Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ajena

Odchudzanie babeczek.

Polecane posty

Gość gośćajena
Qartko a ja mam taki apetyt, ze zjadla bym konia z kopytami. Wciaz mnie wyologowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołza40
Hejka Miałam trochę spraw dzisiaj do załatwienia i dopiero teraz odpaliłam kompa . Na obiad miałam to co wczoraj bo za dużo narobiłam tej mieszanki , na śniadanie zjadłam płatki weetabix z mlekiem i mango , a kolację to chyba sobie odpuszczę bo nie dawno zjadłam to moje obiadowe danie . Wczoraj na kolację zjadłam pól nadziewanej czekolady tak że bardzo dietetycznie :P Marysia zazdroszczę ci tego stanu wyspania bo ja jakoś nie mogę się wyspać :( Chodzę jak ćma i nic nie robię a roboty co niemiara !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marysia28
Na kolacje robie salatke i zapiekanki dla mnie bez sera. Chce polozyc wczesniej dzieci i taka romantyczna kolacje z mezem zjesc, kupilam sobie taka czarna koszulke nawet znalazlam na siebie i calkiem niezle wygladam i ciekawa jestem co moj maz powie na to:-) X Bylam na zakupach i kupilam avokado podobniez jest zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia no to się zapowiada ciekawy wieczór :) Avocado też czasami kupuję i robię pastę z czosnkiem i cytryną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marycha, myślisz że stary będzie chciał cie walić w ten tłusty tyłek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marysia28
Dzieki zolza za pomysl na to awokado, sprobuje. Czytalam tez ze mozna tak normalnie pieczywo posmarowac zamiast masla i pozozyc co tam sie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołza40
Można tez smarować tylko że takie samo to ma strasznie mdły smak . Chyba że ktoś tak lubi to czemu nie . Gościu zajmij się własną dupą , a od naszych sie odpierdol !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marysia28
Zolza masz racje ( odp do goscia) ja nawet nie komentuje takich wpisow bo nie warto wdawac sie w dyskusje z takimi. X Jutro na sniadanie wyprobuje i napisze czy bylo dobre. X Salatke juz zrobilam. Od jakiegos czasu to moja ulubiona z serem feta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marysia28
Dziewczyny tak mnie zaciekawilo z jakich woj. jestescie i ile lat macie? Ja lodzkie i 28 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qkartka z tel
ja tez to samo co wczoraj tj omlet z 3 jaj Zebym tym pojadla to nie powiem;) oooo ja to wiekowa juz jestem:P wlasnie przylazlam z silki, teraz maz polazl, ja juz padam zeczmeczenia... wiec to taka impreza bedzie;) Jutro do znajomych idziemy to juz lepiej:) Marys czyli efekty diety juz sa u Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołza40
Planowałam nie jeść kolacji , ale byłam makabrycznie głodna i zjadłam dwie małe grahamki z jajkiem i pomidorem . Tak to jest jak się coś planuje , a zwłaszcza że się nie będzie jadło :P Marysia ja jestem z opolskiego i mam 44 lata .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qkartka z tel
znow pierwsza:O 53.7kg no spadek po byku 0.2kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołza40
Qkartka ty to ranny ptaszek jesteś dlatego pierwsza na topiku :) U mnie 66,5 czyli 0,70 na minusie . Szału nie ma , ale ważne że spadek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marysia28
Hej. U mnie 94,5 kg. Najbardziej ranny ptaszej to chyba ja jestem bo wstaje okolo 6 czasem przed tak jak dzieci sie budza i przychodza do nas na lozko. X Zrobilam na sniadanie to awokado posolilam i dodalam troche soku z cytryny. Posmarowalam kanapke i z wedlina i calkiem dobre bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajena
Witam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko a ja wypilsm kaawe i mi sie zachciao spzc. Chetnie bym zjadladruga polowe tej czekolady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia na te zapiekanki to tez bym wbia tyko, ze ja z serem poprosze:P. Tylko ze popsula bym wieczor.Takze muszesobie darowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raz kupilam to avokado, ale nie przypado mi do gustu i wiecej nie kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marysia28
Ja mialam zjesc bez sera ale maz polozyl na wszystkich nawet mi nie pow a ja dzieci spac kladlam jak przyszlam do kuchni to juz byly w piecyku. X A wieczor byl bardzo udany:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia ale sie gosc zarekamowal. Tak naprawde uwazam, ze tacy ludzie sa BARDZO NIESZCZESLIWI.sAMI NIEZAZNALI SZCZESCIA W ZYCIU, BO NP. NIE zostali nauczeni przez rodzicow milosci i zazdroszcza innym. Piszac takie rzeczy chca sobie podreperowac wlasne ego. Ale nie tedy droga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia co do goscia to tez uwazam podobnie jak ty Dorotko dobrze Mu napisalas. MARYSIA ja jestem z malopolski mam 44 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qkartko ni rob z siebie znowu takiej staruszki Tu jest nas wecej takich wiekowych hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko to tty chyba najbizej mnie mieszkasz. Bywasz w Kakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qkartka z tel
Ajenka ale na porcjach glodowych i przy takich treningach to... nie powiem rozczarowana jestem:( dzis czeka mnie impreza Obym na plackach nie polegla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia moj syn wychodzi o 5,30 ale do rzadkosci zebym wstala o tej porze dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qkartka z tel
Marys to ile w dol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia to bardzo sie ciesze ,ale narobilas smaka tymi zapiekankami. Chyba zamowie pizze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×