Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego faceci są tacy łatwi?

Polecane posty

Gość gość
23:43, są jeszcze normalni ludzie, dzięki c***anie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:43, jeden normalny Człowiek, dzięki c***anie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:04, a jakieś argumenty, haha, no tak bo tłumaczyć się łatwo nie można. Wiem bardo niewygodne egoisto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupio to natura wymyśliła, że kobieta istota duchowa wrażliwa ma sie wiązać z orangutanami, które polecą na każdą inną gdy będzie wystarczająco napierać, bo maja taką "naturę" sprawę ratują nieliczni "rodzinni" faceci, ale ich jest mało i na ogół wcześnie sie wiążą i często z niewartymi tego kobietami taki facet "miś" często też jest nieszanowany bardzo to wszystko głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci "rodzinni" też chętnie by się przespali z inną kobietą, gdyby tylko mogli i nie ryzykowali rozbiciem swojego związku. Widać lala, że nie masz pojęcia i próbujesz powtarzać te swoje głupkowate tezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niee, są tacy romantycy, którzy by nie chcieli, ale to jakis 1% i co najśmieszniejsze oni na ogól nie mają powodzenia, bo tym swoim romantyzmem aż odstraszają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może tak wszystkich się nie wypowiadaj od razu bo były tu już głosy mężczyzn inne od twojego... Problemem jest to że dużo się dla nich wybacza, poza tym patriarchat też zrobił swoje na przestrzeni wieków, a tu raptem ktoś się domaga żeby taki misio zaczął używać też rozumu. No nie do pomyślenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ty jesteś głupkowaty/a znam takiego jednego ale to są błędy statystyczne nie podoba mi sie że kobiety maja narzucone przez naturę takie prostackie stworzenia jak mężczyźni do "parowania" jakby odjąć feromony, biologię, to byśmy w ogóle nie chciały z nimi gadać, to znaczy te mądrzejsze ja osobiście panuje nas swoim popędem i mogę "na zimno" ocenić płeć męską i wychodzi mi, że NIE WARTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś kto ma penisa między nogami i twierdzi że nie myśli wpierw nie o seksie tylko o zwiazku moze być tylko gejem:) Facet,zdrowy fcet zawsze i wszędzie myśli o seksie,fantazjuje na temat każdej kobiety ( no prawie każdej;) ) Laski które tego nie rozumieją i nie kumaja po prostu guzik wiedzą o facetach,ich psychice itp i dlatego mają tyle problemów z facetami, nie moga sobie nikogo znależć,zbudowac zwiazku. Facet żeby móc kochac potrzebuje seksu,baba żeby sie gzić musi być wpierw kochana. Tak to działa ot żadna filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś taka postawę jak Twoja określam zawsze mianem syndromu Trolla Majtola.:) Takich kobiet jak Ty jest niestety sporo ale nie większosć dzięki bogu. Po prostu takie kobiety omija się szerokim łukiem,no idzie z nimi na kawę z czystego koleżeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
)9:49 To odwracając, facet który nie rozumie kobiety nie może sobie ułożyć związku. Rzeczywiście, ja mam chuć ty nic nie kumasz laska wypad. No z takim myśleniem jak ty to rzeczywiście, żadnego związku stworzyć się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te które olewają tych troglodytów popędowych w końcu trafią na fajnych prawdziwych mężczyzn a nie atrapę faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy są tu mężczyźni, którym też jest potrzebne uczucie do seksu? x Tak, ja jestem. Nie mógłbym bez uczucia i pewnie dlatego wciąż jestem prawiczkiem. Wieku nie podam, bo to naprawdę wstyd nie uprawiać seksu mając tyle lat:( no ale trudno. Albo z kochającą partnerką, albo wcale:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś więc zawsze trzeba prowadzić tą swoistego rodzaju grę,trochę udawać;) Facet musi ściemniac laskę o dzieciach,zwazkumałżeństwie i nnych pierdołach,domku na przedmieściu by móc potem dostać to o czym myśli od początku. A laska też ma nieraz ochotę po prostu pójsć do wyra ale musi poudawać porządną,że nie jest łatwa itp bo nie chce mieć dz..i stąd ta gra,randki,itp. Gdy otrzyma ciepło,miłość,poczucie bezpieczeństwa wtedy droga do jej ciała wolna:) Tak to działą i innej filozofii nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwieczna durnowata wojna płci tutaj trwa :D:D:D:D:D Każdy jest inny,a wy tu generalizujecie :D:D:D:D Frustraci :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:04, przeraża mnie takie pieprzenie, ja to człowiekiem bym cię nie nazwała, nie za bardzo jeszcze jesteś emocjonalnie rozwinięty i możliwe że nigdy nie będziesz. Martwi raczej tylko powielanie tych schematów. Chciałabym żeby ci ktoś zrobił z życia piekiełko skoro to takie przyjemne uważasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś święte słowa,jestem tego samego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś bo fajny facet to taki któy nigdy nie myśli o seksie,prawda?:) Mało tego,on seks traktuje jako coś wręcz wstydliwego i odpychajacego, a nawet jak już o nim myśli to tylko by spłodzic dzieci,obowiązkowo po ciemku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wojna płci tylko przebudzenie kobiet. Biedne wasze tyłki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, chodzi tylko o szczerość i szacunek. Takich chłystków już mało która będzie chciała ruszyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie generalizujecie? moje wszystkie "relacje" się kończyły, bo po paru miesiącach mieli dość, że jeszcze seksu nie ma miałam swoje powody, nie robiłam tego by kogoś testować czy wkurzać, ale jak zobaczyłam jak łatwo sobie poszli to uznałam, że dobrze, że się przed nimi nie otwierałam dlaczego tak było, nie zrozumieliby, nie uszanowali jakie miałam zahamowania, zbyt prosty to gatunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale czy ja napisałem że szczerość i szacunek nie jest w zwiazku ważna? Tylko odnosze wrażenie że dla was zwiazek idealny to tzw.biały związek, najlepiej to już wogóle bez seksu,po co mi facet do tego jak mam ogórka? Tak to my sie bawić nie będziemy,dla faceta związek bez seksu jest tym samym czym dla kobiety związek oparty tylko na seksie - niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obejrzyjcie sobie "Pieska Leszka" i zobaczycie z boku jak wyglądacie w naszych oczach :). Bardzo dobrze robisz kobieto, bo tacy by dostali seks i tak by się i tak ulotnili bo to wieczni poszukiwacze a przynajmniej chronisz swoją duszę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś skoro masz jakieś zachamowania na tym polu (jakie nie wnikam to Twoja sprawa) to dam ci jednak dobrą radę,gdy mimo to chcesz gadać z facetami - daruj sobie na razie takie akcje bo tylko będziesz wszystkich dookoła wkurzać i frustrować,na końcu także siebie. Idź z tym do specjalisty,może nawet ksiedza ale dopóki nie otworzysz sie trochę w sprawach seksu to nie licz ż na długo zatrzymasz przy sobie faceta. Jak będziesz za bardzo przeciągać i zwlekać prędzej czy później zostaniesz sama. A tego Ci nie zyczę wierz mi.Ale słab znasz psychike facetów i moze dlatego masz na tym polu takie problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie wojna płci tylko przebudzenie kobiet. Biedne wasze tyłki usmiech.gif xxxx Przebudzenie kobiet??? :D:D:D:D Zaraz pośniecie tylko wam bajerem i fiutem oczki i rozumek zamącić:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gadała z facetem kilka miesięcy i zero seksu, a potem jeszcze zdziwiona że zwiał:) To własnie dowodzi jak sie znacie na facetach,kafeteriańskie filozofki od zycia hehehehe Serio,naprawde mi was szkoda,bo do szczęścia prawo ma każdy,nawet Wy.Ale same sobie strzelacie samobóje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:22, haha jaki mądrala, może ma zahamowania właśnie przez instrumentalne traktowanie facetów, to tak ryje psychę, nie życzę nikomu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś omg czyli seks facetem to już utrata własnej duszy?:):):):):) skąd sie takie biorą?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd? A no z Rydzykowa :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no to trzeba dobierać sobie z głową. Ale jezeli myślicie że istnieje facet który was lubi a nie będzie chciał z wami sypiać to serio - kumplujcie sie juz z tymi gejami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×