Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poza urodą nie mam nic

Polecane posty

Gość gość
Uroda to najcenniejsza rzecz w przypadku kobiety i raczej "Mam urodę, mam wszystko!" . Nawet głupie, nierobotne, nieambitne kretynki dzięki temu że są ładne wyrywają super facetów. Potem gdy uroda przemija już robi się gorzej, ale faceta głównie na wygląd się łapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bylas na randce całowałaś się chociaż czy tez nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspolczuje , ja jestem ladna i przebojowa, kiedys bylam taka jak ty, to da sie zmienic, trzeba chcieć i radze ci chcieć a nie szukac akceptacji obecnej siebie bo im pozniej tym gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty wyżej ale głupoty p********z Г

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nawet ładna nie jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwazacie ze uroda jest wazniejsza niz charakter praca i wyksztalcenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pustaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facevi tak sądza lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci wcale tak nie sądzą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna 29
Uroda to najcenniejsza rzecz w przypadku kobiety i raczej "Mam urodę, mam wszystko!" . Nawet głupie, nierobotne, nieambitne kretynki dzięki temu że są ładne wyrywają super facetów. Potem gdy uroda przemija już robi się gorzej, ale faceta głównie na wygląd się łapie." - moim zdaniem to niestety prawda. Oczywiście współczuję autorce, sama jestem introwertyczką która prawie zawsze ma problem z odnalezieniem, się w danej grupie, ale z doświadczenia wiem, że im bardziej jestem atrakcyjna, tym lepiej jestem traktowana. Obecnie borykam się ze spora nadwagą i ludzie dają mi odczuć, że mają mnie za kogoś gorszego. W pracy jestem totalnym alienem, choć jak przyszłam do niej ważąc dobre 20 kg mniej, też nim byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dlaczego tyle brzydkich kobie5 jest w zwiazkach i dlaczego te brzydsze chętniej wybierane za na zony a te ladne wrecz przeciwnie - traktowane sa jako kobiety na jedna noc i nie sa traktowane powaznie, kazdy chce zaliczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna 29
gość dziś - i co, myślisz, że taki miód maj,ą w tych związkach? Faceci potrafią "kochać" tylko kobiety, które uważają za piękne. Ja będąc tą średnią na jeża, ładną ale z defektami, nadwagą nieraz robiłam za tzw. zapchajdziurę, jakoś mieli problemy z zakochaniem się, staraniem się o mnie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Nikki Reed robi za zapchaj dziurę w związku z Ianem? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie to wymyślacie sobie i wine zwalacie na urode a raczej jej brak bo macie kompleksy na jej tle. Ja jestem ladna i zostalam porzucona dla pasztetowy. Mam kompleksy na tle charakteru i uznalam ze zostawil mnie bo jestem nieciekawa-jak sie pozniej okazalo wcale nie temu jak widac kazdy wini sie za rzecz ktorej w sobie nienawidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna 29
Sugerujesz, że ta kobieta jest brzydka? :O Moim zdaniem jest ponadprzeciętnie ładna, nie wątpię, że może bardzo się podobać niejednemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sofia Richie jest brzydka, a wyrwała Scotta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no swietne rady ''zostac kura domowa'' buahahaha fajnie dziewczynie radzicie utrzymanką zostac obrzydliwe pasozyty gardze i odczuwam wstyd ze reprezentujecie plec zenska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta nie musi miec ladnej twarzy, musi byc szczupła, wtedy jest atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wszyscy nadaja sie do pracy zawodowej i nie widze nic zlego w tym pomysle by autorka zajela sie domem, jako osoba wrazliwa i ciepla prawdopodobnie idealnie by sie w tym sprawdzila, z jej charakterem i tak oszalamiajacej kariery nie zrobi, a tylko zostanie zniszczona, za najnizsza zawsze prace znajdzie, wiem co mowie, moja siostra taka jest i ma podobnie. zainteresowania jak widac ma, jesli lubi sie rozwijac to nie zglupieje, bedzie ciekawa. sa rozni ludzie, ja po opisie widze ją tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem zdania, że jak kobieta nie ma ładnej twarzy to choćby była najzgrabniejsza to niestety nie jest atrakcyjna. Można kombinować z makijażem, również permanentnym, z doczepianymi rzęsami, ale czasami bez operacji plastycznej się nie obejdzie. Ja mam na przykład kompleks nosa i małych oczu i bardzo chciałabym się zoperowac, ale na razie brak funduszy. Nad figurą i charakterem zawsze można pracować, ale nosa już sobie sama nie wyrzezbisz, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj Ta, bo te ładne to mają tak super...Obudźcie się!Faceci ładne to tylko przelecieć chcą, takie kobiety nie sa traktowane powaznie i ciagle muszą udowadniac, ze nie są głupie, bo w polsce stereotyp "ładna-głupia" wciąż ma się prześwietnie. A Ładna i nieśmiała już w ogóle jest przegrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam, że kobieta może się spełniać zajmując się tylko domem i dziećmi. I nie jest żadną utrzymanka. Zatrudnienie pomocy domowej i nianki do dzieci sporo kosztuje, więc taka kobieta też pracuje a nie leży i pachnie. Ale mnie taki schemat życia nie odpowiada, bo mam pasje, na których planuje zarabiać. Jestem bardzo ambitna, chcę skończyć dobre studia, po których będę miała pracę w zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj a pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myślicie, żeby Autorka spróbowała zostać modelką lub fotomodelka, jak ktoś na początku napisał? Skoro, jak pisze, jest ponadprzeciętnie piękna to czemu nie spróbować zrobić z tego użytku? Jak zaczęłaby zarabiać to poczulaby się wartosciowsza. Albo spokojnie skończyć szkołę i iść na studia aktorskie, ale w tym przypadku to musiałaby popracować nad sobą, żeby stać się bardziej przebojowa i odważna. Autorko, jesteś młoda, możesz jeszcze wszystko osiągnąć, nie marnuj najlepszych lat na bezużyteczne siedzenie w domu. Spróbuj iść do psychologa, może doradzi ci jakaś terapię i jeszcze wiele w życiu osiągniesz. Jesteś i piękna i inteligentna i wrażliwa i masz dopiero 22 lata, masz swoje pasje, to kto ma odnosić sukcesy jak nie ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawod fotomodelki to praca pod niebywałą presją, wymaga wiele odwagi, asertywności. Trzeba byc pewnym siebie, lubic pozowac, pokazywac siebie (i czesto swoje cialo) przed obcymi ludzmi i umiec przy tym zachowac zimną krew. To chhba najgorszy mozliwy pomysl dla takiej osoby. Do modelingu to tylko osoby o silnej psychice i stabilne - a i takie często sobie nie radzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie też się tego obawiałam, że modelka musi mieć silną psychikę. Ale jakaś dziewczyna pisała, że też była taka jak Autorka a zrobiła się pewna siebie i odważna. Więc może to kwestia odpowiedniej terapii i pracy nad sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uroda , rzecz ulotna . Na dodatek często prowadzi na manowce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 08:57 Masz rację. Jednak to super nie mieć kompleksów na tle wyglądu. I jak ktoś już tu napisał, faceci niestety na urodę bardzo patrzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×