Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ajena

Odchudzanie babeczek.

Polecane posty

Gość Ajena
Marysia nam badzie najatwiej schudnac, bo startujemy s duza ioscia kilogramoq. Najtrudniej jest achudnac przy koncu odchudzania jak tych kilogramow do zgubienia juz nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis tak sie objadlam jak male sloniatko. Nawet nie mam pojecia ile to tysiecy kalorii. Musze cos pocwiczyc to troche spale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marysia28
Tylko kilka deko w doł to sie nie liczy. Trzeba sie porzadnie wziac za siebie. Dzisiaj z mezem rano sobie zdjecia ogladalismy. Jaka widac duza roznice cztery lata temu a teraz jak wygladam. Szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qkartka z tel
a ile dzieci u Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marysia28
Dwoje chlopczyk 2 lata i 4m a dziewczynka 1 i 3m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qkartka z tel
to jeszcze troche sie pomeczysz:) skad ja to znam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marysia28
Czesc dziewczyny. Co tu taka cisza od rana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qkartka z tel
ja pojechalam do rodziny Nie wspomne jakie pysznosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajena
Witam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia 4 lata to szybko zgubisz, a fajnie bedzie widac spadki na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qkartko przeslij nam choc troche tych pysznosci przez kafeterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qkartka z tel
lepiej nie;), ja juz sie zalatwilam szarlotka i krolewskim 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćajena
Qkartko takie uderzenie kaoriami raz na jakis czs, tez jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćajena
za kazdym razem musze sie logowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaPola
Dziewczyny, chcę jutro zacząć - przyjmiecie mnie do siebie :)? Lat 29, kilo 89... Wzrost 170cm. Pomóżcie mi trochę się wziąć za siebie, bo już nie mogę na siebie patrzeć. Z roku na rok tyję - średnio 10kg/rok. kiedyś ważyłam 54 i myślałam, że powinnam schudnąć. Kto mi rozum odebrał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marysia28
Czesc Polo witamy w grupie, chetnie przyjmiemy Cie:-) Masz jakis konkretny plan na diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćajena
PannaPola bardzo dobrze trafias. Zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Katarzyna
Ja podczas odchudzania zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslim i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnać. W końcu pozbyłam się całej nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaPola
Plan na ten tydzień - trochę skurczyć żołądek, bo tak naprawdę wciągam więcej niż mój Luby. Postaram się troszkę przegłodzić dzień-dwa, tak by było łatwiej... Zacznę też ćwiczyć, bo na siłownię czy basen póki co wstyd iść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaPola
Dziewczyny, jak długo już się odchudzacie i z jakim efektem? Ja nie wiem, czy ja się nie widziałam wcześniej w lusterku? Siedzę przy herbacie i aż mi się płakać chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marysia28
Czesc dziewczyny dzis ja jestem pierwsza:-) Pola odchudzamy sie od niedawna i nie bardzo widac arazie efekty przynajmniej u mnie. Nie ma co plakac i narzekac tylko brac si za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajena
Witam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PannaPola, grunt to dobre checi i konsekwencje! Mysle, ze w lusterku sie widzialas. t ylko w zyciu tak juz jest, ze wszystko ma swoj czas. Ja odchudzam sie juz kilka lat i zawsze jak zbizam sie do celu, cos zdrowotnego mi sie przytrafi i laduje w szpitalu a co za tym idzie zaczynam od nowa. Taka karma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qkartka_
hej Pola! widze ze mamy podobny plan odchudzania, mi przez miesiac - prawie bo ten weekend to jakas masakra - ograniczalam jedzenie, udalo sie prawie 5kg zrzucic, ale teraz po tych 2 dniach jak nic z 2 kg odzyskalam, przegielam po prostu, teraz nie wiem czy przez tydzien uda mi sie to odbic, pewnie nie:( Ale mimo wszystko bede sie starac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marysia28
Czytalam taki artykul o naturalnych spalaczach tluszczu i tam bylo opisanych ich 10 (imbir, cynamon, kurkuma, witamina c, zielona herbata, ocet jablkowy, czerwona herbata, czarna kawa, czosnek, chili) wiekszasc z nich uzywam w kuchni i zamierzam zwiekszyc ich ilosc spozywania. Byl tez przepis na napar odchudzajacy. Zaraz ide do sklepu kupie co potrzeba i bede probowac, ciekawe czy da sie to wogole wypic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćajena
Qkartko ty ze swoja waga martwisz sie takimi rzeczami?JEDZ poki mozesz i ciesz sie zyciem. Przy okazji w naszym towarzystwie schudniesz. Nie moze byc inaczej jasli ktos tak kocha sport jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qkartka_
Ajenka Ty to potrafisz pocieszyc czlowieka:) Marys tak szczerze to watpie w te moc odchudzania takich rzeczy... no ale to zawsze jakis punkt wyjscia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marysia28
Qkartka a w jaka moc odchudzania wierzysz? Cos musi zadzialac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qkartka_
MŻ i do tego troche ruchu --- takie pieprze, jakies suplementy czy ziolka itd itp to raczej z wagą mało mogą zrobic, metabolizmu zasadniczo tez nie podkrecą - takie moje zd. Ja 2 x zakupilam juz termogeniki - tabl na spalanie tluszczu podczas cwiczen, nie zmieniac diety /jadlam tak jak zawsze/ te tabsy bralam przed treningami i rano /wg zalecen/ i ani ten pierwszy, ani kolejny nic nie zdzialal. Za pierwszy dalam ok 40zeta, ten kolejny /niby z gornej polki/ juz 120, ale nic sie nie zmienilo, zadne spalanie sie nie uruchomilo, metabolizm tez nie podkrecil /zreszta moj to i tak spowolniony tym wiecznym odchudzaniem/ no i tak to bylo ale tak jak pisalam: uwazam ze to dobry punkt wyjscia, te pikantne przyprawy moga byc takim impulsem do odchudzania. A ten jest najwazniejszy, ja wlasnie taki kop dostalam kupujac tabl na hamowanie laknienia, co prawda okazalo sie ze na mnei wcale to nei dziala i apetyt jak byl tak jest, ale tak sie napalilam na to, ze i sama dalam rade b malo jesc i schudlam prawie 5kg w ciagu listopada, a od czerwca nie potrafilam jakos wystartowac i zamiast chudnac to jeszcze tylam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×