Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 Ajena

Odchudzanie babeczek.

Polecane posty

Go艣膰 Emiska 30

Wow, ale na koncu sie rzuca w oczy ,,hciala";) pisze z telefonu i nie zawsze przyciski zalapia a ja nie wszystko poprawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

No moja mala tez niestety jest taka za mna.. Ciagle przy nodze, na rekach itd i ciagly ryk. Dentinoxem smaruje, a ta Camilia mi si臋 skonczyla jakis czas temu to moze kupie znowu, og贸lnie wyszla jej jedynka na dole i wydaje mi si臋 jakby druga obok tez si臋 szykowala, ale nie wiem.聽

Ja te偶 pisze zawsze na telefonie i slownik czasem potrafi glupoty stworzy膰 馃槀

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Emiska -聽zale偶y jaki szampon i jak膮 od偶ywk臋 kupi艂a艣. Keratynowy szampon odradzam bo w艂osy mo偶esz sobie przeproteinowa膰, od偶ywka keratynowa raz w tygodniu, zostaw na ok. 3 minuty i dok艂adnie sp艂ukaj. Pami臋taj by od偶ywk臋 nak艂ada膰 od po艂owy w艂os贸w by nie dosta艂y si臋 na sk贸r臋 glowy. Co do jantara to PONO膯 najlepiej na umytych suchych ew. lekko wilgotnych w艂osach. Ja go u偶ywam na sk贸r臋 g艂owy, nabieram sobie do strzykawki (bez ig艂y oczywi艣cie XD) i wciskam w sk贸r臋 i rozmasowuj臋 (niby jest ten dozownik ale ma艂o wydajny jak dla mnie i w艂osy mi moczy). Najlepiej zobacz sobie poradnik na youtube pt ''Jak nak艂ada膰 wcierk臋 na w艂osy? PATENT NA JANTAR'' Tak samo jest grupa W艁OSING na facebooku tej dziewczyny. 馃槈聽Ja si臋 specjalnie na w艂osach nie znam, ale ten Tresemme sie u mnie sprawdzi艂, lecz wiem 偶e nie u ka偶dego tak si臋 stanie. 馃槢

A na wadze dzi艣 76,4 - 76,1 hmmmm..... kt贸ra prawid艂owa..?聽馃

Mi艂ego dnia. 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Emiska 30

Na pewno waga 76,1 kg, nizsza zawsze lepsza;)聽

Wlasnie o ta wcierke mi chodzilo, pozniej poogladam filmiki. Szampon kupilam z kolagenem i gliceryna - ma byc efekt widocznie grubszych wlosow, zobaczymy czy bedzie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Emiska30聽- ciekawe, bo ja go nie kupowa艂am bo ma艂o opinii o nim znalaz艂am, tylko 1 na wizaz i to z ocena 3.. Mia艂am zamiar go wzi膮膰 jak nie b臋dzie szamponu z proteinami pszenicy i olejem z macadamii ale na szcz臋艣cie zosta艂a ostatnia butelka. 馃檪

Ja naprawd臋 grube w艂osy mia艂am po TreSemme Vitamin E Moisture Rich Shampoo - ale on by艂 w Anglii i to za funta:(聽

Daj zna膰 jakie efekty po tym szamponie. 鉂わ笍

Co do wagi to co艣 za szybko zacz臋艂a mi spada膰... Tak to sta艂a 1,5 tygodnia a teraz nagle jakby dosta艂a jakiego艣 nap臋du.. Ale to dobrze! 馃槃

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Emiska 30

Ja mam cienkie i delikatne wlosy, w dodatku przetluszczaja sie mocno po drugim dziecku. Dlatego wzielam ten a nie jakis ktory mialby mi je wygladzac i obciazac. Zobaczymy na dluzsza mete, dzisiaj wlosy sa faktycznie ladniejsze ale nie wiem, moze to efekt zmiany a poznej znow bedzie tak samo. Pozyjemy zobaczymy:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Super, najlepiej w艂osy wygl膮daj膮 na drugi dzie艅 po umyciu pono膰. 馃檪聽Ja w艂a艣nie umy艂am w艂osy tym szamponem z proteinami pszenicy - jak wyschn膮 to dam zna膰 jak wygl膮da, bo mokre s膮 jak na razie. 馃槢聽Zmiesza艂am go z cukrem 偶eby przy okazji sobie sk贸r臋 g艂owy oczy艣ci膰, nie wiem jaki efekt bo cukier dosy膰 szybko rozpu艣ci艂 mi si臋 i ma艂o co nim podrapa艂am sk贸r臋. 馃槈聽Ale zapach z cukrem nieziemski - taki s艂odki pudding, a偶 chcia艂o si臋 zje艣膰, haha. 馃槅

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Cze艣膰! W zasadzie to m贸j m膮偶 jest zarejestrowany (Adam) ale mam jego zgod臋 na korzystanie! Widz臋, 偶e fajna tu zabawa i mo偶e jakie艣 doradztwo?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

A ja na stale mam wage w miejscu, ktore mi dodaje jak dobrze pamietam 0,4 kg i wage pisze z niego馃榿. Zastanawialam si臋 czy wazycie sie ubraniu/pizamie czy jak Was Pan Bog stworzyl? Ja waze si臋 zawsze w pizamie, a mam takie same z r贸偶nymi wzorami wiec pewnie waza tyle samo馃榿.聽

Dzis syn padl jak kapalam i ogarnialam mala, a obiad na jutro udalo mi si臋 zrobi膰 w dzie艅, w koncu mialam troch臋 czasu i zrobilam:

Rozgrzewka z Chodakowska (4:37)

Skakanka 200x

2x kettlebells 6 膰wicze艅 na brzuch, uda i posladki (4:26x2)

Skakanka 200x

Easy Zumba Class(zrobilam tylko 12 minut, bo fajnie sie ta艅czylo itd, ale to byly krotkie filmiki roznych tancow i ciezko bylo tak z marszu wszystko ogarnac)聽

30-minute hip hop Tabata to torch Calories(30:18) i powiem Wam, se ten trening mi si臋 super podobal, choc uda to mi chyba jutro w tylek wejda) 馃槀 i to jest kanal Popsugar Fitness i jest tam mega duza fajnych trenigow, tancow itd, chyba znalaz艂am cos dla siebie, jak macie ochote obejrzyjcie sobie, bo warto.聽

200 skakanka.聽

I to tyle na dzi艣. A teraz trzeba ruszyc do przygotowania reszty posilkow馃槼馃榿.聽

A i tak nawiasem u mnie waga caly czas stoi od czwartku, albo srody, dzi艣 nawet 0,2 kg wi臋cej. Za艂atwiam si臋 nagle co 3 dni馃槫 i od soboty prawie nie sikam. Chyba teraz mnie jakis zastoj niewyproznieniowy dopadl. Kupi艂am dzi艣 to hydrominum i si臋 chcia艂am dowiedzie膰 po jakim czasie to zaczyna dzia艂a膰? Bo dzi艣 nic nie zadzia艂a艂o, a podczas 膰wicze艅 duzo wypi艂am i jutro to chyba b臋dzie kilo do przodu..聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Go艣膰 Mama dw贸jki聽- kochana nie mam poj臋cia kiedy zadzia艂a, moja kole偶anka go u偶ywa艂a i jej pomog艂o na wzrost wagi przed okresem, tak jej si臋 woda zatrzymywa艂a, te偶 nie wypr贸偶nia艂a si臋, dopiero po okresie kilka razy w ci膮gu dnia potrafi艂a i艣膰 do toalety.. Kurde gratuluje naprawd臋 tyle ruchu! Ja jestem za leniwa na 膰wiczenia w domu, rowerek okej, ale 膰wiczenia.. 馃槢聽Masakra.聽Ewentualnie kiedy艣 lubi艂am bie偶ni臋, my艣la艂am by si臋 zapisa膰 na si艂owni臋 i na bie偶ni biega膰. 馃檪

Eh kurde coraz cz臋艣ciej mam te za艂amania g艂odowe, dzisiaj troch臋 op贸藕ni艂am si臋 z obiadem, to tak mnie ssa艂o w brzuchu, kr臋ci艂o mi si臋 w g艂owie, nogi i r臋ce mi si臋 trz臋s艂y... A w tym czasie ch艂opak sobie jad艂 kebaba i do tego 7days'a... Byle do soboty i musz臋 zrobi膰 ten dzie艅 wolny, bo ju偶 mi na 艂eb siada..

Super kolacj臋 mia艂am - p贸艂 szklanki ugotowanego makaronu z 3 艂y偶kami sosu pomidorowego + plaster sera i to zapiekane w piekarniku.. 馃檪聽No ale koniec tych dobrych kolacji niestety, nast臋pne dni to istna katorga. 馃槢

Kurde waga na noc 75,9 - co艣 si臋 za du偶o dzieje, za du偶o leci. ;o 馃槥 (a tak naprawd臋 - :DDD :))聽:D:D:D馃槃 le膰 le膰 jeszcze bardziej)聽

My艣licie 偶e mo偶e przez te wzdychanie do jedzenia? 馃槃 W艂a艣nie by艂am zrobi膰 ch艂opakowi kanapki do pracy, a jako 偶e nie lubi臋 pro艣cizny to zrobi艂am 4 kanapki (zazwyczaj robi臋 3 ale mniejsze kromki bo napocz臋ty chlebek) i ka偶da z czym innym.聽

pierwsza- rukola, szynka z kurczaka, majonez, pomidor. druga - ser 偶贸艂ty, sos pomidorowy (z zapiekanki zosta艂, a聽 co ma si臋 marnowa膰 馃槃聽) trzecia - rukola, w臋dlina z kuraka, og贸rek, sos tysi膮ca wysp. czwarta - kie艂basa podwawelska, og贸rek kiszony, sos meksyka艅ski. 馃槈聽Zawsze urozmaica艂am mu kanapki, a jako 偶e jestem na diecie i mam ca艂y czas pomidory, og贸rki, sa艂aty, pasty, sosy to czemu by nie urozmaici膰 jeszcze bardziej. 馃槣聽Troch臋 bardziej fit zawsze b臋dzie XD

Ale si臋 rozpisa艂am... 馃槅聽Jak komu艣 si臋 nudzi to mo偶e przeczyta...聽

Uciekam dziewczynki zaraz spa膰 tak偶e 偶egnam si臋 z Wami i do jutra! (dzisiaj) Walczy膰 dalej...:) Buziaki. 馃槝

Edytowano przez Nalka7

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

No w艂a艣nie pamietalam, ze Twoja kole偶anka brala i, ze Fatsecret jeszcze, wi臋c zobacz臋 co ona mi tu powie.聽

To nie rob sobie tych op贸藕nien i b臋dzie dobrze 馃.聽

Ja tylko mam obsuwe jak jest jakis lekarz, albo zakupy tak mi wypadna, a tak to z zegarkiem w reku.聽

No to nie藕le Ci ta waga leci馃槏. Ja wczoraj mialam 88.2, a dzi艣 niewiadomo skad 87,5馃榿.聽

Ja uwielbiam takie kolorowe kanapki no moze bez sosow, ale salata, szynka, ogorek, rzodkiewka, szczypiorek itd, az mi normalnie si臋 sypie z nich jak jem馃槫馃槀.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 EWA

Kilka miesi臋cy temu wykupi艂am聽diet臋 i trening na stronie Fabryki Si艂y.聽
Serdecznie mog臋 poleci膰聽:) Posi艂ki r贸偶norodne i zbilansowane.


Dieta jest r贸wnie偶 uk艂adana pod osoby cierpi膮ce na cukrzyc臋 czy problemy z tarczyc膮,聽
dobierana pod tw贸j typ metabolizmu,聽a co najwa偶niejsze bezpieczna w por贸wnaniu do super diet 1000 kcal

Je偶eli chcesz spr贸bowa膰 to zapraszam do skorzystania z linka a dostaniesz nawet 3 miesi膮ce gratis do zakupu planu! 聽聽


www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=ewa8207234

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Mama dwojki lecisz jak burza z wag膮, super聽:) ja si臋 wa偶臋 nago przy porannej toalecie na czczo,聽a odnosnie hydrominum to efekt by艂 u mnie wyczuwalny tego samego dnia, lata艂am siku jak g艂upia :) chocia偶 ja nigdy nie mia艂am problemu z jedynk膮, ale na ka偶dego dzia艂a zapewne聽inaczej, wi臋c poczekaj troch臋 i mo偶e co艣 ruszy, trzymam kciuki聽:) jak zejdzie z Ciebie nadmiar wody to nagle zobaczysz na wadze kilka kg mniej i mnie przegonisz! :) 87,5 wooow ale super! uparta z Ciebie i silna mamu艣ka :)聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Nalka ja si臋 nie dziwie, 偶e du偶o leci, skoro jesz jako posi艂ek "p贸艂 szklanki makaronu" z 3 艂y偶kami sosu pomidorowego, jasne 偶e b臋dzie lecia艂o :D (ah, no tak, by艂 jeszcze na tym wszystkim plaster sera...)聽
a odno艣nie kr臋cenia si臋 w g艂owie, dr偶enia r膮k itd. to mia艂am tak przy zbyt ujemnym bilansie kcal, wi臋c radzi艂abym chocia偶 raz sprawdzi膰 ile tak naprawd臋 jesz i policzy膰 to sobie, no ale nie musisz je艣li Ci臋 kalorie nie interesuj膮, tak po prostu dla zdrowia bym to zrobi艂a, 偶eby艣 zapobieg艂a w razie co dr偶eniu聽r膮k, n贸g i kr臋cenia w g艂owie聽:)聽

a kanapeczki dla ch艂opaka pyszne, te偶 tak urozmaicam posi艂ki m臋偶owi do pracy :) chocia偶 m贸j rzadko je w臋dliny (nie kupuj臋 i nie jem, wi臋c i on) to samo z szynkami, par贸wkami i innymi takimi. Mi臋so prawdziwe zje, ale w臋dlinki u nas nie schodz膮 :D chocia偶 pami臋tam jak uwielbia艂am gdy chodzi艂am w Polsce jeszcze do szko艂y kanapki z w臋dlin膮 (tylko z piersi kurczaka, wy艂膮cznie!), pomidorem i sa艂at膮 :) ahhh ale mi smakowa艂o wtedy, i jeszcze ta beztrosko艣膰 przy tym, bez obaw o kalorie czy cokolwiek :D聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

No powiem szczerze, ze tez liczylam na natychmiastowy efekt, ale chocby i nie dzia艂a艂o to i tak opakowanie skoncze, bo przecie偶 nie wyrzuce馃槀. S艂uchaj ja tez nigdy nie mialam problemow z sikaniem, wrecz sikalam za duzo, obsesyjnie, na zapas, przed samym snem musia艂am jeszcze z piec razy, w dzie艅 nie wspomn臋(przed ciaza sikalam jak na koncowce ciazy, a w ciazy to w ogole byla tragedia) i po ciazy z synem聽 i rocznym karmoeniu poszlam do lekarza i dostalam jakies tabletki dla osob 偶e stwardnieniem rozsianym i lekarz powiedzia艂, ze jak to mi nie pomoze to juz nic, ale pomog艂o i uspokoilam sie na mniej, nadal duzo dla przecietnego sikacza, ale dla mnie ok, a teraz tutaj nagle takie cos i dlatego upatruje si臋 tego w braku miesiaczki. Od poniedzia艂ku zaczynam normalne tabletki i gin mowila, ze moge nawet dostac w pierwszym tygodniu brania i po 21 dniach znowu, takze zobaczymy.聽

No ja wchodz臋 rano do malej jak sie obudzi po sikaniu i na wage馃榿. No mi si臋 wydaje, ze juz mega slabo leci, ale wiadomo bylo, ze kiedy艣 to zwolni. Uparta jestem to fakt:), silna pewnie tez, zreszt膮 dieta przy codziennych zmaganiach to piku艣 馃槀馃槀

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ostatnio piekli艣my sami bu艂ki do hot dog贸w, kupili艣my sojowe par贸wki i robili艣my wypasione hot dogi z dodatkami, keczupem - by艂y taaaakie pyszne! Czasem jak jestem na zakupach w Ikei to si臋 skusz臋 na wege hot doga tam i te偶 pyszno艣ci, chocia偶 bardzo rzadko tam jadam, ale baardzo mi one smakuj膮聽:)聽


PS.聽Na razie nie pisz臋 jak u mnie, bo nie chc臋 zapesza膰. Dam zna膰 na dniach :)聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Fatsecret, ale na tym cateringu przy 5 posilkach tez w艂a艣nie byly takie male g艂odowe porcje jak u Nalki. Tylko nie wiem ile Ty masz Nalka posilkow?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Czyli kupa byla Fatsecret 馃槀

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Masakra z tym sikaniem, 偶e tak Ci si臋 zmieni艂o :(聽

No w艂a艣nie zale偶y od posi艂k贸w Nalki, bo je艣li to taka ma艂a ilo艣膰 i ma np. 3 posi艂ki, to nie s膮dz臋 偶e wyjdzie prawid艂owa ilo艣膰 kcal, ale mog臋 si臋 zaskoczy膰, wi臋c sprawd藕 to Nalka dla w艂asnego zdrowia :)聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Mama dwojki wow mia艂a艣 takie porcje w cateringu?聽ja bym sie nigdy nie zaspokoila polowa szklanki makaronu, wiec masakra z tym cateringiem! Ja na tych cateringach ktore sprawdzalam widzialam, ze porcje sa porzadne - kasza, makarony, ryze, sosy, dodatki, warzywka i takie porzadne te porcje. Nie jem du偶o i nie przejadam si臋, ale potrzebuj臋 podczas posi艂ku czu膰, 偶e jestem najedzona, nie lubi臋 chodzi膰 g艂odna i czeka膰 na nast臋pny posi艂ek...聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Przeczyta艂am ten m贸j wpis wy偶ej jeszcze raz i brzmi do艣膰 dwuznacznie, parsk艂am.聽Nie zaspokoi艂abym g艂odu* :D

Taak, by艂a by艂a :D ale to co mi przyby艂o nadal ze mnie nie zesz艂o, wi臋c poczekam sobie jeszcze. Dzi艣 na wadze 82.4 kg, a by艂o ju偶 81,7 kg ponad tydzie艅 temu, wi臋c trac臋 czas przez te zaparcia. No ale oki, mo偶e si臋 poprawi, bo zaczynam widzie膰, 偶e jest lepiej.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

fatsecret聽- M贸j je, bo ja jem. 馃槈聽Ahh za dzieciaka te kanapeczki z filecikiem drobiowym... mniam. 馃槢

Co do bilansu - wydaje mi si臋 a偶 za du偶膮 ujemno艣膰聽mam, poniewa偶 jestem na diecie 1000 kcal (chyba) gdzie jest podanych 5 posi艂k贸w a ja jem z nich zazwyczaj 3... albo 4 ale mniej bo nie wstaje,聽 chodz臋 p贸藕no spa膰 i ci臋偶ko. Nie chodz臋 g艂odna o dziwo, ale jak si臋 sp贸藕niam z posi艂kiem a jeszcze wezm臋 tabletk臋 30 minut przed planowanym posi艂kiem i si臋 nie mieszcz臋 w czasie to strasznie mnie pali w 偶o艂膮dku. Wczoraj mia艂am taki s艂abszy dzie艅, ale to od niepami臋tnych czas贸w. Wi臋c chyba powinno by膰 okej. P贸ki w艂osy nie wypadaj膮 a waga leci to jest dobrze. 馃槈聽Na dzie艅 dzisiejszy waga 75,9 wi臋c 7.9kg spad艂o tak偶e聽jest super. 馃檪

Co do kolacji z po艂ow膮 szklanki makaronu - nie na偶eram si臋, ale g艂贸d mija i odczuwam go dopiero po kilku godzinach jak mam zamiar i艣膰 spa膰. Nigdy du偶o nie jad艂am wi臋c my艣l臋 偶e to mo偶e mie膰 znaczenie. 馃檪

Na 艣niadanie op臋dzlowa艂am du偶膮 kromk臋 chleba razowego z pol臋dwic膮 drobiow膮 i rukol膮 + p贸艂 jab艂ka. 鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

^ poprawka, 6.9 spad艂o. 馃槣聽Dobre i to, dopiero zacz臋艂o tak nami臋tnie spada膰 po zastojach. ^_^聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Nalka聽super, obie lecicie jak burza z wag膮 serio :) odno艣nie Twoich planowanych 1000 kcal, ale cz臋sto jesz mniej bo nie zjadasz posi艂ku wliczonego w 1000 kcal, to naprawd臋 niskokalorycznie bo pewnie to jest 700-800 kcal. Ja gdy zaczyna艂am t臋 diet臋 w listopadzie to te偶 zacz臋艂am od 1000 kcal, na pocz膮tku mi regularnie ci膮gle spada艂a waga... no i przyszed艂 zast贸j totalny, metabolizm do bani przez niskokaloryczne diety (ju偶 kiedy艣 to by艂am na ekstremalnej diecie, jakie艣 500-600-700 kcal dziennie przez kilka miesi臋cy, wysch艂am jak nie wiem co i mnie rodzina nie poznawa艂a jak mala艂am w oczach, ale energii mia艂am full na wszystko)

Pilnowa艂abym przynajmniej dobijania do 1000 kcal dziennie, bo b臋dziesz os艂abiona z czasem mega聽:(聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ja gdy jad艂am 1000 kcal,聽to t艂umaczy艂am to tym, 偶e prawie w og贸le si臋 nie ruszam, no i nie mia艂am nawet ochoty ani si艂y po膰wiczy膰 w domu, wi臋c tym bardziej uwa偶a艂am, 偶e 1000 jak najbardziej dla mnie. Ostatnio wol臋 zje艣膰 wi臋cej i si臋 ruszy膰, bo wszystko od razu inaczej pracuje i inne jest samopoczucie.
Je艣li jeste艣 niejadkiem to mo偶e Ci 艂atwiej, ale ja ci膮gle my艣la艂am o jedzeniu i kiedy zje艣膰 偶eby si臋 wyrobi膰 z kaloriami na dzie艅 dzisiejszy i 偶eby nie g艂odowa膰 za bardzo przed snem.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

fatsecret - ototo, nie ciesz臋 si臋 na zbli偶aj膮ce si臋 posi艂ki, chyba ze to jest jaka艣 zapiekanka ziemniaczana czy makaronowa, czy jajecznica. Og贸lnie to ja wol臋 je艣膰 jakie艣 przek膮ski, ale nie stroni臋 te偶 od zup, 偶urek z ziemniaczkiem, jajkiem, makaronem czy pomidorowa z makaronem czy ziemniaki puree z sosem 艣mietanowym z grzybami i mortadela sma偶on膮 mniam! Moje smaki musz膮 by膰 s艂one i dobre, nie lubi臋 pro艣cizny i nie lubi臋 dietetycznych jedze艅 kt贸re jak dla mnie s膮 bez smaku. Nie lubi臋 tak samo owoc贸w, ew. banany. Truskawki i maliny te偶 lubi臋 ale to np. w nale艣nikach z bit膮 艣mietan膮. Og贸lnie ca艂e 偶ycie ci臋偶ko by艂o mnie zaspokoi膰 bo nie lubi艂am nigdy jedzenia, z obiad贸w zawsze wyjada艂am ziemniaki i sur贸wki, nigdy聽mi臋sa. Po prostu dziwna jestem. xD Je艣li mam zje艣膰 wi臋cej kalorii ale tego niesmacznego jedzenia to ja wol臋 jednak zje艣膰 to co mam zje艣膰 i mie膰 spok贸j.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Fatsecret no powiem Ci, ze na tym cateringu pomimo 5 posilkow to chodzilam glodna, a przy moich 4 jest super, g艂odna bylam np wczoraj po treningu 馃榿.聽

Ja jem szynk臋 z indyka tylko taki indyk z kotla tarczynski, bo lubi臋 takie szynki bez 偶adnych zyl itd i takie wysuszone.聽

Nalka nie rob sobie tego, bo potem bedziesz 偶a艂owa膰 tak niskiej kalorycznosci.. Tez uwielbiam slone smaki mniam mniam 馃槏馃槏馃槏馃槏.聽

Ja tak sobie dzi艣 my艣la艂am, ze na 1300 przejd臋 dopiero przy 80 kg, a np 1200 przy 75-70(ale poplynelam馃槀)聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Cze艣膰 dziewczyny, ja ca艂y czas trzymam diet臋 od Mamy Dw贸jki (z ma艂ymi modyfikacjami), i chocia偶 na wadze od kilka dni ma艂y zast贸j (zatwardzenie), to i tak wszyscy wok贸艂 widz膮 偶e schud艂am. Jak ostatnio za艂o偶y艂am do pracy spodnie czarne w kt贸re mi si臋 uda艂o wcisn膮膰 po roku (czarne wyszczupla:), i za艂o偶y艂am bluzk臋 kt贸ra kiedy艣 by艂a bardzo opieta na brzuchu (a teraz jest lu藕na), to kilka os贸b w pracy zauwa偶y艂o 偶e schud艂am i 偶e "buzia mi si臋 poprawi艂a". Nie chc膮 mi uwierzy膰 偶e tylko 3 kg zesz艂o ze mnie. To bardzo motywuj膮ce 馃檪 niestety tylko moi kochani te艣ciowie tego nie zauwa偶aj膮 i komentuj膮 偶e "kiedy艣 to by艂am taka szczup艂a" i inne g艂upie teksty rzucane przy rodzinie .... Pocieszam si臋 tylko tym 偶e jak nie do tego, to przyczepi膮 si臋 do czego艣 innego.

Co do Nalki to rzeczywiscie, posi艂ki s膮 bardzo ma艂o kaloryczne. Gdyby nie ta grupa pewnie te偶 bym tak jad艂a 偶eby schudn膮膰. A tak to czasami jak nie jestem g艂odna to u tak si臋 zmusze do posi艂ku 偶eby dostarczy膰 odpowiedniej ilo艣ci kalorii i nie rozwali膰 metabolizmu (wczen艣niej nawet nie wiedzia艂am 偶e tak mo偶na)聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Martyna gratuluj臋 i ciesz臋 sie bardzo, 偶e dieta Ci sluzy i wyglad si臋 poprawil!! A co do te艣ci贸w olej ich, fakt , ze jak ktos chce si臋 do czegos przy pie przyc to zawsze znajdzie powod. Pocieszaj si臋 tym, ze nie za nich wychodzisz za maz!! Choc pewnie najgorzej b臋dzie jak sie dziecko pojawi, ale to nawet Twoi rodzice moga Cie denerwowa膰, jak nie ustalisz jasnych zasad i granic mieszkacie sami czy z tesciami? Ja tez teraz bylam 30 kg ciezka od poznania mojego meza, ale nigdy nic niemi艂ego nie us艂ysza艂am, a Ty nie jeste艣 jakas gruba wiec tymbardziej nie rozumiem, bo ja akurat uwa偶am, ze przy tej wadze co mia艂a艣 wtedy to wygl膮da艂as na wychudzona, 艂adnie i wszystko, ale bardzo bardzo chuuuudo. Pami臋tam, ze Ty juz suknie wybralas prawda? Mowilas, ze sie odchudzasz i trzeba b臋dzie troche zmniejszyc, zeby potem jaj nie bylo jak b臋dzie na Tobie wisie膰 馃槀馃榿.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

I ja z tym metabolizmem tez nie wiedzialam, ale jak cos robie to si臋 staram o tym czyta膰, jednak cz艂owiek uczy sie cale 偶ycie馃榿. Wole chyba chudnac wolniej, niz potem p艂aka膰 jak z tak niskiej kalorycznosci bym weszla na wy偶sz膮. A zreszt膮 jak sie ma艂o dostarcza to organizm nie wie o co chodzi i magazynuje zeby przezyc.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×