Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego faceci są tacy łatwi?

Polecane posty

Gość gość
13:00, prymitywie, o niczym co by ciebie dotyczyło, dla ciebie już nadziei brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:00, na pewno prymitywie nie do ciebie, dla ciebie jest już stanowczo za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama dajesz przykład takim pisaniem, że jesteś prymitywem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtórzę, bo widzę że nie rozumiesz, to nie był topik dla prymitywów!!! Zgubiłeś się no trudno a teraz żegnam, nie masz nic do powiedzenia, każdy zauważył i możesz odejść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mają po prostu dobrego przykładu w domu niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brak szacunku do matki w domu obserwują i robią tak samo bez żadnej refleksji, ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogólnie lubią jak się za nich myśli i im rozkazuje co mają robić bo inaczej są zagubieni i biorą pierwszą lepszą. Ogólnie faceta z charakterem spotkać to jak wygrać w totka, więc cierpliwości, szukaj a znajdziesz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo Polaki to ani kultury ani inteligencji, bierz zagraniczniaka, nasze prymitywy sto lat za murzynami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo im się wszystko miesza, bzykają co się rusza a potem szukają dziewicy, matki polki hipokrytki :) która zaakceptuje kochanki na boku, ot polski grajdołek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks bez dodatku miłości jest bardzo pusty i nie przynosi spełnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.38 Skoro nie był topik dla prymitywów, to skąd tu twoja obecność prymitywna dresiaro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks bez miłości potrafi być niezwykle ekscytujący i wyjątkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:10, tak oczywiście, seksoholizm, to się leczy! Jeśli ktoś nie umie mieć głębszych uczuć do kobiety tylko traktuje je jak drogę do zaspokojenia żądz to gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie to możesz całe życie skakać z kwiatka na kwiatek, ja się z tobą wiązać nie zamierzam, także ten... kto w czym widzi wartość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
abstrahując: mężczyźni są łatwi, jeden wieczór, jedno oficjalne wyjście, trochę fajnej muzyki, trochę dotyku, trochę alkoholu, kilka godzin tańców i nie potrafię o niej zapomnieć , a przecież mam żonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to cierp teraz romantyku, było trzeba? Brakowało ci czegoś, wiesz jaką krzywdę zrobiłeś małżeństwu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale spałeś z nią? Jak nie to minie ci. Może zadbaj o żonę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cóż ja takiego zrobiłem? byliśmy tam i tylko tam tak jak i wszyscy inni aby dobrze się bawić, niby się udało, tylko mam wrażenie , że jakby za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ta kobieta kogoś ma, i ciekawe czemu ona tez na to pozwoliła. No masz rację, za bardzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
następnego dnia przyszła do mnie do pokoju, pracujemy na rożnych piętrach, usiadła obok, w ładnej sukience, ze świeżą szminką na ustach, wypachniona, niby z papierami do podpisu, bzdura, jakieś zapomniane pisma sprzed kilku tygodni, coś co mogłaby podpisać dowolna osoba z sekcji, ona panna, wysoka , miła, wiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli on wie, że kogoś masz i tak robi hmm to niezbyt ciekawa osoba... szkoda, że du.. się koło ciebie zakręci i szalejesz... wiesz co opanuj się za wczasu ... chyba, ze zero masz szacunku do żony to wasz związek i tak nie ma sensu i jak już jej nie kochasz to zostaw ją i bierz ta lafiryndę. Byłam niedawno w sytuacji, że podrywał mnie żonaty szef i robiłam wszystko co mogłam żeby go zniechęcić i jakoś można więc brak słów mi na was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kąpałaś się przed pracą? Stary numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację oddałam się dla pierwszego lepszego gnoja jak twoja żonka i matka, teraz lepiej? Już spadłam na twój poziom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Oddałam się" to piszą tylko polskie kretynki. Co niby rzekomi "oddałaś"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:37, goń się ćwoku jak po polsku nie rozumiesz, o ironii nawet nie wspominając

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci potrafią żyć bez miłości ale bez seksu - nigdy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miłość jak umiera to umiera - i tzw. ratowanie związku rzadko kiedy przynosi pożądany rezultat - to do tego gościa co jest zonaty. Po prostu już nie kochasz zony a ona ciebie - mięta minęła. To tak jak z pierwszym razem - ma sie go tylko raz i już się nie powtózy. smutne to no ale takie jest zycie. ludzie jak sie godzą na pozostanie z sobą to tylko ze wzgledu na dzieci lb po prostu zrozwód jest wujątkowo nieopłacalny i mogliby po zostać na lodzie. Wiadomo,kasa a bez niej ciężko żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
życie bez miłości i bez mózgu to wegetacja, brawo ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcale nie jestem łatwy więc nie generalizuj - nie jestem brzydki super przystojny też nie ale to nie znaczy że desperacko przyjmuję amory od zainteresowanych mną kobiet. To tak nie działa. Facet lubi seks z kobietami ale nieraz tez może się poczuć urażony że kobieta chce go przelecież itp chodź takie sytuacje są praktycznie jak z Marsa. ja bym się trochę wkurzył gdyby jakaś kobieta chciałaby mnie tak wyrolować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×