Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego faceci są tacy łatwi?

Polecane posty

Gość gość
nie seks tylko brak wrażliwości i zrozumienia, taki troglodyta jak ty nie pojmie więc nie drąż bo jeszcze zaczniesz myśleć i będzie bolało. Ja nie wymagam więcej niż sama daję, fajfusom mówię stanowczo nie. Wartościowy facet zawsze zrozumie a fajfusy będą się tu pruli hahaha Dla was tylko drugi sort lasek. Dziękuję i nie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy dowód na to, że jesteście po prostu zwierzętami, nie ma lepszego dowodu kochać człowieka można bez seksu, ja potrafię a postawa : najpierw seks, trzeba ją wypróbować i potem sie zobaczy to nie jest nic związanego z uczuciami, to jest po prostu poleganie na hormonach wytwarzanych podczas aktu, oślepienie chemiczne, i nie ma to nic wspólnego z tym czy my nawet tego człowieka lubimy :D najlepiej to widać jak szał mija i jest pytanie "co ja w nim w niej widziałem/łam" - to jest męska podstawa pseudomiłości, zwykły haj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy jakby ci gnat sterczał, aż z bólu płaczki byś miała w oczach, czy byś nie była łatwa? Wy też macie chcicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapłakać to ja mogę nad waszym marnym losem bycia jednokomórkowcem. Zajmij się czymś, znajdz pasje zajawki może zaczniesz o czymś innym myśleć, albo w ogóle myśleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kochać człowieka można bez seksu, ja potrafię no, i dlatego nadal jesteś sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szanowałam i miałam uczucia bezwarunkowe do mężczyzn. Teraz sprowadzona ostro na ziemię wolę być sama, chyba że trafi się jakiś rozwinięty i dojrzały emocjonalnie. Na wypierdki już nie zwracam nawet uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czemu. Sam nigdy nie byłem do wyra przez żadną zaciągany, nawet nie sądziłem ze kobiety wgl tak robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a my na mizoandryczki-wariatki tym bardziej Pani już podziękujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tylko bardzo dobrze o tobie świadczy, tak robią prostaczki a prostaki korzystają, czyli oboje warci siebie ....stfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś może i szanowałaś ale co z tego jak nie chciałaś uprawiać seksu? To tak jakby ci kucharz samo ciasto od pizzy bez dodatków i żądał od ciebie pochwał i zapłaty jak za całą pizzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym co nas różni od zwierząt jest mózg.Jeżeli nie potrafisz zapanować nad swoim ciałem to nie różnisz się zbytnio od psa. Prawdziwy facet powinien być twardzielem nie tylko na zewnątrz ale także w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*podał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś więc umów sie z księdzem ale z tego co słysze oni tez mają trudności z celibatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:56, uprawiałam, ale dostałam nóż w serce i traci się wiarę w człowieka czy się chce czy nie. Dlatego teraz już będzie na moich warunkach. Mężczyzna musi pokazać że naprawdę mnie che, ale nie będę sie rozwodzić nad tym bo to wyższa szkoła, tu poziom jest dość niski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś skoro uprawiałaś to OK,myślałem ze wogóle nie uprawiałaś. No to się nie zrażaj tylko szukaj dalej,ale z głową,są jeszcze normalni mężczyżni nie tylko tacy co chcą wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WielkiFekalio
zesralem sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zresztą zrobisz jak uważasz,ale nie mozesz generalizować i wyrabiać sobie zdania o ogółowi facetów bo sama trafiłaś na kilku drani. Każdy jest inny, można być kobietą k...ą jak i facetem ch...em. Płec nie ma tu nic do rzeczy tylko system wartosci jaki się wynosi z domu oraz charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za słowa otuchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci są łatwi? buahaha... wystarczy pojechać na weekend do UK pochodzić po klubach by zobaczyć jakie polki są łatwe... araby, murzyni, hindusi... każdy w UK może polkę mieć jeszcze tej samej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
, ej to spoko, to niech wszyscy dupodajkowie i łatwe platfusy tam jadą i w końcu będzie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Hm, tak naprawdę normalni mężczyźni wcale nie potrafią tego oddzielać! Zdarzają się jednak jednostki skrzywdzone, upośledzone i niedorozwinięte, które mają jakiś poważny defekt i które oddzielają sex od uczuć. Zwykle są one nieszczęśliwe, bo wicią gonią za jednym, wyrwanym z kontekstu elementem większej całości, i żyją w poczuciu niespełnienia i otrzymywania od życia erzacu szczęścia im niedostępnego, a odczuwanego przez innych. Czasami, zwłaszcza w młodym wieku, osoby takie nie do końca są tego świadome lub bagatelizują swe zwichrowanie, a z czasem dorastają i jakoś im to mija. Kiedy jednak taki stan utrzymuje się permanentnie, następuje nawarstwianie się ich kompleksów i utrwalenie złych nawyków, co prowadzi do dalszej degeneracji sfery uczuciowości. Tak więc nie ma im czego zazdrościć. Można za to ich omijać, albo próbować im pomagać otaczając ich uczuciami, choć czasami dla kobiet jest to zadanie ponad siły, i bez pomocy specjalisty niewiele są w stanie uczynić. Zgadzam się w stu procentach, to są emocjonalne problemy, które dorosłym osobom nie przystoją. Znałam kiedyś faceta, który twierdził, że na szacunek trzeba sobie zasłużyć...miał fajna wymówke żeby bzykać wszystko co się rusza. Miał pełno kompleksów dlatego obrał taki kierunek i w gruncie rzeczy sam siebie nie lubił i nie szanował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nigdy nie szukałem seksu dla samego seksu. Od zawsze byłem romantykiem, ale mam wrażenie, że kobiety zwyczajnie nie lubią romantyków, nie kręci ich taki typ facetów. Bo co do mojego wyglądu to najgorzej nie jest, ponad 190 cm twarz niebrzydka, ale i tak badboy zawsze ma łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci co się chwalą tą łatwością to z reguły miernoty emocjonalne i intelektualne. Nie ma czego zazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało który umie zatrzymać przy sobie wartościową kobietę, nie mówiąc o poderwaniu jej. Zostaje im zaliczanie kopii i wmawianie sobie, że są samcami alfa, a to co najwyżej omega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a powiedz mi gdzie szukać tych wartościowych kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci W OGÓLE nie zadawaliby się z kobietami, gdyby nie seks. Na dłuższą metę kobiety są nudne, męczące i roszczeniowe. O meczach, autach, nowinkach technicznych, muzyce o wiele lepiej gada się z dobrym kumplem niż babami, które w większości nie mają o tym pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne kobiety i mądre nie cierpią jak faceci się do nich ślinią i zwracają uwagę tylko na ich wygląd, zamiast próbować poznać, rozmawiać, okazać zainteresowanie i wsparcie. Ale co tu wam pisać jak wy podstaw nie ogarniacie. Co do tego gdzie poznać to nigdy nie wiadomo, ale warto mieć w życiu jakieś priorytety i nie łapać się od razu pierwszej lepszej. Poznawać, rozmawiać, z wartościowa kobietą będzie o czym. Ale jak 95 % z tu piszących takiej nie widziało na oczy to może pora nad sobą się zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i zacząć dostrzegać coś więcej niż du***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym ty bredzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:00 prymitywie, idż stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×