Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego faceci są tacy łatwi?

Polecane posty

Gość gość
Na szczęście świadomość rośnie, i dziewczyny coraz częściej kopią w tyłek takich bałwanów :) Po prostu dobierajcie się wycieraczka z wycierakiem i wszystko będzie gites.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:11 Trzeba było zgasić debila tekstem, że skoro musi włożyć, ratunkiem dla niego jest deska z dziurką po sęku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie mam szacunku do tych łatwych to wynika z tego, że potrzebujemy się czuć wyjątkowe dla kogoś a nie kolejną zdobyczą. Można role zawsze odwrócić i ich traktować jako zdobyczy....ale no właśnie ale Nie chcesz być traktowana przedmiotowo i to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie normalne, dla facetów nie za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smurfette
Faceci to sa świnie straszne!! gadają pierdoły, udają że im zależy, a jak zdobędą to nagle klapki z oczu spadają. a niektóre dziewczyny są zbyt wrażliwe na to. raz miałam załamanie nerwowe jak miałam 21 lat i się naprawdę zakochałam. był starszy i mnie mega kręcił. z początku bardzo dobrze traktował. później musiałam wyjechać, więc zwalił całą winę na mnie, rozumiecie? mam nadzieję, że z tą osobą co teraz jest, jest mu dobrze i nawet nie śmie o mnie myśleć kiedy zasypia! nigdy się nie przejmowałam do końca mężczyznami, zawsze trzeba mieć niezależny umysł dziewczyny!! true story, przerobione więcej niż 1 raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze piszesz kochana. A tym, które nie maja, żeby się trafiło po dobrym chłopcu, z sercem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tym, które nie maja, żeby się trafiło po dobrym chłopcu, z sercem :* X Np. takim jak ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dość ciekawy temat muszę przyznać. No cóż, owa łatwość dotyczy ogólu facetów, o ile nie większośći.Są meżczyzni szanujący się,owszem, tacy któy tez muszą dobrze poznac kobietę by pójść z nią do łóżka. myślę że tzw.łatwość zależy w dużym zakresie od stopnia atrakcyjności potencjalnego partnera - znałem wiele dziewczyn,niby porządnych,ale dosyć często słyszałem i widziałem, jak już na pierwszej randce lądowały w łóżku z facetem któy wg kobiecych standardów był bardzo przystojny. więc to chyba działa w obie strony. Druga sprawa: mężczyżni w 90 proc widząc kobietę myślą o seksie,dopiero potem o związku.Samiec podświadomie dąż do zapłodnienia jak największej ilości samic by pozostawić po sobie jak najwięcej materiału genetycznego czyli potomstwa. Coś takiego jest nawet u zwierząt a człowiek nie czarujmy się aż tak bardzo od zwierząt pod pewnymi względami - fizjologicznymi - nie odbiega. I dlatego tzw. łatwość wynika właśnie z tego - fizjologicznych uwarunkowań. Oczywście nie pójdzie do łóżka od razu z pierwszą lepszą - kobieta też musi mu sie pod pewnymi wzgledami podobać ale zgadzam się z tym że gdyby na bezludnej wyspie znalazła się i kobieta i mężczyzna to kobieta do ostatniej chwili czekałaby na ratunek przystojniejszego faceta natomiast meżczyzna nie czekałby i nie poszukiwał po wyspie atrakcyjniejszej kobiety z plemienia tubylców tylko działa od razu:). Czemu - taka jest po prostu nasza biologia - natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakąś "łatwość" albo "porządność" wymyślają zakompleksione prawiczki-koniobijcy i różnej maści kłody-cnotki-niewydymki, żeby jakoś zracjonalizować sobie, dlaczego nie uprawiają seksu i nie mają na to szans. Swoje kompleksy i frustracje próbują nieudolnie podleczyć właśnie w ten sposób. W skrytości marzą o świetnym seksie, bo co tu kryć - seks jest super! Ale jak cię nikt nie chce, to sobie wymyślasz pierdy o "łatwości", żeby się jakoś pocieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:24, ty jestes głupi i płytki, jak nie masz nic ciekawego do dodania do tematu to wypad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś bzdury gadasz - na seks szansę ma każdy, poza jedną kategorią osób - nazbyt wybrednymi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypraszam sobie - ja wcale łatwy nie jestem. Gdybyś tak do mnie powiedziała to dałbym ci z liścia eeee żartuje oczywiście:) Jak widze że kobieta jest pustakiem to ją omijam z daleka juz potem - a wykorzystać się jej seksualnie na pewno nie pozwolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:34, no tak rozsiewać geny, ale jeszcze mamy bardzo dobrze rozwinięte mózgi, więc i one tez powinny mieć tu coś do powiedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:32, i nie masz odruchu jej wykorzystać tak jak to piszą tu faceci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo często słyszę stwierdzenia, że się rozgrzesza facetów albo oni sami, dlatego założyłam ten wątek, żeby się dowiedzieć czy jest naprawdę tak źle. I nie chodziło mi o to, żeby nie uprawiac seksu bo każdy żyje jak chce i ma różne wartości. Ale prędzej żeby być wporządku do drugiej strony i okazać resztki empatii. Nie tylko ja i moje potrzeby się liczą... A faceci wciąż udają troglodytów bo im tak wygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jak jest głupia to seks z taką jest do bani - wierz mi,wiem co piszę. W filmie "Drogówka" Rysio z 13tego posterunku powiedział mądrą rzecz "Księżniczki tylko leżą jak kłody i czekają by im zrobić dobrze, za to brzydkie angażują się całkowicie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:59, zapytałam bo patrząc na wypowiedzi to rzadkość. Bardzo mnie to cieszy że nie jesteś kolejnym co udaje super maczo. Tylko mam jedno zastrzeżenie co do stereotypu, że brzydka to dobra w łóżku a ładna to kłoda i księzniczka, oj z tym się nie zgodzę :) Zależy od charakteru osoby a w moim przypadku oczywiście od miłości, jak kocham to nie ma dla mnie za dużo tabu :), i to jest czynnik decydujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może chodzi ci o dojrzałość emocjonalną panów? To rzeczywiście rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni po prostu mają zaburzenia emocjonalne, olać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna baba nie ma bladego pojęcia, co to znaczy to cholerne rozsiewanie nasienia. Natura facetów okropnie urządziła. Dlatego facet tylko dla chwili uniesienia potrafi rozwalić najlepsze małżeństwo, zdradzić najfajniejszą kobietę itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To raczej twoja rozwiązłość, seksoholizm lub brak charakteru, lub charakter poliamorysty... jeśli wiesz, że nie umiesz być wierny nie dąż do monogamicznych związków. Każdy może mówić takie bzdety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo baby są głupie i się dają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no tak ale łatwo się mówi. Jak laska jest naprawdę fajna,powala wyglądem,a do tego sama prowokuje i kusi to konik bryka i nie ma bata,mózg przestaje działać. Wiem po sobie ale na szczęście w porę się ulotniłem bo gdybym przespał się z tamta laską miałbym poważne kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:38, widzisz, czyli się da. Nie wiem jakie miałbys kłopoty, ale takie żeby spojrzeć w lustro i żyć z wyrzutami to na pewno. A ten post o głupich babach to życzę dla autora, żeby ktoś kiedyś z jego życia zrobił piekiełko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy są tu mężczyźni, którym też jest potrzebne uczucie do seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci rozdzielają seks od uczuć, to tylko kobiety często je łączą, nie wiadomo zresztą dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty chyba ogólnie niewiele rozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm, tak naprawdę normalni mężczyźni wcale nie potrafią tego oddzielać! Zdarzają się jednak jednostki skrzywdzone, upośledzone i niedorozwinięte, które mają jakiś poważny defekt i które oddzielają sex od uczuć. Zwykle są one nieszczęśliwe, bo wicią gonią za jednym, wyrwanym z kontekstu elementem większej całości, i żyją w poczuciu niespełnienia i otrzymywania od życia erzacu szczęścia im niedostępnego, a odczuwanego przez innych. Czasami, zwłaszcza w młodym wieku, osoby takie nie do końca są tego świadome lub bagatelizują swe zwichrowanie, a z czasem dorastają i jakoś im to mija. Kiedy jednak taki stan utrzymuje się permanentnie, następuje nawarstwianie się ich kompleksów i utrwalenie złych nawyków, co prowadzi do dalszej degeneracji sfery uczuciowości. Tak więc nie ma im czego zazdrościć. Można za to ich omijać, albo próbować im pomagać otaczając ich uczuciami, choć czasami dla kobiet jest to zadanie ponad siły, i bez pomocy specjalisty niewiele są w stanie uczynić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.43 Pojęcia nawet bladego nie masz o facetach. A twoje domorosłe "wnioski" są na poziomie przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×