze mnie motywujesz jak podajesz tak du偶e sumy, wow! 偶e Ci si臋 chce i w og贸le, 偶e masz energi臋 :) mi nogi w ty艂ek wchodz膮 jak przejd臋 czasem 12.000 krok贸w.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Ja tez nie widzialam wiec my艣l臋, ze gdybys te zdj臋cia zrobila to bys widzia艂a, a teraz sobie np por贸wnaj jakies w ciuchach gdzie jeste艣 ca艂a z ta fotka co nam wyslalas i tez zauwa偶ysz roznice.聽

Jeden mi臋dzy nogami, a drugi nurkujacy w skrzyni z zabawkami馃槀, moja codziennosc鈽猴笍.聽

No w艂a艣nie te hydrominum tez chce spr贸bowa膰 i mam nadziej臋, ze wtedy to poleci. Ja zakladam sluchawki na uszy, mowie sobie dokad mam dojsc i tyle, a przecie偶 wrocic tez trzeba馃槀. Pomaga mi pchanie w贸zka, bo tak to nie wiem co bym miala z rekoma zrobic馃槀, dlatego uwa偶am, ze chodzenie z kijkami jest dobra opcja.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Pewnie masz racj臋 :)聽

ten jeden w w贸zku to nie ma problemu z d艂ugimi spacerami, a drugi szkrab, kt贸ry musi i艣膰? ch臋tnie chodzi takie d艂ugie dystanse, czy jednak go z kim艣 zostawiasz? :)聽

mam kijki do nordic walking,聽ale jeszcze z nimi na dw贸r nie wysz艂am, chocia偶 chyba powinnam, to mo偶e i co艣 z ramion spadnie, bo s膮 grube - sporo koszul nie mog臋 nosi膰, cho膰 poza ramionami idealnie pasuj膮. No ramiona mam straszne. Nie mog臋 si臋 doczeka膰 a偶 w ko艅cu spadnie kolejne 10 kg. Cho膰 czuj臋, 偶e pr臋dko to nie nast膮pi zwa偶aj膮c na czas tracenia pierwszych 10 kg... Czuj臋 bezsilno艣膰 jak o tym my艣l臋, ale i tak si臋 op艂aci wi臋c musimy by膰 cierpliwe... czuj臋 偶e trac臋 偶ycie gdy jestem gruba, bo wtedy si臋 strasznie zamykam na ludzi i nie chc臋 za bardzo ich poznawa膰, nie chc臋 siedzie膰 w towarzystwie nowych os贸b, bo wtedy zwykle gdy s膮 szczup艂e, to si臋 niezr臋cznie czuj臋, 偶e tak si臋 zaniedba艂am. To ci膮gle siedzi w mojej g艂owie. Tak samo nie chce mi si臋 wyje偶d偶a膰, bo wiem 偶e b臋d臋 wygl膮da膰 strasznie grubo na zdj臋ciu i po co mi wspomina膰 te czasy, po co mi wywo艂ywa膰 zdj臋cia itd. To takie zamkni臋te ko艂o. Po prostu musz臋 schudn膮膰, 偶eby od偶y膰. Jak kiedy艣. :)聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Wyj臋艂am przed chwil膮 pi臋kn膮 koszul臋 w krat臋, kt贸r膮 sobie kupi艂am podczas ostatniego pobytu w Polsce. Rozmiar to S, ale widzia艂am od razu, 偶e jest zani偶ony, bo koszula by艂a du偶a. Okaza艂o si臋 w domu, 偶e faktycznie zapinam si臋 w niej i jest wszystko w porz膮dku, ale jednak ramiona nie wchodz膮. Dzisiaj wyj臋艂am, przymierzy艂am i tym razem wesz艂am i mog艂aby by膰 ciut lu藕niejsza w ramionach to by by艂o idealnie. Ale i tak super, bo wtedy w og贸le mi ramiona nie wchodzi艂y, wi臋c jednak co艣 si臋 zmienia. To motywuj膮ce.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Nie, on chodzi do przedszkola, a ja chodze na spacer jak wypada malej drzemka. Syn jak ostatnio przeszed艂 ze mna 4 km to jakies sto metr贸w od domu zacz膮艂 jeczec, ze nogi go bola i, ze glodny jest. Kiedy艣 tez jak szli艣my troch臋 wi臋cej to poprostu jak go nogi bolaly to siadalismy na chwile, og贸lnie ja chodze normalnie szybko, a z nim wiadomo musze wolniej.聽

Co do koszuli gratuluj臋!! Czyli jak widzisz efekty sa鈽猴笍. Co do tych ramion to jakos nie zauwa偶y艂am l, serio! Ja mam taki problem, ze b臋d膮c gruba nie kupuje sobie ubran, bo i tak czuje si臋 w nich do du py, kupuje tylko to co potrzebuje, a nie by sobie sprawic przyjemno艣c, ale nied艂ugo nadrobie to, narazie pokupowalam duuuuuzo majtek i skarpet, w tym miesi膮cu chce jeszcze ubrania, a w przyszlym chce si臋 wybrac do brafiterki(bo wiem, ze biust jeszcze spadnie i nie ma co si臋 spieszyc).聽

Ja tez bardzo si臋 nie moge doczeka膰 kolejnych 10kg, bo przy wadze 80, czuje si臋 juz super ze soba:). Ciekawa jestem tylko, dlaczego Tobie tak wolno leci? Bo kurcze chyba jednak powinno szybciej?聽

Jedzenie na jutro gotiwe, wi臋c ide spac, do jutra馃槝.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Dziewczyny przejrza艂am Wasze zdj i naprawd臋 super wygl膮dacie. 馃檪

Emiska聽- Tw贸j wygl膮d to moje aktualne marzenie, figura bardziej do rze藕bienia ni偶 chudni臋cia, powa偶nie. 馃檪

fatsecret聽- Te偶 wygl膮dasz super i masz super ty艂ek. 馃槃聽Ja mam p艂askodupie. 馃槥

MamaDw贸jki聽- jak mia艂am swoj膮 krytyczn膮 wag臋 to praktycznie tak samo wygl膮da艂am jak Ty ''przed'', ale powiem Ci 偶e wida膰 r贸偶nic臋, wystarczy spojrze膰 na to 偶e fa艂dki z brzucha Ci znikn臋艂y. 馃槈

Dziewczyny co do zdj臋cia - postaram si臋 co艣 wymy艣li膰 i zrobi膰 poniewa偶聽 ja mam tylko ma艂e lustro.... Ale co艣 wymy艣l臋 i cykn臋 na pewno zdj.聽

Mam zdj臋cie jak wa偶y艂am dobre 90 kilogram贸w, ale w s艂abszej du偶o jako艣ci ni偶 Wasze, no ale wrzuc臋 je przy okazji jak zrobi臋 aktualne, po艣miejecie si臋. 馃檪聽Tylko brzuch na nim praktycznie wida膰 bo koszulk臋 do g贸ry podci膮gn臋艂am. 馃槣

A tak odbiegaj膮c od tematu zdj臋膰 - na kolacj臋 zjad艂am banana bo nie chcia艂am je艣膰 tej sa艂atki, dodatkowo wzi臋艂am gor膮cy prysznic na ''okres'' i 2 aspiryny, oby zadzia艂a艂o. 馃檪

No i jutro super 偶are艂ko si臋 szykuje. 鉂わ笍聽Na drugie 艣niadanie bu艂ka sojowa z serem 偶贸艂tym i bananem a na obiad pyzy z mi臋sem ahh, nigdy nie przepada艂am ale jak na diecie si臋 jest to wszystko ''mniej zdrowe'' smakuje. 馃槣聽Buziaczki. 鉂わ笍馃檪馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Nie wiedzia艂am, ze jest bulka sojowa馃榿.聽

Dzieki Nalka鈽猴笍, to w takim razie czekamy na foto, moze po prostu kogo艣 popros zeby Ci zrobil.聽

Dziewczyny w dniu naszego 艣wieta, zycze kazdej z nas wspanialej figury, pozbycia si臋 wszystkich mankamentow, poczucia w艂asnej warto艣ci i zadowolenia z siebie, zebysmy byly szcz臋艣liwe馃槝.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Emiska 30

Mama dwojki - i zebysmy wszystkie byly szczuple:)聽

Nalka - uwierz, zadnej z nas nie przejdzie przez mysl zeby sie smiac z kogos, kto za duzo wazy, wszystkie przeciez jestesmy niezadowolone ze swojej figury

A ja dzisiaj zdycham. Wczoraj bylam na 20 na zumbie, babeczka mowila ze jesli ktos chce sie zniszczyc to skacze, to ja glupia skakalam, prawie pod sufit. A zastanawialam sie czemu stare wyjadaczki delikatnie skacza lub tylko ataeiaja nozki. I dzisiaj czuje sie jak stara babcia;) co prawda nie mam zakwasow ale moje miesnie sa zmeczone, nic tylko spedzic pol dnia na kanapie. A tutaj trzeba sie spakowac bo dzisiaj jedziemy do moich rodzicow na weekend.聽

Wow waga z dzisiaj to 70,3 kg, spadek o 07 kg od zeszlego tygodnia. Ale to chyba przez ta zumbe, po cwiczeniach moglam wykrecac ubrania z potu, chyba nigdy nie bylam taka spocona. A wczoraj juz zaczal mi sie dzien kobiet, tesc i tesciowa byli, zjedlismy troche ciasta. Jak na dobre rozbujam sie z zumba to pomysle o wiekszej diecie bo na razie to po prostu unikac slodyczy - oprocz wczorajszego ciasta;)

Wszystkiego dobrego w naszym dniu!!! Abysmy codziennie byly mniejsze:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Bedziemy 鈽猴笍.聽

To poszalas z ta zumba, fajnie. Moze tez kiedy艣 potancze z jakims filmikiem, bo narazie mam ograniczona mo偶liwo艣膰 膰wicze艅 grupowych gdzie艣 poza domem. Waga do pozazdroszczenia馃槏 i gratuluj臋 spadku, ja dzi艣 mialsm 90.0, czyli znow mi ta 8 umyka, mam nadziej臋, ze znowu nie wzrosnie.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 qkartka

to i ja przes艂alam zdj. - w sumie mialam nie przesy艂a膰, ale dzis wystroilam sie w ...enke, a ze zakladam ja kilka razy w roku albo i wcale to na szybkiego rano cyknelam zdj, bo druga taka okazja moze sie nie zdazyc aaaa i jeszcze moja now膮 rozow膮 kurtk臋:) no i jeszcze mialam dylemat czy kozaki czy botki: wkoncu stwierdzilam ze w kozakach lepiej, no tymbardziej ze zalozylam grubsze rajstopy (dylemat byl jeszcze czy nie za krotka... ale ...) A zazwyczaj w spodniach chodze (z wczoraj) i chyba lepiej w nich wygladam, no na pewno lepiej sie w nich czuje

Mama dwojki matko jaka roznica! po zdj powiedzialabym ze sporo wiecej schudlas, oooo ciekawe co to bedzie za miesiac:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Emiska 30

Qkardko dlaczego wysylasz nam zdjecia corki nastolatki? 馃檪Toz na zdjeciach figura mlodej dziewczyny, wyrzezbiona, zgrabna, bez grama tluszczu:) ja chyba nigdy taka szczupla nie bylam!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Dzi臋kuj臋 qkartka 鈽猴笍, za miesi膮c nie b臋dzie szalu, bo juz marnie leca kg.聽

Ale Ty zgadzajac si臋 z Emiska, masz figure jak nastolatka, jestes bardzo bardzo chuda. Ja osobi艣cie do takiej figury nie daze, bo chce byc troch臋 kraglejsza, ale szczerze podziwiam Twoj upor i wytrwa艂o艣膰, ze tyle cwiczysz i wygladasz jak modelka w tym wieki, brawo鈽猴笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 qkartka

dziekuje Wam za mile slowa, o moja corcia (ta starsza) to dopiero ma figure, gdzie mi do niej... wage mamy podobn膮, ale z tak膮 ma艂膮 r贸znic膮... ona 170cm (ja ciut ponad 160) - ma nogi wyzej niz do nieba:):):)
a jak zalozy wysoki obcas = nie idzie obok mnie;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Cze艣膰

Wszystkiego dobrego z okazji tego naszego babskiego 艣wi臋ta ,aby wszystkie cele uda艂o nam si臋 osi膮gn膮膰 szybko i sprawnie :)

Qkartka chudzielcu kiedy ja b臋d臋 tyle wa偶y膰 ???!! Z pewno艣ci膮 nawet jak w ko艅cu osiagn臋 wag臋 50kg to nie b臋d臋 tak wygladac bo nie 膰wicz臋 . Musz臋 co艣 pomy艣le膰 nad jaki艣 ruchem bo uda wygladaja u mnie okropnie , takie rozlaz艂e . Jakie 膰wiczenia takie kt贸re mo偶na wykona膰 najlepiej w domu by艂y by dobre na uj臋drnienie ud ?? B臋d臋 wdzi臋czna za jakie艣 rady bo jestem w tym zielona .

Na sniadanie kanapki聽 zmas艂em i kiszonym og贸rkiem ,p贸偶niej by艂 艣wie偶y sok ananasowy . P贸藕niej co艣 musz臋 wymy艣li膰 ,ale mam ochot臋 zje艣膰 kona z kopytami !!!!! Okres za rogiemi 艣wirowanie pe艂na par膮 . Jutro waga na pewno b臋dzie sporo do g贸ry :(

Edytowano przez zo艂za40

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

MamaDw贸jki聽艣rednio mam kogo prosi膰, ch艂opaka nie poprosz臋 a z nim samym mieszkam. Ale co艣 wymy艣l臋 spokojnie. 馃槈

A co do bu艂ki to wydaje mi si臋 偶e nie tyle co zrobiona z soi co z ziarnami soi. 馃槣

Dziewczyny a u mnie szok wagowy, mimo 偶e okresu nie dosta艂am, to dzi艣 rano si臋 wa偶臋 i 77,7!! Przebi艂am t臋聽barier臋 78kg! Po prostu jestem w szoku, mia艂am ju偶 ola膰 t臋 diet臋 bo motywacja by艂a na rezerwie...... Ale teraz jednak nie poddam si臋! Zobaczymy jak dalej b臋dzie, czy to chwilowy spadek wagi czy ju偶 b臋dzie spada艂a. 馃檪聽Obym nie wykraka艂a!

No a w艂a艣nie jem bu艂k臋 sojow膮 (nie jest tak smaczna jak wygl膮da - mi臋ciutka i chrupie a偶 si臋 chce zje艣膰 ale smak聽艣redni馃槃)聽 do tego mam bananka i szklank臋 soku marchwiowego. 鉂わ笍聽Mi艂ego dnia! 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 qkartka

zolza na uda wiadomo - sklady, w domu spokojnie mozesz zrobic - to to
https://www.womenshealth.pl/media/lib/1626/1(2)-20535036542f3c28d88dfd84228fc226.jpg

a jakbys tak jeszcze jakie obciazenie miala to juz wogole - zakladam ze sztangi w domu nie posiadasz:), ale w lape cos ciezkiego (ale porecznego, takie min 5kg zeby cokolwiek poczuc roznicy) mozesz wziac, wtedy trzymasz to obciazenie przy sobie, dociskasz do piersi, rece moga byc na krzyz

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Emiska 30

Wlasnie moja siostra na promocji w biedrze kupila sobie kettlebell tylko chyba jakis mniejszy 3 kg. Zaluje ze mi tez nie kupila, chociaz ja wlasnie chcialabym cos ciezszego, jakies 4 kg najmniej. Ale w zasadzie hantelki tez moga byc, mam dwa po 3 kg wiec 6 kg juz jest ladnie聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 bizonek

Ja wsyztskie swoje pr贸by zako艅czy艂am niepowodzeniem i na d艂ugi czas si臋 podda艂am. Na szcz臋艣cie nie przybiera艂am dalej na wadze ale te偶 nie chud艂am. Koniec ko艅c贸w zosta艂y mi do wypr贸bowaania tabletki od kt贸rych zawsze obiecywa艂am sobie 偶e b臋d臋 si臋 trzyma膰 z daleka. Tymczasem jestem juu偶 zdesperowana.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Zolza no jakis tam ruch by si臋 przyda艂, zwykly rower lub rowerek stacjonarny tez pomoze.聽

Nalka, a czemu my nic nie wiemy, ze Ty mia艂a艣 taki kryzyz, ze chcialas wszystko rzucic? Brawi, ze tego nie zrobilas i zobacz od razu przysz艂a za to nagroda鈽猴笍. Pomysl ile czasu juz si臋 odchudzasz i, ze szkoda by by艂o to zmarnowa膰!聽

Emiska w necie tego tez pelno i tanio, tez kiedy艣 o tym myslalam, moze sobie sprawie za jakis czas, jak w koncu zacznie mi si臋 bardziej chciec馃榿.聽

Bizonek bez diety i ruchu 偶adne tabletki nie pomoga. Zawsze mozesz zacz膮膰 odchudzac si臋 z nami鈽猴笍.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

W sklepach czekaj膮 na was s艂odko艣ci am am聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Kochane i ja Wam 偶ycz臋 jak najwi臋kszych spadk贸w w聽naszym dniu聽:)


Mama dwojki tak, niestety wolno mi leci, cho膰 na samym pocz膮tku bardzo du偶o lecia艂o. Na to niestety ka偶da z nas musi by膰 gotowa :( chocia偶 ja my艣la艂am, 偶e jednak b臋dzie lecia艂o szybciej, zw艂aszcza 偶e nie jem du偶o, bo chyba na chwil臋 obecn膮 najmniej z Was wszystkich. W tym momencie nawet boj臋 si臋 podnie艣膰 kaloryczno艣膰, ale dop贸ki nie czuj臋 g艂odu na tej diecie (naprawd臋 si臋 najadam, w ko艅cu trwa to ju偶 4 miesi膮ce wi臋c przywyk艂am), b臋d臋 to utrzymywa膰 dop贸ki chudn臋.聽

Qkartka... ale z Ciebie laska :) wygl膮dasz po prostu jak marzenie, 艣licznie :) 23聽latka zazdro艣ci Ci cia艂a! :) mo偶esz by膰 z siebie dumna!聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Nalka gratuluj臋 spadku, super :)聽


Ja ostatnio聽regularnie robi臋 brzuszki (na popraw臋 metabolizmu) i je偶d偶臋 na rowerku stacjonarnym codziennie minimum 30-40 minut.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

waga ostatnio podskoczy艂a jednego dnia (po okresie), spad艂a, i dzi艣 nadal utrzymuje si臋 te moje 82,5 kg, ahh kiedy ja si臋 tej 贸semki pozb臋d臋... nie mog臋 si臋 doczeka膰 :)聽

Mam ochot臋 wyj艣膰 z domu, ale deszcz u mnie pada :( wi臋c zaraz wskocz臋 na rowerek stacjonarny.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Wybaczcie, 偶e tak oddzielnie wszystko pisz臋, ale w艂a艣nie zobaczy艂am 偶e przyszed艂 nam mail na poczt臋 od eobuwie... to dziwne, nigdzie nie u偶ywa艂am tego emaila, Wy pewnie te偶 nie, wi臋c sk膮d ju偶 maj膮 tak od razu nasz adres? WP聽pewnie sprzedaje dane ka偶dego u偶ytkownika i biznes si臋 kr臋ci...聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Znalaz艂am zdj臋cie z pocz膮tku odchudzania, dziewczyny, ale uwaga! prosz臋 nie je艣膰 podczas ogl膮dania :)聽
to zdj臋cie sprzed jest w szortach i bardzo dobrze by艂o wida膰 wtedy brak j臋drno艣ci w nogach i cellulit (dodatkowo wida膰 jakie by艂y grube), teraz na szcz臋艣cie to znikn臋艂o i widz臋 po nogach, 偶e s膮 znacznie bardziej j臋drne i umi臋艣nione :)聽


Robi艂am to zdj臋cie "sprzed" dla samej siebie i w 偶yciu bym nie pomy艣la艂a, 偶e to gdziekolwiek poka偶臋, wi臋c nie jestem tam normalnie ubrana jak cz艂owiek do ludzi :D, ale nie mia艂am 偶adnego innego zdj臋cia, wi臋c ju偶 wrzuci艂am to.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Emiska 30

A ja wlasnie wcinam obiad, patrze a tu zdj;)

Wow, zmiana ogromna, sporo zeszczuplalas, szczegolnie z brzucha i ud, lydki chyba tez. Bardzo widac ze zrzucilas te 10 kg, kazdy Ci to powie!!!

Tez mialam wrzucic zdj w krotkich spodenkach ale nie mialam akurat pod reka, szczegolnie ze nosilam je jak bylam szczuplejsza i teraz srednio sie dopinam;) ale strojem sie nie martw, nie jedna z nas gorzej ubiera siee po domu;)聽

Mama dwojki - wspominalas ze nie kupujesz ubran, ja tak samo!!! Mam za to ostatnio tak jak Ty spora kolekcje nowych skarpetek i duzych majtek;) mam nadziejr ze niedlugo beda za duze;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 qkartka

o matko no to dopiero r贸znica!!! bardzo duza zmiana, oby tak dalej - qurcze to ja tez poszukam zdj z listopada bo wtedy mialam najwiecej kg tzn ok 58kg,聽 ciekawe czy bedzie roznica, ale watpie czy w ubraniu bedzie widac

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

MamaDw贸jki, fatsecret聽- dzi臋kuj臋... 馃槝聽Mam nadziej臋 偶e ju偶 zacznie 艂adnie spada膰.聽馃槉馃槏

Mamo dw贸jki - masz racj臋, szkoda by艂oby to zmarnowa膰 i zn贸w prowadzi膰 偶ycie jako cielaczek. 馃槃 A potem zn贸w zaczyna膰, motywowa膰 si臋, kupowa膰 produkty i pisa膰 na forum do ludzi. Lec臋 dalej i si臋 nie poddaj臋. 馃檪!聽 A to dzi臋ki Wam, motywacja mocna!! No i boj臋 si臋 Was 偶e mnie pobijecie jakbym mia艂a to rzuci膰. 馃槅鉂わ笍聽Tak偶e na dzie艅 dzisiejszy waga - 5.1 kg w 43-cim dniu diety. 馃檪 Jest moc 鉂わ笍聽Co prawda spadek m贸g艂by by膰 wi臋kszy no ale lepiej jednak mie膰 te 5 kilo mniej ni偶 w og贸le. 馃檪 Buziaki 馃槝聽聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Jeszcze Wam wrzuc臋 kt贸rego艣 dnia jak znajd臋 zdj臋cie z mojej wagi ok. 63聽kg, tak 偶eby艣cie mog艂y sobie bardziej u艣wiadomi膰 偶e nie warto osi膮艣膰 na laurach nawet jak si臋 dojdzie do idealnej wagi :) bo jednak mimo wszystko ja o tym wiedzia艂am, ale si臋 zapu艣ci艂am strasznie, co wida膰 na zdj臋ciu "przed". Nie ma co zwala膰 na kontuzje i cokolwiek, bo jednak mog艂am je艣膰 mniej i przy braku ruchu (le偶enie w gipsie) te偶 si臋 da utrzyma膰 wag臋, ale jak si臋 zajada ka偶dy stres to tak jest :)聽

Dzi臋ki dziewczyny za komentarz :)聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×