Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krzysztof2018

Moja dziewczyna chowa nasze zdjęcia, gdy przychodzi jej były.

Polecane posty

Gość Krzysztof2018

Moja dziewczyna chowa nasze zdjęcia, gdy przychodzi jej były. Zapytana o powód, odpowiada, że nie chcę go ranić, bo on jeszcze może nie jest na to gotowy. Gdy ostatnio ktoś z rodziny mnie zapytał: "A jak tam sprawa rozwodu Zofii?" Odpowiedziałem dokładnie to samo co usłyszałem przed kilkoma dniami od niej. "Jeszcze nie poruszałam z Tomaszem tego tematu, bo wiem, że go zaboli." W słuchawce usłyszałem wykrzyknienie zdumienie. "Że co k***a?" Ja z momentalnie poczutą świadomością bycia kretynem, próbuje ją usprawiedliwiać, ale rozmówca nie przyswaja moim argumentów. W sytuacjach awaryjnych, gdy próbuję zaoferować jej swoją pomoc, oznajmia, że poprosi o nią Tomasza. Gdy z uwagi na wspólne dziecko muszą stawić się gdzieś razem, mimo posiadania własnego auta, woli jechać razem z byłym. Czy to jest normalne? Pierwszy raz jestem w takiej relacji i spodziewałem się z jej strony kontaktu z byłym tylko w wyjatkowo wymagających tego sytuacjach. Czy powinienem z nią o tym porozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
provo wymysl cos lepszego tepoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada_63
Drogi Krzysztofie, nad tym nawet nie należy się zastanawiać. Skoro woli sprawić Tobie przykrość chowając zdjęcia aniżeli pozostawić je w zasięgu wzroku byłego, to znasz odpowiedź. Najwyraźniej ona nie jest jeszcze gotowa na porzucenie dawnego życia. Dlatego zastanów się czy sam szukasz właśnie takiej relacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Moja dziewczyna" Dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×