Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 Ajena

Odchudzanie babeczek.

Polecane posty

Go艣膰 Ma艂gorzata G2

U mojej kuzynki po ci膮zy bardzo pomog艂o jej w pozbyciu si臋 nadwagi zastosowanie Slimunox. U mnie co prawda jeszcze miesi膮c do porodu, ale ju偶 sie zastanawiam nad tym jak, oczywi艣cie po zako艅czeniu karmienia b臋d臋 walczy膰 z tym co mi zostanie po porodzie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ma艂gorzata G2

U mojej kuzynki po ci膮zy bardzo pomog艂o jej w pozbyciu si臋 nadwagi zastosowanie Slimunox. U mnie co prawda jeszcze miesi膮c do porodu, ale ju偶 sie zastanawiam nad tym jak, oczywi艣cie po zako艅czeniu karmienia b臋d臋 walczy膰 z tym co mi zostanie po porodzie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Kaszja te偶 widzia艂am kiedy艣 ten obrazek. Zawsze my艣la艂am 偶e zachcianka to "si艂a wy偶sza", a tu taka niespodzianka. Co do rz臋s spr贸buj sobie tej mojej od偶ywki. Ja j膮 zawsze kupuje jak jest w promocji za 40 z艂 (normalnie kosztuje ponad 70). Rz臋sy s膮 d艂ugie i g臋ste, a w po艂膮czeniu z dobrym tuszem to wygl膮daja jak zag臋szczone u kosmetyczki (znajomi tak m贸wi膮). W pracy wszystkie kole偶anki zacz臋艂y stosowa膰 jak zobaczy艂y efekty.聽

U mnie wczoraj dieta sz艂a super, ale wieczorem pojechali艣my prosi膰 i zamiast swojej kolacji musia艂am zje艣膰 to co postawili na stole- ale kaloryczne my艣l臋 偶e wyjdzie to samo.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Witam 鈽猴笍.聽

Wczoraj u mnie na obiad mielone z indyka ju偶 bez bulki tartej na lyzeczce oliwy z mizeria na jogurcie, a kolacja mnie omin臋艂a z wiadomych swinskich wzgl臋d贸w i z tymi przek膮skami wysz艂o wczoraj 1490 kcal wczoraj.聽

Kaszja p贸藕niej to zobacz臋, ju偶 dawno temu to widzialam ale zapomnia艂am.聽

Martyna to chyba rozwi膮偶e ta odzywke do rz臋s, cho膰 ja si臋 w og贸le nie maluj臋, nawet rz臋s nic, ale mo偶e jak bym mia艂a d艂u偶sze? 馃榿

I zapomnia艂am si臋 Wam pochwali膰 偶e jaki艣 czas temu kupilam sobie jeansy kt贸re ledwo wchodzily mi na tylek, o za pi臋ciu nie wspomn臋, a p贸艂tora tygodnia temu zaczelam je nosi膰 馃槑. Jeszcze czekaj膮 takie trzy nowe pary na mniejszy tylek.聽

Fatsecret m膮偶 mi doradza co艣 po艣redniego za 500-600 i jeszcze rozwa偶am pomys艂 kupienia wymarzonej mojej u偶ywanej, ale takiej co ma jeszcze gwarancje. Co do zabiegu na rz臋sy, ja w takich tematach zielona jestem馃檮. A co do wydawania do Ciebie jak jeste艣 w Pl, to mu po prostu powiedz to co nam napisa艂a艣 to mo偶e b臋dzie dzwoni艂 o po艂ow臋 mniej chocia偶? 馃槀

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

A i wczoraj wpad艂o 7 km spaceru, chocia偶 cos馃榿.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Mama dw贸jki spr贸buj tej od偶ywki. Cz臋sto jest w promocji w hebe, naturze superpharm l. W rossmanie te偶 jest czasem ale rzadko. Je艣li chodzi o trampoliny, to ja chodzi艂am na zaj臋cia fitness z trampoilinami, i s膮 to najci臋偶sze 膰wiczenia na jakie chodzi艂amm kole偶anka po 15 minutach mia艂y zawroty g艂owy. Ja wytrzymywalam z trudem godzin臋, ale 膰wiczenia robi艂am we w艂asnym tempie, reszta tak szybko zapierdziela艂a 偶e nie mog艂am si臋 nadziwi膰 馃槀 podziwiam instruktork臋 kt贸ra ca艂y czas 膰wiczy艂a i jednocze艣nie m贸wi艂a do nas 馃槀 pami臋tam jedno takie 膰wiczenie (Daisy??? Nie pami臋tam dok艂adnej nazwy) gdzie trzeba by艂o podskoczy膰 z ugieciem obu n贸g na boki, no za nic nie mog艂am tego 膰wiczenia zrobi膰 poprawienie. Instruktorka mi powiedzia艂a 偶e do 膰wicze艅 na trampolinie najlepiej chodzi膰 na 膰wiczenia wzmacniaj膮ce, bo uwierz mi ze anga偶uj膮 si臋 tutaj wszystkie mi臋艣nie cia艂a, a w szczeg贸lno艣ci (!!!) brzucha. Finalnie ju偶 tych zaj臋膰 z trampolin膮 i nie ma u mnie na fitness bo nie by艂o ch臋tnych, a szkoda. Mo偶e przejd藕 si臋 gdzie艣 na fitness i zobacz jakie zaj臋cia wygl膮daj膮? Efekty po trampolinie b臋d膮 na pewno, ale szkoda 偶eby艣 si臋 zrazi艂a do niej na samym pocz膮tku.聽

Co do spodni to ja te偶 mam takie w kt贸re ju偶 przesta艂am nosi膰 w tamtym roku bo si臋 nie mie艣ci艂a, a teraz ju偶 zaczynaj膮 mi wisie膰 na ty艂ku 馃槀

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Hejka dziewczyny i nowe kole偶anki. Te偶 niestety (albo i stety) wr贸ci艂am. 馃槈

8 dni detoksu dobrze mi zrobi艂. 馃槃聽A na wadze 2 kilogramy (oko艂o) na +.聽

Zaczynamy聽od nowa..:) Trzymam za nas wszystkie kciuki, ci臋偶ko jest, a to dopiero 艣niadanie. 馃槃

Buziaki! 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Nalka witaj kolejna c贸rko marnotrawna馃槀馃槝.聽

U mnie dzi艣 na 艣niadanie kanapki z bia艂ym serem i rzodkiewka i z szynka z indyka, og贸rkiem i rzodkiewka. Na drugie placki z cukinii, sma偶one na suchej patelni. Na obiad mielone z indyka z piekarnika i trio warzywne z wody. Na kolacje tosty z szynka, serem, og贸rkiem, rzodkiewkami i troche mas艂a i wyszlo 1319 kalorii, wazne 偶e si臋 zmie艣ci艂am w limicie馃槀.聽

Jutro wiem, 偶e pofogluje, bo syn robi艂 dzi艣 z babci膮 lody i czeka膰 b臋d膮 jutro na mnie i chodzi za mna ostatni kebab u od poniedzia艂ku cisne ju偶 na serio, bo ile mo偶na swinic? Jutro ostatni odpust i kalorii nie licz臋. A jeszcze za chwil臋 majowka馃檮.

Dobranoc 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Przyznaje si臋 do grzechu! Wczoraj poszli艣my ze znajomymi do klubu, No i wypi艂am pare drink贸w bezalkoholowych, a w nocy frytki 馃槄 No sam cukier i t艂uszcz 馃檪prosz臋 o wybaczenie 馃槀

dzis ju偶 wracam na w艂a艣ciwe tory, zaraz id臋 cwiczyc, a p贸藕niej co艣 zjem, ale jeszcze nie wiem co, wr贸c臋 tu wieczorem 馃檪

co tam u was? 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Hejcia!聽馃槉聽U mnie w porz膮dku. Waga wczorajsza 75,8 - dzisiaj 75,4 馃檪聽Pierwszy dzie艅 jako艣 min膮艂. 馃檪聽Dzisiaj na 艣niadanko op臋dzlowa艂am bu艂k臋 ziarnist膮 z bia艂ym serem i sosem s艂odko-pikantnym (troszeczk臋 馃槢) no i pomidorek. 馃檪

Nie wiedzia艂am 偶e b臋dzie a偶 tak ci臋偶ko wr贸ci膰 na stare tory, ale zrobi臋 wszystko co w mojej mocy, 偶膮dam 6 z przodu i nie ma co! 馃槃

A jak tam u Was? 馃檪聽Mi艂ego dnia! 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ja dzisiaj od rana w pracy, p贸藕niej znowu prosi艂am go艣ci na wesele zjad艂am kawa艂ek ciasta 馃榾 ale za to zjad艂am mniejsz膮 kolacje. Jutro przed prac膮 b臋d臋 膰wiczy膰, ju偶 nie 膰wicz艂am bardzo d艂ugo,. Ostatnio chyba przed 艣wi臋tami? Jutro wejd臋 na wag臋 rano i ciekawa jestem co poka偶e聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Dzie艅 dobry 馃槑.聽

Dzis poniedzia艂ek dla mnie idealny dzie艅 na zmiany, wi臋c od dzi艣 ju偶 cisne spowrotem. Na wadze rano pomimo wczorajszego kebaba, loda ju偶 nie dalam rady, by艂o 87.5, czyli ju偶 p贸艂torej kilo 艣wi膮tecznych zeszlo馃槀. Zawsze co艣, byle do przodu. Na 艣niadanie zaraz b臋dzie grahamka, serek wiejski lekki. Na drugie zupa Krem z marchewki z chlebem graham. Na obiad filet z kurczaka ze 艣liwka, kasza gryczana z brokulem i parmezanem, a na kolacje jajecznica z szynka na mas艂e i chleb graham oczywi艣cie.. Zauwa偶y艂am, 偶e lepiej mi idzie jak dzie艅 wcze艣niej zaplanuj menu, a nie wymy艣lam na bie偶膮co.聽

Zdecydowalam, 偶e kupi臋 ta trampoline, tam te偶 s膮 膰wiczenia dla pocz膮tkuj膮cych, a Wy pewnie Martyna wbilyscie ju偶 na normalny trening, to pewnie trudno si臋 w to od razu wbi膰.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Mama dw贸jki wsta艂am, zrobi艂am sobie herbat臋 wesz艂am do was i mi przypomnia艂a艣 偶e musz臋 i艣膰 na wag臋 馃槀 69.7 czyli nie ma tragedii, nic nie spad艂o, nic si臋 nie podnios艂o. Ja zaraz wskakuje na orbitreka i w ko艅cu si臋 rusz臋 troch臋. Mama dw贸jki kiedy b臋dziesz mia艂a trampoline?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Zastanawiam si臋 nad tak膮 u偶ywana akurat z mojego miasta, chce 800 z艂, ale mo偶e co艣 uhandluje馃槀, jeszcze na gwarancji chyba, bo jest napisane, 偶e ma艂o u偶ywana i jeszcze z papierami i tak my艣l臋, 偶e chyba po maj贸wce, bo musz臋 mie膰 z kim po ni膮 podjecha膰 jednak, zobacz臋 jak tata b臋dzie mia艂 czas. Jak mi si臋 uda w tym tygodniu to chce i艣膰 do brafiterki po stanik sportowy i mo偶e dwa normalne, klasyk bia艂y i czarny.聽

A waga super, ciesz si臋, 偶e ciagle ta szosteczka z przodu 馃槏, gratuluj臋 偶e si臋 tak super trzymasz馃.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Emiska 30

Czesc dziewczyny, witam po dlugiej przerwie:) przeczytalam wszystko ale nie mialam czasu pisac, wczoraj wrocilam z dzieciakamu od rodziny. A tam nigdy diety nie dalo sie trzymac, w dodatku po swietach zostalo tyle jedzenia ze szok, ja rozumiem ze swieta, ze goscie, ze trzeba szykowac pysznosci ale coz, moja siostra strasznie przesadza, zdecydowanie za duzo szykuje, pozniej szkoda wyrzucic, nie wszystko mozna zamrozic. No i w efekcie jadlam i jadlam. Dzisiaj na wadze az 70,4 kg, az sie przerazilam - widzisz Martyna, zawsze wiedzialwm ze mnie przescigniesz:)聽A niedlugo majowka i czas u tesciow. Chociaz tam akurat mniej jedzenia, chociaz聽tyle.

Wystroilam sie na swieta w ...enke, dostalam duzo komplementow, wszyscy zauwazyli ze schudlam:) w ogole moj szwagiet tez ostatnio schudl 14 kg, jeszcze chce zgubic 3 kg. Siostra tez powinna schudnac ale jakos nie ma zapalu, po 2 dniach traci checi, sama tak mialam. Moze musi dojrzec do tej decyzji.

Milego dnia:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Zojka

Hej. Dziewczyny ja chyba zaraz jakiego艣 w艣cieku dostane, kt贸ry艣 raz pisze posta i nie dodaje si臋...

Ja dzi艣 musia艂am rano odprowadzi膰 auto do mechanika, wi臋c oblecia艂am r贸wnie偶 miasto na nogach. Mam krokomierz w telefonie i naliczy艂 4937 krok贸w. Rano na 艣niadanie zjad艂am kanapk臋 z sa艂at膮, pomidorem i og贸rkiem. Na obiad mam udka z kurczaka w sosie, z kasz膮 bulgur i do tego jaka艣 sur贸wka.

Pogoda dzis do bani, w艂asnie pij臋 kaw臋 i si臋 rozgrzewam....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
5 minut temu, Go艣膰 Zojka napisa艂:

Hej. Dziewczyny ja chyba zaraz jakiego艣 w艣cieku dostane, kt贸ry艣 raz pisze posta i nie dodaje si臋...

Ja dzi艣 musia艂am rano odprowadzi膰 auto do mechanika, wi臋c oblecia艂am r贸wnie偶 miasto na nogach. Mam krokomierz w telefonie i naliczy艂 4937 krok贸w. Rano na 艣niadanie zjad艂am kanapk臋 z sa艂at膮, pomidorem i og贸rkiem. Na obiad mam udka z kurczaka w sosie, z kasz膮 bulgur i do tego jaka艣 sur贸wka.

Pogoda dzis do bani, w艂asnie pij臋 kaw臋 i si臋 rozgrzewam....

Ju偶 wiem czemu nie mog艂am napisa膰 i mnie wywala艂o... bo by艂am wylogowana... Blondynka dos艂ownie.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Czee艣膰 witam ca艂y (prawie 馃槢) sk艂ad po艣wi膮tecznych smuta艂k贸w.

U mnie ma艂o ciekawie, waga wr贸ci艂a na 75,8, trzeci dzie艅 diety, demotywacja mocna jest, ale w sumie wytrzymam. Nie mog臋 si臋 podda膰. Kole偶anka z kt贸r膮 si臋 odchudzam te偶 przybra艂a po艣wi膮tecznie (ok. 10 dni przerwy mia艂a) i te偶 taki sam wzrost praktycznie mamy, ona lekko wi臋kszy. 馃槢

Ale damy rad臋.. 馃檪

Uciekam na rowerki, mi艂ego dnia kochane moje. 鉂わ笍聽Buziaki.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kaszja

Ja si臋 ca艂y dzie艅 z艂e czuje, b臋d臋 mie膰 @ i brzuch mnie boli straaaasznie, przez to przez ca艂y dzie艅 zjad艂am tylko mango i banany, masakra. Dawno mnie twk nie bola艂o, mam nadzieje, ze jutro ju偶 przejdzie, odezwe si臋 wtedy 馃槥

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Powiem Wam dziewczyny, 偶e nie wiedzia艂am, 偶e b臋dzie a偶 tak ci臋偶ko wr贸ci膰 na w艂a艣ciwe tory, z glodu to a偶 mi si臋 rzyga膰 chce.. Wpad艂 jeszcze ten l贸d od syna i jeden tost, ci臋偶ko mi strasznie i z艂a jestem na siebie na maxa...聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

A mnie si臋 bardzo dobrze trzyma diet臋 w艂a艣nie, chyba potrzebowa艂am takiego restartu 艣wi膮tecznego. Od rana 膰wicz艂am 50 min na orbitreku, zrobi艂am 11 km 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Ja wczoraj az 3,5 hm spaceru馃槼, a dzi艣 ju偶 8,5km tak偶e chocia偶 tyle. Martyna to nakop mi do tylka i uzycz swojego zapa艂u.. A jeszcze w czwartek wyje偶d偶amy...聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Katarzyna29

Cze艣膰 馃檪 mam na imi臋 Kasia mam 29 lat i duuuu偶o kg do zrzucenia. Za chwil臋 b臋dzie u mnie trzy cyfrowa liczba na wadze co mnie przerazi艂o. Trzeba w ko艅cu wzi膮膰 si臋 za siebie, nie mam konkretnego planu na odchudzanie.聽

Chcia艂abym do艂膮czy膰 do Was?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Witaj Katarzyna 鈽猴笍, do艂膮czaj膮 艣mia艂o.聽

Ile masz lat? Ile wazysz i ile by艣 chcia艂a?聽

Ja zaczyna艂am z waga 101,7, teraz waze 87,7, cho膰 przed okresem 艣wi膮tecznym by艂o jeden dzie艅 84,9 ehh. Ci臋偶ko mi teraz si臋 za siebie zabra膰 na maxa. Poczytaj sobie w internecie mo偶e o r贸偶nych dietach, albo zacznij liczy膰 kalorie? Tu polecamy aplakacje fitatu, ona Ci w sumie te偶 obliczy jak podasz ile chcesz schudn膮膰 i w jakim tempie, ile powinnam przyjmowa膰 kalorii. Ja np staram sie trzyma膰 oko艂o 1400 kcal. Ka偶da z nas odchudza si臋 troch臋 inaczej i ka偶da ma efekty. Powodzenia 馃

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kaszja

Jednak u mnie nie okres, a zatrucie. Nie jem prawie nic od poniedzia艂ku, masakra. Odezwe si臋 do was jak si臋 lepiej poczuje

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Dzie艅 dobry w maj贸wk臋! Jak zapowiada wam si臋 weekend? Ja wczoraj znowu je藕dzi艂am na orbitreku prawie godzin臋. Mama dw贸jki 3. 5 km to du偶o, i na pewno lepsze to ni偶 siedzenie w domu 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Kaszja wsp贸艂czuj臋 i 偶ycz臋 szybkiego powrotu do zdrowia!聽

Ja dzi艣 w ko艅cu kulturalnie jem powt贸rze W KO艃CU!聽

Na 艣niadanie chleb graham z makrela w sosie pomidorowym. Na drugie jogurt naturalny z platkami owsianymi, bananem i ksylitolem. Na obiad b臋dzie br膮zowy ryz z filetem z kurczaka na lyzeczce oliwy i warzywny trio i do tego sos czosnkowy na jogurcie. Na kolacje b臋dzie twarog z jogurtem, rzodkiewkami, szczypiorkiem i cebula dymka z chlebem graham. Wyszlo 1394 kalorii wi臋c w limicie馃榿. Jutro b臋d臋 jadla tylko 艣niadanie i drugie 艣niadanie w domu i a偶 si臋 boj臋 co b臋d臋 jadla po drodze na obiad.. Wracamycw niedziel臋, mam g艂臋boka nadziej臋, 偶e chocia偶 nie przytyje..聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Martyna dla mnie 3,5 to nic, ale juz te 8,5 sympatyczne. Ja z dw贸jk膮 dzieci to spaceru jako艣 nie b臋dzie. Dzi艣 id臋 z nimi i przyjaci贸艂k膮 zobaczyc do weso艂ego miasteczka, a jutro jak ju偶 pisa艂am wyje偶d偶amy.聽

Gratuluj臋 aktywno艣ci i zapa艂u鈽猴笍. Ja dzi艣 czuj臋 l, ze juz chce mi si臋 chcie膰, zrobi艂am sobie wieczorem jedzenie i do tego te偶 chyba musz臋 wr贸ci膰, bo moja ma艂a w dzie艅 nie daje mi nic zrobi膰 w kuchni i r贸偶nie wychodzi, bo juz chodzi i wlazi na wszystko, a jak jest ze mn膮 w kuchni to wszystkie szafki, szuflady s膮 oproznione.. Eh, syn tak nie robil馃榿

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Cze艣膰 dziewczyny u mnie wszystko si臋 trzyma okej. Nie katuje si臋 mimo 偶e kalorie podbijam ca艂y czas bo ma艂o ich przyswajam.聽 Waga ju偶 1 kilogram uciek艂 wi臋c jest gut gut. 馃檪 Na 艣niadanie zjad艂am jajecznice z pomidorem i cebula + 2 kromki chleba razowego - z tostera wyci膮gni臋ty smakuje oblednie w og贸le nie czu膰 tego niedobrego smaku razowca. 馃槑 Buziaki mi艂ego dnia!! :))

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Dzisiejszy dzie艅 wytrzymany馃榿, ale co z tego skoro od jutra hotelowe jedzenie.. 艢niadanie--szwecki st贸艂, co mnie zawsze wsz臋dzie gubilo, bo wszystko chce si臋 posmakowac, na obiady b臋dziemy gdzie艣 sobie chodzic, a kolacja jest, 偶e mo偶esz wybra膰 z menu, zup臋, drugie danie i uwaga DESER馃槼. A偶 strach si臋 ba膰, a jak przegl膮da艂am co maj膮 w karcie to dietetycznego jedzenia nie dojrza艂am.

Dzis do tego weso艂ego miasteczka poszli艣my spacerkiem i w sumie wysz艂o mi dzi艣 4.9 km, do akceptacji powiedzmy馃榿.聽

Z艂a jestem, 偶e tak si臋 pogoda zepsu艂a na ta maj贸wk臋, masakra.. Najpierw zapowiadali, 偶e od pi膮tku si臋 rozpogodzi, a juz od chyba dw贸ch dni, ze b臋dzie zimno.. Pora偶ka. No, ale i tak Wam 偶ycz臋 wspania艂ych maj贸wk臋, 偶eby deszcz grilla nie zgasil馃槀, 偶eby艣cie si臋 zrelaksowaly i za du偶o nie przybraly馃槷.聽

Dobranoc 馃槝.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×