Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość00552

OSZUSTKA OLX!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Gosc

Bylam dzis na policji, powiedzieli, ze musza najpierw zobaczyc w ktorym miescue bylo najwiecej zgloszen przestepstwa na ta osobe i wszystkie zgloszenia podepna pod jedna sprawe wtedy jeden komisariat bedzie prowadzil sprawe i wysylal pisma do wszystkich, ktorzy zglosili zawiadomienie. Sprawa ma trwac okolo rok czasu. Okolo miesiaca bedzie trwalo samo zdjecie blokady danych osobowych w banku tej osoby zeby mogli ujawnic jej dane osobowe kto to w ogole. Mozliwe ze to okaze sie osoba (słup), jakis pijaczek ktory dostal 100zl i zalozyl konto dla kogos i ta druga osoba szysci z niego kase z naszych przelewow. Osoby ktore zaplacily karta typu np. visa, MasterCard i inne majace taka opcje moga cofnac przelew reklamujac w banku. To jednak tez potrwa. Na reszte info trzeba czekac droga pisemna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana
Dnia 24.11.2018 o 18:14, Gość gość00552 napisał:

Witam wszystkich poszkodowanych. Widze ze jest nas sporo a moze i jeszcze wiecej. Mysle ze z pewnoscia kazdy powinien udac sie na policje. Moje zgłoszenie policja przyjeła. Napisałam ten post z nadzieją, że gdy okaże się wiecej osób poszkodowanych wspólnie wiecej osiągniemy prosze o podanie meila, telefon, wszystie osoby poszkodowane lub jakikolwiek kontakt do siebie. Pozdrawiam

witam, moj kontakt 665826375, email verona2009@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia

Witam ,dajcie znać jakie nazwiska do przelewu podawała ta cała Lidia i jakie miejscowości były w ogłoszeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
Dnia 29.11.2018 o 11:37, Gość gość napisał:

Prosze podaj ID ogloszenia kamper barbie, albo karetka barbie

Masz może zrzut zrobiony tego kampera?

Powiedz mi czy po opłaceniu przelewu nie mogłaś odpowiedzieć tej osobie i czy konwersacja email zostały usunięta

Ja mam problem z niejaką Lidią osowską z Pucka bynajmniej tak się podaje a email zaczyna się na lidia.lis lub lidka.lis

Dajcie znać

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U mnie Lidia Urban Białystok?! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Jakie nr konta podawała

Może któryś to ten 38249000050000400051081012

Dajcie znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSZUSTKA Z OLX

UWAGA  UWAGA na oszustkę z OLX 

https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/1p2DX/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamper Barbie

Czy ktoś został oszukany przez Ewę Kowalczyk z Olszanicy? Sprzedaje ona na olx między innymi kamper dka Barbie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabawki
Dnia 31.01.2019 o 22:27, Gość OSZUSTKA Z OLX napisał:

Dorota Rembralt oszustka nr konta 62147000022416289000000001 

Sprzedawala między innymi zabawki i ubranka. Towaru nie wysłała  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natuu400

Oszustka podane imię Ewelina pondo wystawiła wózek spacerowy nie chciała wysłać za pobraniem pół na. Pół się zgodziła pieniędzy nie ma telefon wyłączony olx usunięty. Miała miasto wpisane Gdynia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forest

Witam serdecznie kolejna oszustka na olx tym razem miejscowość Rumianki okolice Poznania kupiłem zabawkę przelew poszedł a telefonu nie odbiera pisałem do olx bo nadal ma aktywne ogłoszenia nijaka angelika bez odzewu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Zostałam oszukana przez panią na Olx Magda szaniec kryzysie szaniec przelałam pieniądze i zero odzewu

A przelew robiłam na nazwisko 

Magda ustymowicz. 

Jeżeli mają państwo ten sam problem proszę o kontakt

696017228

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia
3 minuty temu, Gość Asia napisał:

Zostałam oszukana przez panią na Olx Magda szaniec kryzysie szaniec przelałam pieniądze i zero odzewu

A przelew robiłam na nazwisko 

Magda ustymowicz. 

Jeżeli mają państwo ten sam problem proszę o kontakt

696017228

Znalazłam też inne ogłoszenia na Olx i wszystko było to samo co u osoby przez którą zostałam oszukana

Malwina kierakowska

Iwona jasminska

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×