Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ajena

Odchudzanie babeczek.

Polecane posty

Gość Emiska 30

Wow, ale na koncu sie rzuca w oczy ,,hciala";) pisze z telefonu i nie zawsze przyciski zalapia a ja nie wszystko poprawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama dwojki

No moja mala tez niestety jest taka za mna.. Ciagle przy nodze, na rekach itd i ciagly ryk. Dentinoxem smaruje, a ta Camilia mi się skonczyla jakis czas temu to moze kupie znowu, ogólnie wyszla jej jedynka na dole i wydaje mi się jakby druga obok tez się szykowala, ale nie wiem. 

Ja też pisze zawsze na telefonie i slownik czasem potrafi glupoty stworzyć 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emiska - zależy jaki szampon i jaką odżywkę kupiłaś. Keratynowy szampon odradzam bo włosy możesz sobie przeproteinować, odżywka keratynowa raz w tygodniu, zostaw na ok. 3 minuty i dokładnie spłukaj. Pamiętaj by odżywkę nakładać od połowy włosów by nie dostały się na skórę glowy. Co do jantara to PONOĆ najlepiej na umytych suchych ew. lekko wilgotnych włosach. Ja go używam na skórę głowy, nabieram sobie do strzykawki (bez igły oczywiście XD) i wciskam w skórę i rozmasowuję (niby jest ten dozownik ale mało wydajny jak dla mnie i włosy mi moczy). Najlepiej zobacz sobie poradnik na youtube pt ''Jak nakładać wcierkę na włosy? PATENT NA JANTAR'' Tak samo jest grupa WŁOSING na facebooku tej dziewczyny. 😉 Ja się specjalnie na włosach nie znam, ale ten Tresemme sie u mnie sprawdził, lecz wiem że nie u każdego tak się stanie. 😛 

A na wadze dziś 76,4 - 76,1 hmmmm..... która prawidłowa..? 🤔

Miłego dnia. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emiska 30

Na pewno waga 76,1 kg, nizsza zawsze lepsza;) 

Wlasnie o ta wcierke mi chodzilo, pozniej poogladam filmiki. Szampon kupilam z kolagenem i gliceryna - ma byc efekt widocznie grubszych wlosow, zobaczymy czy bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emiska30 - ciekawe, bo ja go nie kupowałam bo mało opinii o nim znalazłam, tylko 1 na wizaz i to z ocena 3.. Miałam zamiar go wziąć jak nie będzie szamponu z proteinami pszenicy i olejem z macadamii ale na szczęście została ostatnia butelka. 🙂 

Ja naprawdę grube włosy miałam po TreSemme Vitamin E Moisture Rich Shampoo - ale on był w Anglii i to za funta:( 

Daj znać jakie efekty po tym szamponie. ❤️ 

Co do wagi to coś za szybko zaczęła mi spadać... Tak to stała 1,5 tygodnia a teraz nagle jakby dostała jakiegoś napędu.. Ale to dobrze! 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emiska 30

Ja mam cienkie i delikatne wlosy, w dodatku przetluszczaja sie mocno po drugim dziecku. Dlatego wzielam ten a nie jakis ktory mialby mi je wygladzac i obciazac. Zobaczymy na dluzsza mete, dzisiaj wlosy sa faktycznie ladniejsze ale nie wiem, moze to efekt zmiany a poznej znow bedzie tak samo. Pozyjemy zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, najlepiej włosy wyglądają na drugi dzień po umyciu ponoć. 🙂 Ja właśnie umyłam włosy tym szamponem z proteinami pszenicy - jak wyschną to dam znać jak wygląda, bo mokre są jak na razie. 😛 Zmieszałam go z cukrem żeby przy okazji sobie skórę głowy oczyścić, nie wiem jaki efekt bo cukier dosyć szybko rozpuścił mi się i mało co nim podrapałam skórę. 😉 Ale zapach z cukrem nieziemski - taki słodki pudding, aż chciało się zjeść, haha. 😆 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć! W zasadzie to mój mąż jest zarejestrowany (Adam) ale mam jego zgodę na korzystanie! Widzę, że fajna tu zabawa i może jakieś doradztwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama dwojki

A ja na stale mam wage w miejscu, ktore mi dodaje jak dobrze pamietam 0,4 kg i wage pisze z niego😁. Zastanawialam się czy wazycie sie ubraniu/pizamie czy jak Was Pan Bog stworzyl? Ja waze się zawsze w pizamie, a mam takie same z różnymi wzorami wiec pewnie waza tyle samo😁

Dzis syn padl jak kapalam i ogarnialam mala, a obiad na jutro udalo mi się zrobić w dzień, w koncu mialam trochę czasu i zrobilam:

Rozgrzewka z Chodakowska (4:37)

Skakanka 200x

2x kettlebells 6 ćwiczeń na brzuch, uda i posladki (4:26x2)

Skakanka 200x

Easy Zumba Class(zrobilam tylko 12 minut, bo fajnie sie tańczylo itd, ale to byly krotkie filmiki roznych tancow i ciezko bylo tak z marszu wszystko ogarnac) 

30-minute hip hop Tabata to torch Calories(30:18) i powiem Wam, se ten trening mi się super podobal, choc uda to mi chyba jutro w tylek wejda) 😂 i to jest kanal Popsugar Fitness i jest tam mega duza fajnych trenigow, tancow itd, chyba znalazłam cos dla siebie, jak macie ochote obejrzyjcie sobie, bo warto. 

200 skakanka. 

I to tyle na dziś. A teraz trzeba ruszyc do przygotowania reszty posilkow😳😁

A i tak nawiasem u mnie waga caly czas stoi od czwartku, albo srody, dziś nawet 0,2 kg więcej. Załatwiam się nagle co 3 dni😤 i od soboty prawie nie sikam. Chyba teraz mnie jakis zastoj niewyproznieniowy dopadl. Kupiłam dziś to hydrominum i się chciałam dowiedzieć po jakim czasie to zaczyna działać? Bo dziś nic nie zadziałało, a podczas ćwiczeń duzo wypiłam i jutro to chyba będzie kilo do przodu.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość Mama dwójki - kochana nie mam pojęcia kiedy zadziała, moja koleżanka go używała i jej pomogło na wzrost wagi przed okresem, tak jej się woda zatrzymywała, też nie wypróżniała się, dopiero po okresie kilka razy w ciągu dnia potrafiła iść do toalety.. Kurde gratuluje naprawdę tyle ruchu! Ja jestem za leniwa na ćwiczenia w domu, rowerek okej, ale ćwiczenia.. 😛 Masakra. Ewentualnie kiedyś lubiłam bieżnię, myślałam by się zapisać na siłownię i na bieżni biegać. 🙂 

Eh kurde coraz częściej mam te załamania głodowe, dzisiaj trochę opóźniłam się z obiadem, to tak mnie ssało w brzuchu, kręciło mi się w głowie, nogi i ręce mi się trzęsły... A w tym czasie chłopak sobie jadł kebaba i do tego 7days'a... Byle do soboty i muszę zrobić ten dzień wolny, bo już mi na łeb siada..

Super kolację miałam - pół szklanki ugotowanego makaronu z 3 łyżkami sosu pomidorowego + plaster sera i to zapiekane w piekarniku.. 🙂 No ale koniec tych dobrych kolacji niestety, następne dni to istna katorga. 😛 

Kurde waga na noc 75,9 - coś się za dużo dzieje, za dużo leci. ;o 😞 (a tak naprawdę - :DDD :)) :D:D:D😄 leć leć jeszcze bardziej) 

Myślicie że może przez te wzdychanie do jedzenia? 😄 Właśnie byłam zrobić chłopakowi kanapki do pracy, a jako że nie lubię prościzny to zrobiłam 4 kanapki (zazwyczaj robię 3 ale mniejsze kromki bo napoczęty chlebek) i każda z czym innym. 

pierwsza- rukola, szynka z kurczaka, majonez, pomidor. druga - ser żółty, sos pomidorowy (z zapiekanki został, a  co ma się marnować 😄 ) trzecia - rukola, wędlina z kuraka, ogórek, sos tysiąca wysp. czwarta - kiełbasa podwawelska, ogórek kiszony, sos meksykański. 😉 Zawsze urozmaicałam mu kanapki, a jako że jestem na diecie i mam cały czas pomidory, ogórki, sałaty, pasty, sosy to czemu by nie urozmaicić jeszcze bardziej. 😜 Trochę bardziej fit zawsze będzie XD

Ale się rozpisałam... 😆 Jak komuś się nudzi to może przeczyta... 

Uciekam dziewczynki zaraz spać także żegnam się z Wami i do jutra! (dzisiaj) Walczyć dalej...:) Buziaki. 😘 

Edytowano przez Nalka7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama dwojki

No właśnie pamietalam, ze Twoja koleżanka brala i, ze Fatsecret jeszcze, więc zobaczę co ona mi tu powie. 

To nie rob sobie tych opóźnien i będzie dobrze 🤗

Ja tylko mam obsuwe jak jest jakis lekarz, albo zakupy tak mi wypadna, a tak to z zegarkiem w reku. 

No to nieźle Ci ta waga leci😍. Ja wczoraj mialam 88.2, a dziś niewiadomo skad 87,5😁

Ja uwielbiam takie kolorowe kanapki no moze bez sosow, ale salata, szynka, ogorek, rzodkiewka, szczypiorek itd, az mi normalnie się sypie z nich jak jem😤😂.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA

Kilka miesięcy temu wykupiłam dietę i trening na stronie Fabryki Siły. 
Serdecznie mogę polecić :) Posiłki różnorodne i zbilansowane.


Dieta jest również układana pod osoby cierpiące na cukrzycę czy problemy z tarczycą, 
dobierana pod twój typ metabolizmu, a co najważniejsze bezpieczna w porównaniu do super diet 1000 kcal

Jeżeli chcesz spróbować to zapraszam do skorzystania z linka a dostaniesz nawet 3 miesiące gratis do zakupu planu!   


www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=ewa8207234

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mama dwojki lecisz jak burza z wagą, super :) ja się ważę nago przy porannej toalecie na czczo, a odnosnie hydrominum to efekt był u mnie wyczuwalny tego samego dnia, latałam siku jak głupia :) chociaż ja nigdy nie miałam problemu z jedynką, ale na każdego działa zapewne inaczej, więc poczekaj trochę i może coś ruszy, trzymam kciuki :) jak zejdzie z Ciebie nadmiar wody to nagle zobaczysz na wadze kilka kg mniej i mnie przegonisz! :) 87,5 wooow ale super! uparta z Ciebie i silna mamuśka :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nalka ja się nie dziwie, że dużo leci, skoro jesz jako posiłek "pół szklanki makaronu" z 3 łyżkami sosu pomidorowego, jasne że będzie leciało :D (ah, no tak, był jeszcze na tym wszystkim plaster sera...) 
a odnośnie kręcenia się w głowie, drżenia rąk itd. to miałam tak przy zbyt ujemnym bilansie kcal, więc radziłabym chociaż raz sprawdzić ile tak naprawdę jesz i policzyć to sobie, no ale nie musisz jeśli Cię kalorie nie interesują, tak po prostu dla zdrowia bym to zrobiła, żebyś zapobiegła w razie co drżeniu rąk, nóg i kręcenia w głowie :) 

a kanapeczki dla chłopaka pyszne, też tak urozmaicam posiłki mężowi do pracy :) chociaż mój rzadko je wędliny (nie kupuję i nie jem, więc i on) to samo z szynkami, parówkami i innymi takimi. Mięso prawdziwe zje, ale wędlinki u nas nie schodzą :D chociaż pamiętam jak uwielbiałam gdy chodziłam w Polsce jeszcze do szkoły kanapki z wędliną (tylko z piersi kurczaka, wyłącznie!), pomidorem i sałatą :) ahhh ale mi smakowało wtedy, i jeszcze ta beztroskość przy tym, bez obaw o kalorie czy cokolwiek :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama dwojki

No powiem szczerze, ze tez liczylam na natychmiastowy efekt, ale chocby i nie działało to i tak opakowanie skoncze, bo przecież nie wyrzuce😂. Słuchaj ja tez nigdy nie mialam problemow z sikaniem, wrecz sikalam za duzo, obsesyjnie, na zapas, przed samym snem musiałam jeszcze z piec razy, w dzień nie wspomnę(przed ciaza sikalam jak na koncowce ciazy, a w ciazy to w ogole byla tragedia) i po ciazy z synem  i rocznym karmoeniu poszlam do lekarza i dostalam jakies tabletki dla osob że stwardnieniem rozsianym i lekarz powiedział, ze jak to mi nie pomoze to juz nic, ale pomogło i uspokoilam sie na mniej, nadal duzo dla przecietnego sikacza, ale dla mnie ok, a teraz tutaj nagle takie cos i dlatego upatruje się tego w braku miesiaczki. Od poniedziałku zaczynam normalne tabletki i gin mowila, ze moge nawet dostac w pierwszym tygodniu brania i po 21 dniach znowu, takze zobaczymy. 

No ja wchodzę rano do malej jak sie obudzi po sikaniu i na wage😁. No mi się wydaje, ze juz mega slabo leci, ale wiadomo bylo, ze kiedyś to zwolni. Uparta jestem to fakt:), silna pewnie tez, zresztą dieta przy codziennych zmaganiach to pikuś 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio piekliśmy sami bułki do hot dogów, kupiliśmy sojowe parówki i robiliśmy wypasione hot dogi z dodatkami, keczupem - były taaaakie pyszne! Czasem jak jestem na zakupach w Ikei to się skuszę na wege hot doga tam i też pyszności, chociaż bardzo rzadko tam jadam, ale baardzo mi one smakują :) 


PS. Na razie nie piszę jak u mnie, bo nie chcę zapeszać. Dam znać na dniach :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama dwojki

Fatsecret, ale na tym cateringu przy 5 posilkach tez właśnie byly takie male głodowe porcje jak u Nalki. Tylko nie wiem ile Ty masz Nalka posilkow? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama dwojki

Czyli kupa byla Fatsecret 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masakra z tym sikaniem, że tak Ci się zmieniło :( 

No właśnie zależy od posiłków Nalki, bo jeśli to taka mała ilość i ma np. 3 posiłki, to nie sądzę że wyjdzie prawidłowa ilość kcal, ale mogę się zaskoczyć, więc sprawdź to Nalka dla własnego zdrowia :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mama dwojki wow miałaś takie porcje w cateringu? ja bym sie nigdy nie zaspokoila polowa szklanki makaronu, wiec masakra z tym cateringiem! Ja na tych cateringach ktore sprawdzalam widzialam, ze porcje sa porzadne - kasza, makarony, ryze, sosy, dodatki, warzywka i takie porzadne te porcje. Nie jem dużo i nie przejadam się, ale potrzebuję podczas posiłku czuć, że jestem najedzona, nie lubię chodzić głodna i czekać na następny posiłek... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam ten mój wpis wyżej jeszcze raz i brzmi dość dwuznacznie, parskłam. Nie zaspokoiłabym głodu* :D

Taak, była była :D ale to co mi przybyło nadal ze mnie nie zeszło, więc poczekam sobie jeszcze. Dziś na wadze 82.4 kg, a było już 81,7 kg ponad tydzień temu, więc tracę czas przez te zaparcia. No ale oki, może się poprawi, bo zaczynam widzieć, że jest lepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fatsecret - Mój je, bo ja jem. 😉 Ahh za dzieciaka te kanapeczki z filecikiem drobiowym... mniam. 😛 

Co do bilansu - wydaje mi się aż za dużą ujemność mam, ponieważ jestem na diecie 1000 kcal (chyba) gdzie jest podanych 5 posiłków a ja jem z nich zazwyczaj 3... albo 4 ale mniej bo nie wstaje,  chodzę późno spać i ciężko. Nie chodzę głodna o dziwo, ale jak się spóźniam z posiłkiem a jeszcze wezmę tabletkę 30 minut przed planowanym posiłkiem i się nie mieszczę w czasie to strasznie mnie pali w żołądku. Wczoraj miałam taki słabszy dzień, ale to od niepamiętnych czasów. Więc chyba powinno być okej. Póki włosy nie wypadają a waga leci to jest dobrze. 😉 Na dzień dzisiejszy waga 75,9 więc 7.9kg spadło także jest super. 🙂 

Co do kolacji z połową szklanki makaronu - nie nażeram się, ale głód mija i odczuwam go dopiero po kilku godzinach jak mam zamiar iść spać. Nigdy dużo nie jadłam więc myślę że to może mieć znaczenie. 🙂 

Na śniadanie opędzlowałam dużą kromkę chleba razowego z polędwicą drobiową i rukolą + pół jabłka. ❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

^ poprawka, 6.9 spadło. 😜 Dobre i to, dopiero zaczęło tak namiętnie spadać po zastojach. ^_^ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nalka super, obie lecicie jak burza z wagą serio :) odnośnie Twoich planowanych 1000 kcal, ale często jesz mniej bo nie zjadasz posiłku wliczonego w 1000 kcal, to naprawdę niskokalorycznie bo pewnie to jest 700-800 kcal. Ja gdy zaczynałam tę dietę w listopadzie to też zaczęłam od 1000 kcal, na początku mi regularnie ciągle spadała waga... no i przyszedł zastój totalny, metabolizm do bani przez niskokaloryczne diety (już kiedyś to byłam na ekstremalnej diecie, jakieś 500-600-700 kcal dziennie przez kilka miesięcy, wyschłam jak nie wiem co i mnie rodzina nie poznawała jak malałam w oczach, ale energii miałam full na wszystko)

Pilnowałabym przynajmniej dobijania do 1000 kcal dziennie, bo będziesz osłabiona z czasem mega :( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gdy jadłam 1000 kcal, to tłumaczyłam to tym, że prawie w ogóle się nie ruszam, no i nie miałam nawet ochoty ani siły poćwiczyć w domu, więc tym bardziej uważałam, że 1000 jak najbardziej dla mnie. Ostatnio wolę zjeść więcej i się ruszyć, bo wszystko od razu inaczej pracuje i inne jest samopoczucie.
Jeśli jesteś niejadkiem to może Ci łatwiej, ale ja ciągle myślałam o jedzeniu i kiedy zjeść żeby się wyrobić z kaloriami na dzień dzisiejszy i żeby nie głodować za bardzo przed snem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fatsecret - ototo, nie cieszę się na zbliżające się posiłki, chyba ze to jest jakaś zapiekanka ziemniaczana czy makaronowa, czy jajecznica. Ogólnie to ja wolę jeść jakieś przekąski, ale nie stronię też od zup, żurek z ziemniaczkiem, jajkiem, makaronem czy pomidorowa z makaronem czy ziemniaki puree z sosem śmietanowym z grzybami i mortadela smażoną mniam! Moje smaki muszą być słone i dobre, nie lubię prościzny i nie lubię dietetycznych jedzeń które jak dla mnie są bez smaku. Nie lubię tak samo owoców, ew. banany. Truskawki i maliny też lubię ale to np. w naleśnikach z bitą śmietaną. Ogólnie całe życie ciężko było mnie zaspokoić bo nie lubiłam nigdy jedzenia, z obiadów zawsze wyjadałam ziemniaki i surówki, nigdy mięsa. Po prostu dziwna jestem. xD Jeśli mam zjeść więcej kalorii ale tego niesmacznego jedzenia to ja wolę jednak zjeść to co mam zjeść i mieć spokój.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama dwojki

Fatsecret no powiem Ci, ze na tym cateringu pomimo 5 posilkow to chodzilam glodna, a przy moich 4 jest super, głodna bylam np wczoraj po treningu 😁

Ja jem szynkę z indyka tylko taki indyk z kotla tarczynski, bo lubię takie szynki bez żadnych zyl itd i takie wysuszone. 

Nalka nie rob sobie tego, bo potem bedziesz żałować tak niskiej kalorycznosci.. Tez uwielbiam slone smaki mniam mniam 😍😍😍😍

Ja tak sobie dziś myślałam, ze na 1300 przejdę dopiero przy 80 kg, a np 1200 przy 75-70(ale poplynelam😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny, ja cały czas trzymam dietę od Mamy Dwójki (z małymi modyfikacjami), i chociaż na wadze od kilka dni mały zastój (zatwardzenie), to i tak wszyscy wokół widzą że schudłam. Jak ostatnio założyłam do pracy spodnie czarne w które mi się udało wcisnąć po roku (czarne wyszczupla:), i założyłam bluzkę która kiedyś była bardzo opieta na brzuchu (a teraz jest luźna), to kilka osób w pracy zauważyło że schudłam i że "buzia mi się poprawiła". Nie chcą mi uwierzyć że tylko 3 kg zeszło ze mnie. To bardzo motywujące 🙂 niestety tylko moi kochani teściowie tego nie zauważają i komentują że "kiedyś to byłam taka szczupła" i inne głupie teksty rzucane przy rodzinie .... Pocieszam się tylko tym że jak nie do tego, to przyczepią się do czegoś innego.

Co do Nalki to rzeczywiscie, posiłki są bardzo mało kaloryczne. Gdyby nie ta grupa pewnie też bym tak jadła żeby schudnąć. A tak to czasami jak nie jestem głodna to u tak się zmusze do posiłku żeby dostarczyć odpowiedniej ilości kalorii i nie rozwalić metabolizmu (wczenśniej nawet nie wiedziałam że tak można) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama dwojki

Martyna gratuluję i cieszę sie bardzo, że dieta Ci sluzy i wyglad się poprawil!! A co do teściów olej ich, fakt , ze jak ktos chce się do czegos przy pie przyc to zawsze znajdzie powod. Pocieszaj się tym, ze nie za nich wychodzisz za maz!! Choc pewnie najgorzej będzie jak sie dziecko pojawi, ale to nawet Twoi rodzice moga Cie denerwować, jak nie ustalisz jasnych zasad i granic mieszkacie sami czy z tesciami? Ja tez teraz bylam 30 kg ciezka od poznania mojego meza, ale nigdy nic niemiłego nie usłyszałam, a Ty nie jesteś jakas gruba wiec tymbardziej nie rozumiem, bo ja akurat uważam, ze przy tej wadze co miałaś wtedy to wyglądałas na wychudzona, ładnie i wszystko, ale bardzo bardzo chuuuudo. Pamiętam, ze Ty juz suknie wybralas prawda? Mowilas, ze sie odchudzasz i trzeba będzie troche zmniejszyc, zeby potem jaj nie bylo jak będzie na Tobie wisieć 😂😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama dwojki

I ja z tym metabolizmem tez nie wiedzialam, ale jak cos robie to się staram o tym czytać, jednak człowiek uczy sie cale życie😁. Wole chyba chudnac wolniej, niz potem płakać jak z tak niskiej kalorycznosci bym weszla na wyższą. A zresztą jak sie mało dostarcza to organizm nie wie o co chodzi i magazynuje zeby przezyc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×